Coronavirus اقتصاد بحرانی منابع: پلکسی گلاس, ضد عفونی کننده, ماسک

تولید کنندگان مسابقه به میل لنگ از ضد عفونی کننده دست و ماسک و روشن پلاستیکی تقسیم که در حال ظهور به عنوان عناصر جدایی ناپذیر برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده در میان coronavirus بیماری همه گیر.

پا-تولید فرستاده است قیمت مواد افزایش: الکل مورد استفاده در ضد عفونی کننده سه برابر شده است در قیمت از ژانویه تاکنون است. زمان انتظار برای پلکسی گلاس سبک ورق در حال حاضر اندازه گیری در ماه به جای هفته. تعداد زیادی از شرکت ها در حال شکار برای پارچه های که بلوک ویروس مملو از ذرات به عرضه کارکنان خود را با ماسک. تمام گفته 5 میلیارد دلار آمریکا در بازار به صورت شخصی-حفاظت از تجهیزات است که انتظار می رود به رشد نزدیک به 15 درصد در سال جاری از سال 2019 با توجه به IBISWorld یک شرکت تحقیقات بازار.

بخشی از این بازار در خدمت خط مقدم پزشکی کارگران برای مثال با شدت محافظ N95 ماسک. در حال حاضر تقاضا برای دنده است که از هزاران بخش از اقتصاد برای محافظت از مردم به عنوان فعالیت گسترده ری استارت.

شرکت توانایی برای به دست آوردن کمیاب تجهیزات حفاظتی و متوسط-سنجش از دوربین کمک خواهد کرد که تعیین چگونه به سرعت و به آسانی آنها می تواند ظهور پس از بسته شدن برای هفته ها برای محدود کردن گسترش ویروس. هزینه های ماسک های ضد عفونی کننده و تقسیم است بکسل شرکت حاشیه به عنوان کسب و کار نیز پیش بینی کشش کاهش فروش از مشتریان نگران جسارت کردن و یا scrimping پس از کاهش دستمزد و شغل از دست داده.

تقاضا برای تجهیزات حفاظتی از دولت و جیب خریداران مانند والت دیزنی Co. و مک دونالد Corp. به دنبال حفاظت از کارگران و مشتریان نیز می تواند قرار دادن کسب و کارهای کوچک در یک نقطه ضعف در محل ضد عفونی کننده, ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و دیگر محصولات از طریق تامین کنندگان و یا در فروشگاه های خرده فروشی.

“آن را آسان تر برای دریافت 10,000 ماسک از آن است که به دریافت 10” گفت: Luke Bosso, رئیس کارکنان در ایندیانا توسعه اقتصادی شرکت کمک کرده است که توزیع 25,000 بسته نرم افزاری از ماسک و ضد عفونی کننده دست به کسب و کارهای کوچک.

تکنسین مونتاژ یک کافه تریا جدول در دریاچه های بزرگ فولاد در روز جمعه.

W. W. Grainger, Inc., یک توزیع کننده لوازم صنعتی دارای اضافه شدن صدها نفر از محصولات آن فروشگاه از جمله موارد شرکت ها در حال خرید برای تشویق به جدایی فیزیکی و کاهش قرار گرفتن در معرض—مانند اجتماعی-فاصله نشانه ها و زمین نشانه گذاری—و برای کمک به حفظ امکانات تمیز…. مبلمان ساز Mischa Anna Selis Inc. فروش مقوا صفحه نمایش است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان موقت دفتر موانع.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم وجود خواهد داشت به اندازه کافی ماسک و ضد عفونی کننده دست به رفتن در اطراف به عنوان ایالات متحده کسب و کار شروع به بازگشایی? پیوستن به مکالمه زیر.

فلز cabinetmaker بزرگ, لکس استیل, Inc. ساخت کیت برای قرار دادن مس صفحات بیش از دستگیره درب با توجه به مواد به مدت طولانی شناخته شده با خواص ضد میکروبی گفت: Michael DeBruyn شرکت رئیس جمهور. برخی از تحقیقات اولیه نشان می دهد coronavirus از دست می دهد و قدرت بیشتر به سرعت در مس از آن بر روی فولاد ضد زنگ سطوح.

روشن اکریلیک مواد شناخته شده به عنوان پلکسی گلاس است به خصوص آرزو در حال حاضر. روشن تقسیم می شوند نصب شده در شمارنده وارسی, رستوران, جداول, داوران جعبه خطوط مونتاژ و بسیاری از فضاهای دیگر که در آن مردم ارتباط برقرار کردن ،

دالاس-منطقه مدرسه منطقه به تازگی دستور داده 30,000 ورق از Plaskolite LLC یکی از بزرگترین پلکسی گلاس سازان. رئیس اجرایی میچ Grindley گفت که نیمی از Plaskolite کسب و کار است که در حال حاضر مرتبط با این بیماری همه گیر و پاسخ که سفارشات قرار داده شده در حال حاضر تحویل داده نخواهد شد برای حدود پنج ماه است.

“هرگز وجود دارد هر چیزی شبیه به این,” او گفت:.

در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در اوایل ماه آوریل جمهور تهمت به گفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه داوطلبانه استفاده از پوشش صورت برای آمریکایی ها برای کمک به کاهش انتقال رمان coronavirus. عکس: آنجلا Weiss/گتی

کلی Victor-Burke مدیر عامل شرکت برک معماری Millwork, LLC است که کمک به مشتریان در رستوران میشیگان نصب موانع بین غرفه. او گفت: یک تامین کننده تا به حال 300 ورق پلکسی گلاس در انبار یکی از جمعه در ماه مه. او تصمیم گرفت به آنها را خرید که آخر هفته اما سپس آنها رفته بودند.

Kimberly-Clark Corp. گفت: آن را راه اندازی مجدد تولید N95-سبک ماسک به دلیل تقاضای بالا از کسب و کار است که در حال بازگشایی. سازنده Cottonelle کاغذ توالت و Huggies پوشک یک بار عمده تولید کننده داخلی از عملکرد بالاتر ماسک صورت قبل از تعطیل آن N95 کسب و کار در سال 2014 بخشی از گسترده تر تغییر در زنجیره تامین برای کالاهای پزشکی به آسیا. بعدها این شرکت قصد دارد به ساخت کافی N95 ماسک برای کارگران و کسانی که در کسب و کارهای دیگر مانند کارخانه ها و آزمایشگاه ها.

مس درب روکش های ساخته شده توسط بزرگ, لکس استیل, بخشی از تلاش این شرکت برای تولید مواد که ممکن است بیشتر مقاوم در برابر گسترش عوامل بیماری زا.

به تازگی اضافه شده ظرفیت را به ده ها میلیون نفر بیشتر N95s در آمریکا هر ماه در حال ایجاد کمبود این مواد است که آنها را قادر به فیلتر کردن 95 درصد از ذرات بسیار کوچک.

Lydall Inc., عمده ساز از فیلتر کردن مواد برای ماسک صورت شناخته شده به عنوان meltblown پلی پروپیلن گفت: این افزایش تولید توسط عامل در سراسر ساعت و مجدد idled ماشین آلات. منچستر Conn.-بر اساس Lydall دو برابر خواهد شد و تولید تا پایان سال گفت: با اجرایی سارا Greenstein. در حال حاضر, او گفت:, برخی از سفارشات در حال رفتن پر نشده.

“تقاضا بسیار بیشتر از عرضه در حال حاضر و برای آینده قابل پیش بینی” خانم Greenstein گفت.

قطعات ضد عفونی کننده نیز در تامین کوتاه مدت به عنوان تاسیس کنندگان و آرایه ای از کسب و کارهای جدید از جمله دسته ای کوچک مشروب شروع به ساخت آن در مقادیر بزرگ.

Purell ساز Gojo Industries Inc. گفت: این امر گام تا تولید با هدف تامین کسب و کار است که در حال بازگشایی. مصرف کننده-محصولات غول Procter & Gamble شرکت ، که نیست فروش ضد عفونی کننده دست, شده است, ساخت آن را برای توزیع در خود کارخانه.

اضافی که تولید منجر به کمبود بسته بندی یک عامل ضخیم شدن و این الکل است که ضد عفونی کننده است عنصر اصلی تولید کنندگان می گویند.

یک جوشکار مشغول به کار در یک فولاد ضد زنگ منیفولد در دریاچه های بزرگ فولاد در روز جمعه.

تام Feegel رئیس جمهور EO محصولات است که باعث می شود high-end ضد عفونی کننده دست و دیگر حمام و بدن محصولات با استفاده از مواد طبیعی گفت که پرداخت بیشتر برای الکل و پیدا کردن پمپ ها و بطری های یک چالش است. این شرکت که به طور معمول به فروش می رساند و مجزا معطر و محصولات به مصرف کنندگان است که فروش ضد عفونی کننده به صورت فله به هتل ها و کسب و کارهای دیگر بازگشایی به مشتریان.

ایزوپروپیل الکل و مواد تشکیل دهنده اصلی در بسیاری از انواع ضد عفونی کننده دست در حال حاضر به فروش می رساند برای $3,400 هر تن سه برابر قیمت آن در ماه فوریه با توجه به S&P جهانی Platts.

یک نوع از الکل برای ضد عفونی کننده دست تولید شده در گیاهان است که اتانول از ذرت-بر اساس سوخت است که در حال تولید در حد نرخ پایین تر از قیمت انرژی کاهش یافت به عنوان یک نتیجه از ممنوعیت سفر و مستندات این سال است. کمتر از 10 از بیش از 200 ایالات متحده اتانول گیاهان در حال راه اندازی برای تولید الکل مناسب برای ضد عفونی کننده گفت: Geoff کوپر مدیر عامل شرکت از سوخت های تجدید پذیر انجمن تجارت ،

“مردم در حال رفتن به انتظار که آنها به عنوان بازگشت به کلیساها خرده فروشان و کتابخانه های ضد عفونی کننده دست در دسترس خواهد بود” آقای کوپر گفت. “متاسفانه آن مکان قادر به دریافت هر گونه.”

نوشتن به شارون Terlep در [email protected] و آستن Hufford در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>