هازل Mauk ارشد تحقیقات دانشیار زیست شناسی وزن ترکیبات در جلعاد این ستاد در شهرستان آلامدا, کالیفرنیا, در روز دوشنبه.

عکس: Jason هنری برای وال استریت ژورنال

یک تیم از یک دوجین مدیران در شرکت داروسازی Gilead Sciences , Inc. ملاقات روزانه به بحث coronavirus بیماری همه گیر در چین و شرکت در سرتاسر قاره تقلا برای توسعه این اولین داروی جدید برای بیماری است.

اگر این شرکت مبارزه با مواد مخدر موفق در تحصیل در چین, آن می تواند تبدیل به اولین درمان دارویی به کار در برابر یک ویروس تنفسی که به کشته شدن بیش از 1000 نفر و آلوده به برخی از 42,600 در کمتر از سه ماه.

وجود دارد برخی از مثبت البته مقدماتی نشانه های ویژه بازیابی از 35 سال در ایالت واشنگتن که بیماری به سرعت در حال بهبود پس از دریافت دارو که به تازگی از بیمارستان مرخص شده.

آخرین ويروس

  • صنعت سفر مجموعه به یک میلیارد دلار رسید.
  • مهاجر آزمایش مثبت برای ویروس پس از اولیه منفی است.
  • شک و تردید رشد در ووهان مورد دقت ویروس آزمون.

“ما انجام داده ایم این به اندازه کافی بلند است که ما آن را می دانم می تواند پادزهر می گوید:” جلعاد افسر ارشد پزشکی Merdad Parsey هشدار می داد که در نتیجه می تواند مثبت کاذب و که این دارو می تواند شکست در گسترده تر تست.

جلعاد شده است سرعت به سطح شیب دار تا تولید مواد مخدر به نام remdesivir برای دیدار با افزایش تقاضا اگر آن را ثابت می کند موثر و ارائه دارو به دو کارآزمایی بالینی از 760 چینی بيماران و تعداد انگشت شماری از بیماران درخواست اضطراری استفاده کنید.

این شهرستان آلامدا, کالیفرنیا, دارو ساز است که در میان چندین شرکت در حال توسعه درمان های هدف coronavirus. AbbVie Inc. و Johnson & Johnson باید حمل HIV مواد مخدر به چین برای دیدن اگر عوامل کار در برابر ویروس.

جلعاد دیرین ساز از درمان برای ویروس ها مانند ایدز و هپاتیت C شده بود نظارت بر شیوع بیماری از اواخر دسامبر که اولین گزارش از یک غیر قابل توضیح شیوع پنومونی آمده از چین است.

شرکت شتاب آن فشار به مطالعه remdesivir پس از دانشمندان چینی گفت: Jan. 9 که آنها تا به حال شناسایی منبع از شیوع بیماری به عنوان یک کروناویروس یک خانواده از بیماری های شایع در حیوانات است که می تواند باعث شدید بیماری تنفسی در هنگام انتقال به انسان است.

وال استریت ژورنال را شان لی و استفانی یانگ بودند قرنطینه به مدت 11 روز در چین هوبئی کانون coronavirus قبل از بازگشت به ایالات متحده خبرنگاران توصیف آنچه زندگی است مانند زیر اجباری 14-روز قرنطینه در آمریکا پایگاه های نظامی. عکس: استفانی یانگ / وال استریت ژورنال

جلعاد اختراع remdesivir چند سال پیش و برای اولین بار طراحی و توسعه آن را برای درمان ابولا یک ویروس است که ویران قسمت هایی از شرق و مرکز آفریقا. این دارو کمتر موثر تر از رقیب مواد مخدر در یک مطالعه از بیماران ابولا در کنگو در سال گذشته است.

در عین حال جلعاد تا به حال دلیلی برای فکر می کنم remdesivir کار ممکن است در coronaviruses. شرکت پژوهشگران با کار علمی دانشمندان دریافتند که remdesivir شد موثر در درمان موش های آلوده با یکی دیگر از coronavirus شناخته شده به عنوان سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS. این کار بخشی از بودجه با $3.8 میلیون دلار کمک مالی از موسسه ملی بهداشت. این مطالعات بر روی موش دور از قطعی اما پیشنهاد این دارو تا به حال در برابر وعده جدید کروناویروس. دادههای منتشر شده در مجله Nature Communications on Jan. 10.

مواد شیمیایی و تجهیزات در جلعاد مقر.

عکس: Jason هنری برای وال استریت ژورنال

“توجه سطح بالا رفت به طور چشمگیری زمانی که ما متوجه آن بود coronavirus که نقطه عطف” دکتر Parsey می گوید. “این زمانی است که ما به بسیج و تشکیل یک تیم سراسر شرکت برای دیدن آنچه که ما می تواند انجام دهد در اینجا.”

جلعاد بود به زودی تبادل اطلاعات در مورد ویروس با مقامات چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری سازمان بهداشت جهانی و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. آنها در مورد چگونه برای تعیین اگر remdesivir ممکن است موثر در درمان شیوع بیماری.

توسط Jan. 20, جلعاد بود در مذاکرات با پکن pulmonologist Bin Cao یک محقق برجسته اعزام به ووهان برای کمک به مراقبت های پزشکی از بیماران. با ورودی از سازمان غذا و داروی آمریکا و این که جلعاد کار با دکتر کائو تیم طراحی این مطالعات می گوید جلعاد را دیانا Brainard, معاون ارشد رئیس جمهور برای HIV و ظهور عفونت های ویروسی.

آزمایشات در حال انجام در چند بيمارستان شهر ووهان با توجه به اخبار گزارش.

هفته گذشته جلعاد حمل و آخرین دسته ای از remdesivir مورد نیاز برای تامین دو مطالعات اول در بیماران با خفیف تا متوسط بیماری و دوم در بیماران با بیماری شدید. مطالعات در حال انتظار به پایان خواهد رسید در اوایل ماه آوریل.

مرتبط

  • آنچه که در مورد Coronavirus
  • Coronavirus اسپرز تقاضا برای مواد خام تو رفتگی در دیوار
  • اوپک Coronavirus سنگینی تقاضای نفت
  • چین تحویل رانندگان ارائه یک راه نجات آنها به عنوان شجاع Coronavirus خطر
  • چین آتش سوزی در بالاترین سطح مقامات در عین حال بیش از شیوع کروناویروس

“همه ما در حال پیگیری تعدادی از عفونت ها و مرگ و میر و ما واقعا می خواهید برای کمک به می گوید:” دکتر Brainard.

شرکت “coronavirus تیم پاسخ” در حال حاضر تعداد حدود 100 نفر از کارکنان در سراسر شرکت و شامل مدیران از تمام بخش های.

جلعاد کارکنان در ایالات متحده آمریکا همراه با بسیاری از 400 کارکنان آن در پکن و شانگهای کار کرده اند و صدها ساعت اضافی از بسیج آغاز شد, دستکاری ساعت 3 صبح کنفرانس تلفنی اواخر شب پیام های متنی و 7 صبح در اتاق جلسات به نگه دارید تا با همکاران در مناطق مختلف دکتر Brainard می گوید.

علاوه بر تامین remdesivir به چین محاکمه جلعاد را فراهم کرده است دوز برای افراد در کشور از جمله آمریکا و فرانسه است. به طور معمول شرکت های عرضه داروهای تجربی تنها در تست بالینی هر چند آنها می تواند استثنا در موقعیت های تهدید کننده زندگی اگر FDA به تصویب.

CDC مقامات گفت: تیم پزشکی درمان آلوده در واشنگتن در مورد remdesivir پس از خود بیماری بدتر شده است. شرکت کردم و مهربان-درخواست استفاده برای مواد مخدر در Jan. 25. در عرض 36 ساعت FDA تایید درخواست و جلعاد حمل مواد مخدر به واشنگتن است.

Gary Lee ارشد کاردانی دانشمند زیست شناسی در جلعاد را ستاد در روز دوشنبه.

عکس: Jason هنری برای وال استریت ژورنال

جلعاد سهام افزایش یافت 9 ٪ در هفته گذشته پس از یک گزارش جدید مجله پزشکی انگلستان جزئیات واشنگتن بیمار بهبود است.

در عین حال برخی از تحلیلگران ابراز شک و تردید است که remdesivir را تبدیل به یک پول ساز در هر زمان به زودی, حتی اگر آن را نشان داده شده است به کار در برابر رمان coronavirus.

اگر مورد تایید در چین, جلعاد ممکن است قادر به شارژ فقط به عنوان کمی به عنوان $260 در هر دوره درمان در کشور با توجه به مورگان استنلی برآورد مراتب کمتر از مشابه مواد مخدر هزینه در ایالات متحده برخی از تحلیلگران می گویند جلعاد حتی ممکن است که مقدار اگر چین تصمیم به دور زدن شرکت و اجازه ساخت نسخه های عمومی.

چین می تواند اعطای حق ثبت اختراع برای یک دولت-اجرای چینی موسسه تحقیقات که در هفته گذشته اعمال شده برای ثبت اختراع پوشش استفاده از remdesivir در برابر coronavirus. چین نیز می تواند به استناد سازمان تجارت جهانی “مجوز اجباری” حکومت است که اجازه می دهد تا کشورها به تولید نسخه عمومی از اختراع مواد مخدر به منظور حفاظت از سلامت عمومی برخی از تحلیلگران گفته اند. جلعاد به احتمال زیاد پرداخت حق امتیاز را در هر دو سناریو.

اخبار بهداشت و درمان در صندوق پستی خود را

گرفتن سرپرستی یک هفته نگاهی به ویژگی های ستون ها و عناوین در بهداشت شخصی و بهداشت میباشد. ثبت نام.

جلعاد می گوید این اعمال برای ثبت اختراع در remdesivir استفاده در coronaviruses در سال 2016 این نرم افزار در حال بررسی است و در چین است.

با وجود عدم قطعیت جلعاد ساختمان شده است ظرفیت تولید. در طی ماه گذشته جلعاد شروع هماهنگی با قرارداد تولید کنندگان شروع به تولید مواد مخدر دوباره در آمریکای شمالی و توقف تولید یک محصول مورد تایید در یکی از امکانات خود را در آمریکای شمالی پس از آن می تواند شروع به ساخت remdesivir خود دکتر Parsey می گوید.

نوشتن به جوزف واکر در joseph.walker@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im