جدید کروناویروس در حال حاضر مصرف کردن در فقیرترین کشورهای جهان است که پیوستن به نبرد با حتی کمتر سلاح از کشورهای توسعه یافته که برخی از آنها خرابکاری این بیماری همه گیر را در مراحل اولیه است.

از ونزوئلا به پاکستان به جمهوری دموکراتیک کنگو و تقریبا در هر کشور در حال توسعه بین تایید موارد شروع به سنبله در روزهای اخیر نشانه سرایت پیشرفت تصاعدی بیماری-کنترل کارشناسان می گویند.

“فوق العاده عمل مورد نیاز است اگر ما برای جلوگیری از یک فاجعه انسانی عظیم نسبت در کشور ما گفت:” رئیس جمهور سیریل Ramaphosa از آفریقای جنوبی, در میان ملت ها سخت ترین ضربه از 1980s ایدز. پرداختن به این کشور دوشنبه شب اعلام کرد که 21 روز در سراسر کشور مستند به اجرا نظامی است.

آفریقای جنوبی روز چهارشنبه اعلام کرد 709 تایید موارد coronavirus تعدادی دولت گفت: شش برابر افزایش یافته است در یک هفته می تواند به صدها هزار نفر بدون اقدام قاطع.

نارندرا نخست وزیر هند سفارش در سراسر کشور shutdown گفت: روز سه شنبه در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس: “من درخواست تجدید نظر با دست خورده نیست بیرون آمدن از خانه های خود.”

قانونگذاران و کاخ سفید در رسیدن به یک معامله بر روی یک لوله بسته محرک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید نیویورک تبدیل به کانون بحران در آمریکا و هند قرار می دهد 1.3 میلیارد نفر روی زمین افتاده. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: پاتریک Semansky/AP

چین که در آن شیوع شروع کرده بود خود را قدرتمند دولت به پرتاب در coronavirus که در سراسر جهان از پنج شنبه تا به حال آلوده بیش از 450,000 و چپ بیش از 20 ، 000 مرده با Covid-19 بیماری این ویروس باعث می شود با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. کره جنوبی می تواند به سرعت واکنش نشان می دهند با تشکر در بخش فن آوری پیشرفته اقتصاد است. و غرب با وجود آن مبارزات اتحاد قوی سیستم مراقبت های بهداشتی و ثروت و ريشه موسسات به نبرد سرایت را گسترش.

جهان فقیرترین مناطق—آفریقا و بخش هایی از آمریکای لاتین و جنوب شرقی و جنوب آسیا—شروع با چند تا از مزایای آن. خود را بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم ها و مکانیسم های اجتماعی برای مبارزه با این ویروس اغلب نه تنها در معرض خطر غرق شدن بسیاری از پیوستن به این بیماری همه گیر در حال حاضر غرق شده است.

تعداد موارد تایید شده در سراسر جهان

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

کردن آهنگ مورد ضرب و شتم جهانی تجارت این کشورها در ابتدا شاهد نرخ کندتر از عفونت. در حال حاضر تعداد موارد تایید شده است صعودی.

موارد را به طور ناگهانی مشخصی در پاکستان با 210 میلیون نفر و سرانه درآمد روزانه از $3.50 موجب احتمال نزدیکی آن به ایران با درآمد متوسط کشور ناودان توسط ویروس. توسط سه شنبه, موارد, وجود دارد تا به حال دو برابر شده از چهار روز زودتر به 991 رسمی آمار و ارقام نشان داد و نرخ رشد کارشناسان بهداشت می گویند نشان می دهد شایع گسترش این بیماری است.

با توجه به داخلی پاکستان ارزیابی اگر مراحل نیست گرفته شده برای جلوگیری از گسترش ویروس موارد می تواند به 20 میلیون نفر در کشور است.

موارد در آفریقا در روز چهارشنبه افزایش یافت و به بیش از 2400 در 43 کشور, به گفته اتحادیه آفریقا سه برابر تعداد—و در یک چهارم کشورهای بیشتر—از روز جمعه. اتحادیه آفریقا منتشر شد داده های شنبه, نقشه برداری 40 روز اول عفونت است که پیشنهاد این قاره است که در همان مسیر به عنوان کشورهای اروپایی که در آن ویروس منفجر شد.

یک دوجین از کشورهای آفریقایی در حال تجربه جامعه انتقال فاز زمانی که این بیماری به سرعت در حال گسترش در یک منطقه بدون تلاش های گسترده به سرعت آن را از طریق مستندات و اجتماعی فاصله با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

موارد در هند افزایش یافته است نزدیک به پنج برابر از 114 در مارس 16 به 562 موارد تایید شده در روز چهارشنبه. بدون در نظر گرفتن کاهش مراحل هند را 300 میلیون تا 400 میلیون نفر تا قبل از ماه جولای تا پایان با توجه به Ramanan Laxminarayan مدیر مرکز بیماری های پویایی اقتصاد و سیاست یک اتاق فکر مستقر در واشنگتن و دهلی نو است. او گفت که پس از هند در اطلاعیه روز سه شنبه 21 روز خاموش کردن این اعداد و ارقام می تواند با کاهش 80%-90% بسته به درجه انطباق است.

مردم در بمبئی هند ساختمان مسکونی انفجار ظروف و کف زدن به عنوان نخست وزیر خواسته است تا شهروندان برای انجام در 5 p. m. به افتخار کارکنان پزشکی و دیگران کار در طول Covid-19 شیوع.

عکس: divyakant solanki/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

هند “است که در مراحل بسیار اولیه از بهمن گفت: T. یعقوب جان استاد بازنشسته ویروس شناسی مسیحی در کالج پزشکی در وللر هند.

تست سطح بسیار پایین در بسیاری از کشورهای در حال توسعه آنها می تواند نشسته ناشناخته به یاد ماندنی مشکل است. اندونزی تا به حال مورد آزمایش قرار 7.4 مردم از هر میلیون مارس 20 با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط جهان ما در اطلاعات یک پروژه تحقیقاتی. کره جنوبی آزمایش شده بود در یک جمعیت 800 برابر بیشتر توسط همان تاریخ یک رویکرد اعتبار با کمک آن به دست آوردن کنترل بیش از این گسترش یابد.

کاهش عوامل

آن اجتناب ناپذیر است که coronavirus را بدتر تاثیر در جهان در حال توسعه و برخی از عوامل می تواند در کاهش تاثیر آن در فقیرترین کشور جهان است. آفریقا دارای جوانترین جمعیت—میانگین سن 20, با توجه به U. N.—و جنوب آسیا جمعیت تقریبا به عنوان جوان; Covid-19 میزان مرگ و میر افزایش سرعت بالاتر از سن 65. امید وجود دارد اما هیچ شواهد روشنی تا کنون که به طور کلی داغتر شرایط آب و هوایی را مانع ویروس را نیز با آنفولانزا هنگامی که تابستان می آید.

برخی از ملت ها به ارتش قوی است که می تواند به اجرای اقدامات کاهش و یا در حال حاضر. ارتش در سودان و آفریقای جنوبی خواهد بود در خیابان اجرای مستندات. پاکستان روز دوشنبه به نام نظامی آن کشور را قدرتمند ترین نهاد برای مقابله با بحران.

آسیب پذیری بسیاری از این کشورها سهم غول محله های فقیرنشین شهری که در آن صدها میلیون نفر زندگی می کنند با بهداشت ضعیف و لوله کشی ندارد. شیوه های اساسی برای جلوگیری از این ویروس را گسترش مانند به طور منظم با دست شستشو می تواند غیر ممکن است با توجه به کمبود آب تمیز. ساکنان جمعیت به وسایل نقلیه برای رسیدن به شغل است که اغلب به سختی پوشش مواد غذایی و سرپناه. برخی از 587 میلیون آفریقایی تقریبا 60 درصد از قاره ساکنان شهری زندگی می کنند در چنین محله های فقیرنشین با توجه به سازمان ملل متحد.

یک گشت در کراچی در روز دوشنبه پس از city lockdown بیش از coronavirus نگرانی.

عکس: فرید خان/آسوشیتد پرس

یک کارگر در پیشاور, پاکستان, اسپری های ضد عفونی کننده با هدف مهار coronavirus را گسترش مارس 23.

عکس: عارف علی/SOPA تصاویر/زوما پرس

تشدید آسیب پذیری خود را شماره زندگی با بیماری های دیگر—شرایط اساسی مستعد ابتلا به Covid-19. حدود 2.5 میلیون نفر در آفریقای جنوبی با اچ آی وی نیست و مصرف داروهای ضد ویروسی. هند نرخ دیابت در حال بالا به عنوان مسائل تنفسی از آلودگی هوا.

در ژوهانسبورگ را در حومه گل-پهن کوچه از Diepsloot رسمی حل و فصل در حدود 400,000 وجود ندارد بحث های زیادی در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد اگر این ویروس طول می کشد ریشه. برکت Nyondo یک باغبان زندگی در یک خانه یک اتاق با پنج عضو خانواده گفت: این امر به سرعت پایمال کردن این منطقه ناچیز خدمات: “ما اصلا دسترسی به اصول اولیه اجازه دهید به تنهایی به اندازه کافی برای مقابله با بحران است.”

نزدیک, مردم در صف برای استفاده از fetid توالت های عمومی و جمعی از شیپور خاموشی. برخی از ساکنان از طریق برداشت گسترده تپه از زباله.

مقامات محلی گفت: بسیاری از آفریقای جنوبی را تایید موارد در ژوهانسبورگ اما نمی خواهد به محل داده به طوری که هیچ کس در Diepsloot مطمئن است که آیا coronavirus است که در حال حاضر در شهرستان.

“اجتماعی فاصله غیر ممکن است در اینجا گفت:” پیتر Ndlovu در راه خود را به رتبه تاکسی. “ما قرار بود دو متر از هم جدا اما ما زندگی می کنند یک سمت به سمت دیگر.”

یک فعال توزیع صابون نگرانی بیش از coronavirus را گسترش در مناطق پر جمعیت Diepsloot township of Johannesburg, مارس 21.

عکس: میشل spatari/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

برای بسیاری از جهان تخمین زده می شود 70 میلیون پناهنده شرایط در حال بدتر. وسیع اردوگاه در بیش از یک دوجین از کشورهای آفریقایی و برخی از مسکن تا 250000 نفر به طور منظم گرفتار بیماری و خشونت است. برخی از پناهندگان شهرک می کنند و پناهگاه از درگیری های است که می تواند به شدت در طی شیوع ویروس به عنوان مبارزان بهره برداری تضعیف دولت باشند.

زمانی که رهبران انجام عمل در پیش بینی از آینده بحران تلاش می برخورد با بر روی زمین واقعیت به عنوان کنگو یافت. پزشکان وجود دارد انتظار می رود در ماه آینده اعلام پیروزی بیش از سه سال بیماری همه گیر ابولا که پاره پاره از طریق جوامع روستایی. این تیم از, بهداشت حرفه ای, با تجربه بیماری مبارزان با هیچ توهمی در مورد چالش های redeploying به شهرستانها در آماده سازی برای کوروناویروس.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آنچه باید در جهان توسعه یافته انجام می شود در حال حاضر برای رسیدگی به گسترش coronavirus در میان کشورهای فقیر? پیوستن به مکالمه زیر.

در عین حال زمانی که پزشکان راه اندازی قرنطینه بخش از کشور بزرگترین بیمارستان در کینشاسا جمعیت 12 میلیون دیگر بیماران فرار بر روی خیابان ها زمانی که برای اولین بار Covid-19 بیمار وارد شده است.

دکتر Diafuka Saila-Ngita یک کنگو عفونی-بیماری های متخصص انتظار دارد که تیم خود را به ضعف وجود خود را آموزش. “شما می توانید تماس خود را یک سرباز اگر شما هرگز به جنگ,” او گفت:. “ما شده اند به جنگ و ترین های اخیر شیوع [ابولا] به ما بسیاری از درس اما Covid یک چالش بزرگتر.”

بسیاری از کنگو جمعیت حاضر به توجه دولت هشدار تراکم بارها و بازار. هجوم دولت ممنوعیت بزرگ تجمعات عمومی, کلیسا, خدمات هنوز خوش آمدید هزاران برخی از خاموش کردن بلندگو برای جلوگیری از هشدار مقامات. هزاران نفر از مسافران هنوز بسته کشتی پیمودن رودخانه کنگو تقسیم کینشاسا و Brazzavile همسایه جمهوری کنگو پایتخت.

در کنگو “وجود دارد بسیاری از اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس در کشور این است که دقیقا آنچه ما شده است رفتن را از طریق با ابولا گفت:” کیت Moger منطقه ای معاون کمیته بین المللی نجات در کنگو. “بسیاری از مردم هنوز بر این باورند coronavirus جعل است و این در نهایت پیچیده پاسخ تلاش است.”

تست بار

ثروتمند ملل باید آزمایش بیشتر برای جدید کروناویروس اثرات.

Covid-19 آزمایشات انجام شده در هر یک میلیون نفر

مارس 20 داده

مارس 19

استرالیا

کره جنوبی

4,473.4

6,148

ایتالیا

انگلستان

فنلاند

ایالات متحده آمریکا

3,498.7

959.7

537.6

313.6

ویتنام

ژاپن

S. Africa

کلمبیا

159

117.8

109.6

81.7

فیلیپین

هند

پاکستان

اندونزی

11.6

9.5

10.5

7.4

منبع: جهان ما در داده ها

دیگر کشورهای آفریقایی هستند حتی کمتر آماده: قاره به طور متوسط دو پزشک برای 10000 نفر در شهرستانها با توجه به این که. در مقابل, ایتالیا با 41 پزشکان در هر 10000 نفر است به شدت نامعقول.

در جنوب سودان ویران پنج سال جنگ داخلی وزارت بهداشت می گوید این فقط 24 جداسازی تخت برای یک کشور از 13 میلیون نفر است. مالاوی وزارت بهداشت می گوید وجود دارد حدود 25 جداسازی تخت در بیمارستان های دولتی خدمت 17 میلیون. اصلی عفونی-بیماری های بیمارستان در زیمبابوه پایتخت آن هراره است, هیچ کدام, با توجه به زیمبابوه انجمن پزشکان برای حقوق بشر است.

بورکینافاسو تحت محاصره از گروه های جهادی گفت: آن را ندارد منابع برای مقابله با شیوع این بیماری حتی به عنوان آن را تایید مرگ آن مجلس معاون رئیس جمهور از بیماری و عفونت از چهار کابینه وزیران.

دو کشورهای آفریقایی هنوز هیچ ظرفیت آزمون برای ویروس است که می گوید. دیگر کشورهای آفریقایی باید چیزی نزدیک تست ظرفیت مورد نیاز برای شناسایی و جداسازی گسترش خوشه های این بیماری است.

در پاکستان مقامات دیدم اوایل تهدید مطرح شده توسط مواج بیماری همه گیر در کنار درب در ایران یکی از اولین کشورهای جهان این بیماری را غرق. ایران نبود قادر به نگه زائران پاکستانی که در حال بازدید از مرکز ایران شیوع شهر قم در کنار آن با توجه به بحران وجود دارد. برخی از 5000 آمد ریختن به پاکستان در یک بار گفت: مقامات پاکستانی که مجموعه ای تا مرز قرنطینه اردوگاه برای منزوی کردن آنها است.

تنها یک ساختمان در دسترس بود برای قرنطینه استفاده از در عبور از مرز بود که به زودی خیلی شلوغ مردم در خواب بودند در سالن و چادر. اردوگاه تفویض به گه کوچک-نظارت هاب از گسترش این ویروس با توجه به برخی از کسانی که وجود دارد نگهداری می شود. پاکستان وزیر بهداشت و نخست وزیر باید اذعان شرایط وجود دارد فقیر بودند اما می گویند مرز است که از راه دور با امکانات چند.

به عنوان آنها در حال حاضر وارد خانه مردم در حال آزمایش هستند. مقامات منطقه ای تعیین کرده اند تا امکانات که این عودت می تواند قرنطینه برای بار دوم. هفتاد درصد از پاکستان موارد آمده اند از کسانی که از طریق ایران و مرز قرنطینه با توجه به استانی دولت است.

اتوبوس سواران در کلکته هند در مارس 23 قبل از شروع یک مستند برای محدود کردن گسترش coronavirus.

عکس: rupak د chowdhuri/ایسنا

در بسیاری از کشورهای فقیر از گرسنگی تهدید می تواند بیشتر از coronavirus شبح, توطئه علیه اجتماعی فاصله و کاهش اقدامات کشورهای ثروتمند می توانید استطاعت را. در حالی که پاکستان در چهار استان که گسترده اند استقلال نقل مکان کرد و به طور مستقل به یک مستند با توصیه نخست وزیر پاکستان عمران خان—که بارها و بارها هشدار داد در برابر دقیق مستندات و گفت که ضعیف رنج می برند—در روز سه شنبه به نام حرکت “ترس هدایت می شود که منجر به واکنش افراطی.”

“اگر من پیشرو در ایتالیا یا فرانسه من که هیچ مشکلی تحمیل یک حکومت نظامی گفت: آقای خان. “اما در اینجا اگر شما می توانید ارائه مواد غذایی در آستان به کسانی که زندگی در محله های فقیرنشین یک حکومت نظامی نمی توانند کار کنند.”

مقامات پاکستانی اعلام کرد که این کشور ارائه می کنند 10 میلیون خانواده های فقیر با 20 دلار در ماه برای کمک به مقابله با خاموش کردن.

در متزلزل Gadap شهر منطقه کراچی پاکستان بزرگترین شهرستان شکیلا اصغر با این نسخهها کار در یک حوله-تولید کارخانه پرداخت می شود تنها در روز کار وجود دارد. کسانی که زندگی در اطراف خود می توانیم در بسیاری از دو یا سه روز از غذا قبل از اینکه کار به خرید بیشتر به او گفت:, و اضافه کرد که کسانی که در کراچی کارخانه به طور معمول کسب درآمد $2.60 به $3.80 در روز است.

“ما نمی دانیم که اگر ما به این ویروس,” او گفت: “اما آنچه می دانم این است که ما گرسنه سه بار در روز است.”

نوشتن به سعید شاه در saeed.shah@wsj.com و جو پارکینسون در joe.parkinson@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im