یک بوئینگ 777X هواپیما تحت مونتاژ اورت بشویید.

عکس: Chona Kasinger/مهر نیوز

Boeing Co. گفت: این امر تعلیق هواپیمای تولید در منطقه سیاتل و General Electric Co. گفت: اخراج کارگران در ساخت موتورهای جت برای مشتریان از جمله هوافضا غول به عنوان coronavirus همه گیر اماکن سنگین کشیدن در ایالات متحده میباشد.

بسیاری از تولید کنندگان را نگه داشته و کارخانه های در حال اجرا حتی به عنوان تایید موارد این ویروس را ضرب در آمریکا اما بیشتر شرکت ها در حال بسته شدن حداقل برخی از گیاهان خود را به عنوان تقاضا کاهش مییابد و برخی از کارگران خود را تست مثبت برای کوروناویروس.

تفریحی-خودرو سازان Winnebago Industries, Inc. و ستاره قطبی , Inc. روز دوشنبه گفت که آنها تعلیق برخی از عملیات تولید. Harley-Davidson , Inc. ایالات متحده و ماشین سازان نیز محدود و یا به حالت تعلیق برخی از تولید در روزهای اخیر.

کاهش تولید خودرو به معنای کاهش تقاضا برای فولاد ، بر اساس لوکزامبورگ- ArcelorMittal SA بزرگترین فولادسازی با تولید روز دوشنبه گفت که قصد دارد به بیکار کوره در آن ایندیانا بندر کار می کند, در شرق شیکاگو, Ind., و دیگر در آن Dofasco آسیاب در همیلتون انتاریو است.

بوئینگ گفت: این امر توقف تولید در کارخانه در اورت بشویید. برای 14 روز شنبه شروع. کارخانه تولید 787 Dreamliner و دیگر widebody هواپیما. این شرکت گفت: آن را فراموش عمیق تمیز کردن تسهیلات در تعلیق است.

حداقل 32 کارکنان بوئینگ آزمایش مثبت برای این ویروس که از شنبه, از جمله 25 که در منطقه سیاتل ، یک بوئینگ کارگر در اورت کارخانه درگذشت بیش از آخر هفته از مشکوک عوارض مربوط به Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس با توجه به رسمی اتحادیه و یک فرد آشنا با این موضوع. مرگ شد به گزارش سیاتل تایمز.

بوئینگ همچنین توقف تولید نظامی نسخه از آن jetliners از جمله سوخت گیری تانکر نیروی هوایی.

“این مرحله لازم است برای محافظت کارکنان و جوامع که در آن کار می کنند و زندگی می کنند” گفت: Boeing اجرایی دیوید Calhoun.

مربوط تصویری

مجلس سنا با شکست مواجه برای رسیدن به یک توافق در یک $1.3 تریلیون نجات بسته نخست وزیر ژاپن می گوید: توکیو 2020 بازی می تواند به تعویق افتاد و بازارهای جهانی نگاه مجموعه ای دیگر آشفته هفته. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Victor J. آبی/گتی ایماژ

بوئینگ است که منجر به تلاش برای تضمین حداقل 60 میلیارد دلار در دولت و بخش خصوصی برای کمک به صنعت هوافضا با نامشخص بخش برای خود.

جنرال الکتریک مدیر اجرایی لری Culp گفت: این شرکت نیست به دنبال نجات دولت اما تلاشهایی برای کمک به صنعت حمل و نقل هوایی و اقتصاد گسترده تر.

“آنچه ما نمی دانیم که در مورد شدت و مدت این بیماری همه گیر هنوز هم بیشتر آنچه که ما نمی دانیم” آقای Culp گفت.

برخی از 36,000 کارکنان بوئینگ در اورت گیاه از جمله مهندسین و دیگر یقه سفید کارکنان. بوئینگ گفت: کارگران که نمی تواند کار از راه دور در تعلیق خواهد پرداخت برای ترک اولیه 10 روز کاری از تعلیق است.

محدوده عوارضی که این بیماری همه گیر را دقیق بر تولید کنندگان در سراسر جهان نامشخص است. برخی از کارخانه ها در چین بازگشایی پس از بسته شدن برای هفته ها به عنوان شیوع در زمان خاموش وجود دارد در اوایل این سال است.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

بوئینگ رقیب ایرباس SE روز دوشنبه گفت که این برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد تولید در امکانات در فرانسه و اسپانیا بود که idled به طور موقت به دلیل محلی محدودیت های مسافرتی و کارخانه-تمیز کردن تلاش.

اما این آسیب در ایالات متحده است که هنوز نصب. جنرال الکتریک گفت: آن را ذخیره کردن حدود 10 درصد از نیروی کار ایالات متحده در آن جت-موتور کسب و کار و یا حدود 2500 کارکنان یکی از اولین و مهمترین شغل در بزرگ تولید کننده آمریکایی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

جنرال الکتریک نیز گفت: به عنوان بسیاری از نیمی از تعمیر و نگهداری کارکنان در آن بزرگترین و بیشترین سود کسب و کار خواهد بود همچنین furloughed برای سه ماه. واحد می سازد و نگهداری موتورهای بوئینگ و ایرباس هواپیما. جنرال الکتریک گفت: حرکت خواهد صرفه جویی 500 میلیون دلار به $1 میلیارد.

GE شده بود بازسازی عملیات خود و تلاش برای خروج از رکود ناشی از کاهش تقاضا برای آن قدرت-تجهیزات تولید و مشکلات در آن جنرال الکتریک سرمایه واحد.

یک صبح coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی در جمعه ها. ثبت نام در اینجا.

قبل از شیوع کروناویروس GE تا به حال پیش بینی بهبود جریان نقدی از صنعتی خود را از عملیات. حتی پس از آن حمل و نقل هوایی, واحد بوده است, مبارزه با رکود در تولید ناشی از پایه بوئینگ 737 MAX جت پس از دو تصادفات منجر به مرگ. بوئینگ به حالت تعلیق حداکثر تولید در ماه ژانویه است.

GE Aviation واحد با 52,000 کارکنان در سراسر جهان قبلا تصویب استخدام یخ لغو مبتنی بر شایستگی را افزایش می دهد, کاهش هزینه های غیر ضروری و کاهش آن به نیروی کار مشروط.

این بیماری همه گیر کوروناویروس پدید آمده است به عنوان بزرگترین ضربه به جهانی صنعت حمل و نقل هوایی در دهه. تجاری سفر کند شده است شتاب به عنوان شرکت های هواپیمایی باید مبتنی بر بخش های بزرگی از ناوگان خود را. بوئینگ به حالت تعلیق در آن سود و کشیده کردن خطوط اعتباری اما تا کنون اجتناب اخراج.

بوئینگ و جنرال الکتریک اجرائی خواهد شد چشم پوشی از حقوق خود را در سال جاری این شرکت گفت: در حالی که GE Aviation مدیر عامل دیوید جویس برنامه به نیمی از حقوق و دستمزد خود را.

ArcelorMittal گفت: این کار با United Steelworkers اتحادیه برای انتقال جابجا کارگران در ایندیانا بندر گیاه به دیگر مشاغل موجود. ArcelorMittal گفت: هیچ شغل خواهد بود تحت تاثیر این کوره خاموش کردن در کانادا.

ArecelorMittal گفت: آن را نه رد اضافی خاموش شدن ناگهانی در آسیاب به چین تولید با کاهش تقاضا برای فولاد است. این شرکت هفته گذشته گفت که این کاهش تولید در اروپا کارخانه های تولید به دلیل بیماری همه گیر.

نوشتن برای اندرو Tangel در Andrew.Tangel@wsj.com و توماس Gryta در thomas.gryta@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de