Comcast را NBCUniversal واحد آمار بود به خصوص با بیماری همه گیر کوروناویروس با موضوع آن-پارک کسب و کار از دیدن 94% کاهش در درآمد.

عکس: جان Raoux/آسوشیتد پرس

Comcast Corp. CMCSA 0.57% ‘s دوم-درآمد سه ماهه کاهش یافت و 12 درصد از سال قبل از آن به عنوان تاثیر coronavirus در آن NBCUniversal واحد—که شامل پارک یک استودیو فیلم و تبلیغات وابسته به شبکه های تلویزیونی—بیش از جبران کابل غول ادامه داد: موفقیت در ثبت نام مشتریان پهن باند.

فیلادلفیا مبتنی بر شرکت گفت: درآمد برای سه ماهه منتهی به ژوئن 30 $بود 23.72 میلیارد دلار را از $26.86 میلیارد سال قبل. سود خالص بود و نزدیک به 3 میلیارد دلار یا 65 سنت یک سهم پایین حدود 4 ٪ از $3.12 میلیارد دلار یا 68 سنت. FactSet تحلیلگران انتظار داشتند درآمد هر سهم 55 سنت در آخرین دوره..

Comcast سهام تجاری در $43/81 بود, اساسا, تخت, پنج شنبه صبح.

NBCUniversal ضربه سخت بود coronavirus بیماری همه گیر. واحد درآمد کاهش 25 ٪ به $6.1 میلیارد دلار با توجه به بسته شدن پارک متوقف تئاتر منتشر و کاهش شدید در تبلیغات. تم-پارک کسب و کار دچار 94% کاهش در درآمد. در حالی که آن اورلاندو و ژاپن پارک شده اند باز پس ژوئن هالیوود محل هنوز به بازگشایی شده است. درآمد حاصل از تبلیغات در NBCU کابل شبکه و پخش-تلویزیونی واحد کاهش به 27 درصد و 28 درصد بود.

Comcast در, پهنای باند, کسب و کار, از سوی دیگر, آن بهترین سه ماهه دوم در ضبط با 323,000 مشترکین جدید یک 54 درصد افزایش از سال گذشته در سه ماهه دوم. چوب خط حساب کردن را شامل نمی شود بیش از 600 ، 000 مشتریان پهن باند است که یا امضا یا نیست قطع با توجه به وعده امداد در محل قرار داده و توسط کمیسیون ارتباطات فدرال. در حالی که این بیماری همه گیر مربوط به وعده شد قطع جولای 1, Comcast گفته است که قصد ندارد به قطع ارتباط مشتریان بدون کار کردن با آنها برای اولین بار.

این شرکت در ادامه به از دست دادن کابل-تلویزیون مشتریان با 477,000 مردم برش طناب در سه ماهه دوم در مقایسه با 224,000 یک سال پیش از آن. این علامت 13th سه ماهه متوالی از پرداخت-TV مشتری ضرر و زیان است.

پرداخت-TV مشتریان از Comcast و همسالان خود ادامه مهاجرت به جریان خدمات مانند Netflix , Inc. و والت دیزنی Co. ‘s دیزنی+. در هفته گذشته AT&T Inc. گفت: آن DirecTV ماهواره ای کسب و کار از دست 886,000 آمریکا premium-تلویزیون مشترکین و دیگر 68,000 آنلاین-تنها کانال بسته نرم افزاری.

در اوایل این ماه NBCUniversal راه اندازی طاووس که تا کنون امضا تا 10 میلیون streaming مشتریان. AT&T در هفته گذشته گفت: HBO حداکثر مجموع فعالانه پس از آن ممکن است راه اندازی صدر 4 میلیون. دیزنی+ گفت: در ماه آوریل آن را به حال بیش از 50 میلیون جهانی مشترکین پنج ماه پس از راه اندازی آن.

Comcast cable-TV و اینترنت مشتریان دریافت طاووس را بیمه ad-پشتیبانی از ردیف و هم از 10 میلیون عدد است.

“ما در حال تکیه به جریان” رئیس اجرایی برایان رابرتز گفت: در طول یک درآمد تماس سهشنبه, و اضافه کرد که طاووس تا کنون بیش از انتظارات.

در حالی که Comcast گفت: طاووس کاربران را بیشتر درگیر جریان و برای دوره های طولانی تر از انتظار می رود این شرکت گفت که خیلی زود به افشای تعداد ماهانه حساب فعال یا کاربران.

بر خلاف جریان آن رقبای طاووس است که تا حد زیادی ad-پشتیبانی خدمات و شامل یک رایگان ردیف با محتوای کمتر از $5-یک-ماه حق بیمه ردیف با آگهی های بازرگانی.

Comcast Cable که شامل این شرکت پهنای باند پرداخت-TV تلفن ثابت و تلفن همراه کسب و کار تا به حال حدود 14.4 میلیارد دلار در سال درآمد کمی را از سال گذشته در سه ماهه دوم. درآمد متاثر از تنظیمات انجام شده برای مشتری های منطقه ای-ورزشی-هزینه های شبکه به عنوان Comcast است گفت: این امر با تصویب هر گونه تخفیف به مشتریان خود است.

Comcast در, جدیدترین, کسب و کار, آسمان بود که به دست آورد و در سال 2018 نیز رنج می برد. درآمد برای رسانه های اروپایی کسب و کار کاهش یافت و از 16 درصد به حدود 4.1 میلیارد آن درآمد حاصل از تبلیغات حذف 43%.

مربوط تصویری

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس پیشرفت شرکت های در حال جستجو برای پیدا کردن حق تن و پیام های بازاریابی خود را. چه هستند برخی از جهان قابل تشخیص شرکت های re-تجسم تبلیغات خود را? عکس: نعناع موبایل

این شرکت گفت: آسمان بود قادر به نگه داشتن نزدیک به تمام ورزشی-بسته های مشتریان که نیست متهم در طول سال که در اروپا به فوتبال و ورزش های دیگر قرار داده شد و در خود نگه دارد.

در روز سه شنبه AMC سرگرمی Holdings, Inc. و Comcast جهانی تصاویر, توافق رسیده است که اجازه می دهد فیلم به بازی در تئاتر بسیار کمتر از زمان قبل از حرکت به صفحه اصلی تصویری.

این توافق پس از یک شکاف بین این دو شرکت در مورد چگونه به زودی فیلم باید منتشر شده برای سیستم عامل های دیجیتال برای مشاهده صفحه اصلی. در مارس جهانی ساخته “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” در دسترس به عنوان یک $20 آنلاین اجاره در نظر گرفته شد یک موفقیت است.

در روز پنج شنبه NBCUniversal جمهور جف شل گفت که او معتقد است این مدل را به کمک قرعه کشی مصرف کنندگان به سینما زمانی که آن را بی خطر است به بازگشت به آنها را.

“فیلم studios مانند ما نمی خواهید به انتشار فیلم به تئاتر زمانی که ما تنها یک دانش سطحی از تئاتر باز است. ما نیاز به یک بسیار قوی مقدار تئاتر باز به توجیه هزینه های ما” آقای پوسته گفت. “اما در سمت تلنگر است که شرکت کنندگان می تواند باز نمی شود تئاتر اگر آنها لازم نیست که هر فیلم جدید.”

نوشتن به لیلیان ریزو در Lillian.Rizzo@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de