کارگران در خط مونتاژ در یک هوندا خودرو کارخانه در ووهان.

عکس: /آسوشیتد پرس

اختلالات ناشی از شیوع کروناویروس مجبور خودرو سازان و تامین کنندگان خود را به بیکار گیاهان در سراسر چین, تند این صنعت زنجیره تامین جهانی و نما چالش دیگر برای شرکت های در حال حاضر رو به کاهش فروش و کاهش سودآوری است.

کارخانه های چینی ساختمان هر دو به پایان رسید وسایل نقلیه و قطعات خودرو بوده است تمدید موقت خاموش کردن زیر قمری تعطیلات سال جدید به عنوان بخشی از یک تلاش دولت این کشور را به حالت تعلیق کسب و کار و سفر آن را به عنوان تلاش برای جلوگیری از گسترش مرگبار flulike ویروس.

در حالی که بسیاری از کارخانه ها شدند و انتظار برای بازگشایی در هفته آینده برخی از خودرو سازان و تولید کنندگان می گویند آنها در حفظ گیاهان خود را idled برای دیگر یا در انتظار هستند تا این آخر هفته را به یک تصمیم نهایی. انتظار اختلالات تهدید توانایی سازندگان خودرو به قطعات کلیدی و حفظ سطح تولید به سال 2020 است.

چالش برای سفر و اوقات فراغت سهام رشد اقتصادی آهسته تر و ضعیف تر یوان چین در میان بازار جدید مفاهیم سرمایه گذاران در حال خرید و فروش با عنوان جدید کروناویروس به سرعت در حال گسترش. عکس: ایسنا/Qilai شن

Honda Motor Co., که دارای سه مجمع گیاهان در شهر ووهان که در آن شیوع اعتقاد بر این است که آغاز کرده است روز جمعه گفت که تولید در آن گیاهان بود به احتمال زیاد به سر در این هفته از Feb. 17. این شرکت در اوایل هدفمند Feb. 14 برای راه اندازی مجدد.

معاون اجرایی رئیس جمهور Yamanaka Kuraishi گفت: این شرکت در حال برنامه ریزی تعمیرات خطوط تولید خود در طول تعطیلات بود اما برای جلوگیری از آنجا که از محدودیت های تعیین شده توسط مقامات محلی.

Toyota Motor Corp روز جمعه گفت که آن سرمایه گذاری مشترک کارخانه ها در چین نمی خواهد راه اندازی مجدد به طور منظم تولید تا فوریه. 17 در اولین, با تاخیر بیشتر ممکن است. این شرکت نگران است برخی از کارمندان و بازدید از خانواده در طول تعطیلات ممکن است قادر به بازگشت به کار گفت: روابط عمومی سر Masayoshi Shirayanagi.

“برخی از استان ها سفارش مردم به ماندن در خانه برای 14 روز پس از بازگشت از استانهای دیگر” آقای Shirayanagi گفت. “ما باید به این نوع از چیزی به حساب آورد.”

شیوع است و در عین حال یکی دیگر از چالش های جهانی کسب و کار خودرو در حال حاضر رو به کاهش فروش و کاهش حاشیه سود و خودرو جدید-تولید گازهای گلخانه ای قوانین و مقررات الزام تولید کنندگان به صرف میلیاردها دلار در اتومبیل های برقی. ماشین و صنعت فروش در چین کاهش یافت بیش از دو سال گذشته پایان دادن به 30 سال رونق است که منجر به خودرو سازان عجله برای ساخت بیشتر گیاهان در کشور است.

ماشین مدیران شرکت می گویند آنها هنوز در تلاش برای دریافت یک دسته در چگونه این می تواند عمیقا قطع به نتایج فروش و این که آیا آن را تحت تاثیر قرار خواهد درآمد. بسیاری می گویند آن است که خیلی زود به بگویید.

معلق تولید است که در حال حاضر با داشتن یک اثر در خارج از چین است. بسیاری از قطعات خودرو چینی تامین کنندگان شده اند قادر به ساخت و صادرات قطعات و ایجاد یک اثر موج دار برای ماشین خارجی کارخانه ها بستگی دارد که آنها را برای اجزای حیاتی.

ریزه از زنجیره تامین در صنعت خودرو—که در آن یک نمونه به پایان رسید خودرو مونتاژ شده است از حدود 30,000 قطعات منحصر به فرد تولید شده توسط صدها نفر از شرکت های مختلف—باعث می شود آن را دشوار برای شرکت های خودرو به سرعت شیفت کار در خارج از چین و یا به دیگری کننده, تحلیلگران و مدیران می گویند.

فیات کرایسلر اتومبیل NV, مدیر ارشد اجرایی مایک مانلی گفت: آن ممکن است مجبور به توقف تولید در یکی از آن اروپایی گیاهان در عنوان کمی تا دو هفته به دلیل چهار چینی تامین کنندگان قادر به ارائه قطعات.

Hyundai Motor Co. در حال حاضر به حالت تعلیق در خطوط تولید در کره جنوبی از گیاهان به دلیل کمبود قطعات عرضه شده توسط کارخانه های چینی یک سخنگوی شرکت کردهاند.

بیشتر اخبار خودرو در چین

  • چین فروش خودرو تضعیف 8.2 درصد در سال گذشته
  • فورد سیگنال های بیشتر چین مشکل در راه پیش رو
  • تسلا مجموعه ای به گسترش چین مونتاژ با SUV جمع و جور
  • GM پست بزرگترین چین کاهش فروش

فرانسه رنو SA نیز با بسته شدن یک کارخانه در کره جنوبی به دلیل کمبود عرضه از تولید کنندگان چینی. خاموش کردن شروع خواهد شد در فوریه. 11 و آخرین برای حداقل چهار روز یک سخنگوی گفت.

حتی اگر گیاهان در چین قادر به بازگشایی در هفته آینده هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها باید نیروی کار و یا قطعات به راه اندازی مجدد خطوط مونتاژ, تحلیلگران و مدیران می گویند.

خودرو پیش بینی شرکت LMC Automotive انتظار وقوع به طولانی اثر در تولید خودرو به خوبی به بهار قبل از آمدن تحت کنترل در ماه ژوئن. این سناریو می تواند به کاهش چینی تولید خودرو توسط بیش از 900,000 وسایل نقلیه در این سال اصلاح حدود 4 درصد از آنچه که انتظار می رود شده بود قبل از خاموش شدن ناگهانی این شرکت گفت: در چاپ داشته باشید.

علاوه بر اخلال در مجلس به پایان رسید, وسایل نقلیه, چین هزاران نفر از تامین کنندگان قطعات خودرو, برخی از آنها در حال حاضر گفتن مشتریان آنها قادر نخواهد بود به انجام سفارشات می گویند صنعت وکلا.

Guenter Butschek, مدیر ارشد اجرایی از هند Tata Motors Ltd. گفت: این وضعیت در چین می تواند مشخص نیست برای سال.

“ما می توانیم انتظار ایجاد توازن کل زنجیره تامین است که به طور موثر رفتن به بیش از فقط یک هفته به دلیل وجود یک انبار بزرگ در تقاضا در داخل کشور و برای صادرات” آقای Butschek گفت.

به مدیران ارشد برای General Motors Co. و Ford Motor Co. این هفته گفت که آنها هنوز در تلاش برای ارزیابی وضعیت. هر دو خودرو از شرکت های بزرگ خودرو-عملیات مونتاژ در چین که تمام شده اند idled با توجه به شیوع.

برخی از جنرال موتورز است گیاهان در حال انتظار برای بازگشایی در هفته آینده, اما آن را می کند که یک کارخانه در ووهان که به احتمال زیاد خواهد بود idled دیگر به گفته یک سخنگوی این شرکت.

“ما زنجیره تامین و مهندسی تیم در حال کار در سراسر ساعت به توسعه و اجرای احتمالی طرح” جنرال موتورز اجرایی مری بارا گفت: سرمایه گذاران طی یک سخنرانی پنج شنبه در نیویورک است.

آن را می تواند برخی از زمان قبل از چین به سمت توقف کار بر آمریکا مونتاژ گیاهان به دلیل حمل و نقل قطعات در سراسر اقیانوس آرام در طول هفته و تحویل هنوز هم انتظار می رود به در آمده تحلیلگران می گویند.

اما دیگر کسب و کار بسته شده در چین, پیچیده تر آن را می توانید به صورت خارجی از کارخانجات متکی چینی ساخته شده و قطعات. هیوندای در میان اولین خودرو سازان نهفته در خارج از چین به عنوان آن کره جنوبی کارخانه های نزدیک به نزدیکی چین و آنها می توانید نگه دارید لاغر موجودی در دست است.

اختلال برجسته هر دو پیچیدگی و شکنندگی صنعت خودرو جهانی زنجیره تامین گفت: شلدون کلاین یک دیترویت مبتنی بر وکیل که تمرین با این نسخهها کار با تامین کنندگان صنعت خودرو.

“اگر چیزی را اشتباه می رود همه چیز می آید توفنده” او گفت:.

نوشتن به بن Foldy در Ben.Foldy@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو