Coronavirus: یادگیری از ایتالیا صرفه جویی در حومه شهر از مراکز تجاری و بزرگان و از آنهایی که جوان

منشاء انتقال و شیوع جهانی از coronavirus است, اقتصادی, محیط زیست و اجتماعی ریشه. آن را در حال حاضر نشان داده شده است حضور خود را در بیش از 182 کشور جهان است. چند کشور دیده می شود فرم بدتر از این بیماری در فرم از تلفات در حالی که چند پذیرفته اند که این بیماری را تحت تاثیر قرار میدهد 70 درصد از جمعیت خود را. تحلیل منشاء انتقال و شیوع بیماری در چین و ایتالیا می تواند به ارائه یک نور هدایت برای سیاستگذاران به مداخلات مورد نیاز.

زیست محیطی موانع و تقاضا احترام

هر انگل نیاز به یک میزبان. یک ویروس است که یک انگل است که محور بین زنده و غیر زنده جهان است. هر ویروس دارای یک مخزن و میزبان گونه که در آن وابسته است برای بقا. تا قدرت عددی از میزبان خود پایدار باقی می ماند که ویروس را نگه می دارد تغذیه و ضرب در داخل آن هاست. یک مانع اتحاد حفظ شود بین دو گونه به حفاظت از هر یک از دیگر از ویروس های انگلی.

هنگامی که یک گونه شکستن سد طبیعی و بیش از حد نزدیک به یکی دیگر از گونه های انتقال این ویروس اتفاق می افتد. زمانی که انسان شکستن موانع از جمله به عنوان آنها در مورد coronavirus چنین انتقال نامیده می شوند به عنوان انسان و دام. حالت انتقال Zika, Nipah و ویروس ابولا نیز زئونوز.

در ابتدا چنین انتقال است و نه قادر به پایدار انسان به انسان انتقال اما پس از قرار گرفتن در معرض مکرر به حیوانات مخزن شیوع عفونت ممکن است رخ دهد. قابلیت حفظ و انتقال انسان به انسان است به دست آورد و در 5 مرحله.

این پنج مرحله به شرح زیر است:-

Coronavirus در حال حرکت از مرحله سوم به مرحله چهارم. اصلی انتقال از یک حيواني به انسان است گفت: به جای گرفته اند در ووهان چین است. تاریخ و نحوه جمله انتقال به تصویر کشیده شده در شکل زیر کلیک کنید.

افزایش نزدیکی به حیوانات و تغییرات در عادات غذایی باید کمک مستقيم به ظهور coronavirus مانند بیماری است. بیشتر از این انتقال می تواند انتظار می رود در این روز آمده است. هنگامی که انتقال آغاز می شود, تجارت مدرن است که قادر به گسترش این بیماری به طور مستقل به دور افتاده مناطق. (منبع-فصل 15 Fenner و سفید پزشکی ویروس شناسی)

اقتصاد مدرن جدید حامل

مدرن تئوری اقتصادی است که بر اساس اصل تولید سود با تولید ارزان و فروش عزیز. استعمار به زور باز مرز از سازمان ملل و ایدئولوژی جهانی شدن ارزش افزوده برای باز کردن مرزها. در حال حاضر خدمات مواد اولیه و قطعات و متوسط محصولات حمل و نقل از طریق چندین مرزهای قبل از اینکه گنجانیده شده و به محصول نهایی از مصرف است. این ترجمه را به یک زنجیره تامین است. با توجه به سازمان تجارت جهانی محصولات دیگر ساخته شده در یک کشور — آنها در حال حاضر “ساخته شده در جهان”.

بین المللی زنجیره تامین دارای پتانسیل برای انتقال رفاه و همچنین بدبختی از طریق ترانزیت از مرزهای. در این زمان آن را انتقال از یک ویروس است. این COVID 19 عفونت رفت و هر کجا که زنجیره تامین آن را گرفت.

میلان است, پایتخت مد جهان است. آن است که واقع در شمال استان لمباردی در کشور ایتالیا. صنعت مد در میلان وابسته به نیروی کار ارزان و مواد منابع از شهر ووهان در استان هوبی چین است. 3 میلیون نفر از شهروندان چینی در حال زندگی در میلان. بسیاری از آنها به عنوان کارگران اما بسیاری نیز در افتتاح مغازه ها. ووهان متصل است به میلان طریق به طور مستقیم متصل پرواز. این ویروس انتقال به انسان در ووهان پس از طبیعی مانع نقض شد توسط Homosapiens وجود دارد.

این سفر از شهری بازرگانی مرکز ووهان به شهری مرکز تجارت از میلان. پس از حل کردن در میلان, ویروس گسترش به دیگر مراکز تجاری در مجاور استانهای ونتو و Emilia-Romagna آغاز شده است.

افراد جوان مشغول به کار در مراکز شهری در زمان این ویروس با آنها به حومه که در آن زندگی می کنند. حالت سفر از ویروس بود و حمل و نقل عمومی. در نهایت از طریق حومه مناطق روستایی فرا گرفته شدند. آن است که در مناطق روستایی که مردم شروع به مردن.

در شکل بالا به تصویر می کشد گسترش کرونا ویروس در ایتالیا (منبع – ایتالیایی وزارت بهداشت). مناطق شمالی از سه استان, لمباردی, Veneto و Emilia-Romagna شده اند بیشتر تحت تاثیر شیوع. 85 درصد از بیماران آلوده هستند در منطقه است که به 92 درصد از مرگ و میر تا کنون.

لومباردی منطقه بیشتر تحت تاثیر شیوع حساب برای یک پنجم از ایتالیا تولید ناخالص داخلی. تا به حال شده است وجود دارد هیچ زنجیره تامین اتصال میلان با ووهان چنین قتل عام نمی گرفته اند.

مرگ و میر علت اجتماعی

همانطور که من نوشتن این, مرگ و میر در ایتالیا عبور کرده اند 4000 خوانده شده را علامت. 18 کشیش نیز درگذشت. متوسط سن افرادی که فوت کرده اند این است که 81 سال است. ميانگين سن ایتالیا است 47.3 سال و انتظار می رود برای تبدیل شدن به 51 سال 2030. امید به زندگی است که 84 سال است. 35 درصد از جمعیت بالای 55 سال و 23 درصد بالاتر از 65. سن هرم ایتالیا وارونه یک. آن است که تجربه سالانه منفی رشد جمعیت. وجود درصد بالایی از بزرگان در جامعه ایتالیا است.

مرگ قرار گرفتند پرش در ایتالیا زمانی که این ویروس گسترش به مناطق روستایی از طریق حومه. این بیماری رسیده پدربزرگ و مادربزرگ از طریق جوان مشغول به کار در مراکز شهری. در ایتالیا نهاد مشترک خانواده هنوز هم زنده می ماند. جوان ماندن با پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و حفظ باند خوب. جوان بدون علامت و کسانی که با علائم خفیف آورده عفونت به پدربزرگ و مادربزرگ خود زندگی در مناطق روستایی است.

فوق براکت سن/ مرگ و مير نمودار بالا نشان می دهد مرگ و میر در جمعیت سالخورده وارد با Covid 19 در ایتالیا. (منبع – چینی مرکز کنترل و پیشگیری بیماری)

این ویروس می شود بسیار کشنده پس از آن inflicts گروه سنی بالاتر از 60 سال. بزرگان در بالاترین خطر از ویروس.

درس آموخته و راه حل

این سیستم مشابه از نیروی کار شاغل در مراکز شهری و زندگی در حومه شهر وجود دارد در هند. جوان حفظ, از اوراق قرضه با پدربزرگ و مادربزرگ خود را. آنها یا با آنها زندگی می کنند و یا بازدید از آنها را اغلب. 60 درصد از جمعیت هند زندگی در مناطق روستایی است. 11 درصد از هند بالاتر از 55 سال و 5 % بالاتر از 65 سال است. متوسط سن سرخپوستان است که 28 سال است. در شرایط مطلق و هند حدود 151 میلیون نفر زندگی می کنند و بالاتر از 55 سال است. این است که بیش از دو برابر از کل جمعیت ایتالیا. هند همچنین دارای بیشترین جمعیت افراد مبتلا به بیماری های قلبی عروقی و دیابت است. از این رو تهدید بيشترین در هند است.

انتقال آغاز شده است در هند بلکه در مرگ و میر هنوز کمتر است. تعداد موارد مثبت باید با عبور از 300 علامت و مرگ و میر 6 جای گرفته اند.

با توجه به ICMR این کشور بالا بدن برای تحقیقات پزشکی در حال حاضر شیوع این بیماری در هند است که در مرحله دو من e. محلی انتقال. وجود دارد هنوز هیچ نشانه ای از جامعه انتقال است که در سه مرحله.

در ایتالیا, mسنگ معدن از 90 درصد از مرده یا تا به حال چندین بیماری های زمینه ای و یا بالای 60 سال در سن. قبل از اولین مورد گزارش شده در 20th فوریه سال 2020 در کدگنو, Lombardia وجود دارد در حال حاضر یک تعداد غیر منتظره ای بالا از پنومونی موارد ثبت شده در یک بیمارستان در کدگنو در این شمال ایتالیا شهرستان. این نشان می دهد که بیماران مبتلا به کروناویروس تحت درمان قرار گرفتند به عنوان اگر آنها تا به حال آنفولانزای فصلی و امکانات بهداشتی میزبانی این بیماران می تواند تبدیل به سایت برای عفونت کمک به تکثیر گسترش ویروس.

در هند همه مردم فرود از خارج از کشور هستند که به نمایش در آمد و کسانی که سابقه سفر از شیوع مراکز تست شده هستند. افرادی که در تماس با تأييد و موارد مشکوک نیز در حال آزمایش است. در مجموع 14514 افراد آزمایش شده است که به معنی یک 95000 مردم است. تست های انجام شده توسط آزمایشگاه های دولتی. بخش خصوصی درگیر شده است.

در هر صورت پنومونی است که هنوز تست نشده. حمل و نقل عمومی محرومیت چند محدودیت است که هنوز هم در حال اجرا در کسب و کار به طور معمول حالت. دوست خوب من یک SDM در دهلی نو به من اطلاع داد بیمارانی که در سمت چپ مرکز قرنطینه و بعدها مبتلا به مثبت است. هیچ اقتصادی امداد پیشنهاد شده است یا اعلام کرد.

کلید کنترل شیوع بیماری می تواند از تجربه ایتالیا.

ما باید برای حفاظت از مناطق حومه از تجارت مراکز مانند بمبئی, دهلی نو, چنای بنگلور ،

به طور همزمان در مناطق روستایی باید به حفاظت از حومه شهر.

بزرگان باید برای محافظت از جوان است.

حمل و نقل عمومی باید مبتنی بر برای 2 هفته.

تا ایستگاه گاز در حال باز مردم حرکت خواهد کرد. اگر جنبش مردم باید متوقف ایستگاه های گاز باید بسته باقی می ماند. این تنها می توانید از حومه شهر به مناطق روستایی است.

هر عفونت دستگاه تنفسی مورد باید درمان شود به عنوان مظنون به کروناویروس مورد.

پایگاه داده باید حفظ شود به ذات الریه, بیماران پس از تست آنها را برای کرونا ویروس. آنها باید پیگیری و دنبال کرد.

این تست باید رایگان. این کار باعث تشویق مردم به خصوص بدون علامت برای تست.

کسانی که در قرنطینه امکانات ممکن است مجاز به ترک تنها زمانی که گزارش منفی می آید.

از امکانات بهداشتی در مناطق روستایی به باقی می ماند در حالت آماده باش. آنها ضعیف ترین لینک در مبارزه با این ویروس و ویروس خواهد شد و در نهایت برای آنها.

افراد عادی یادگیری از اشتباهات خود اما عاقلانه یادگیری از دیگر اشتباهات.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>