یک Cosco کشتی لنگر انداخت در چین بندر چینگدائو در اوایل این ماه.

عکس: Yufangping/زوما پرس

پکن—چین-واردات و صادرات کاهش یافت کوچکتر حاشیه در ماه مارس نسبت به دو ماه اول سال به عنوان کسب و کار وجود دارد شروع به بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس اما مقامات و تحلیلگران هشدار داد از یک چشم انداز تیره و تار برای بزرگترین صادر کننده جهانی به فعالیت های اقتصادی فرو می ریزد.

خروجی محموله از چین کاهش یافته است 6.6% در ماه مارس سال جاری پس از 17.2% کاهش در ماه های ژانویه-فوریه دوره داده ها از اداره کل گمرک نشان داد سه شنبه. پاییز بود و مقدار شیب کمتر از 15.9% کاهش تخمین زده شده توسط اقتصاددانان در نظرسنجی وال استریت ژورنال.

واردات کاهش 0.9 ٪ در سال بیش از سال در ماه گذشته در مقایسه با 4 درصد کاهش در دو ماه اول سال و 10 ٪ کاهش پیش بینی شده توسط اقتصاددانان. خارج از کشور خرید از مزرعه کالا, کالا و تجهیزات پزشکی افزایش به پکن منتقل شد به راه اندازی مجدد اقتصاد چین پس از پیشرفت در شامل coronavirus.

به طور کلی در ماه مارس چین بریده یک مازاد تجاری از $19.9 میلیارد معکوس دلار 7.1 میلیارد دلار کسری بودجه در دو ماه اول از سال است.

“در ماه مارس صادرات بودند رو به با حمل و نقل از محصولات که تحويل در دو ماه اول زمانی که چین بود snarled توسط coronavirus” گفت: Shinan زینگ, یک اقتصاددان با ANZ.

چین تحمیل کارخانه خاموش شدن ناگهانی و محکم محدودیت های مسافرتی در اواخر ماه ژانویه که به شدت از شیوع ویروسی برای اولین بار روشن شد به دولت مرکزی در پکن. این اقدامات پیشگیری قرار داده مجازی توقف همه فعالیت های اقتصادی از جمله تجارت خارجی طی دو ماه اول سال که گزارش هم به دلیل زمان بندی قمری تعطیلات سال جدید.

زمانی که چین کسب و کار شروع به گزاف گویی در مارس coronavirus فرو کرده بود خیلی از بقیه جهان و افسرده فعالیت های اقتصادی و تقاضای مصرف کنندگان در بسیاری از بازارهای غربی است که صادر کنندگان چین تکیه می کنند.

“مشکلات برای صادرکنندگان چینی در حال تضعیف تقاضا و ياوه رشد جهانی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس” گفت: آقای زینگ که پیش بینی کرد چین صادرات خواهد شد در حدود 20 ٪ در سال بیش از سال در سه ماهه دوم.

پس دولت کار سرگیری تلاش های اکثریت صادرکنندگان چینی را ترمیم حداقل 70 درصد از ظرفیت تولید داده ها از وزارت بازرگانی نشان داد. اما در روز سه شنبه مقامات وزارت نگران آشکارا در مورد موانع بسیاری از صادر کنندگان روبرو هستند که در خارج از کشور موجود سفارشات لغو و سفارشات جدید ،

تقاضا از اروپا و آمریکا—دو از چین بزرگترین شرکای تجاری کاهش یافته است. در ماه مارس محموله به دو بازار کاهش بیش از 20 درصد در مقایسه با سال گذشته است.

چین آداب و رسوم اداره گفت: به عنوان یک مجموعه بلوک های انجمن از جنوب آسیا سازمان ملل پیشی گرفت و اتحادیه اروپا برای تبدیل شدن چین به بزرگترین شریک تجاری برای اولین بار. تقاضا کند در اروپا بود به سرزنش اما خیلی عالی بود بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا در پایان ماه ژانویه است.

آمریکا پیشی گرفته در سال گذشته توسط جنوب شرق آسیا آسه آن کشورهای چین دومین شریک تجاری به عنوان پکن و واشنگتن تشدید تجارت خود را مبارزه با.

هنوز هم با وجود کاهش مجموع تجارت ایالات متحده با چین-واردات محصولات کشاورزی از آمریکا به شدت افزایش یافت و در سه ماه اول سال به عنوان دو کشور اجرا شده که فاز اول آن تجارت و معامله داده های رسمی نشان داد. با تناژ چین خرید رسید—سویا تا 210% گوشت خوک 640 درصد و پنبه 43.5%—بین ماه های ژانویه و فوریه در مقایسه با سال قبل از آن گفت: آداب و رسوم سخنگوی Li Kuiwen.

مقامات و تحلیلگران گفت: تجارت با جنوب شرقی آسیا شانس نسبتا بهتر چون این بازار کمتر تحت تاثیر coronavirus. همچنین برخی از محصولات الکترونیک نیز transshipped از طریق منطقه پس از ایالات متحده آمریکا وضع بالاتر از تعرفه بر کالاهای چینی گفته تحلیلگران.

سازمان تجارت جهانی پیش بینی شده است حجم جهانی تجارت کالا به سقوط بین 13 درصد و 32 درصد در سال جاری در مقایسه با سال 2019 هر چند محاسبات به موضوع عدم اطمینان در مورد چگونه همه گیر خواهد شد. هنوز برآورد قرار داده و همه گیر و تاثیر آن بر مسیر به تجاوز است که از بحران مالی جهانی در سال 2008 و 2009 زمانی که تجارت جهانی در محصولات کاهش 12%.

در پاسخ به تقاضا به سمت شوک پکن معرفی سیاست ها برای ایجاد ثبات در تجارت از جمله برش برخی از هزینه ها و حرکت های اصلی آن نمایشگاه آنلاین.

برای کمک به کسب و کار مبارزه چین پمپ میلیاردها دلار نقدینگی به سیستم مالی خود را قطع کرد تا معیار نرخ وام, کاهش مالیات برای کسب و کارهای کوچک ارائه شده و از یک دیگر مهلت برای خانواده ها و شرکت های بزرگ وام گیرندگان به بازپرداخت بدهی های خود را.

اما پیش بینی حجم واردات چینی مصرف کنندگان خواهد بود قادر به جذب دشوار است که بسیاری از شاخص های رشد اقتصادی داخلی کاهش یافته و به پایین ترین سطح در چند دهه.

در چین خرده فروشی کلیدی سنج از مصرف کاهش بیش از 25 درصد در ژانویه و فوریه. به طور کلی رشد اقتصادی است که انتظار می رود به سقوط 8.3 درصد در سه ماهه اول سال جاری بر اساس یک نظرسنجی از اقتصاددانان توسط وال استریت ژورنال. که علامت اول فصلنامه انقباض در تولید ناخالص داخلی از دولت شروع به انتشار اطلاعات در سال 1992. اداره ملی آمار را انتشار داده های تولید ناخالص داخلی جمعه.

نوشتن به جاناتان چنگ در jonathan.cheng@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو