Coronavirus مبارزه به ارمغان می آورد از نوع خود را از درد به کسب و کارهای کوچک

قرنطینه اقدامات آمده اند در هزینه به کسب و کارهای کوچک در چین است.

عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

چیزهایی که فقط شروع به نگاه کردن برای چین کسب و کارهای کوچک در اواخر سال 2019. در حال حاضر دو تهدیدات جدید پدید آمده اند: خطرناک جدید کروناویروس است گسترش از طریق ملت و مقامات چینی را تعطیل خیلی از کشور به سعی کنید برای جلوگیری از عفونت.

بی سابقه قرنطینه اقدامات احتمالا باید کمک کند گسترش اما در یک هزینه زیادی—به ویژه در هوبئی استان که در آن اپیدمی متمرکز شده است. اگر چین نمی بازگشت به کار به زودی آسیب به کسب و کارهای کوچک و اشتغال ممکن است جبران ناپذیر.

چقدر چیزهای بد می تواند برجسته شد توسط یک مفصل مطالعه از چین بالا دو دانشگاه در اوایل فوریه. محققان از Tsinghua و شهر پکن دانشگاه پیدا کردم که از 1,435 کسب و کارهای کوچک آنها مورد بررسی بیش از یک سوم تا به حال ارزش یک ماه و یا کمتر از پول نقد در دست است. دو سوم تا به حال کمتر از سه ماه ارزش.

کارگران چینی در نهایت شروع به دریبل بازگشت به کار در هفته گذشته—بیش از یک هفته دیرتر از معمول به لطف اقدامات قرنطینه. اما بسیاری از شواهد و مدارک موجود نشان می دهد بسیاری از کارگران تحت فشار از مقامات محلی و یا به سادگی ترس از ابتلا به این ویروس باقی می ماند در خانه. روزانه مصرف زغال سنگ در چین شش تا از بزرگترین تولید قدرت, اندازه گیری چگونه گرم کارخانه ها در حال اجرا باقی می ماند و دچار کم خونی هستند. سوزاندن زغال سنگ توسط پنج شنبه بود و هنوز هم تنها حدود 60 درصد از آنچه در آن به صورت معادل آن پس از سال جدید قمری دوره تعطیلات در سال 2019 به گفته مورگان استنلی. ترافیک مسافری نیز عمیقا افسرده.

دولت آگاه است از خطر ابتلا به شغل و داشتن اعلام کرد “مردم جنگ” در برابر این ویروس در حال حاضر تشویق شرکت ها برای بازگشت به کار. پکن همچنین خواسته است تا بانک ها به بیش از رول وام به برخی از شرکت های صدمه دیده از وقوع.

از جمله اقدامات خطرات خود را داشته باشند: شرکت ممکن است زنده ماندن اما در هزینه از چین را سخت به دست آورده پیشرفت در تمیز کردن آن سیستم بانکی در سه سال گذشته است. رتبه بندی شرکت S&P تخمین می زند که اگر طولانی مدت بهداشت عمومی اورژانس بودند به فشار تمام سال رشد کمتر از 5% چین nonperforming وام نسبت می تواند به صعود به حدود 6% سه سطح فعلی آن.

از جمله مفروضات ممکن است بیش از حد نزولی است. با برخی اقدامات از گسترش این ویروس در چین در حال حاضر ممکن است کاهش گرچه اخیر تجدید نظر خود را به ملت گزارش تعدادی از عفونت باعث می شود آن را دشوار است به مطمئن شوید.

اما اگر آن را نگه می دارد و گسترش این بهار, ملت, سیاسی و رهبران کسب و کار را به صورت یک ناخوشایند انتخاب بین کارکنان خطر زندگی یا معیشت خود را.

نوشتن به ناتانیل Taplin در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im