آمریکا فعالیت های کسب و کار در ماه فوریه کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در بیش از شش سال به عنوان شرکت های کشیده پشت در ترس است که چین شیوع کروناویروس می کند رشد اقتصاد جهانی با توجه به بررسی آمار منتشر شده در جمعه.

اطلاعات شرکت IHS Markit گفت: ایالات متحده خود را کامپوزیت خروجی شاخص—کل اندازه گیری فعالیت در بخش خدمات و بخش های تولید—کاهش یافت و به 49.6 در ماه فوریه از 53.3 در ماه ژانویه به پایین ترین سطح از اکتبر 2013. سطح زیر 50 نشان می دهد انقباض در حالی که یک سطح بالاتر از 50 سیگنال گسترش است.

سهام ایالات متحده و عملکرد وزارت خزانه داری کاهش یافت جمعه و فلزات گرانبها بسیج در نشانه های شیوع کروناویروس بود شروع به تحت تاثیر قرار رشد اقتصادی در برخی از نقاط جهان است.

اقتصاددانان پیش بینی کرده اند این ویروس را متوسط تاثیر را در رشد جهانی. مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران, برای مثال, آن تجدید نظر جهانی پیش بینی رشد جهانی اقتصاد به 2.4 درصد در سال 2020 را از قبل پیش بینی 2.6%.

کاهش در ایالات متحده شاخص مرکب رانده شد در درجه اول با کاهش خدمات-بخش خروجی که قرارداد این ماه و افت سفارشات جدید برای کالا و خدمات در سراسر تمام شرکت های ایالات متحده برای اولین بار از سال 2009 است. ایالات متحده تولید نیز کاهش اندکی بررسی دادهها نشان داد.

“زوال بود در بخش مربوط به کروناویروس شیوع تجلی خود را در تضعیف تقاضا در سراسر بخش های مانند سفر و گردشگری و همچنین از طریق کاهش صادرات و عرضه زنجیره ای اختلال” گفت: کریس ویلیامسون رئیس کسب و کار و اقتصاد در IHS Markit.

دولت چین در پاسخ به شیوع بیماری با محدودیت های مسافرتی و قرنطینه مورد نیاز بسیاری از کارگران مجبور به ماندن در خانه در حالی که حمل و نقل کالا به داخل و خارج از کشور قطع شده اند.

تعدادی از کسب و کارهای مبتنی بر خارج از چین در حال حاضر گفت: این اقدامات تاثیر می گذارد و تولید به عنوان آنها را اجرا پایین در چینی ساخته شده ورودی و یا نمی توانید به پایان رسید تحویل کالا به خریداران.

روز جمعه ایالات متحده بررسی داده ها نشان داد خدمات کسب و کار هستند و احساس تاثیر بیشتری نسبت به بخش تولید است. ایالات متحده فعالیت تولید همچنان به گسترش در فوریه البته در سرعت کندتر از ماه گذشته با توجه به IHS Markit. اما فعالیت در ایالات متحده خدمات و صنعت کسب و کار کاهش یافته و در ماه فوریه برای اولین بار در چهار سال نقل مکان کرد و به انقباضی خاک.

نیل Dutta سر از اقتصاد در رنسانس کلان گفت: در حالی که رشد ضعیف است به احتمال زیاد در طول سال 2020 سه ماهه اول سال جاری قدرت نسبی ایالات متحده مصرف کننده و نشانه های مثبت در مسکن ایالات متحده داده باید این معنی است که خدمات همراه با گسترده تر اقتصاد را نگه دارید تا به خوبی. “امروز Markit [اطلاعات] با این وجود در شبکه داده ها در ایالات متحده شده است منطقی و سالم است.”

دیگر نظرسنجی از مدیران خرید در کسب و کار جمعه منتشر شد نشان داد که این بیماری همه گیر به حال بیشتر تضعیف رشد اقتصادی در ژاپن و آمار سفارشات صادرات در آلمان است. اما این تاثیر در اروپا و صنعتی نیروگاه کمتر شدید نسبت می ترسید.

ژاپن در اقتصاد جهان سوم بزرگترین قرارداد در ماه های آخر سال 2019 و coronavirus به نظر می رسد که کاهش نیافته امید یک جهش سریع. بر اساس یک نظرسنجی از 800 کسب و کار توسط IHS Markit فعالیت در بخش خصوصی کاهش یافت و در بیشترین میزان از مارس 2014 در طول چند هفته اول فوریه است.

یک سقوط در گردشگری از چین تا حدی بود که پشت این قطره, اما تولید کنندگان نیز دچار افت صادرات سفارشات. صحبت به نمایندگان مجلس بانک مرکزی ژاپن در رژیم صهیونیستی. هاروهیکو کورودا گفت: خیلی زود است که تصمیم می گیرید که چگونه برای پاسخ به شکست.

مرتبط

  • شنیده ام در خیابان: مشابه از طریق Coronavirus تیره به اقتصاد چین (Feb. 19)
  • شیوع کروناویروس انتقاد شدید ایران بحرانزده اقتصاد (Feb. 13)

آمار منتشر شده در روز جمعه نشان داد coronavirus اپیدمی تا به حال بیشتر تضعیف رشد اقتصادی در ژاپن و آمار سفارشات صادرات در آلمان است. اما این تاثیر در اروپا و صنعتی نیروگاه کمتر شدید نسبت می ترسید.

عکس: آسوشیتد پرس

آقای کوردا خواهد شد پیوستن به دیگر بانک مرکزی و خزانه داری سران گروه 20 اقتصاد در یک برنامه ریزی جلسه در عربستان سعودی در روز شنبه و یکشنبه. آنها را به بحث در مورد احتمال تاثیر coronavirus در اقتصاد جهانی اما آنها بعید است که برای دیدن نیاز به اقدام فوری برای حمایت از تقاضا از طریق کاهش نرخ بهره.

بانک مرکزی تا کنون گرفته اند محتاطانه به عنوان آنها در نظر بگیرید که چگونه این ویروس می تواند موج دار شدن از طریق اقتصاد جهانی است.

بانک فدرال رزرو آتلانتا رئیس جمهور رافائل Bostic در یک جمعه مصاحبه گفت که او انتظار ندارد یک تاثیر ماندگار در اقتصاد ایالات متحده. “چشم انداز من بسیار خوش بین است. اقتصاد در حال انجام در یک سطح بسیار قوی” آقای Bostic گفت. “ایالات متحده مصرف کننده coronavirus است که هنوز هم بسیار دور.”

آقای Bostic گفت: شرکت او در ارتباط برقرار کردن با—خود تغذیه منطقه شامل بین المللی تولید و بانکی شرکت—به او گفته اند coronavirus وضعیت “رفتن به یک اختلال نیست بلکه انتظار آن را می شود بیشتر سازه.”

آمار منتشر شده در روز جمعه نشان داد coronavirus اپیدمی تا به حال بیشتر تضعیف رشد اقتصادی در ژاپن و آمار سفارشات صادرات در آلمان است. اما این تاثیر در اروپا و صنعتی نیروگاه کمتر شدید نسبت می ترسید.

چرا که این دوره از شیوع بسیار نامشخص است. اگر می توان آن را شامل در چین با بازگشت به شرایط کار نرمال در نه چندان دور آینده اکثر اقتصاددانان فکر می کنم تاثیر جهانی نسبتا کم خواهد بود. اگر آن را می شکند چین و گسترش در سراسر بقیه آسیا و اقتصادی تاثیر خواهد بود بسیار بزرگتر است.

در حال حاضر تاثیر شیوع این بیماری در اروپا بوده است و اندک. IHS Markit گفت کامپوزیت شاخص مدیران خرید منطقه یورو افزایش یافت به 51.6 در ماه فوریه از 51.3 در ماه ژانویه به بالاترین سطح خود در شش ماه.

این علائم وجود دارد که در آینده سطح فعالیت ممکن است بیشتر رام با گسترده گزارش می دهد که زنجیره تامین قطع شده اند.

“شکنندگی جهانی زنجیره تامین بدان معنی است که حتی اختلال در چین می تواند طلسم پیامدهای زیادی برای اروپا پایین خط” گفت: الیور Rakau, یک اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد است.

برخی از شرکت ها باید اذعان کرد که آتن در چین شده اند تخريبي از جمله Apple Inc. و فیات کرایسلر اتومبیل NV.

اقتصاد جهانی رشد در ضعیف ترین سرعت پس از بحران مالی در سال 2019. قبل از وقوع در چین اکثر اقتصاددانان انتظار داشتند برای دیدن متوسط وانت در این سال به عنوان تجارت تنش سهولت اما که در حال حاضر در شک و تردید.

مربوط تصویری

کروناویروس و تجارت تنش در حال تست ثبات جهانی زنجیره تامین. در حالی که تحت فشار قرار دادند برخی از کسب و کار به نظر شل شدن روابط خود را با چین وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چرا ترک “کارخانه جهان” آسان تر است از انجام گفت. عکس: چین روزانه از طریق رادیو فردا

نوشتن به پل Hannon در paul.hannon@wsj.com و امره Omeokwe در amara.omeokwe@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im