این COVID-19 همه گیر تابیده نور افکن در تفاوت نسل و تولید یک بازی سرزنش در مورد کسی است که به انجام بخشی خود را برای مقابله با آن است.

در یک سر این طیف هستند spring breakers ازدحام در سواحل فلوریدا, نماد یک نسل که unfazed توسط شخصی خود را در معرض خطر است که نه قرار دادن جمعی بهداشت عمومی ، در انتهای دیگر در حال جمعیتی که مقامات بهداشتی می گویند ممکن است در میان بیشترین آسیب پذیر است. اما قول آنها گاهی اوقات به عنوان نشان داده شده کمی احتیاط در مورد سلامت خود به عنوان جوانی به عنوان آنها همچنان به بیرون رفتن و معاشرت.

این فشار در اصطلاح ساندویچ نسل: کسانی که دلسوز برای مردم هر دو مسن تر و جوان تر از خود را دارند. بسیاری از این گروه در حال مبارزه به پدر و مادر پیری خود را به توجه به مشاوره در “اجتماعی فاصله” در همان زمان آنها بالا بردن بچه ها که ممکن است درک نیست که چرا آنها نیاز به فداکاری و بر خلاف آنها که تا کنون شناخته شده است.

“این واقعا یک زمان استرس زا برای مردم دلیل این که شما فقط می توانید پرش بر روی یک هواپیما و رفتن به [پدر و مادر خود را] می گوید:” کاتلین Kauth یک eldercare واسطه و رئیس جمهور K. T. Beck شرکت در اوماها است. “وجود دارد یک حس بیشتری از جدایی است.”

تورنتو و نیویورک

Pia لوئب شده است بیدار شدن از خواب بی قرار ساعت 5 او ذهن چرخش و سوالات در مورد که در آن مادر خود زندگی می کنند و چگونه به نگه داشتن خانواده های جوان ایمن از coronavirus – هر چند که گاهی اوقات به نظر می رسد مانند او تنها یکی از آنها نگران کننده است.

تا هفته گذشته او septuagenarian مادر هنوز در حال بازی تنیس در او سه بار در هفته و به درمانگاه. و در همان روز او شفاعت با بیش از تلفن خود را در خانه در آپارتمان خود در نیویورک, شهرستان Westchester خانم لوئب متوجه او بین که به مدرسه فرستاده شد را انتخاب کنید تا چیزهایی که قبل از آن توقیف و حق آمده است در صفحه اصلی به جای آن رفته به محلی مرکز خرید با یک گروه از دوستان.

خانم لوئب که مسائل مربوط به سلامت است که قرار دادن او در معرض خطر بالاتر می گوید: تعمیم ناآرامی است که هر کس احساس در حال حاضر شده است مرکب خود ترس است که آن را نمی شود جدی گرفته شود به اندازه کافی توسط کسانی که نزدیک به او.

“من واقعا مضطرب به عنوان یک پرستار برای بچه ها و مراقبت از خودم. من می خواهم به انجام همه چیز را من می توانم برای محافظت از همه ما می گوید:” خانم لوئب زندگی می کند که در بولدر کلرادو. “و برای من مادر این باعث می شود من واقعا غمگین به احساس ناتوانی می کنند که من نمی توانم هر چیزی را انجام دهید در این مرحله به او کمک کند.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی ما حذف paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

مبارزه خود را نشان دهنده فشار نصب بر روی نسل X بسیاری از آنها در حال مبارزه برای گرفتن پدر و مادر پیری خود را به توجه به مشاوره در “اجتماعی فاصله” در همان زمان آنها بالا بردن بچه ها که ممکن است درک نیست که چرا آنها نیاز به فداکاری و بر خلاف آنها که تا کنون شناخته شده است. می توان آن را به خصوص دلخراش برای به اصطلاح ساندویچ نسل: کسانی که مراقبت از هر دو مسن تر و جوان تر از خود را که در حال حاضر در صورت انتخاب های دشوار در مورد چگونه زندگی می کنند به عنوان یک خانواده در چهره بسیار خطر است.

“این واقعا یک زمان استرس زا برای مردم دلیل این که شما فقط می توانید پرش بر روی یک هواپیما و رفتن به [پدر و مادر خود را] می گوید:” کاتلین Kauth یک eldercare واسطه و رئیس جمهور K. T. Beck شرکت در اوماها است. “وجود دارد یک حس بیشتری از جدایی است.”

جذب خطر

همه گیر تابیده نور افکن در تفاوت نسل و تولید یک بازی سرزنش در مورد کسی است که به انجام بخشی خود را برای مقابله با آن است. در یک سر این طیف هستند spring breakers ازدحام در سواحل فلوریدا. خود را معتاد به اسب دوانی نگرش ممکن است شدید, اما آنها به نماد یک نسل که unfazed توسط شخصی خود را در معرض خطر است که نه قرار دادن جمعی بهداشت عمومی ،

در انتهای دیگر هستند متولدین. مقامات بهداشتی می گویند افراد مسن ممکن است در میان بیشترین آسیب پذیر است. اما قول آنها گاهی اوقات به عنوان نشان داده شده کمی احتیاط در مورد سلامت خود به عنوان جوانی درآمد کمیته انضباطی به تذکر از فرزندان خود را به عنوان آنها همچنان به حضور در کلاس های ورزش در استخر و یا دیدار با دوستان در کافی شاپ.

رای گیری تنها بخشی از این خرس و نگرش منتقل کرده اند از آنجا که دولت ایالات متحده تغییر کرده است پیام خود را در مورد خطر ابتلا به کروناویروس به عنوان موارد کوه. یک مرکز تحقیقات پیو نظرسنجی نشان داد که مسن تر از شما هستند بیشتر در معرض ابتلا شما به فکر می کنم شیوع ارائه یک خطر عمده برای بهداشت شخصی شما. بسیار بزرگتر تفاوت دیده می شد همراه وابستگی حزبی.

در قیصر, نظرسنجی تنها تفاوت قابل توجه در رفتار بین این 60 یا بزرگتر و بزرگسالان به طور کلی پاسخ به این که آیا صرف نظر کردن از پاسخ دهندگان همایش بزرگ با 40 درصد از کل جمعیت گفت: آنها را لغو برنامه در مقایسه با 29 درصد از همگروهی.

در مارس 5 تا 9 هریس نظرسنجی بررسی گزارش فوربس 77 درصد از کسانی که بیش از 65 گفت: آنها فکر می کنم آنها از “احتمال” برای گرفتن coronavirus بر اساس عادات خود را حداقل نگران از تمام گروه های سنی.

بسیاری از این نگرش می توان به داشتن زندگی و یا دیده می شود پدر و مادر خود زندگی می کنند از طریق خیلی بدتر: جنگ, پیش نویس, سهمیه بندی و یا کمبود. متولدین امروز نیز بسیار بیشتر از لحاظ جسمی فعال تر از نسل های قبلی است که می تواند تغییر احساس خود را از خطر درک شده. خانم لوئب را در 78, جوانترین بازیکن در تنیس ، هر چند نا امید خانم لوئب همچنین همدردی با هر دو مادر و فرزندان او. “آن مقدار زیادی را برای همه ما,” او می گوید. “برای جامعه به طور کلی آن را حس می کند آن را طول می کشد زمان. هر کس در حال رفتن به هضم آن را در همان نرخ.”

یک بار عاطفی

آمدن به شرایط با این ویروس اتفاق افتاده در امواج برای خانواده نادین رابرتز Cornish خبره مشاور ارشد و بنیانگذار مراقب, نگهبان, خدمات مشاوره برای خانواده و مراقبان. او می گوید هر دو هزار ساله و 90 ساله پدر شد در ابتدا شک و تردید در مورد در نظر گرفتن COVID-19 جدی است. “ما تا به حال برخی از جالب مکالمات در اطراف اجتماعی فاصله زیرا او واقعا نمی خرید به ضرورت آن واقعا نمی فهم” او می گوید: از پسرش. مانند بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر او می کند او می گوید: به خصوص به عنوان آنها در حال حاضر می دانم که دو نفر که مبتلا به این ویروس است.

به عنوان پدر او در ابتدا نمی خواهید به رها کردن به طور منظم کلیسا رفتن. “او فکر نمی کنم این پیام اعمال شده به او در ابتدا” او می گوید. از آنجا که کلیسا منتقل شده و خدمات خود را آنلاین, او می گوید: او در حال حاضر حضور در خانه از طریق livestream. او خودش را در حال حاضر درک می کند او دیگر نمی تواند پرواز از دنور به نیواورلئان سفر او یا. به جای او فرستاده و او را یک “عشق نامه” او می گوید: چیزی که او “قادر خواهد بود به عنوان خوانده شده بارها و بارها و بارها به عنوان یک یادآوری به فوق العاده زیبا و کامل پدر که به من همه زندگی من است.”

این نوع از جدایی می تواند از نظر اخلاقی خرد کردن به “ساندویچ نسل است.”

هدر بنسون است Gen X, مامان و پرستار در ساوتهمپتون خارج از فیلادلفیا. او مراقبت از مادرش که به زوال عقل و زندگی در خانه خود و دو دختر به سنین 11 و 13. پس از coronavirus شیوع او تا به حال به اجازه رفتن از دو دستیاران پس از آنها نیز در یک مرکز پرستاری که در آن خطرات ناشی از کوروناویروس گسترش هستند بالاتر است. و دختر خود را نمی تواند به مادر بزرگ خود را در اتاق خواب دیگر – که مکان یک بار عاطفی در همه آنها.

“این سخت است بر من جوانترین از قدیمی ترین من. او کسی است که دوست دارد به در رفتن و تماشای فیلم با من, مامان,” او می گوید. “من شده اند با گرفتن مواد غذایی تحویل داده شده اند و خروج از خانه به طوری که به کاهش خطر ابتلا به مادر من. آن را حتی پیچیده تر است چرا که مادر من فقط شروع به در خانقاه پس از دوره خانواده می خواهد برای دیدن او و ما همه نگران آنها ممکن است که شانس.”

خانم لوئب همچنین مبارزات با قطعیت از “که” و “چگونه”. برای هفته ها به عنوان خطرات نصب شده بر او در نظر گرفته آوردن مادر خود را به زندگی با آنها در کلرادو خواب اجاره RV برای انجام کراس کشور بازحمت حرکت کردن. اما او نگران است که او را در معرض خطر بیشتری به خصوص در یک خانواده با فرزندان جوان است. “من گفت:” مادر ما ممکن است هر یک از دیگر, برای یک سال,’,” او می گوید. “این وحشتناک برای من فکر می کنم که اگر او مریض می شود او را به تنهایی و یا اگر تمام ساختمان می شود قرنطینه وجود دارد هیچ کس وجود دارد به او کمک کند.”

او احساس می کند بیشتر در سهولت در حال حاضر که مادر او موافق است که او باید در خانه بمانند. و بنابراین در حال حاضر آنها با تکیه بر تکنولوژی به پل جدایی و به حداقل رساندن خطرات. این آسان نیست – “می توانید آن را 10 دقیقه به ما مراجعه کنید در صفحه” او می خندد – اما دیگر شب مادر خود را خوردند شام خود را بیش از FaceTime به عنوان خانواده او پخته شده ایشان در کلرادو. “این در حال رفتن به تبدیل شدن به بخش بزرگی از زندگی روزمره ما است.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de