Coronavirus مواد مخدر گزارش هر چند مجمل می فرستد جلعاد بالاتر

جلعاد را remdesivir یک داروی ضد ویروسی که قبلا تست شده در بیماران ابولا در میان پیشرفته ترین بالقوه Covid-19 درمان است.

عکس: /آسوشیتد پرس

تشویق اخبار گزارش در مورد یک داروی آزمایشی در حال توسعه توسط Gilead Sciences , Inc. برای Covid-19 led سهام داروسازی به پرش نزدیک به 8 درصد در معاملات جمعه و کمک به خار سود در کل بازار است.

یک دکتر در شیکاگو گفت: همکاران که جلعاد مبارزه با مواد مخدر remdesivir به نظر می رسد برای کمک به بسیاری از بیماران ثبت نام در یک کارآزمایی بالینی در سایت دانشگاه شیکاگو پزشکی بیمارستان با توجه به یک گزارش خبری در آنلاین سلامت, انتشار, آمار, آن ذکر شده یک ویدیو از اظهارات. دکتر گفت که این بیمارستان تا به حال ثبت نام 125 نفر در دو remdesivir مطالعات اسپانسر شده از طرف جلعاد و که بیشتر شده بود از بیمارستان مرخص شده و فوت کرده است.

سهام افزایش تأکید چگونه گرسنه سرمایه گذاران برای نشانه ایالات متحده است که به دست آوردن کنترل بر بیماری همه گیر کوروناویروس جدید هر چند این گزارش بر اساس خصوصی اظهارات یک محقق غیررسمی بحث در مورد بيماران پاسخ به این دارو.

آخرین Coronavirus

  • موارد تایید شده در سراسر جهان گذشت 2.1 میلیون نفر و مرگ و میر را در صدر 145,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.
  • چین تجدید نظر تا رسمی آن coronavirus مرگ و میر تقریبا 40 درصد به 4,632.

وجود ندارد هر گونه داروهای تایید شده برای درمان Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید و یا واکسن برای جلوگیری از عفونت. بدون آنها مقامات بهداشت و درمان باید تلاش برای جلوگیری از ویروس را گسترش.

دانشگاه شیکاگو جلعاد و تحلیلگران هشدار داد در مورد خواندن بیش از حد به حدیثی سخنان.

“اطلاعات جزئی از یک جریان کارآزمایی بالینی است که با تعریف ناقص و هرگز نباید مورد استفاده قرار گیرد به منظور جلب نتیجه گیری در مورد ایمنی و اثر بخشی از یک درمان بالقوه است که در دست بررسی” دانشگاه شیکاگو سخنگوی گفت: در یک ایمیل. “طراحی هر گونه نتیجه گیری در این نقطه زودرس است و از نظر علمی نادرست.”

برخی از تحلیلگران گفت: نه خیلی می تواند آموخته از نتایج قسمی در یکی از بیمارستان و از مجموعه ای از بیماران که پیشرفت نیست در مقایسه با گروه کنترل از بیمارانی که تا به حال گرفته شده دارو است. محققان اغلب تکیه بر چنین مقایسه برای ارزیابی اینکه آیا یک دارو واقعا کار می کند یا نه هر چند برخی از remdesivir مطالعات لازم نیست که یک کنترل.

“هنوز هم وجود دارد یک معامله بزرگ ما نمی دانیم و به این ترتیب ما دریغ برای قرار دادن بیش از حد به نتایج تولید شده در یک مرکز و بدون گروه کنترل” J. P. Morgan تحلیلگر Cory کاسیموف نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان پنج شنبه.

در عین حال آن را تعجب آور نیست جلعاد سهام افزایش یافت آقای Kasimove نوشت: “با توجه به میزان امید به بازار (و جامعه) هستند با قرار دادن به این نوع اقدامات متقابل.”

مرتبط

  • ووهان تلفات جهش در تجدید نظر
  • شنیده ام در خیابان: محدود کردن شور و شوق خود را در جلعاد
  • مغلوب ساختن پیشی جستن دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد قرار داده و تعهد در فرمانداران
  • اندازه تا Coronavirus را ضربه به بازار کار

تحلیلگران همچنین گفت: بازار احتمالا غلو تاثیر مالی در جلعاد باید remdesivir موفقیت در مطالعات و فروش. این شرکت متعهد شده است تا به دور بیش از یک میلیون دوز از این دارو آن است که تولید و یا به اندازه کافی برای درمان بیش از 140,000 بیماران.

“این است که بیش از حد در کوتاه مدت” Jefferies تحلیلگر Michael Yee گفت: در یک یادداشت به سرمایه گذاران پنج شنبه. “ما درک که بازار گسترده تر است در معرض خطر در های شیشه ای و-نیم-کامل محیط زیست و سرمایه گذاران به دنبال یک داستان خوب است.”

جلعاد سهام بودند تا 7.8% در تجارت در بازار بورس نیویورک ظهر جمعه پس از افزایش بیش از 10% در روز قبل از آن.

پزشکان تا به حال گزارش شده remdesivir بود که به برخی از بیماران با توجه به این دارو برای استفاده مهربان. و دیگر گزارش های موردی نیز نشان داد remdesivir ممکن است موثر در درمان بستری Covid-19 بيمار هر چند هیچ اطلاعات قطعی نشده است منتشر شده از مطالعات بالینی کنترل شده.

“تمامیت داده ها نیاز به تجزیه و تحلیل شود به منظور جلب هر گونه نتیجه گیری از محاکمه” یک جلعاد سخنگوی گفت: در یک ایمیل. “گزارش های موردی در حالی که تشویق نمی ارائه آماری از قدرت لازم برای تعیین ایمنی و اثر بخشی مشخصات remdesivir به عنوان یک درمان برای COVID-19.”

Remdesivir یک داروی ضد ویروسی که قبلا آزمایش ابولا در بیماران تجویز شده است از طریق تزریق داخل وریدی برای به عنوان بسیاری از 10 روز. آن است که در میان پیشرفته ترین بالقوه Covid-19 درمان است. پزشکان و محققان شروع به دادن دارو به بیماران در ماه ژانویه است.

مربوط تصویری

در سراسر جهان مراقبت های بهداشتی حرفه ای پوشش تا به تحسین بیماران دوره نقاهت بعد از کروناویروس جدید. عکس: Juan Carlos Cardenas/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

پزشکان چینی راه اندازی دو مطالعه از مواد مخدر در Covid-19 بيمار در فوریه اما محاکمه شد و به تازگی به حالت تعلیق و خاتمه یافته بود, چرا که به اندازه کافی وجود ندارد بیماران به ثبت نام در این مطالعات با توجه به مطالعه محققان. معلوم نیست که اگر تا کنون چینی مطالعه داده خواهد شد.

هفته گذشته جلعاد در گزارش جدید مجله پزشکی انگلستان که remdesivir نشان داد نتایج دلگرم کننده در درمان 53 بيمار شديد Covid-19 علائم. بیماران داده شد این دارو تحت به اصطلاح دلسوز استفاده است که اجازه می دهد تا پزشکان به درخواست تایید نشده داروها برای بیماران در شرایط اضطراری.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

از 53 دلسوز استفاده از بیمارانی که دریافت remdesivir تقریبا نصف شد و از بیمارستان مرخص و هفت بيمار فوت یا 13 درصد از مجموع با توجه به New England Journal paper. از 30 بيمار با استفاده از تنفس لوله متصل به دستگاه تهویه مصنوعی, 17 بود و لوله های خود را قطع و پس از remdesivir درمان است.

جلعاد مستقر در شهرستان آلامدا, کالیفرنیا, در حال انجام دو مطالعه از remdesivir در بیمارستان بستری Covid-19 بيمار.

یک مطالعه در حد متوسط بيماران بد حال قصد دارد به ثبت نام بیش از 600 نفر و این شرکت گفته است که انتظار دارد به گزارش اطلاعات حاصل از مطالعه در اواخر ماه مه. مطالعه دوم شامل بیش از 400 به شدت بیمار بیماران با نتایج مطالعه انتظار می رود در اواخر این ماه. از 125 بيمار ثبت نام در شیکاگو بیمارستان 113 تا به حال بیماری شدید آمار گزارش شده است.

شدید بیمار مطالعه را شامل نمی شود مقایسه بازوی بیماران دریافت کننده دارونما که برخی از تحلیلگران گفت: آن را دشوار است به تفسیر نتایج حاصل از مطالعه است. این مطالعه همچنین حذف شدند بیماران دریافت کننده اکسیژن پشتیبانی با ونتیلاتورهای مکانیکی و کسانی که با چند ارگان شکست که “ممکن است منجر به یک “کمتر شدید’ شدید جمعیت بیمار بودن ثبت نام در این مطالعه” R. W. Baird تحلیلگر برایان Skorney نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

“در حالی که مقاله رنگ یک تصویر زیبا ما فکر می کنیم متعاقب آن سرزندگی نشان از عدم تحلیل انتقادی” آقای Skorney گفت. “این است که کنترل نشده حدیثی داده که اغلب بادها نه اینکه تایید در مطالعات کنترل شده.”

نوشتن به جوزف واکر در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im