Coronavirus مبارزه ایجاد کوه بدهی های جهانی

“من فکر نمی کنم تا به حال بوده است به عنوان مثال سریع تر و پرقدرت پاسخ در بخشی از سیاست گذاران در سراسر جهان گفت: پرتغال صندوق بین المللی پول مالی-مدیر امور تصویر در مارس 2019.

عکس: شاون thew/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

واشنگتن—دولت ها در سراسر جهان را جمع بدهی های بزرگ برای مبارزه با کروناویروس که می تواند تهدیدی برای یک بار تهدید این بیماری همه گیر محو صندوق بین المللی پول گفت: در یک گزارش.

در حال حاضر جهانی و مقامات اعلام کرده اند emergency تلاش جمعا حدود 8 تریلیون دلار در هزینه های مستقیم وام و ضمانت وام صندوق بین المللی پول روز چهارشنبه گفت:. که تقریبا 9.5 درصد تولید جهانی با توجه به پرتغال صندوق بین المللی پول مالی-مدیر امور.

تا کنون پاسخ توسط دولت شده است سریعتر و قوی تر از در 2007-09 رکود است. جهان 20 ثروتمندترین کشورهای اختصاص داده شده 3.5 درصد از تولید ناخالص داخلی برای پاسخ به بحران کنونی بیش از آنها در سال 2009 صندوق بین المللی پول گفت.

“من فکر نمی کنم تا به حال بوده است به عنوان مثال سریع تر و پرقدرت پاسخ در بخشی از سیاست گذاران در سراسر جهان” آقای گاسپار گفت.

بر خلاف 2007-09 رکود اقتصادی, اما, دولت, امروز در مواجهه با هر دو مستقیم هزینه های پزشکی برای مقابله با گسترش بیماری و هزینه تلاش برای تقویت اقتصاد است که تقریبا به طور کامل تعطیل. جداگانه گزارش صندوق بین المللی پول منتشر شد سهشنبه برآورد اقتصاد جهان خواهد قرارداد در حدود 3 درصد در سال 2020 است.

صندوق بین المللی پول انتظار دارد که جهان ناخالص مالی بدهی رشد خواهد کرد به 96.4 درصد از تولید ناخالص داخلی در این سال از 83.3 درصد در سال 2019. در اقتصادهای پیشرفته آن رشد خواهد کرد و حتی بیشتر: به 122.4% از 105.2% صندوق بین المللی پول گفت.

رئیس بانک فدرال جروم پاول توضیح داد که فدرال رزرو در دور جدید از $2.3 تریلیون دلار در برنامه های اعطای وام در یک فروم آنلاین دوشنبه اما تأکید محدودیت های بانک مرکزی قدرت برای متوقف اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: Eric Baradat/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

هنگامی که نیاز فوری برای کنترل این بیماری همه گیر است که در گذشته کشورها را مجبور به ادامه هزینه برای حمایت از بهبود اقتصادی که ممکن است آهسته این گزارش اضافه شده است.

در گذشته صندوق بین المللی پول است به نام در کشور را به دولت تحت کنترل هزینه های خود را به توانایی برای پاسخ به بحران های غیر منتظره.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه متحد و هماهنگ واکنش جهانی به همه گیر بازیابی نگاه مانند? پیوستن به مکالمه زیر.

در آخرین گزارش صندوق بین المللی پول توصیه می شود که کشورها در مقابله با این بیماری و عواقب اقتصادی توسط هر معنی لازم است, اما آن را نیز خواست آنها را به برنامه های خود را بار بدهی را به یک پایدار سطح در آینده است.

بسیاری از مدیون کشورها—به خصوص در بازارهای در حال ظهور—ندارد, مالی کافی فضا برای پاسخ به coronavirus آنها را آسیب پذیر به خصوص این گزارش گفت:.

بیشتر در Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

“آیا هر آنچه در آن طول می کشد اما مطمئن شوید که شما نگه داشتن رسید گفت:” آقای گاسپار. “مطمئن شوید که وجود دارد این است که شفاف حسابداری اطمینان حاصل کنید که روش های مناسب نگهداری می شوند مطمئن شوید که شما اطلاعات لازم است که به صورت ex-post ارزیابی است.”

چالش برخورد با کروناویروس را در معرض ضرورت در بسیاری از کشورها گسترش امنیت اجتماعی شبکه این گزارش گفت:. در اقتصادهای پیشرفته صندوق بین المللی پول نیز توصیه می شود سرمایه گذاری دراز مدت در مراقبت های بهداشتی و تحقیق و توسعه و زیرساخت ها است. کشورهای در حال توسعه باید پیدا کردن راهی برای تعادل نیاز به سرمایه گذاری بیشتر در مراقبت های بهداشتی بدون اجازه بدهی های عمومی خارج از کنترل است.

“هنگامی که اقتصاد بازیابی و دستیابی به پیشرفت در تضمین بدهی پایداری مورد نیاز خواهد بود” این گزارش گفت:.

نوشتن به دیوید هریسون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im