Coronavirus است آمریکایی ها رو در کنسرو ماهی تن و تولید کنندگان در حال بازی گرفتن

یک اپراتور جرثقیل کاهش تن از فریزر غربی اقیانوس آرام در StarKist حوض در Satala, ساموآ آمریکا در سال 2018 است.

عکس: VINCENT J. TOFILAU برای وال استریت ژورنال

دلار هنگ کنگ—ماهی تن ماهی رسید در محبوبیت با تشکر از شربت خانه در حال بارگذاری در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما تولید کنسرو ماهی در حال خرید و فروش با قیمت های بالاتر و چالش های دیگر که در حال ساخت آن را دشوار است به نگه دارید تا با افزایش تقاضا است.

آمریکایی ها شده اند و بیشتر خرید کنسرو تن ماهی در طول رکود اقتصادی در بخشی به دلیل آن است که یکی از ارزان ترین پروتئین ها در بازار هزینه به عنوان کمی به عنوان $1 برای 5 اونس می تواند. زنبور عسل سرهم بندی کردن مواد غذایی گفت: خرید و فروش کنسرو و pouched تن ماهی شروع به پریدن کرد تا آنجا که 100% از اواسط ماه مارس تا اوایل آوریل در حالی که Costco Wholesale Corp. هزینه -0.15% قرار دادن محدودیت در اوایل سال جاری که چگونه بسیاری از تن ظروف یک مشتری می تواند خرید.

حتی پس از اولیه تغذیه دیوانگی کنسرو تن ماهی تولید کنندگان می گویند فروش برای این محصولات باقی مانده اند به طور قابل توجهی بالاتر از سال قبل است.

شرکت ها را قادر به حفظ قیمت های خرده فروشی ثابت برای ماهی تن تا کنون حتی اگر میانگین قیمت عمده فروشی برای ماهی تن بودند تا 41 درصد از سال پیش از آن در سال از طریق ممکن است پس از رسیدن به دهه پایین اواخر سال گذشته با توجه به داده ها از مواد غذایی و کشاورزی سازمان ملل متحد است.

قیمت ها متفاوت است بسته به جایی که ماهی خریداری شده است. مسقطی خریداری شده در بانکوک هزینه 1200 $در هر تن در ماه ژوئن تا 14 درصد از دسامبر 2019 اما از اوج تا 1500 دلار در ماه مارس با توجه به داده ها از تایلندی, اتحادیه, گروه, جهانی, غذاهای دریایی, مواد غذایی مبتنی بر تولید است که صاحب این مرغ دریایی کنسرو ماهی تن با نام تجاری.

تن ماهی رفته راه مخالف از قیمت عمده فروشی برای سایر غذاهای دریایی که به طور گسترده کاهش یافته است با توجه به تیز قطره در رستوران تقاضا است.

صنعت ماهی تن دارای یک زنجیره تامین است. تحلیلگران می گویند قیمت عمده فروشی می تواند در بالا باقی می ماند و یا بالاتر روند در ماه های آینده با توجه به چالش گرفتن ماهی به اندازه کافی برای دیدار با افزایش تقاضا.

بیش از 40 درصد از جهان به صورت تجاری گرفتار تن از غربی و مرکزی اقیانوس آرام در آبهای اطراف آلت کشورهایی مانند ژاپن و تایلند. ماهی ها و سپس حمل به گیاهان پردازش در جزایر اقیانوس آرام در آسیا یا آمریکای جنوبی است. ماهی تن است که اغلب کنسرو شده در یک کشور سوم قبل از فرود بر روی قفسه های سوپر مارکت.

تن به سهام شده اند کافی در این سال می گویند مواد غذایی-صنعت تحلیلگران اما کنترل مرز و دیگر زنجیره تامین مسائل مانع تولید است.

پیتسبورگ بر اساس StarKist شرکت ، که متعلق به کره جنوبی کنگلومرا فرآیندها و قوطی های تن ماهی در ساموا کوچک خاک است که نزدیک به نیوزیلند از آن است که به قاره آمریکا

این شرکت می خواست برای افزایش تولید گفت: اندرو چو StarKist رئیس جمهور و رئیس اجرایی شده است قادر به خرید ماهی از برخی از تامین کنندگان به طور منظم در طول بیماری همه گیر. مرز محدودیت و ماهیگیری-بندر تعطیلی در برخی از همسایه جزایر اقیانوس آرام—که در آن StarKist اغلب اقدام به خرید تن ماهی—مانع کشتی های ماهیگیری از آینده و تحویل گرفتن خود را.

ترکیبات مهم StarKist گیاه در ساموآ آمریکا به تازگی با آن مواجه مسائل مکانیکی است که در زمان در حالی که برای رفع بخشی به دلیل اینکه این شرکت تا به حال به منشور هواپیما به پرواز در مردم برای آوردن قطعات و انجام تعمیرات. سپس محموله های کنسرو ماهی تن به قاره آمریکا برگزار شد تا آنجا که کشتی که خدمات این مجمع الجزایر را شکست و دو بار تا به حال به جا شود.

دور پرت

StarKist را تن گیاه در ساموآ آمریکا تا به حال مشکل ملاقات با یک افزایش در تقاضا است.

200 مایل

200 متر

اقیانوس آرام

آمریکا

ساموآ

استرالیا

جدید

نیوزیلند

ساموآ

پیجو

پیجو

جنوب اقیانوس آرام

اقیانوس

فیجی

تونگا

نیووی

“شده اند وجود دارد بسیاری از شکایات—به درستی—از آنجا که آنها در حال گرفتن محصولات خود گفت:” آقای چو با اشاره به خرده فروشان. او اضافه کرد که مشکلات در کارخانه احتمالا می توانست به راحتی و به سرعت است ثابت آن بودند برای این بیماری همه گیر.

در دهه های اخیر از بزرگترین تولید کنندگان کنسرو تن ماهی در تلاش برای معکوس کاهش فروش و ریختن برداشت منفی که محصولات خود بودند, از مد افتاده, تند, در جیوه بالا و سازگار با محیط زیست دوستانه. سپس همه گیر رخ داده است و 20 قرن شربت خانه اصلی محبوب شد دوباره.

تایلندی, اتحادیه اروپا, صاحب El Segundo, کالیفرنیا.-بر اساس مرغ دریا گفت: ممکن است که به شدت بالاتر فروش کنسرو تن ماهی در طول سه ماهه اول کمک گروه خود را رسیدن به بهترین عملکرد در سال است. در ماه مارس به تنهایی و فروش به اصطلاح محیط دریایی—که شامل محصولات کنسرو شده—افزایش 50 ٪ است.

“مردم در حال پرسیدن این شربت خانه-بارگذاری? این است که مصرف? من می خواهم بگویم هر آشپزخانه-بارگذاری منجر به افزایش مصرف است. مردم هستند نه فقط ترک که در شربت خانه خود. آنها در حال مصرف آن” Joerg Ayrle, تایلندی اتحادیه رئیس امور مالی گفت: در یک کنفرانس تلفنی. او همچنین گفت که این شرکت منتشر کرده است فیلم ها را با دستور العمل های مختلف برای انواع تن ماهی کیک ماهی و ماهی تن ماکارونی.

مربوط تصویری

خواهد coronavirus همه گیر منجر به تغییرات دراز مدت در چگونه ما فروشگاه برای مواد غذایی ؟ برای درک بهتر چالش های پیش فروشگاه های مواد غذایی, وال استریت ژورنال را الکساندر هتز صحبت با صنعت خودی صاحب فروشگاه و خارج اجرایی است.

Darian McBain, تایلندی اتحادیه جهانی مدیر امور شرکت و پایداری گفت: این شرکت انتظار دارد تقاضا برای کنسرو ماهی تن به بالا باقی می ماند هر چند نه در سطح این تجربه در اوایل این سال است.

مرغ دریا به حال نزدیک به یک کنسرو تسهیلات در لیون Ga., برای یک روز در ماه گذشته پس از شیوع کروناویروس در کارخانه. “این جدید ما عادی” دکتر McBain گفت.

در یک زنبور عسل سرهم بندی کردن مواد غذایی تسهیلات در سانتا فی اسپرینگز کالیفرنیا این شرکت اضافه کرده است شنبه شیفت کارگران برای دیدار با افزایش تقاضا است.

تاد Putman, زنبور عسل سرهم بندی کردن مواد غذایی’ معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس رشد افسر گفت: این شرکت تن ماهی سهام در حال اجرا هستند کم است.

“محصول در دسترس است; آن را فقط یک ماده از گرفتن آن به آمریکا” آقای Putman گفت. “زنجیره تامین ما تیره و تار است.”

کالاها گوشه

  • افزایش قیمت پوسیدن محصولات: Coronavirus باعث بحران جهانی غذا
  • خود را آوکادو و زیتون هستند گرانتر از آنجا که چربی در مد
  • کسی تماس یک ماهی خاویار! خاویار قیمت در حال Flatlining

نوشتن به لوسی Craymer در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>