Coronavirus متفاوت است. تقریبا هیچ شرکت امن است.

یک کارگر عینک ماسک صورت در تولید خط تولید کابل در یک کارخانه در چین استان گوئیژو در روز سه شنبه.

عکس: چین روزانه/ایسنا

شرکت های مالی را تحمل کرده اند meltdowns مدنی و جنگ و بلایای طبیعی است. اما هیچ چیز در حافظه های مدرن دندانه دار هر دو عرضه و تقاضا به سرعت برای بسیاری از صنایع به عنوان coronavirus.

این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 85,000 مردم به سرعت گسترش از طریق آسیا و اروپا مختل جهانی سفر و hobbled زنجیره تامین است که بوسیله اسباب گردنده از همه چیز از گوشی های هوشمند به دارو. در روز آن رفت و از جیب وای به بالا نگرانی از مدیران ارشد جهان گسترده ای.

کنفرانس های در حال گرفتن لغو از Geneva International Motor Show به Facebook, Inc.’s F8 توسعه دهنده تجمع در کالیفرنیا است. دیزنی لند توکیو بسته است. خودرو تامین کنندگان هشدار کمبود قطعات. Generic تولید کنندگان مواد مخدر پرداخت 50 درصد بیشتر برای برخی از مواد خام است.

طبیعت گسترده این بیماری همه گیر و مرتبط با عدم قطعیت را نگه دارید در شرکت های بزرگ سرمایه گذاری و ادغام و استخدام گفت: دانشگاه استنفورد اقتصاددان نیکلاس بلوم که تحقیق تاثیر عدم قطعیت در چرخه کسب و کار.

“بسیاری از آسیب های است که در حال حاضر در حال تحمیل صرفا از تصمیم گیری های مهم که با تاخیر” آقای بلوم گفت. “من نمی می توانید ببینید بسیاری از شرکت سبز-روشنایی هر پروژه تا زمانی که آنها می تواند کشف کردن آنچه در جریان است.”

لری Kudlow مدیر کاخ سفید شورای اقتصاد ملی گفت: جمعه تهدید از ویروس برای آمریکایی ها کم است و به “کروناویروس در حال رفتن به نزول اقتصاد آمریکا است.” برخی در کاخ سفید را سرزنش رسانه ها پوشش شیوع به صورت اغراق وضعیت و باعث هیستری.

دارویی کارگران بسته بندی دارو در چانگشا در چین استان هونان در روز پنج شنبه.

عکس: ژو Yuge/زوما پرس

این ویروس در ظاهر به عنوان شرکت های ایالات متحده بودند سوار بالای امریکا طولانی ترین توسعه اقتصادی در, رکورد همسان با افزایش سهام-بازار گرداند. اما رشد سود برای S&P 500 شرکت شروع به سرد در سال گذشته فشرده با افزایش هزینه های نیروی کار و تجارت اختلالات.

رسمی دولت چین اقدامات و فعالیت در بخش های خدمات و تولید سقوط به پایین ترین سطح خود در ماه فوریه در این کشور گفت: رها به عمق خاک است که نشان می دهد یک انقباض.

در ایالات متحده فعالیت های کسب و کار در ماه فوریه کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در بیش از شش سال در ترس از این بیماری همه گیر.

در ماه فوریه 129 شرکت ها در شاخص S&P 500 مورد بحث “کوروناویروس” در درآمد سه ماهه خود را, تماس, تا از 60 در ماه ژانویه با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل متن. وجود دارد نزدیک به 600 اشاره به این ویروس در شرکت های امنیتی براده در هفته گذشته به تنهایی با توجه به لوله شکل نما, یک شرکت تحقیقاتی.

مدیران باید در مورد چگونه به آن را حذف کند هزینه های مصرف کننده بر روی محصولات از Crocs گاهی به گوچی کیف های دستی. این کاهش تولید در معادن نیکل در اندونزی و متوقف فیلمبرداری “ماموریت غیر ممکن 7” در ونیز.

در همان زمان بسیاری از شرکت ها هشدار داده اند این است که خیلی زود به بگویید چگونه جدی اقتصادی مشکل ویروس خواهد بود.

“هر مدیر که من می دانم که کردم برای مدیریت یک کارمند ابعاد زنجیره تامین ابعاد در بسیاری از موارد درآمد بعد” و همچنین وال استریت نیازهای گفت: مایک سفید که زد PepsiCo , Inc.’s تقسیم بین المللی در سال 2003 زمانی که سارس رسید. او در حال حاضر نشسته روی تخته گرداب Corp. Kimberly-Clark Corp. و Bank of America Corp “ما هنوز در وسط رودخانه در اینجا,” او گفت:.

گرداب ذکر آن فروش و عرضه زنجیره ای در چین و جاهای دیگر در آسیا در پیرایش خود را در سه ماهه اول سود ارشاد جمعه. لوازم خانگی ساز گفت: شیوع این بیماری در شمال ایتالیا که در آن عملیات تولید خواهد صدمه دیده است فروش بیش از حد وجود دارد.

برخی از شرکت ها تلاش کرده اند که برای ارزیابی تاثیر این ویروس تا به حال برای تجدید نظر در برآورد اولیه. Emerson Electric Co. که باعث می شود کارخانه تجهیزات اتوماسیون هشدار داد در فوریه. 13 این ویروس را کاهش فروش سه ماهه با مبلغ 75 میلیون دلار به 100 میلیون دلار. روز جمعه آن را به آسیب به عنوان بالا به عنوان $150 میلیون.

در روز جمعه هواپیمایی متحده Holdings, Inc. تا سپتامبر به تعویق افتاد یک سرمایه گذار جلسه که برنامه ریزی شده بود برای 5 مارس و گفت: این نمی توانست یک مولد مکالمه در آن استراتژی دراز مدت تا زمانی که این ویروس abates. ایران نیز ارائه شده است برخی از خلبانان گزینه مصرف مارس با کاهش پرداخت با توجه به نامه ای از خلبان رئیس اتحادیه به اعضای.

شرکت های هواپیمایی گرفته اند یکی از سخت ترین و اولین بازدید از گسترش ویروس. آسیایی و اروپایی حامل اجرا شده اند اقدامات کاهش هزینه ها به جای لغو پروازها به مقصد چین و محدود کردن خدمات به دیگر مناطق مانند ایتالیا.

به عنوان گسترش این ویروس در چین کند شده برخی از کارخانه های چینی در حال بازگشایی هر چند بسیاری از آنها کوتاه کارکنان و حمل و نقل است که هنوز هم دشوار است. برای مثال سازندگان گوشی های هوشمند انتظار می رود که کشتی 64 میلیون کمتر دستگاهی در نیمه اول سال 2020 بازار محقق داده های بین المللی Corp. گفت: مانع جزء کمبود و قرنطینه اجباری.

Zuru Ltd. s کارخانه را بازگشایی در فاز بیش از چند هفته گذشته و پس از اسباب بازی ساز نصب شده تقسیم بین فضاهای کاری و افزود: بهسازی ایستگاه. اما شنژن شرکت مبتنی است نازک کارکنان با توجه به محدودیت در چین سفر و عامل بود در 20 درصد ظرفیت در هفته گذشته گفت: co-founder آنا موبری. “قطعا وجود دارد برای رفتن به سوراخ در قفسه,” او گفت:.

در کشورهای دیگر این بیماری است که هنوز هم در حال گسترش است. Hyundai Motor Co. روز جمعه متوقف شد و ساختمان آن محبوب با پرچین احاطه کردن SUV و دیگر ایالات متحده به فروش می رسد Suv ها پس از یک کارگر کارخانه در کره جنوبی آزمایش مثبت برای کوروناویروس. گوگل روز جمعه اعلام کرد: یکی از کارکنان خود را در زوریخ تشخیص داده شده بود اما دفتر باز می ماند.

برخی از شرکت ها در حال گرفتن آمار در راه های متعدد. آب-بخاری ساز A. O. Smith Corp. دقیق آن وضعیت در اوراق بهادار پر کردن: آن را از سر گرفته است و عملیات در چین اما در زیر سطح نرمال است. این فروشگاه که در آن محصولات خود را به فروش می رسد عمدتا بسته و یا عامل در کاهش ساعت با کاهش قابل توجهی در مشتری بازديد میلواکی-بر اساس شرکت گفت. محصولات خود نیاز به نصب حرفه ای است که محدود است به دلیل بیماری مهار تلاش در چین آن را گفت.

یک کارگر مونتاژ صنعتی شیر در یک امرسون الکتریک کارخانه در Marshalltown, Iowa.

عکس: تیم aeppel/ایسنا

چین یک کلید تامین کننده مواد شیمیایی و مواد اولیه استفاده شده توسط بسیاری از تولید کنندگان دارویی یک مشکل بالقوه برای محبوب فشار خون دارو و چند نفره آنتی بیوتیک ها است که دیگر تولید شده در ایالات متحده آمریکا

کارشناسان معتقدند چین نیز تنها ساز از مواد تشکیل دهنده کلیدی در یک کلاس از چند دهه آنتی بیوتیک شناخته شده به عنوان سفالوسپورین های که در درمان طیف وسیعی از عفونت های باکتریایی از جمله ذات الریه.

خودرو تامین کنندگان هشدار شرکت های خودرو آنها می تواند اجرا کردن برخی از قطعات مورد استفاده در آمریکای شمالی کارخانه ها در هفته های آینده با نگرانی های خاص بیش از بالقوه کمبود قطعات الکترونیکی. به امید دفع کارخانه توقف برخی از تولید کنندگان گرفته اند غیر معمول و پر هزینه مرحله از پرواز در نقاط حساس با هواپیماهای باری.

فروش خودرو در چین کاهش یافت, 92% در 16 روز اول فوریه با توجه به چین ماشین سواری انجمن. تامین کنندگان مختلف را کاهش سود پیش بینی در روزهای اخیر به دلیل خرید اینترنتی از جمله الکترونیک تامین کنندگان Aptiv PLC و Visteon Corp. و صندلی ساز Adient PLC.

برخی از شرکت های بهره مند از شیوع بیماری که موجب خرید تنفسی ماسک صورت و مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب propping تا سهام برخی از شرکت های است که آنها را. Clorox Co. ‘s سهام به طور خلاصه آمار رکورد هفته گذشته در حالی که بازار گسترده تر سقوط کرد.

“خبر خوب این است که شوک ناشی از ویروس است که هدف قرار دادن در یک زمان هنگامی که خانواده ها به نظر می رسد در شکل خوب” نوشت: باب شوارتز اقتصاددان ارشد با اقتصاد آکسفورد.

آقای سفید سابق شرکت پپسی اجرایی گفت: در دراز مدت چشم انداز اقتصادی جامد است اما در کوتاه مدت فشار بر شرکت ها است. “تقریبا در هر شرکت است که به یک موضوع با سه ماهه اول, اعداد,” او گفت:.

نوشتن به توماس Gryta در [email protected] و راسل آدامز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de