Coronavirus است که هیچ درمانی برای مراقبت های بهداشتی سهام

برای اولین بار چهار تجربی Covid-19 واکسن در حال آزمایش توسط Pfizer و یک شریک داد نتایج دلگرم کننده اما سهام این شرکت هنوز هم تحت فشار است.

عکس: /آسوشیتد پرس

سرمایه گذاران در حال تلاش برای پیش بینی که در آن بازار سهام است که به رهبری بعدی. حتی بسیاری از در حال حاضر به شرط بندی که سلامت-مراقبت سهام نمی تواند از راه.

بخش ارائه سرپناه برای سرمایه گذاران به دنبال یک آستین ، ارتجاعی—در بازار تلاطم در اوایل این سال است. با چندین شرکت تقلا برای ایجاد اولین موثر coronavirus واکسن و یا درمان, بهداشت و درمان-مراقبت از سهام به طور ناگهانی به نظر می رسد برای ارائه فرصت های بزرگ برای سود.

اما به تازگی بسیاری از که تطمیع شده است پوشیده. مدیران صندوق را کاهش تخصیص آنها به مراقبت های بهداشتی سهام و سرمایه گذاران به تازگی کشیده پول بیشتر از بهداشت جهانی-تمرکز وجوه سهام از آنها در نزدیک به دو دهه است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما سرمایه گذاری در بهداشت و درمان-مراقبت از سهام ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

S&P 500 بهداشت و درمان-مراقبت از بخش پایان ماه ژوئن به عنوان دومین-بدترین عملکرد شاخص را در 11 گروه کاهش 2.5 درصد در مقایسه با معیار 1.8% به دست آورید. شرکت های دارویی, غول Pfizer Inc. به بیوتکنولوژی شرکت Biogen Inc. به شرکت بیمه سرود Inc. کشیده بخش پایین همه غلت حداقل 10 درصد در طول ماه برای رتبه بندی در میان بزرگترین بازنده در S&P 500.

سرمایه گذاران می گویند که این بخش اخیر ضرر و زیان منعکس کننده یک لیست در حال رشد از نگرانی. افزایش عفونت کروناویروس در حال حاضر متوقف اعمال جراحی الکتیو در برخی از نقاط کشور به درآمد به عنوان بيمارستان حفظ ظرفیت. در ضمن شرکت های کار بر روی ویروس داروهای فشار به نگه داشتن هزینه های دارو کم است. سرمایه گذاران نیز شروع به ترس دموکراتیک رفت و برگشت در ماه نوامبر انتخابات است که می تواند منجر به تغییرات صنعتی—به خصوص اگر مترقی نامزد انتخاب شده برای اجرا به معاون رئیس جمهور.

“بر خلاف آنچه بسیاری می ايمان Covid-19 is not a مثبت خالص برای بخش گفت:” دیوید Kastner ارشد سرمایه گذاری استراتژیست در چارلز شواب مشاوره سرمایه گذاری. “این است که به سادگی کمتر منفی از آن است که برای بسیاری از بخش ها.”

حتی با اخیر زیان بخش باقی مانده پایین فقط 0.3 درصد در سال 2020 در مقایسه با گسترده شاخص است 3.1% کاهش است.

این هفته سرمایه گذاران خواهد شد نگاه به درآمد از داروخانه های زنجیره ای Walgreens, چکمه, داد, Inc. برای درک بهتر این ویروس در اثر مراقبت های بهداشتی شرکت. معامله گران نیز مشاهده شاخص های اقتصادی مانند موسسه ism ایالات متحده nonmanufacturing شاخص برای ارزیابی خود از خدمات صنعت.

با وجود افزایش سرعت در اوایل این سال بسیاری از زیست فناوری و شرکت های دارویی در حال حاضر تجارت و زیر خود را در سال 2020 به اوج. سرمایه گذاران در ابتدا رنگی برای شرکت های کار بر روی ویروس واکسن و درمان اما نتایج آزمایش نشان می دهد راه طولانی در پیش است. سرمایه گذاران در حال شروع به درک که بسیاری از شرکت ها در تلاش برای پیدا کردن یک درمان موثر. و کسانی که به احتمال زیاد تحت فشار به نگه داشتن خود را, پزشکی قیمت مناسب, محدود کردن فرصت های بزرگ برای سود.

به عنوان یک نتیجه, سهام مدرن, Inc. و Inovio Pharmaceuticals Inc. —که هر دو در حال کار بر روی یک واکسن افتاده اند حداقل 26 درصد از اوج خود در این سال است. Gilead Sciences, Inc., این شرکت داروسازی در پشت Covid-19 درمان remdesivir است پایین 9.1% از آن در اواخر مارس ،

سرمایه گذاران نیز در تلاش برای ارزیابی آنچه اخیر چشم انداز مثبت در مورد به ارمغان خواهد آورد. طول سنبله از coronavirus عفونت در این سال اعمال جراحی الکتیو بودند کاهش یافته است, پزشکان بازديد لغو شد و کلینیک بسته شده است. که در وزن سهام بیمارستان اپراتورها مانند شعار بهداشت و درمان پارسیان و HCA بهداشت و درمان, Inc., که بد trailed بازار گسترده تر در این سال خاموش 52% و 34% بود.

تکنسین پر کردن ویال در یک Gilead Sciences تسهیلات. سهام این شرکت در پشت Covid-19 درمان remdesivir را 9 درصد از بالا اخیر.

عکس:
جلعاد/ایسنا

اخیر منصه این بخش نشانه های یک مقابل از اوایل این سال است. در طول فروش آغاز شد که در اواسط ماه فوریه شاخص S&P 500 بهداشت و درمان-مراقبت بخش کاهش یافت و 28 درصد در مقایسه با معیار و شاخص را 34 درصد کاهش است. و سپس بعد از کف بازار در اواخر ماه مارس این گروه بسیج 32 درصد بیش از ماه آینده پیشی بازار گسترده تر. سهام را در طول تاریخ است که بیشتر انعطاف پذیر در رکود.

شواهدی وجود دارد که معامله گران شروع به چرخش خارج از سهام آغاز شد و در حال ظهور در طول سه ماهه دوم زمانی که سرمایه گذاران از جمله stuck-at-home معامله گران روز شروع ستون به دوره ای سهام که careened در مراحل اولیه این بیماری همه گیر.

توسط اواسط ماه ژوئن خروج بیشتر شد روشن: بودجه است که تمرکز بر مراقبت های بهداشتی و بیوتکنولوژی بخش شاهد 10-هفته جریان خط به پایان رسیده و در هفته منتهی به ژوئن 10, با توجه به EPFR جهانی داده است.

و هفته بعد وضعیت رشد کرده بود بدتر: بودجه شاهد یک رکورد $2.6 میلیارد دلار از outflows—تمام زمان بالا پس از EPFR شروع به ردیابی داده ها در سه ماهه اول سال 2002.

برگشت

مراقبت های بهداشتی بهترین بود-انجام بخش در S&P 500 در این سال از طریق مارس 23. از آن شده است در میان بدترین.

S&P 500 در صد تغییر توسط بخش

0%

مراقبت های بهداشتی

تکنولوژی

مصرف کننده کالاهای اساسی

مصرف اختیاری

در این سال از طریق آوریل 23

ارتباطات

آب و برق

S&P 500

املاک و مستغلات

مواد

-20%

صنعتی

Financials

-40%

انرژی

0%

+20%

+40%

از آوریل 23

منبع: FactSet

کامرون Brandt مدیر تحقیقات در EPFR گفت: خروج از مراقبت های بهداشتی است که نشان دهنده برخی از سود در نظر گرفتن پس از رشد قوی و اشاره کرد که جریان به این بخش باید پس از بازگشت هر چند در بسیار کوچکتر از سطح این بهار. با این حال او اضافه کرد: تغییرات اخیر همزمان با سیاسی تغییر بیش از حد: به عنوان پول شروع جریان از سلامت و بیوتکنولوژی-متمرکز بودجه بیشتری در نظر سنجی های ملی آغاز شد نشان می دهد که presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن بود سبقت رئیس جمهور تهمت با گسترده تر حاشیه.

“از بخش صندوق گروه هایی که تمایل به حرکت در پاسخ به تغییرات سیاسی در ایالات متحده مراقبت های بهداشتی و مالی تمایل به حساس ترین” آقای برانت گفت.

“دو هفته پیش بود که این روایت از آن را هنوز هم ممکن است که برنده خواهد شد انتخاب مجدد’ [منتقل شده] به ‘تهمت نمی خواهد و ممکن است جمهوریخواهان سنا با او,” او اضافه شده است. “و کنترل دموکراتیک است نه به عنوان یک امتیاز مثبت برای مراقبت از سلامت بخش است.”

مراقبت های بهداشتی سهام در ابتدا بسیج در ماه مارس در چشم انداز آقای بایدن به عنوان نامزد دموکرات به دلیل عظیم تعمیرات اساسی سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد بود به احتمال زیاد کمتر تحت ریاست او. حتی تا سرمایه گذاران تمایل به مشاهده هر نوع دموکراتیک رهبری به عنوان کمتر مطلوب برای کسب و کار.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • چه کسب و کارهای کوچک نیاز به دانستن در مورد محرک

یک ماه ژوئن بررسی از بانک مرکزی امریکا حدود 200 مدیران صندوق نشان داد که آنها مشاهده دموکراتیک 2020 رفت و برگشت از ریاست جمهوری و کنگره به عنوان سوم بزرگترین خطر که بازار رو زیر موج دوم coronavirus و به طور دائم اشتغال بالا.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که مدیران صندوق ” خالص تخصیص به جهانی بهداشت-مراقبت بخش در ماه ژوئن کاهش یافت. بانک گفت: خالص 30 درصد از پاسخ دهندگان اضافه وزن—معنی آنها متعلق به یک بزرگتر موقعیت از معیار آنها مسیر پایین از 48 درصد در ماه مه.

در هفته آینده معامله گران می گویند که آنها را به ببینید که آیا افزایش coronavirus عفونت دندانه تقاضا برای خدمات مراقبت های بهداشتی و آیا اشتغال در این بخش ادامه خواهد داد به بهبود است.

ژوئن شغل گزارش نشان داد که مراقبت های بهداشتی اشتغال افزایش 358,000 رهبری سود در دفاتر دندانپزشکان و پزشکان است. اما زیان کار ادامه داد: در پرستاری-مراقبت از امکانات و اشتغال در این بخش باقی مانده است مراتب زیر فوریه سطوح.

بسیاری از سرمایه گذاران و تحلیلگران گفت: آنها نگران به گونه قابل توجهی طولانی مدت دندانه در تقاضا. با وجود محدودیت در اعمال جراحی الکتیو در برخی از ایالت ها امکانات دیگر را آغاز کرده اند برنامه ریزی بازدیدکننده داشته است و روش دوباره. و بر خلاف برخی از بخش هایی که ممکن است رنج می برند از تغییرات دائمی در رفتار مصرف کننده تقاضا برای مراقبت های بهداشتی ادامه خواهد داشت و تحلیل گران و سرمایه گذاران پیش بینی کند.

“بسیاری از این کاهش درآمد مصنوعی است—آن را فقط در محلی که توقف [ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی] از ادامه خدمات خود گفت:” کریس Zaccarelli chief investment officer به صورت مستقل مشاور داد. “ما بر این باورند که این محدودیت ها برداشته شما خواهید دید بسیاری از مردم می آیند…مراقبت های بهداشتی خود ادامه خواهد داد و به خوبی در بخش سرمایه گذاری است.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به Caitlin McCabe در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>