Coronavirus مرگ و میر هستند که تحت پوشش و undercounted در هند و پاکستان: تلگراف

یک گزارش منتشر شده در بریتانیا بر اساس روزنامه تلگراف ادعا کرده است که هند و پاکستان در حال گزارش دهی تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید.

این گزارش ادعا می کند که پزشکان در بنگال غربی و دیگر نقاط هند دستور داده شده است که به “ذکر Covid-19 در گواهی مرگ افراد در حال مرگ از عفونت”.

“شبیه حیله ونیرنگ است که گفته می شود در جریان است در دیگر نقاط هند به عنوان کشورهای دروغ در مورد مرگ خود عوارض بنابراین احزاب حاکم می تواند نقطه امتیاز در مقابل رقبای سیاسی خود را مهار ویروس” تلگراف گزارش گفت:.

کارکنان پزشکی در غرب بنگال در این گزارش ادعا شده است خواسته به “آزمون” Covid بیماران مبتلا به کاهش تعداد موارد است. تنها مرموز کمیته از دولت منصوب پزشکان مجاز به تصمیم می گیرید اگر یک بیمار در اثر این بیماری است.

در غرب بنگال را Barrakpore این گزارش ادعا کرد که بدن در حال سوزانده در مرده شب به پوشش Covid مرگ و میر.

کوره های جسد سوزی در کلکته نیز گزارش افزایش در تعداد زیادی از مردم در حال مرگ روزانه.

“ما با استفاده از بسوزانند 15 تا 20 بدن معمولا در یک هفته قبل از ورود Covid. اما در حال حاضر ما دریافت خواهید کرد که تعدادی از اجساد مردگان در یک روز” یک کارگر در کلکته کوره های جسد سوزی به نقل از به نقل از اخبار گزارش.

یک مورد مشابه به نور آمد در سرمایه های ملی دهلی نو است. در حالی که شهرداری شرکت گزارش 426 تاج مثبت cremations یا دفن دولت دولت قرار داده مرگ و میر به 194.

این Covid-19 مرگ و مير در جنوب آسیا شده است مرتب کردن بر اساس از یک پازل برای کارشناسان. در حالی که کشورهای سراسر جهان دیده می شد وضعیتی وخیم از کشنده coronavirus عفونت هر دو کشور هند و پاکستان گزارش شده abysmally پایین مرگ و میر با وجود افزایش قابل توجهی در تعداد موارد است.

در سراسر مرز یک از تمرین های مشابه در جریان است اما به دلایل مختلف. در پاکستان مردم می ترسند از گزارش Covid مرگ و میر به دلیل ننگ متصل به آن است.

مردم می ترسند که اگر آنها می میرند از Covid-19 عزاداران در مراسم تشییع جنازه خود را به شدت محدود خواهد شد. به عنوان یک نتیجه, مردم در پاکستان “انتخاب مرگ در خانه نشده” این گزارش اضافه شده است.

شده اند وجود دارد موارد از مردم در تلاش برای رشوه دادن به کارکنان پزشکی به بدن Covid قربانیان.

“تا آنجا که من می دانم که 50 درصد از Covid-19 قربانیان در حال مرگ هستند در خانه های خود و روند در حال افزایش است,” دکتر از پاکستان گفت.

“اما مردم نمی خواهند یک unceremonial بود…. آنها می خواهند بزرگ و خوبی با حضور در مجالس ترحیم,” او اضافه شده است.

گزارش کامل را در اینجا بخوانید

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>