Coronavirus بازدید در حال حاضر ضعیف ایالات متحده مزرعه اقتصاد

قیمت لبنیات کاهش یافته است با کمتر شیر جریان به مدرسه و سالن های غذاخوری.

عکس: آنجلا weiss/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

جدید کروناویروس برخورد یکی دیگر از ضربه به تلاش های ایالات متحده در بخش کشاورزی, رانندگی پایین محصول و دام قیمت و تهدید کمبود نیروی کار برای مزارع.

حتی به عنوان مصرف کنندگان پاک کردن مواد غذایی و کالاهای اساسی از قفسه های سوپر مارکت میانه کشاورزان چشم انداز را کاهش نیافته است. کشاورزی آینده در شیکاگو هیئت بازرگانی شده اند در یک اسلاید از فوریه. 24 وقتی coronavirus نگرانی شروع به وزن در بازارهای سهام ایالات متحده. آتی ذرت را ریخته و نزدیک به 10 درصد گندم قراردادهای آتی کاهش یافته است نزدیک به 2 درصد و سویا قراردادهای آتی کاهش یافته است بیش از 4 درصد.

در ایالات متحده دشت متحده قیمت های ارائه شده برای دامداران’ گاو کاهش یافته است بیش از دو هفته گذشته بازتاب فروش توسط صندوق های سرمایه گذاری و ترس است که مصرف کنندگان را به خوردن کمتر گوشت آنها به عنوان جلوگیری از رستوران ها و بسته بندی گوشت می آمد که گیاهان می تواند کمبود نیروی انسانی رنج می برند. دراز مدت کاهش منعکس کننده نگرانی که پس از مصرف کنندگان فعلی با عجله به سهام pantries رکود اقتصادی محدود خواهد شد و هزینه و فشار قیمت ها.

تولید مزارع و باغ ها در سراسر ایالات متحده از ترس اختلال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محدود مهاجرت از مکزیک تهدید بحرانی کار منبع. قیمت لبنیات کاهش یافته است با کمتر شیر جریان به مدرسه و سالن های غذاخوری و ترافیک می رود به رها کردن پنیر-خرید زنجیره ای برگر و پیتزا فروشی.

“استرس وجود دارد که واقعا در سطح بالا برای ما کشاورزان گفت:” پر از وزوز دووال رئیس جمهور آمریکا Farm Bureau Federation.

در دسامبر. 1, 2019, یک بیمار در ووهان چین شروع به نشان دادن علائم از آنچه پزشکان تعیین شد, جدید کروناویروس. پس از ویروس برای آلوده کردن بیش از 100 ، 000 نفر است. در اینجا این است که چگونه این ویروس به رشد جهانی همه گیر. عکس: گتی ایماژ

ویروس-رانده اختلال می تواند از خط خارج چه اقتصاددانان انتظار داشتند به یک ثبات تر سال برای کشاورزان سال های پس از تضعیف قیمت ها و اختلافات تجاری است که قطع به صادرات است. وزارت کشاورزی ایالات متحده در ماه فوریه پیش بینی است که خالص ایالات متحده درآمد را افزایش 3.3 درصد در سال جاری به $96.7 میلیارد دلار برداشته با قیمت های بالاتر برای دام و فراورده های لبنی کالا است. حتی در کسانی که سطح ایالات متحده خالص درآمد باقی خواهد ماند 30.5 درصد کمتر از آن در سال 2013 به اوج.

Coronavirus’ گسترش از طریق ایالات متحده به طرح میتوانست که مشاهده. قیمت های آتی برای لاغر خوک کاهش یافته است 12 درصد در دو هفته گذشته در حالی که گاو زنده کاهش یافته است و نزدیک به 13 درصد.

در نزدیکی مینیاپولیس, کن., feedlot مدیر پری اونز به تماشای گاو افت قیمت دلار 250 تا 300 دلار سر بیش از چند هفته گذشته. ارائه می دهد برای احشام (گاو) در این هفته آنقدر کم است که برخی از دامداران نیست آزار به گاو خود را به بازار و برخی از دام فروش برنامه ریزی شده در کانزاس و تگزاس و جاهای دیگر بودند به نام خاموش, او گفت:.

کاهش قیمت به احتمال زیاد به فشار بیشتر دامداران از طولانی-مبارزه گاو, کسب و کار, آقای اونز گفت. “ما در یک فاجعه قبل از در حال حاضر آن را فاجعه بار است.”

Tyson Foods , Inc., ایالات متحده بزرگترین گوشت پردازنده توسط فروش گفت: این برنامه به پرداخت حق بیمه در گاو ذبح هفته آینده برای کمک به feedlots از طریق کاهش قیمت.

دامداران صورت چشم انداز قیمت شیر سقوط به میزان 25% در این سال, در حال سقوط به سطح گذشته دیده می شود در طول بحران مالی 2008 و گفت: تام بیلی یک تحلیلگر ارشد کشاورزی دهنده Rabobank. مدرسه آتن را تحت تاثیر قرار حدود 7 درصد از مایع شیر مصرف ناهار مدرسه برنامه های گفت و رها کردن در رستوران فعالیت خواهد قطع به 40 درصد از پنیر فروخته شده به مواد غذایی خدمات رسانه ها. بیشتر شیر خام ساخته شده است به پنیر از هر محصول لبنی در آمریکا

زمین O’Lakes Inc. در این ماه به اطلاع دامداران که coronavirus می تواند مختل گیاهان پردازش آن و شبکه حمل و نقل. اگر مینه سوتا مبتنی بر تعاونی قادر نیست در بازار شیر به طور معمول زمین O’Lakes گفت آن آغاز خواهد شد و اجرای سیاست هایی که شارژ کشاورزان برای تولید شیر بیشتر از مقدار اختصاص داده شده به منظور کاهش پتانسیل عرضه بیش از حد. یک سخنگوی گفت: پیام به کشاورزان شد یک اقدام احتیاطی و تعاونی گیاهان عامل به طور معمول.

“ما در حال انجام بسیاری از انگشت-عبور” گفت: Dan Siemers یک کشاورز لبنی در نیوتن, Wis., که مبادرت به فروش شیر به زمین O’Lakes. به طور کلی بالا لبنی لوازم آن را سخت تر برای کشاورزان به بازار شیر, او گفت:. “نه وجود دارد بسیاری از مکان های دیگر با آن اگر شما خریدار می تواند آن را ندارد.”

در حالی که بسیاری از شرکت های مواد غذایی دیده می شود حریص تقاضا برای محصولات خود را در روزهای اخیر, کشاورزی, مدیران می گویند که این افزایش ممکن است نشان دهنده یک تغییر اساسی در مصرف کنندگان به طور کلی مواد غذایی خرید به عنوان بسیاری از خجالتی و دور از رستوران ها.

آتی ذرت را ریخته و نزدیک به 10 درصد شده است.

عکس: دانیل Acker/مهر نیوز

کروناویروس ” گسترش همراه با هفته گذشته نفت-سقوط بازار است تشدید فشار بر ایالات متحده اتانول تولید یک صنعت است که نشان دهنده تقریبا نیمی از همه آمریکایی ذرت مصرف. در قیمت های فعلی فعالان بازار از ترس که اتانول تولید کنندگان ممکن است از دست دادن 25 تا 45 سنت گالن اتانول تولید شده, بالا بردن خطر است که گیاهان تولید کند یا در دسترس نباشد.

“من نمی دانم که وجود دارد یک کارخانه در صنعت است که نه در امروز” گفت: Todd بکر رئیس جمهور و رئیس اجرایی از اتانول تولید کننده سبز دشت , Inc.

سبز دشت هنوز به قطع هر گونه تولید در پاسخ به کروناویروس’ اثر اتانول تقاضا آقای بکر گفت. اما این شرکت در حال ارزیابی گزینه های خود را روز به روز, او گفت:.

اتانول تولید NuGen LLC انرژی این هفته تعطیل عملیات در آن 130 میلیون گالن در هر سال و گیاه در, Marion, S. D., عنصر, LLC یک سرمایه گذاری مشترک بین اوهایو بر اساس دانه شرکت Andersons Inc. و ICM Inc., معطل ماندن آن اتانول گیاهی در Colwich, کن., با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. از سوخت های تجدید پذیر انجمن گروه تجارت برای اتانول سازندگان به نام برگ برنده دولت برای کمک به صنعت است.

کشاورزان در سراسر کشور صورت ممکن است کمبود نیروی کار پس از دولت گفت: این امر متوقف کردن پردازش برخی از ویزا برای ورود به ایالات متحده در دفاتر سراسر مکزیک به عنوان coronavirus گسترش می یابد. وزارت امور خارجه می گوید این را حفظ خواهد کرد برای پردازش ویزا برای کارگران فصلی هر چند میزان از این برنامه همچنان نامشخص است. ایالات متحده و مکزیک روز جمعه همچنین توافق برای محدود کردن سفر در سراسر مرز خود در حالی که اجازه دادن به کارگران برای ادامه عبور.

“ما در یک وحشتناک رفع اگر آنها بسته مرز مکزیک خاموش” گفت: گرگ Halverson رئیس طلای سیاه مزارع یکی از بزرگترین ایالات متحده سیب زمینی تولید با مزارع واقع در سراسر کشور است. آقای Halverson گفت: سیب زمینی شیرین رو به رشد عملیات به شدت تکیه بر مهاجران برگزاری موقت H2A مزرعه-ویزای کار.

نوشتن به یعقوب Bunge در jacob.bunge@wsj.com کرک Maltais در Kirk.Maltais@wsj.com و جسی نیومن در jesse.newman@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو