Coronavirus بازدید از شهر های کوچک تابستان: هیچ Riverfront روز بدون کوچک لیگ جهانی سری

برای اولین بار پس از آن شروع به 41 سال پیش Riverfront روز جشنواره تابستانی نمی گیرد در Decatur, Neb., دو whammy برای شهر کوچک کشاورزی که شمارش اقتصادی افزایش و گرامی مدنی هم.

این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور شهر به لغو این رویداد در روز پدر آخر هفته. وجود خواهد داشت هیچ خیابان رقص یا عروسک خیمه شب بازی نشان می دهد که هیچ بچه های ماهیگیری مسابقات هیچ out-of-towners پر کردن Pop-n-Doc رستوران هیچ جامعه بازی با بازیگران اعم از دانش آموزان کلاس اول به بزرگ پدربزرگ و مادربزرگ.

Riverfront روز سازمان نرما Farrens در خانه با شوهرش تام.

عکس: واکر Pickering, وال استریت ژورنال,

“این تاسیسات برای شهر ما در تابستان گفت:” برگزار نورما Farrens خفگی ، “همه واقعا غم انگیز است.”

در شهرهای کوچک و شهرستانها در سراسر کشور همه گیر شده است موجب لغو خیمه اتفاقاتی که پافشاری برای دهه—از طریق جنگ و رکود—اما تلقی می شد نا امن در زمان بهداشت عمومی بحران. در حالی که برخی از جشن ها برگزار می شود ممکن است بعد از این تابستان و یا پاییز بسیاری از حوادث و خش کردن تقویم سال 2020.

نمایی از دکتور سراسر رودخانه میسوری به عنوان دیده می شود از Onawa, Iowa.

عکس: واکر Pickering, وال استریت ژورنال,

دکتور ایجاد کرد رئیس علامت Siecke شناخته شده به عنوان شهردار علامت گفت: این جشن در امتداد رودخانه میسوری تساوی چندین هزار نفر—از جمله بسیاری از شهر 460-برخی از ساکنان و بسیاری از کسانی که نقل مکان کرد و دور مانند خود رشد کودکان و خانواده های خود زندگی می کنند که در اوماها (روباز انتخابی).

آقای Siecke, 60, گفت که او فکر می کند لغو شد حق تماس و اشاره کرد دکتور 40 مایل از یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد که تا به حال شیوع کروناویروس. جشنواره “بازدید هر جنبه ای از همه چیز در شهر: کسب و کار, سازمان شهرداری.” برای کودکان از کاهش درآمد خانه های آن ممکن است خود را تنها سرگرم کننده فعالیت های همه, تابستان, او گفت:.

مربوط تصویری

از یک کافی شاپ و تحویل آموزش در نیوزیلند به پلاستیک پارتیشن در از eateries در تایلند و کشورهای مختلف در حال پیدا کردن راه هایی برای کمک به مردم حفظ اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان محدودیت شروع به سهولت. اعتبار: Saul لوئب/AFP

علامت Kwikkel که 59 ساله صاحب Pop-n-Doc را تابستان-تنها مارینا و رستوران در رودخانه گفت: این جشنواره کمک 5 درصد به 7 درصد از فروش سالانه. “در آن تعطیلات آخر هفته خواهیم دید احتمالا 800 نفر از طریق درب ما,” او گفت:.

Williamsport, Pa. نمی میزبان 74 سالانه کمی لیگ جهانی سری 11 روز امر در ماه اوت که معمولا تساوی چند صد هزار بازدید کنندگان به شهر از حدود 28000 نفر. این سری پمپ آنجا که 40 میلیون دلار به اقتصاد محلی و مقامات می گویند مبلغ بیشتر از بودجه شهرستان است.

“این یک ضربه خرد کردن. وجود دارد بسیاری از مردمی که درد و رنج خواهد بود” گفت: Jason فینک رئیس اتاق بازرگانی محلی. “اگر آن را برای لیگ کوچک بیس بال, ما می خواهم به یکی دیگر از شهر کوچک در آمریکا بیایید صادق باشیم.”

علامت Kwikkel سمت چپ داخل Pop-n-Doc را یک دکتور مارینا و رستوران است که حلقه تا 5 درصد به 7 درصد از فروش سالانه خود در طول Riverfront روز.

عکس: واکر Pickering, وال استریت ژورنال,

تماس این سری است که شخصا در Carol Zysset. به عنوان یک تیم میزبان برای 20 سال گذشته او به عنوان جانشین پدر و مادر و تمام اطراف هماهنگ کننده برای برخی از 10 تا 12 سال ballplayers که وارد هر تابستان از مکان هایی مانند ژاپن و مکزیک و وب شهر, Mo.

“ما جمعیت ginormous هستند,” او گفت: از این منظره. “من تا به حال هرگز یک ماه اوت کردن, بنابراین من نمی دانم آنچه که در حال رفتن به می خواهم.”

در اوایل ماه مه هلند, Mich., تحمل اول لغو لاله از نمایشگاه سالانه از آن گل های رنگارنگ و هلندی میراث فرهنگی آغاز شد و در اواخر 1920s. در سال های گذشته از نه روز جشنواره کشیده شده است 500 ، 000 نفر از سراسر جهان به این شهر در حدود 33,000 در دریاچه میشیگان.

علامت Siecke رئیس دکتور روستا هیئت مدیره نگاه در دبیرستان عکس, در روستای, دفتر, سمت چپ. لغو Riverfront روز مناسب بود تماس, او گفت:.

عکس: واکر Pickering, وال استریت ژورنال,

“وجود دارد این احساس واقعی از عزاداری و از دست دادن و به خصوص در طول هفته از جشنواره گفت:” شهردار ناتان Bocks که داوطلب شده است به عنوان یک راهنمای تور برای 27 سال و به فروش می رسد چوبی کفش به گردشگران به عنوان یک دانشجو.

یک 2018 مطالعه نشان داد که بازدید کنندگان صرف $48 میلیون یک مزیت به هتل ها, رستوران ها و مغازه ها. در حال حاضر گروه غیر انتفاعی قرار می دهد که در این جشنواره نیاز به جمع آوری 1 میلیون دلار برای پرداخت وام و شروع به برنامه ریزی یک مدرج پشت 2021 لاله زمان گفت: گوئن Auwerda آن مدیر اجرایی.

“این خطر وجود دارد قطعا در مورد این سازمان و زنده ماندن ما,” او گفت:.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه رویدادی خیمه اگر هر کدام در شهر خود شده اند تحت تاثیر این بیماری همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

همچنین nixed است RC کولا MoonPie جشنواره در زنگ دست و پنجه نرم دنیاست. جمعیت 446. این daylong بزم شروع می شود با کالری-سوزاندن 5k و 10 مایل اجرا می شود و به پایان می رسد با یک بمب کالری به عنوان بازدید کننده به اشتراک گذاری بزرگه MoonPie شکلات پوشش باد صبا-و-گریم-ترقه معجون.

آن است که یک زبان-در-گونه رویداد با جدی اقتصادی گفت: جنی شکار خزانه منطقه اتاق بازرگانی که در حال حاضر پین امید خود را در اکتبر کرافت جشنواره است. “هنگامی که شما در یک شهر کوچک” او گفت: “شما همیشه یک رویداد دور از داشتن یک مشکل است.”

رنه لکنت در دیکیتر داوطلب آتش و نجات سالن که در آن او خدمت کرده است برای نزدیک به دو دهه است.

عکس: واکر Pickering, وال استریت ژورنال,

در Decatur ساکنان می گویند که آنها را در درک منطق لغو Riverfront روز اما برخی نگران این جشنواره ممکن است بازگشت نیست. “من می ترسم اگر شما لازم نیست که آن را یک سال شما ممکن است آن را سال آینده. شما شکستن زنجیره ای” گفت: داوطلب آتش نشان رنه لکنت, 66.

نه نگران گفت: خانم Farrens, 67. او قول این جشنواره خواهد بود در سال آینده.

“این بسیار یک بخشی از جامعه ما هویت” او گفت:. “به عنوان به زودی به عنوان Riverfront است که بیش از ما به آن چند ماه تنفس و می گویند ما باید چه کار سال آینده؟”

نوشتن به اسکات کالورت در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>