Coronavirus خرید اینترنتی قرار می دهد ایتالیا در خطر رکود اقتصادی

یک پیشخدمت در انتظار مشتریان در نوار Biffi در Galleria Vittorio Emanuele II در میلان روز پنج شنبه.

عکس: پیرو cruciatti/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در میلان تاریخی Savini رستوران بین این شهر کلیسای جامع Duomo و خانه اپرای لا اسکالا فقط سه 20 جداول حال مشتریان در اخیر شب و به طور معمول شلوغ عابر پیاده خیابان نزدیک شد کم گام زد.

قحط و غلا از بازدید کنندگان در ایتالیا سرمایه مالی ارائه می دهد یک نگاه اجمالی به نحوه جدید کروناویروس ضربه تقاضا برای کالا و خدمات است. این می تواند یک منادی از رکود در ایتالیا و در مرزهای اتحادیه اروپا به عنوان اپیدمی گسترش می یابد.

شرکت های ایتالیایی در صورت لغو سفارشات از مشتریان خارجی و مختل بین المللی زنجیره تامین به عنوان چینی تولید اتومبیل را متوقف کند. اما کاهش هزینه های مصرف کننده به شمار احتمالا بزرگترین خطر برای اتحادیه اروپا سوم-بزرگترین اقتصاد اگر, ایتالیایی, خانواده ها در حفظ و مهار خرید و گردشگران خارجی متوقف آینده برای یک دوره پایدار.

آخرین Coronavirus

 • دانشگاه جانز هاپکینز: 95,000 موارد عفونت در سراسر جهان از 3200 مرگ و میر
 • ایالات متحده دارای 162 موارد 11 نفر کشته شده اند
 • استرالیا گزارش 52 تایید موارد عفونت
 • کره جنوبی گزارش 6,088 موارد تا 467 از یک روز زودتر
 • ژاپن گزارش 33 مورد جدید آوردن مجموع به 317

“کاهش تقاضا بسیار نگران کننده است گفت:” فرانچسکو Daveri یک اقتصاددان در میلان اراسموس دانشگاه. “احتمال که ایتالیا سقوط به رکود اقتصادی بستگی دارد و بیشتر در تقاضا نسبت به عرضه زنجیره مشکلات است.”

ایتالیایی شرکت مشاوره Prometeia پیش بینی است که اقتصاد کشور خواهد قرارداد 0.3% در سه ماهۀ اول پس 0.3% انقباض در سه ماهه پایانی سال گذشته نشان می دهد رکود است.

منطقه یورو و چشم انداز است bleaker بیش از حد با اقتصاددانان برش پیش بینی و برخی از در حال حاضر گفت: این بلوک را نیز به احتمال زیاد وارد یک رکود اقتصادی در نیمه اول سال است.

جدید فروش خودرو در ایتالیا پیشرو در شاخص های اقتصادی کاهش 8.8 درصد در ماه فوریه. حدود 60 درصد از نمایندگی های خودرو در حال حاضر انتظار می رود فروش به سقوط در آینده سه تا چهار ماه با توجه به Centro Studi Promotor, یک شرکت تحقیقاتی.

حتی در رم که تنها چند تایید عفونت ویروس, مردم محلی و بازدید کنندگان خارجی هستند retrenching. مردم منتظر برای ورود به کولوسئوم در رم در روز پنج شنبه.

عکس: اندرو Medichini/آسوشیتد پرس

دولت ایتالیا این هفته گفت: این امر صرف €7.5 میلیارد دلار ($8.35 میلیارد دلار) برای حمایت از اقتصاد بیمار و بخش بهداشت و درمان. مقامات در حال صحبت کردن با اتحادیه ها و کسب و کار لابی به تصمیم می گیرید که چگونه محرک صرف خواهد شد.

امکانات عبارتند از: گسترش مزایای بیکاری موقت معافیت مالیاتی بودجه برای مبارزه بیمارستان ها و هزینه های کارگردانی در مناطق بیشترین آمار توسط ویروس.

ایتالیا شیوع کروناویروس اولین بار شناسایی شده در اطراف Feb. 20 تبدیل به بزرگترین جهان خارج از آسیا شامل 148 کشته و بیش از 3,800 عفونت پنج شنبه با صدها تست بیشتر مثبت روزانه. تقریبا 90 درصد از ویروس موارد شده اند در مناطق لمباردی, Veneto و امیلیا رومانا که با هم حساب برای 40 درصد از اقتصاد کشور خروجی.

دولت امیدوار است اقدامات خود را از جمله clampdowns در اجتماعات مدرسه تعلیق و quarantining برخی از شهرهای در شمال ایتالیا آغاز خواهد شد به کاهش میزان عفونت های جدید توسط این آخر هفته.

زنده Q&A: آنچه به می دانم که چگونه به آماده سازی

پیوستن به وال استریت ژورنال بهداشت و درمان و علوم و رئیس دفتر استفانی Ilgenfritz و نویسنده ارشد بتسی مک کی در یک گفتگو در رمان coronavirus و جهانی خود را گسترش.

در این هفته سازمان از Vinitaly عقب رانده ایتالیا مهم ترین صنعت شراب رویداد دو ماه تا اواسط ماه ژوئن آخرین از بسیاری از همایش ها و نمایشگاه ها شده اند که به تعویق افتاد و یا سقط.

Lombardia به طور معمول پر جنب و جوش سرمایه و ایتالیا بالا کسب و کار بین المللی مرکز به گزاف گویی باید به سرعت اگر ایتالیا به بیرون از آن رکود اقتصادی است. شهر و اطراف آن منطقه در حال حاضر احساس درد از صنعت و کشاورزی به گردشگری و خرده فروشی.

پس از موجی از وحشت خرید در مراحل اولیه از ایتالیا شیوع کروناویروس ویلیام Tatel دیده است حجم در ماهی خود را ایستاده در یکی از میلان شلوغ ترین بازارهای غرق در حدود 40 درصد است. او با احتیاط خوش بینانه است که همه چیز را بهبود بخشد ، “مردم به نظر می رسد آرام, بنابراین من فکر می کنم یک بار آنها را از طریق آنچه در فریزر آنها خواهد آمد و شروع به گذراندن دوباره,” او گفت:.

میلان مشغول راه آهن توپی با قطار به تمام ایتالیا و دیگر کشورهای اتحادیه اروپا را آغاز کرده به هم بزنید بازگشت به زندگی در روزهای اخیر. اما پا ترافیک در خیابان های خرید باقی می ماند و زیر متوسط است. در طریق Torino, خیابان گردشگران آباد فروش پایین در حدود 40 ٪ با توجه به چندین صاحبان فروشگاه.

گردشگری که حساب برای حدود 10 درصد از اقتصاد کشور شروع به کاهش به بازدید کنندگان چینی ترک این کشور و پس از آن به عنوان خیل از کشورهای دیگر شروع به لغو رزرو تمام راه را تا تابستان با توجه به صنعت لابی.

در هفته گذشته, ایتالیایی, کافه ها و رستوران ها در سه منطقه بیشترین آمار توسط این ویروس از دست داده بین 70% و 90% از عادی درآمد با توجه به عدم گردشگران و ایتالیایی ها محدود کردن هزینه های بیشتر به کالاهای ضروری با توجه به صنعت لابی Fipe. این بخش می تواند رنج می برند 20% افت فروش در سه ماه منتهی به مارس در سراسر کشور به این معنی در مورد €4 میلیارد دلار درآمد از دست داد گفت: Luciano Sbraga Fipe معاون مدیر.

“چینی رستوران ها و کافه ها برای اولین بار به ضربه می شود” آقای Sbraga گفت. “سپس یک کاهش در تعداد گردشگران و در حال حاضر زیادی کاهش ایتالیایی ها مصرف است که بزرگترین نگرانی ما.”

یک رکود طولانی مدت می تواند بیشتر فشار شرکت های ایتالیایی به خصوص کسانی که در گردشگری, مد و لوکس و تولید با توجه به یک مطالعه اخیر توسط Cerved امتیاز آژانس. اگر جهانی ویروس اضطراری طول می کشد تا پایان سال جاری 10 درصد از ایتالیایی غیرمالی شرکت می تواند در معرض خطر به طور پیش فرض آن را گفت.

نساجی و مد شرکت ها می گویند مشتریان خارجی را لغو سفارشات پس از ایتالیا شیوع آغاز شده است. زنجیره عرضه تنگناها ایجاد شده توسط virus نیز باعث بروز مشکلات برای تولید کنندگان ایتالیایی از جمله برای خودرو ساز فیات کرایسلر اتومبیل NV, که به طور موقت متوقف شد, تولید در ماه گذشته در یک صربی کارخانه به دلیل آن را نمی تواند دریافت قطعات از چین است.

حتی در رم که تنها چند تایید عفونت ویروس, مردم محلی و بازدید کنندگان خارجی هستند retrenching. Lorenzo Bernardi روم تاکسی, راننده در حال حاضر منتظر حدود نیم ساعت بین کرایه به جای معمول پنج تا 10 دقیقه.

“من هرگز دیده می شود بنابراین تعداد کمی از گردشگران در رم گفت:” آقای Bernardi.

بیشتر در Coronavirus

 • آمریکا مرگ و میر افزایش می یابد
 • ژاپن به قرنطینه بازدید کننده از چین, کره جنوبی
 • نور افکن سقوط در آزمایشگاه دست زدن به عوامل بیماری زا
 • خانه عبور $8.3 میلیارد دلار در لایحه به نبرد Coronavirus
 • یک پزشک زندگی این ویروس در خطوط مقدم جبهه
 • Coronavirus پوشش زنده

نوشتن به جیووانی Legorano در [email protected] و اریک Sylvers در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im