Coronavirus بازدید کشور کلید, سیب, گیلاس مزارع

Coronavirus در حال گسترش در میان کارگران در یاکیما دره.

عکس: ایلین تامپسون/آسوشیتد پرس

افزایش coronavirus موارد در یکی از کشور های برتر مناطق برای سیب و گیلاس شیرین است به چالش کشیدن عملیات کشاورزی در حال حاضر محدود قوانین با هدف جلوگیری از چنین شیوع تأکید بر دشواری حفظ farmworkers امن است.

اخیر اضطراری مقررات صادر شده توسط واشنگتن برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در میان farmworkers زندگی در خانه های موقت در حال کاهش میدانی در یاکیما دره اما این ویروس است که هنوز پخش كردن, با توجه به کشاورزی کارفرمایان و Yakima بهداشت منطقه. در مزارع است که برای تولید 1 میلیارد دلار از سیب و گیلاس شیرین و دیگر محصولات کشاورزی در هر سال, کارفرمایان, استخدام کمتری کارگران مهمان و تاخیر در ورود آنها.

Covid-19 مورد نیز در شهرستان Yakima. شهرستان است که نه بار کوچکتر در جمعیت از King County, صفحه اصلی, سیاتل, اما آن را تنها 30 درصد موارد کمتر از آن همسایه با 7,349 coronavirus موارد از ژوئن 30. تقریبا یک پنجم از موارد در یاکیما در میان کارگران کشاورزی با توجه به Yakima بهداشت منطقه.

در موارد مربوط به کارگران کشاورزی به نظر می رسد در یاکیما بزرگ میوه انبارها که در آن صدها نفر از مردم بسته سیب و دیگر تولید را در جعبه. به تازگی ویروس از طریق کارفرما-ارائه مسکن بهداشت و درمان منطقه گفت. ده ها هزار نفر از کارگران فصلی از جاهای دیگر در ایالات متحده و کشورهایی مانند مکزیک زندگی در خوابگاه به سبک مسکن تبدیل متل و نظامی به سبک چادر در واشنگتن فصل برداشت.

مشکل از کارگران را سالم نگه داشتن در یاکیما نشان می دهد چقدر سخت آن را تبدیل به حفاظت از کشاورزی نیروی کار تشدید سوال در مورد چگونه برای جلوگیری از شیوع بیماری در كار فشرده و محل های کار است. رشد شیوع بیماری در میان farmworkers در سراسر کشور می آیند به عنوان بسیاری از کارفرمایان به دنبال کاهش خطر شیوع بیماری در میان کارگران و coronavirus همچنان به سلامت کارگران در ایالات متحده بسته بندی گوشت می آمد گیاهان.

برخی از ایالت ها در حال تلاش برای محافظت از خود را به عنوان farmworkers سفر شمال برای فصل از فلوریدا و دیگر مکان های که در آن عفونت در حال افزایش است. در کارولینای شمالی مقامات در حال حمایت از تلاش ها برای ارائه تست در مزارع و مهاجر در اردوگاه و همچنین برنامه ریزی برای کمک به نصب مودم و یا نقاط داغ در اردوگاه های برای افزایش دسترسی به مجازی مراقبت های پزشکی برای کارگران است. کالیفرنیا تولید کنندگان’ association مسکن در متل, اتاق آلوده و در معرض کارگران با هیچ جا با خیال راحت جدا.

یک نشان دهنده اعتراض به شرایط کار در Yakima بشویید. در 18 مه.

عکس: آماندا ری/آسوشیتد پرس

در یاکیما شیوع بیماری شامل بیش از 70 کارگران رخ موقت تسهیلات مسکن در سه مزارع از اواسط ماه مارس گفت: لیلیان براوو سخنگوی بخش بهداشت و درمان منطقه است. او گفت: وجود دارد به احتمال زیاد بیشتر شده است از جمله شیوع بیماری از سلامت منطقه می داند و آن را در حال آماده سازی برای راه اندازی یک هدف برنامه توسعه برای کارگران در مسکن موقت به تلاش برای مهار این ویروس را گسترش.

“در جمع امکانات زندگی واقعا وجود دارد نه بسیاری از شما می توانید انجام دهید به همین دلیل است که بسیار مهم است برای نگه داشتن آن را از وجود دارد در وهله اول” خانم براوو گفت.

قوانین ایالتی واشنگتن مقامات صادر شده در مارس شد با هدف کاهش گسترش coronavirus موقت کارگر مسکن. آنها نیاز کارفرمایان به فضای تخت 6 فوت از هم و یا جدا کردن آنها با استفاده از کف به سقف موانع و در برخی موارد تنها با استفاده از تختخواب سفری پایین در تخت تختخواب سفری.

قوانین نیز نیاز به مزارع برای منزوی کردن کارگران که مشکوک یا تایید کرد که قرارداد این ویروس. کارگران در مسکن موقت باید به نمایش روزانه برای Covid-19 علائمی از جمله تب و در برخی موارد مزارع باید قرنطینه و یا تست همه کارگران که پناه هم اگر یک کارگر توسعه علائم ویروس.

Yakima سلامت منطقه خانم براوو گفت: بزرگ شیوع بیماری در منطقه انبار میوه کاهش یافته است به عنوان کارفرمایان ارائه شده کارگران با دنده محافظ, اما این موارد در حال حاضر در سراسر شهرستان از جمله در مزارع و باغات.

“قتل عام بالا رفتن سرسام آور است” گفت: Erik نیکلسون ملی معاون رئیس جمهور ایالات مزرعه اتحادیه کارگران. او گفت که او تا به ثبت بیش از دو دوجین شکایت با وزارت امور خارجه گفت: مزارع نیست و مطابق با مقررات جدید که نیاز به کارفرمایان برای ارائه به کارگران با ماسک و فعال اجتماعی فاصله در زمینه های. در برخی از مزارع او بازدید دست-امکانات شستشو از صابون آقای نیکلسون گفت.

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

قبلا در این فصل کارگران برای چندین واشنگتن میوه شرکت برگزار حملات به تقاضای حمایت بهتر در انبارها و اعتراض Covid مربوط به مرگ یک میوه-بسته بندی کارگر.

برایان خط, معاون رئیس جمهور از عملیات برای Domex Superfresh تولید کنندگان عمده واشنگتن میوه تولید گفت: این شرکت در کنار جداگانه تسهیلات مسکن برای Covid مثبت و علامتی کارگران کاهش 20 درصد از تعداد کارگران آن می تواند به ایالات متحده در فصلی مهمان کارگر ویزا و کاهش کار در باغ خود را. هفت باغ کارگران قراردادی این ویروس گفت: هر چند هیچ یک زندگی می کنند که در این شرکت تسهیلات مسکن.

Sean گیلبرت جمهور گیلبرت باغ گفت: او به ارمغان آورده است 150 کارگران مهمان از مکزیک به برداشت گیلاس و تمایل به شرکت در باغ های سیب, اما که او به تعویق افتاد ورود یکی دیگر از 150 تا ماه اوت در حالی که او تعیین می کند که آیا او می تواند آنها را در انطباق با قوانین است.

آقای گیلبرت گفت: بهار فراست که قطع این فصل گیلاس برداشت شده است محافظت ضربه از کمبود نیروی کار, اما این کار در حال اجرا است دو هفته پشت در باغ های سیب. اگر عسل ترد سیب نمی نازک به زودی آنها شروع به فشار دادن هر یک از دیگر خاموش درختان.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما دیده می شود نشانه هایی است که همه گیر است که بر عرضه مواد غذایی? پیوستن به مکالمه زیر.

“سیب خواهد شد در حال سقوط بر روی زمین از آنجا که ما نمی توانید به آنها در زمان,” او گفت:.

هیچ کارگران در گیلبرت مسکن موقت باید آزمایش مثبت برای این ویروس گفت: اگر 26 کارگران آلوده شدند در مارس شیوع در شرکت بسته بندی تسهیلات و 10 باغ کارگران قراردادی ویروس.

بسیاری از مزارع در حال تلاش برای به حداقل رساندن تماس بین کارگران در مسکن موقت و افکار عمومی گفت: Jon DeVaney رئیس دولت واشنگتن و درخت میوه انجمن. برخی از زمان های برنامه ریزی برای farmworkers به فروشگاه به تنهایی در سوپر مارکت ها تعیین شده چند خریداران برای یک گروه بزرگتر و یا مرتب برای مواد غذایی آنلاین تحویل.

کریستین Snapp مدیر امور شرکت برای Domex گفت: این شرکت در تلاش است به منظور محدود کردن resident farmworkers’ گردش در حالی که در پاسخ به خواسته های خود را به ترک مزرعه از جمله در روز.

“این بحران وجودی این لحظه” خانم گفت: Snapp. “واقعا هیچ سابقه برای چگونه به مزرعه در یک بیماری همه گیر.”

نوشتن به جسی نیومن در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im