Coronavirus خرید زمان در تغییر آب و هوا. خواهد ما را به استفاده از آن ؟

پس از بازگشت به عقب طوفان برف تحت پوشش سن گابریل کوه پشت لس آنجلس افق در اواسط ماه آوریل است.

عکس: رینگو Chiu/زوما پرس

بازگشت در سال 2014 سازمان ملل متحد وابسته به پنل تغییر آب و هوا پیش بینی دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای از سوخت های فسیلی را افزایش به طور پیوسته طی 40 میلیارد تن متریک این سال و در برخی حالات نزدیک به دو برابر شدن دوباره تا سال 2050.

حتی قبل از Covid-19 کسانی که حالات نگاه به طور فزاینده ای بعید است و آنها حتی کمتر احتمال دارد در حال حاضر. آژانس بین المللی انرژی قرار داده و تولید گازهای گلخانه ای در سال گذشته 33 میلیارد تن و پیش بینی آنها را شاقول 8 درصد در این سال به عنوان Covid-19 تعطیل swathes جهانی فعالیت های اقتصادی.

“ما در حال حاضر در حال نزدیک شدن به نقطه تولید گازهای گلخانه ای اوج” گفت: Zeke Hausfather مدیر آب و هوا و انرژی در دستیابی به موفقیت موسسه محیط زیست-سازمان پژوهش. با کاهش ناشی از Covid-19 “این کاملا ممکن است که ما ممکن است تا 2019 سطح است.”

برخی از هشدارهای. مستندات نیست پایدار یا مطلوب راه برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای و این کاهش تقریبا به طور قطع موقت. دوم آن است که تجمعی تجمع گازهای گلخانه ای در جو پس از انقلاب صنعتی که در میان چیزهای دیگر, تاثیرات گرم شدن کره زمین. بنابراین اگر سالانه تولید گازهای گلخانه ای همچنان حتی در این سطح پایین تر CO2 غلظت و درجه حرارت را ادامه خواهد داد به افزایش است.

“برای جلوگیری از غلظت CO2 از افزایش تولید گازهای گلخانه ای باید 80 ٪ کاهش دهد و هیچ کس صحبت کردن در مورد هر چیزی نزدیک به آن” آقای Hausfather گفت.

هنوز plateauing کربن تولید گازهای گلخانه ای دلگرم کننده است به چند دلیل. آن را نشان می دهد برخی از حالات وخیم U. N. s پنل بین دولتی تغییر آب و هوا (که قبلا به عنوان دیده می شود اجتناب ناپذیر وجود ندارد و چشمگیر دولت عمل در واقع بسیار بعید است. آن را می دهد جهان فضای تنفس بیشتری برای کشف کردن که چگونه به decarbonize سریع تر است.

پس از سال 1988 IPCC است به طور منظم صادر شده گزارش با دقت ساخته سناریو به احتمال زیاد در مسیر گاز گلخانه ای, گازهای گلخانه ای و در نتیجه افزایش درجه حرارت جهانی برای کمک به راهنمای سیاستگذاری و بحث در اطراف جهان است. آن حالات را باید به حساب نه تنها پیچیده علمی و عوامل محیطی بلکه پیش بینی جمعیت, رشد اقتصادی, تکنولوژی و سیاست های دولت.

پنجم آن ارزیابی گزارش منتشر شده در سال 2014 پنل جمع آوری صدها نفر از سناریوهای ممکن از جمله چهار انتخاب شده برای تجزیه و تحلیل عمیق تر لقب “نماینده غلظت مسیر.” جدی ترین RCP 8.5 است که اغلب به نام “کسب و کار به طور معمول” به دلیل آن را به عهده گرفت هیچ تغییری در سیاست های دولت.

از آرشیو

داده های ماهواره ای از ناسا نشان داد کاهش قابل توجهی در آلودگی هوا بیش از چین پس از بخش های بزرگی از این کشور تعطیل شد, به دلیل coronavirus. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چگونه برخی از تحلیلگران در حال پیگیری کیفیت هوا برای اندازه گیری تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.(در اصل منتشر شده در 11 مارس سال 2020)

اما راجر Pielke جونیور یک استاد در دانشگاه کلرادو بولدر گفت: RCP 8.5 نباید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک “کسب و کار به طور معمول” پایه به دلیل مفروضات بر رشد اقتصادی و تولید گازهای گلخانه ای شده اند اشتباه به عنوان کسانی که از IPCC را بیشتر از متوسط حالات. در یک مقاله منتشر شده قبل از همه گیر آقای Pielke و سه شرکت نویسندگان در بر داشت حالات overestimated سرانه رشد اقتصادی در تمام مناطق به جز آسیا از سال 2005 تا سال 2017. آنها همچنین دریافتند حالات نگرفته چگونه سریع کربن شدت—مقدار CO2 منتشر شده برای هر دلار از تولید ناخالص داخلی را کاهش تشکر به کاهش استفاده از زغال سنگ و کاهش هزینه از منابع تجدید پذیر.

آقای Pielke در مصاحبه ای گفت که به دلیل Covid-19 دنیای واقعی و IPCC را حالات واگرا بیشتر است. “این کاملا امکان پذیر است که ما می تواند تاسیسات آب در تولید گازهای گلخانه ای که خبر خوبی است. این ما خرید زمان است.”

اما تنها زمان بسیار است. تحت RCP 8.5 های IPCC گفت: دمای احتمال افزایش بیش از 4 درجه سانتیگراد توسط 2100 (در مقایسه با اواخر 1800s), وخیم, چشم انداز. در حال حاضر کسب و کار به عنوان معمول است و بیشتر شبیه 3 درجه گفت: آقای Hausfather. که هنوز هم بیش از 1.5 به 2 درجه جهان هدفمند در پاریس آب و هوا خبر داد. (در بسیاری از عدم قطعیت در اطراف پیش بینی درجه حرارت.)

جلسه که با هدف نیاز به تولید گازهای گلخانه ای نه تنها به ثبات اما به سر بسیار پایین تر است. آیا Covid-19 آینده کاهش انتشار گازهای گلخانه ای بستگی دارد که آیا آن را تغییر مسیر اقتصاد سوخت فسیلی استفاده و یا سیاست. در یک مطالعه منتشر شده در طبیعت تغییر آب و هوا در هفته گذشته یک تیم از کارشناسان تخمین زده است که روزانه تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافت تا به حال 17 درصد در اوایل آوریل از میانگین 2019 سطوح. اما کسانی که کاهش “به احتمال زیاد به طور موقت به عنوان آنها را به منعکس کننده تغییرات ساختاری در ابعاد اقتصادی حمل و نقل و یا سیستم های انرژی.”

هنوز رشد اقتصادی جهانی هرگز بازگشت به مسیر قبلی خود پس از بحران مالی جهانی در سال 2008 است و ممکن است بازگشت به آن قبل از همه گیر مسیر یا که پایین نگه داشتن تولید گازهای گلخانه ای. این بحران همچنین led مصرف کنندگان انرژی به کاهش سریع تر در سوخت های فسیلی از انرژی های تجدید پذیر مانند باد و انرژی خورشیدی است که پس از نصب, هیچ مداوم هزینه های سوخت. سرمایه گذاری سقوط خواهد کرد 15 درصد در این سال در زغال سنگ و 32 درصد در نفت و گاز اما فقط 10% انرژی های تجدید پذیر به آژانس بین المللی انرژی پیش بینی کرد.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • چه کسب و کارهای کوچک نیاز به دانستن در مورد محرک
  • مدیریت امور مالی خود را در طول همه گیر

و در عین حال قابل توجهی در کاهش تولید گازهای گلخانه ای نیاز بسیار بیشتر سرمایه گذاری در کم کربن ظرفیت و فن آوری, و اشتها برای سرمایه گذاری که ممکن است افول در پی این بیماری همه گیر. کربن مالیات در حال حاضر فروش سخت ممکن است حتی سخت تر در یک افسرده پست-Covid اقتصاد است. قیمت نفت پایین مارس sap اکتشاف ذخایر جدید اما آنها نیز خودروهای برقی بسیار کمتر جذاب است.

“تاریخ آب و هوا سیاست ما قطعه قطعه کردن و دور هم گفت:” آقای Pielke. “با سقوط در قیمت سوخت های فسیلی, این امر می تواند زمان خوبی برای مالیات بر کربن. با نرخ بهره بسیار پایین است زمان زیادی برای سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ در تبدیل سیستم های انرژی. ما باید زمان بیشتری از ما فکر اما مهم نیست که اگر ما از آن استفاده خوب.”

بیشتر حساب سرمایه

  • Coronavirus زنده بحث در مورد قیمت گذاری دارو 21 مه سال 2020
  • پس از ویرانگر انقباض برق رشد ظهور مارس 16 سال 2020
  • متحده محتاطانه بود; در اینجا به همین دلیل آنها نیاز به یک نجات به هر حال مارس 14 سال 2020
  • تلخ چشم انداز برای پایین ترین کارگران پرداخت می شود 8 مه سال 2020

نوشتن به گرگ Ip در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>