Coronavirus Exacts تلفات از کسب و کار برندگان بیش از حد

شرکت هایی مانند یو پی اس در حال تجربه یک رونق در خانه تحویل.

عکس: تد S. وارن/آسوشیتد پرس

شرکت از فدرال اکسپرس Corp. به Facebook , Inc. در حال پیدا کردن که بیشتر کسب و کار است که همیشه خوب برای کسب و کار وقتی که می آید به کوروناویروس.

این بیماری همه گیر در حال رانندگی تقاضا برای خرده فروشان مصرف کننده-محصولات شرکت و تحویل شرکت به عنوان مصرف کنندگان تنظیم به یک خانه نشین, سهام تا شیوه زندگی است. اما این تقاضا است که وادار کردن شرکت ها به صرف بیشتر برای مدیریت خوشه که بیشتر سود آور کسب و کار خطوط خشک است.

خرده فروشان در حال افزایش پرداخت برای صندوق داران و کارگران دیگر به طوری که آنها می تواند به فروش بیشتر کاغذ توالت و آب و سایر ملزومات اما پوشاک و دیگر موارد است که کمک به سوق دادن سود حرکت نیست. سازندگان کالاهای خانگی مانند کلگیت-پالمولیو Co. و Procter & Gamble Co. فروش به سرعت از تمیز کردن محصولات و بالاتر-حاشیه لوازم آرایشی صورت شل تقاضا است.

یک CVS داروخانه در شهر نیویورک است.

عکس: مایک segar/ایسنا

ترافیک سر به فلک کشیده است در Facebook را در شبکه های اجتماعی, پلت فرم, هر چند آن را در آینده طی یک عقب نشینی در تبلیغات آنلاین. داستان مشابه است, اخبار سازمان های, که شاهد افزایش خوانندگان اما یک قطره در تبلیغات است. آمازون.com , Inc. گرفتن یک موج جدید کسب و کار به عنوان فروشگاه تعطیلی حرکت بیشتر, خرید, آنلاین, اما, e-commerce, غول صرف صدها میلیون دلار به استخدام کارگران اضافی و پرداخت موجود کارگران اضافی.

تحویل شرکت هایی مانند فدرال اکسپرس و United Parcel Service Inc. در حال تجربه یک کریسمس-مانند بوم در خانه تحویل, در حالی که حمل و نقل به کسب و کار که بسته اند توسط هزاران نفر در دولت سفارشات را بدتر شده است. کسب و کار به کسب و کار حمل و نقل پایین 3% از طریق سه هفته اول ماه مارس در حالی که تحویل مسکونی هستند تا 7.2 درصد ShipMatrix Inc., یک ارائه دهنده نرم افزار است که تجزیه و تحلیل های حمل و نقل داده است. BMO Capital Markets برآورد کسب و کار به کسب و کار حمل و نقل می تواند کاهش تا 25 ٪ در سال.

تحویل به خانه است به طور کلی کمتر به دلیل سودآور رانندگان کشتی کمتر بسته در سراسر بسیاری از متوقف می شود.

اواسط ماه مارس به طور معمول آرام در نیویورک پناهگاه جزیره است. در اکثر روزها یک یو پی اس های بسته بندی-ماشین راننده قادر به رسیدگی به همه تحویل به سال-دور ساکنان. اگر وجود دارد بیش از حد بسیاری از, توقف, چند, دوم, driver, David کارو کمک می کند. او طول می کشد در اواخر بعد از ظهر کشتی به این جزیره واقع بین دو چنگال در انتهای شرقی جزیره و در برخی از تحویل.

هفته گذشته بود که مانند اکثر روز. به عنوان ساکنان شهرستان رفتند به خانه در تابستان به دنبال پناه و فضای چهار یو پی اس اتومبیل طی این جزیره روزانه ارائه مواد غذایی و ملزومات از خرده فروشان مانند Costco , Inc. و هدف Corp. و همچنین به عنوان اقلام مانند trampolines و ورزشگاه برای کمک به پر کردن روز است.

“این چیزی بود که من تا کنون دیده اند در زندگی حرفه ای من,” the 40-year-old آقای Carew گفت.

مطلع

  • دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

برخی متوقف می شود از بین رفته اند. این Tanger Outlets در ریورهید, n. y., بسته است و رانندگان که تمایل به کسانی که فروشگاه در حال حاضر مستقر در جاهای دیگر. در منهتن که در آن بسته های اتومبیل به طور معمول خط در خارج از ساختمان های اداری حجم کاهش پیدا کرده است و به شدت.

فدرال اکسپرس و یو پی اس های کارگران می تواند در صورت اخراج اگر جریان از بسته کاهش می یابد و بیشتر. Teamsters رهبران گفته اند یو پی اس کارگران است که می تواند وجود داشته باشد زیان کار در طول رکود اقتصادی. برخی از فدرال اکسپرس زمین زیر تقسیم بندی پیمانکاران گذاشته تحویل رانندگان است.

“ما در حال خم منابع برای دیدار با نیازهای متغیر به صورت روزانه در سراسر هوا حمل و نقل و قطعات زمین از شبکه ما” یک یو پی اس سخنگوی گفت.

فدرال اکسپرس سخنگوی گفت: این تاثیر از این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار هر پیمانکار متفاوت بسته به محل دولت محدودیت و انواع کسب و کار خدمت کرده است. اکثر رسیدگی به مشتریان تجاری و مسکونی است که اجازه می دهد تا آنها را برای تنظیم عملیات خود را بر اساس نحوه جریان تغییرات.

Procter & Gamble می توانید کاغذ توالت به اندازه کافی سریع و تقاضا برای بسیاری از شرکت های دیگر محصولات از سحر ظرف صابون به فضل حوله کاغذی—صعودی است.

سرمایه گذاران در حال گرفتن توجه داشته باشید. سهام P&G کاهش یافته است 12 درصد از فوریه. 20 زمانی که بازار شروع به جست و خیز کردن در حالی که S&P 500 کاهش یافته است دو بار به عنوان بسیار در همان زمان. سهام P&G رقبای کلگیت پالمولیو و Kimberly-Clark Corp. نیز باید انجام شود به مراتب بهتر از بازار به طور کلی.

کاخ سفید پروژه تا 240,000 coronavirus-مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر می اندازد جهانی معامله را به هم ریخته و یک نظرسنجی: حمایت گسترده ای را برای تهاجمی تر اقدامات لازم برای جلوگیری از این ویروس. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین. عکس: تام برنر/ایسنا

“اما بسیاری از آن است که فقط در شربت خانه, بارگذاری” SunTrust تحلیلگر لایحه Chappell گفت: با اشاره به پدیده مصرف کنندگان جوراب زنانه ساقه بلند در موارد تنها به توقف خرید پایین جاده. تحلیلگران پیش بینی سازندگان کالاهای اساسی خانوار را ببینید یک کاهش شدید در خرید و فروش آیتم های که شده است به سرعت از فروش در هفته های اخیر.

توالت-کاغذ فروش دو برابر شد و در این چهار هفته که به پایان رسید 21 مارس در مقایسه با همین زمان در سال پیش, با توجه به Nielsen. فروش دستمال کاغذی و ظرف صابون گل رز 80%, در حالی که چند منظوره پاک کننده هستند تا 150% و حمام و دوش صابون فروش دو برابر شد.

موضوع دیگری برای P&G: کالاهای اساسی نیست و تقریبا به عنوان سود آور که محصولات خود را بالا پایان SK-II پوست-مراقبت از خط است که به فروش می رسد عمدتا در آسیا و در فرودگاه خرده فروشان که در آن مردم در حال حاضر خرید. مردان ریش تراش—همچنین در میان شرکت بیشترین سود محصولات—نمی گرفتن فروش عمده افزایش, آقای Chappell گفت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه خرید شما در حال ساخت در طول همه گیر? شما چسبیده به ملزومات و لوازم تمیز کردن و یا خرید موارد اختیاری هست ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

P&G می تواند یک ضربه باید اقتصاد باقی می ماند در یک رکود طولانی مدت به عنوان محصولات این شرکت تمایل به گرانتر طرف. مدیران شرکت گفتند که آماده اند برای چنین سناریویی با تضمین کنند قیمت پایین تر عرضه در سراسر تمام دسته ها.

تالار داروخانه های زنجیره ای در حال دیدن ترافیک فروشگاه و فروش آنلاین افزایش است. شرکت های فروش کالاهای اساسی و داروها باید داروسازان در سایت باقی می ماند و در میان چند کسب و کار مجاز به کار گیرند حتی تحت دقیقترین مستندات. این کشور بزرگترین داروخانه های زنجیره ای توافق کرده اند که برای راه اندازی coronavirus تست سایت در پارکینگ خود را به اجرا توسط مقامات بهداشتی.

هنوز CVS سلامت پارسیان. ایالات متحده بزرگترین داروخانه های زنجیره ای توسط درآمد و فروشگاه های سرمایه گذاران هشدار داد که این بیماری همه گیر خواهد صدمه دیده است نتایج. بسیاری از آن درد می آید از طریق این شرکت ایتنا کسب و کار بیمه به عنوان هزینه های پزشکی بدون افزایش هر دست انداز در حق بیمه های پرداخت شده توسط مشتریان این شرکت اعلام کرد.

در آن فروشگاه CVS گفت: هزینه های افزایش یافته است که بیشتر کارکنان از خانه کار می کنند با پرداخت شرکت پرداخت پاداش نقدی و ارائه می دهد دیگر کارگر-پشتیبانی از برنامه های. Walgreens, چکمه, داد , Inc. ارائه زمان پرداخت کردن پاداش و برنامه های دیگر برای کارکنان. بر خلاف CVS, Walgreens خود را نمی کند یک شرکت بیمه و یا یک داروخانه-مدیر به نفع.

هدف گفت: خریداران flocked به فروشگاه ها برای خرید ملزومات اما صرفنظر گذشته خود را بالاتر-حاشیه لباس و لوازم جانبی. با وجود فروش تا 20 درصد در ماه مارس این شرکت گفت: حاشیه ناخالص می تواند در طول سه ماهه.

هدف این است که نیاز به صرف بیشتر در کارگر پرداخت و برای تمیز کردن فروشگاه ها در طول شیوع است که انتظار می رود به تاثیر از 300 میلیون دلار طی سه ماهه.

نوشتن به پل Ziobro در [email protected] و شارون Terlep در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>