به تازگی یک سیاستمدار روسیه ولادیمیر Zhirinovsky ادعا کرد که رمان کورونا ویروس(nCov) بود “مطمئنا” ایجاد شده توسط آمریکایی ها به هدف چین است. همان است که ادعا توسط برخی از مقامات چینی دولت که جنگ بیولوژیکی تاکتیک استفاده می شود برای تضعیف قاطعانه موضع چین در عرصه جهانی. آیا این تئوری های توطئه در حال درست یا غلط تا آنجا که شیوع nCov نگران است هیچ کس نمی تواند می گویند اما این ویروس را تحت تاثیر قرار خواهد موقعیت چینی در جغرافیای سیاسی برای مطمئن.

با توجه به داده های کنونی وجود دارد در حدود 1200 مرگ و میر گزارش در چین است که دوباره نه تعداد واقعی به عنوان در رسانه های جهانی و با توجه به این واقعیت است که چینی ها همیشه سعی در تطهیر کل حادثه است. این بدون شک تحت تاثیر قرار زندگی عادی چین به عنوان بیشتر و بیشتر مردم آسیب دیده توسط ویروس و قفل کردن از شهرستانها پس از وقوع. این ویروس که اعتقاد بر این است که ناشى از شهر ووهان رسیده است نه تنها به دیگر شهرستانها چینی بلکه به شهرستانها در سراسر جهان در مورد هر کشور در جهان است. این نیز اعلام شده است که به عنوان یک اورژانس بهداشت جهانی توسط سازمان جهانی بهداشت (WHO) در حساب از شدت آن است.

به عنوان روز پیشرفت اثرات دیگر از نگرانی های بهداشتی مشاهده شده در اقتصاد است. ادامه زمان قفل کردن فعالیت های اقتصادی با توجه به بومی می تواند هزینه اقتصاد چین سقوط از 2 درصد از تولید ناخالص داخلی نسبت به سال گذشته 2019 که در آن رشد اقتصادی در حدود 6.32 درصد از تولید ناخالص داخلی. این می تواند یک ضربه بزرگ به 14 تریلیون دلار اقتصاد چین و آن را ارز یوان.

این را نیز کاهش صادرات و رقابت شرکت های چینی. همراه با این شکستن زنجیره تامین از طریق از جهان با توجه به بومی بیشتر می تواند یک اثر دومینو برای اقتصاد چین و همچنین برای اقتصاد جهان نیز می باشد. آهسته در اقتصاد چین را تحت تاثیر قیمت نفت خام وجود دارد به عنوان یک افت ناگهانی در تقاضا. چند میلیون دلار چینی در صنعت گردشگری شده است تحت تاثیر آن بیشتر است.

کل این سناریو در حال رفتن به تحت تاثیر چین بیشتر به عنوان کشور به معامله با ایالات متحده آمریکا در معاملات تجاری با ضعف در اقتصاد جهانی است. این تعرفه خواهد بود قطعا بالاتر از نرخ فعلی برای چینی خوب به عنوان ما خواهد شد در یک موقعیت خوب برای مقابله با چین و در شرایط بالا کسری تجاری.

در زمینه جغرافیای سیاسی, چینی, حضور بود مشکل برای ایالات متحده آمریکا و به خصوص به غرب است. وجود دارد یک محور در ساخت با اعضای مانند روسیه – چین – ایران و کشورهای آسیای مرکزی به عنوان شرکت های تابعه برای مقابله با هژمونی غرب در خاورمیانه و هند و اقیانوس آرام. تشکیل Sanghai سازمان همکاری (SCO) و گسترش کمربند و جاده ابتکار (BRI) در منطقه در حال شهادت به این واقعیت است. با تضعیف پخش عمده چین در همان محور را به غرب بازیکنان شاد و قدرتمند است.

تضعیف ارز چین را نیز تحت تاثیر قرار از آرمان های چین و روسیه برای ایجاد یوان به عنوان ارز جهانی برای مقابله با دلار انحصار در اقتصاد جهان است. تضعیف چین به دلیل بومی و فیزیکی و اطلاعات محاصره و تاثیر بر روی جرقه جنبش دموکراتیک در چین است. به منظور حفاظت از تصویر از چین در جهان چینی باید با استفاده از تمام تاکتیک های سلول و کنترل است که افزایش بیشتر تقاضا برای آزادی بیشتر و صدای مردم است در برابر حکومت های خودکامه از حزب کمونیست چین( CCP).

هند دارای مزیت اضافه شده با نور چین در جغرافیای سیاسی پس از ویروس ایجاد شده بومی. ضعیف چین خواهد شد کمتر احتمال دارد به ایستادگی در برابر هند در مسائلی مانند حذف ماده 370 در مجامع بین المللی. قطعا پس از وقوع نخست وزیر هند ارائه کرده است کمک می کند تا به چین در برخورد با این ویروس و اضطراری برای بهداشت عمومی است که می تواند یک لمس شفا و یک زمین برای رشد همکاری بین دو کشور ، هند باید سعی کنید به بهبود مشترکات با چین در این مناسبت از مشکل به طوری که بیشتر مسائل مانند اختلافات مرزی و مناطق متضاد بهره می تواند حل دوستانه در آینده است.

اقتصاد هند می تواند مزایای ناشی از وضعیت و تجارت شکاف را می توان کاهش می یابد پرتاب حمایت از صنایع داخلی. با کاهش در این رقابت ها از فولاد هند در بخش فولاد می تواند به افزایش بیش از حد. به طور مشابه, افت جهانی قیمت نفت خام با توجه به کوتاه چینی تقاضا دوباره کمک به اقتصاد هند برای احیای از آن گذشته پایین.

از این رو, شیوع ویروس در چین بیشتر اهمیت ژئوپولیتیک همراه با نگرانی های مرتبط با سلامت. با هیچ تضمینی وجود ندارد در تئوری های توطئه یکی قطعا می توان گفت که بومی است بدون شک تحت تاثیر اقتصاد چین و ژئوپولیتیک لبه آن را با بهره گیری از قبل است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو