Coronavirus درایوهای رقابت جهانی ‘playbooks’

وقتی که می آید به COVID-19, استبدادی و دموکراتیک دولت به طور یکسان شد و به کندی پاسخ می دهند. سابق صرفا تصدیق دامنه این بیماری همه گیر در معرض خطر denting تصویر خود را از قدرت است. برای دومی اولیه بی میلی بود بیشتر در مورد upending زندگی و اقتصاد.

اما اگر دولت ها در سراسر جهان در حال حاضر تطبیق در مد مشابه دو مناطق تیره باقی می ماند. یکی شامل سیاست های ملی. چین به عنوان مثال گسترش در حال حاضر یک آرایه وسیعی از نظارت الکترونیکی اقدامات است. مجارستان به نخست وزیر ویکتور وزیر باز اورژانس قدرت. مصر مجبور کردن یک خبرنگار غربی که در گزارش دولت درک COVID-19 موارد است.

دوم شامل سیاسی بین المللی انشعابات. با ایالات متحده داشتن عقب نشینی و اروپا در ابتدا بی مهارت چین و روسیه راه اندازی بالا مشخصات طرح برای کمک به ایتالیا. در حال حاضر اتحادیه اروپا در حال حرکت است بیشتر پافشاریای. اما گسترده تر بین المللی پاسخ یک سوال باقی مانده به خصوص در مورد جنگ زدگان آسیب پذیر کشور و برخی از 70 میلیون نفر در سراسر جهان در حال فرار از مشکلات.

سازمان ملل متحد دبیر کل که به دنبال 2 میلیارد دلار کمک به, نام, این هفته به ایران عمل است. “این بحران انسان خواسته های هماهنگ … و نوآورانه عمل سیاست از بزرگترین اقتصادهای جهان است,” او گفت:, “و حداکثر … پشتیبانی از فقیرترین و آسیب پذیرترین.”

لندن

برای صدها میلیون نفر از ما در سراسر جهان, چقدر از زندگی به عنوان ما شناخته شده است در حال حاضر در خود نگه دارد. نه پس, اما, سیاست است. یا جغرافیای سیاسی.

و در روزهای اخیر برخی از الگوهای قابل توجه به عنوان ظهور دولت – استبدادی و دموکراتیک جریان اصلی و پوپولیستی – مقابله با بهداشت عمومی چالش هر بیت به عنوان رمان به عنوان COVID-19 ویروس خود را.

با چند مورد استثنا بوده و برای بازی گرفتن تا در بخشی به دلیل اولیه سیاسی بی میلی به گام به طور گسترده ای پذیرفته شده به عنوان بحرانی در محدود کردن وحشتناک از دست دادن زندگی: تست و ردیابی کسانی که در معرض ویروس و ترویج “فیزیکی فاصله” و یا حتی در مقیاس کامل مستندات به بنیادی گسترش آن.

برای دولتهای خودکامه – کسانی که مثلا از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و یا حاکم نظامی مصر عبدالفتاح السیسی و یا رهبران پوپولیستی مانند رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro صرفا تصدیق دامنه این بیماری همه گیر در معرض خطر denting خود را از آستین تصویر بینی از قدرت و اعتماد به نفس و کنترل است.

و نه تنها برای آنها بلکه برای بسیاری از رایگان-بازار دموکراسی مانند استرالیا یا انگلیس ایتالیا یا اسپانیا اولیه بی میلی بود و همچنین در مورد upending مردم در زندگی روزمره و آوردن خود را در اقتصاد ملی به توقف سنگ زنی.

اما نتیجه این شد گسترده همان: قابل توجه تاخیر قبل از اقدام به نگه داشتن تعداد موارد قریب به اتفاق از ظرفیت های مراقبان.

در حال حاضر با گذشت هر روز ضروری به قانون تنظیم شده و در بیشتر کشورها است. هفته گذشته نخست وزیر نارندرا دستور مستند از تمام هند را 1.3 میلیارد نفر از مردم, تنظیم کردن یک پرواز در پای تعداد زیادی از کارگران مهاجر در سراسر کشور است.

روسیه تبدیل شده است آخرین نمونه از محکم کردن محدودیت. رئیس جمهور ولادیمیر پوتین اعلام کرد چند روز پیش که این هفته خواهد بود “عدم همکاری” با این کشور نزدیک به 150 میلیون نفر از مردم خواست در خانه بمانند. اما با کرملین هنوز هم اصرار وجود دارد “هیچ بیماری همه گیر” بسیاری از زمان اعلام به عنوان به سادگی یک هفته تعطیلات. بنابراین در روز دوشنبه شهردار مسکو به کارگردانی همه اما ضروری کارگران را به باقی می ماند در خانه های خود. نخست وزیر خواست دولت های منطقه به دنبال کت و شلوار.

فراق راه در مناطق کلیدی

سیاسی در حال حاضر شده است وجود دارد هیچ قیمت به پرداخت هزینه برای به تاخیر می اندازد. همانطور که در زمان جنگ و یا ملی اورژانس های اولیه محبوب پاسخ شده است به جلو و با هم تشخیص نیاز به اقدامات فوق العاده و در بیشتر قسمت ها, حمایت از دولت است.

در یک پیام ویدئویی نخست وزیر بوریس جانسون خود را در انزوا پس از ابتلا به ویروس علاقه در مورد این کشور متحد در پاسخ به اقامت در خانه بخشنامه. در یک اشاره روشن به یک دهه 1980 اظهار سپس توسط-رهبر محافظه کار مارگارت تاچر که هر کشور فقط یک ادغام فردی شهروندان و خانواده او گفت که این بحران ثابت کرده است که “واقعا وجود دارد این است که چنین چیزی به عنوان جامعه است.”

در اروپا رای گیری نشان داده اولیه افزایش نه فقط برای آقای جانسون اما برای رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی آلمان, آنگلا مرکل و در سخت ترین ضربه اتحادیه اروپا, دولت, نخست وزیر ایتالیا جوزپه کرد. رئیس جمهور تهمت را تصویب امتیاز نیز علامت رو به بالا.

اما اگر دولت ها در سراسر جهان در حال حاضر تطبیق در راه شبیه به همه گیر وجود مناطق که در آن تصویر باقی می ماند کمتر روشن – یکی مربوط به ملی و سیاست بین المللی دیگر.

اولین نگرانی های استبدادی متحده که در آن نشانه هایی وجود دارد که این بحران می تواند مورد استفاده به عنوان پوشش برای بیشتر سفت کنترل مخالفان است. در چین در حال حاضر یک آرایه وسیعی از نظارت الکترونیکی اقدامات افزایش یافته بود به آهنگ جنبش مردم و حاوی ویروس است.

در مجارستان جناح راست نخست وزیر ویکتور وزیر آماده است برای تحمیل یک باز وضعیت اضطراری اجازه می دهد او را به حکومت توسط فرمان. او همچنین می خواهد احکام زندان برای هر کسی که انتشارات “اطلاعات نادرست” در مورد این بیماری همه گیر و یا دولت خود را پاسخ. مصر هفته گذشته مجبور خبرنگار بریتانیا به روزنامه گاردین پس از او گزارش داد که رئیس جمهور Sisi دولت بود که درک اعداد از COVID-19 موارد است.

و سیاسی بین المللی انشعابات از این بیماری همه گیر در حال هنوز هم بازی کردن.

حداقل برای دو کشور بزرگ چین و روسیه – پاسخ اولیه خارج شده از یک آشنا راهکار. به خصوص با ایالات متحده داشتن عقب نشینی از آن قبلی نقش رهبری در این بحران هر دو چینی ها و روس ها راه اندازی کرده اند با مشخصات بالا طرح به ارائه کمک به ایتالیا سخت است-آمار عمومی نظام سلامت است.

در عین حال پس از یک خرابکاری در ابتدا پاسخ اتحادیه اروپا را آغاز کرده است به حرکت بیشتر پافشاریای به قاب مشترک پاسخ. با خرید اینترنتی از سال 2008 بحران اقتصادی بانک مرکزی اروپا در حال حاضر متعهد به انجام “هر چیزی در آن طول می کشد” برای مقابله با اثرات مالی. همچنین وجود داشته است تلاش برای هماهنگ کردن تدارکات ضروری و مورد نیاز تجهیزات مانند هواکش.

هنوز هم-باز – و به طور بالقوه جدی – سوال این است که آیا وجود خواهد داشت یک واکنش بین المللی گسترده تر.

گزارش در حال ظهور از موارد برای اولین بار در کشور جنگ زده سوریه و افغانستان یک یادآوری است که COVID-19 may قبل از گسترش به ده ها کشور با کمتر از اقتصادهای توسعه یافته و کمتر انعطاف پذیر مراقبت های بهداشتی شبکه به ذکر است برخی از 70 میلیون نفر در سراسر جهان در حال فرار از جنگ یا مشکلات اقتصادی.

با استفاده از این در ذهن, U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هفته گذشته صادر 2 میلیارد دلار درخواست برای کمک های بین المللی. این هفته به نام او برای همه “با هم عمل می کنند.”

“COVID-19 بزرگترین آزمون که ما رو با هم پس از شکل گیری سازمان ملل متحد,” او گفت:. “این بحران انسان خواسته های هماهنگ و قاطع و فراگیر و نوآورانه عمل سیاست از بزرگترین اقتصادهای جهان و حداکثر مالی و پشتیبانی فنی برای فقیرترین و آسیب پذیرترین مردم و کشور است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im