Coronavirus ویران سیاه, New Orleans: ‘این است که بزرگتر از کاترینا’

بهار معمولا زمان برداشت برای بزرگ سام ویلیامز و دیگر نیواورلئان نوازندگان.

آقای ویلیامز و گروه خود را بزرگ سام بد بو ملت انتظار می رود به بازی بیش از 25 نشان می دهد در New Orleans Jazz & Heritage Festival در اواخر ماه آوریل است. در طول این هفته او را می توانید در $50,000, بخش بزرگی از درآمد سالانه و به اندازه کافی به او را حفظ هنگامی که مرطوب تابستان آرام خیابانهای شهر.

در این سال بد بو ملت است که خود را در جلوی خانه اجتماعی فاصله گرفته و جریان زندگی می کنند در Facebook برای راهنمایی.

“وجود دارد هیچ کار جانبی” آقای ویلیامز trombonist گفت. “این است آنچه که من انجام دهد.”

نیواورلئان و لوئیزیانا در حال گرفتن یک ضربه مستقیم از coronavirus بیماری همه گیر. بیشتر مردم در دولت در حال حاضر بیکاری در رول—300,000—و بیشتر درگذشت—2,500—از زمانی که طوفان کاترینا ناودان سواحل 15 سال پیش. این منطقه نیواورلئان در یک نقطه به بدترین coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

“وجود دارد هیچ کار جانبی.این چیزی است که من انجام می دهم گفت: نوازنده سام ویلیامز.

عکس: آنی فلاناگان برای وال استریت ژورنال

همانطور که با کاترینا بار در حال سقوط به طور نامتناسبی در Louisianians.

ساکنان سیاه را تا 32 درصد از جمعیت این ایالت اما 55 درصد از مرگ و میر ناشی از Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. اعداد مشابه در نیویورک و شیکاگو و در سراسر کشور است.

اقتصاددانان و رهبران مدنی هشدار می دهند که مرگ و میر تنها شروع چه چیزی می تواند ویرانگر شکست به جوامع سیاه در امریکا است. سیاه کارگران در حال از دست دادن مشاغل در نرخ بالا و کمتر آماده برای شوک. بسیاری از سیاه و سفید متعلق به کسب و کارهای کوچک شده اند قادر به دسترسی به یک دولت-پشتیبانی از برنامه وام معنای آنها را شناور نگه دارید.

“حتی اگر شما شده اند قادر به جلو این حوادث ما برگشت گفت:” اشلی شلتون, مدیر اجرایی قدرت ائتلاف لوئیزیانا وکالت ، “ما در زمان آرام قبل از طوفان است.”

یک مطالعه اخیر نشان داد که چگونه کمی آنها را به سقوط. سیاه و سفید خانواده های متوسط تنها 32 سنت در دسترس پول نقد یا سایر دارایی های مایع برای هر $1 یک خانواده سفید است, با توجه به جی پی مورگان تعقیب موسسه بانک های داخلی فکر می کنم تانک. سیاه و سفید, خانواده ها در New Orleans تا به حال تنها 27 سنت.

این موسسه دو سال را صرف تطبیق داده های ناشناس از آن سوابق بانکی به نژاد آشکار در رای گیری سوابق گردآوری اطلاعات در 1.8 میلیون خانوار در سه متحده است.

دارایی فاصله

نسبت پول نقد و سایر دارایی های مایع برای خانواده ها در New Orleans ميانه

خانواده سفید

$1.00

$

اسپانیایی خانواده

$0.46

$

سیاه و سفید خانواده

$0.27

منبع: موسسه جی پی مورگان چیس

این جی پی مورگان داده ها نشان داد که خانواده های برش روزمره خود را صرف پس از یک غیر ارادی از دست دادن شغل بیشتر به شدت از سفید خانواده, خرید کمتر مواد غذایی و کالاهای ضروری. آن را نیز نشان داد که خانواده های افزایش سلامت-هزینه های مراقبت های پس از گرفتن بازپرداخت مالیات شواهد تاخیر آنها به طور منظم هزینه های بهداشت و درمان.

طرفداران می گویند این بیماری همه گیر است که تعمیق یک-اقتصادی موجود تقسیم کنید. بدون پس انداز مردم را مجبور به انتخاب بین رفتن به محل کار در معرض خطر بیمار شدن و یا در حال اجرا از پول است. کسانی که در کاهش درآمد مشاغل به ندرت توانایی به کار از خانه. آنها همچنین به احتمال زیاد برای به اشتراک گذاشتن مسکن محدود کردن توانایی برای منزوی کردن.

“ما توجه نزدیک به این فاجعه بار زمین لرزه” مانند coronavirus بحران گفت: Darrick همیلتون, مدیر اجرایی Kirwan موسسه برای مطالعه نژاد و قومیت در دانشگاه ایالتی اوهایو. اما ناامنی مالی او گفت: یک واقعیت روزمره برای بسیاری از خانواده ها حتی زمانی که اقتصاد خوب است.

متوسط درآمد خانوار

New Orleans

سفید

68

66

آمریکایی سفید

66

62

$60k

62

ایالات متحده تمام

59

57

53

43

42

آمریکا سیاه و سفید

40

40

New Orleans

همه

38

37

32

30

New Orleans

سیاه

25

1979

’89

’99

2010

’16

’18

توجه داشته باشید: 1979-2016 است در تورم 2016 دلار

منبع: داده های سرشماری; 1979-2016 از طریق مرکز داده

چند مکان وجود دارد در ایالات متحده بدتر مناسب برای خاص این رکود از لوئیزیانا و نیواورلئان.

اقتصاد به شدت متکی بر گردشگری و انرژی دو صنایع در یک مارپیچ. ماه گذشته مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: لوئیزیانا بود دولت بدترین آماده برای این رکود است.

از اواسط ماه مارس بیش از 630,000 مردم را برای ثبت بیمه بیکاری. که 30 ٪ از دولت نیروی کار—یکی از بدترین نرخ در کشور با توجه به یک تجزیه و تحلیل از موسسه سیاست های اقتصادی.

در New Orleans, سیاه, درآمد خانوار شده است روند پایین و سقوط بیشتر در پشت که از سفید خانوار در شهر و از خانواده ها در ایالات متحده در سال 2018 متوسط سیاه خانوار در این شهرستان ساخته شده و حدود 25000 $در سال با توجه به داده های سرشماری. ميانه سفید خانگی ساخته شده در مورد $68,000 یک سال است.

محله فرانسوی ها در New Orleans روز قبل از شهرستان شروع فاز اول بازگشایی روند این ماه است.

عکس: آنی فلاناگان برای وال استریت ژورنال

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه دولت می تواند بهتر محافظت از سلامت و امنیت اقتصادی آسیب پذیر ترین جوامع در طول همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

Coronavirus است به احتمال زیاد به بدتر شدن است که اختلاف. سیاه, کارگران نامتناسب نگه داشتن شغل در صنایع سخت ترین ضربه مانند گردشگری و رستوران ها با توجه به داده های مرکز تحقیقات محلی ، ساکنان و رهبران مدنی می گویند ساکنان سیاه در حال پر کردن خطوط برای کمک های غذایی.

کیم رابینسون 53 سال بود furloughed در ماه مارس قطب نما, گروه, یک شرکت پیمانکاری. او تا به حال مشغول به کار در ساختمان اداری Royal Dutch Shell PLC, جوراب ساق بلند, ماشین آلات قهوه و قفسه. او ساخته شده $16 ساعت یک و دوست کار هر چند او تا به حال به کشش او را به پرداخت $850 اجاره و لوایح دیگر.

“این بد نیست برای نیواورلئان اما آن را هرگز به اندازه کافی” خانم رابینسون گفت. “حتی اگر شما سواد مالی آن را واقعا سخت به صرفه جویی 50 دلار در هفته است.”

او با موفقیت در زمینه بیکاری و کارفرما است که هنوز پوشش مزایای پزشکی, اما او نمی دانم زمانی که و یا اینکه او را به بازگشت به کار. او خریداری یک کامپیوتر استفاده می شود در eBay است که آموزش خود را در زوم و مطالعه قوانین محلی در امید انجام بیشتر کار وکالت است.

خانم رابینسون مادام العمر ساکن تخلیه شهرستان در طول کاترینا. اما به عنوان ویرانگر به عنوان طوفان بود که فاجعه آمد و رفت. Coronavirus است نامرئی دشمن است که همه چیز متوقف.

“این است که بزرگتر از کاترینا” خانم رابینسون گفت. “با این کار شما در وقفه.”

تریسی دیویس یک کافه تریا مدرسه کارگر است که هنوز هم در محل کار دو بار در هفته توزیع مواد غذایی به خانواده های نیازمند.

عکس: تریسی Davis

تریسی دیویس در ضمن همچنان به رفتن به محل کار. 50 ساله و مادر چهار یک کافه تریا مدرسه کارمند که باعث می شود 13 دلار در ساعت است.

با مدارس بسته او است “فاجعه پرداخت” بررسی کامل برای آماده شدن و دست از وعده های غذایی رایگان به ساکنان نیاز به دو بار در هفته. او و دیگر کارکنان داده می شود دنده محافظ و خانم دیویس گفت که او احساس می کند راحت رفتن به محل کار. اما او هنوز هم نگرانی در مورد احتمال قرار گرفتن در معرض.

“هر روز بیرون رفتن خود را درب شما در حال فکر کردن:” آیا شما رفتن به یک Covid-19 بیمار است؟'” او گفت:.

رهبران جامعه نگران است که تلاش برای کاهش درد از رکود مانند 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی فدرال به تصویب رسید در اواخر ماه مارس در حال از دست رفته سیاه و جمعیت.

به ویژه در ساختار کسب و کار کوچک وام ابتکار عمل شناخته شده به عنوان چک برنامه حفاظت از سمت چپ در پشت بسیاری از کسب و کارهای اقلیت طرفداران در سراسر کشور می گویند. بانک های بزرگ با اولویت کمک به مشتریان موجود امن وام و بسیاری از اقلیت متعلق به کسب و کارهای کوچک ندارد و قوی روابط بانکی.

به طور معمول شلوغ محله فرانسوی سوار شد تا در اوایل این ماه.

عکس: آنی فلاناگان برای وال استریت ژورنال

در New Orleans بسیاری از این کسب و کار نمی حتی قرض گرفتن از بانک ها گفت: Quentin L. Messer جونیور, مدیر اجرایی, New Orleans, کسب و کار داد. وقتی که آنها اغلب فروشگاه برای هر کدام از بانک ها آنها را به بهترین نرخ ترک آنها را بدون روابط نزدیک به یک وام دهنده خاص.

“این چیزها اتفاق افتاده است قبل از Covid-19” آقای Messer گفت. “در حال حاضر ما آن را در توانایی یا عدم توانایی برای جستن به عقب.”

بدون گردشگران و یا اجرای هنرمندان که پرورش نیواورلئان روح نیز کشیده نازک است.

زمانی که coronavirus آمار آقای ویلیامز 39 خالی درآمد خود را با کمک های مالی که گروه های محلی و مراکز هنری بنیاد با هم. پس از بسته محرک گسترش بیمه بیکاری را به فرفره کارگران او قادر به شروع به جمع آوری در ماه آوریل است.

هنوز هم آقای ویلیامز و همسرش که 3 ساله دوقلو پسر تنها تکیه بر درآمد خود را و نمی دانم وقتی که او را واقعی پرداخت می شود فرفره دوباره. آنها با تمرکز بر صرفه جویی حداقل سه ماه از هزینه ها که شامل 1500 دلار در ماه برای وام مسکن خود را.

در حال حاضر او و باند بازی به یک Facebook جمعیت است که می تواند رسیدن به 90,000. پول—چند صد دلار برای هر یک از آنها در هر عملکرد—مقایسه نیست با واقعی را نشان می دهد اما آقای ویلیامز گفت: آن کاسته است اضطراب خود فقط به بیرون و ضربه.

“من احساس تسکین بزرگ,” او گفت: “فقط به بازی دوباره.”

بزرگ سام ویلیامز نقش خود را در خارج از خانه.

عکس: آنی فلاناگان برای وال استریت ژورنال

با ارسال پاسخ خود را به این پرسشنامه شما نشان می دهد که شما مایل به تماس گرفته شود توسط یک خبرنگار وال استریت ژورنال به بحث در مورد پاسخ شما بیشتر است. مجله نمی خواهد با استفاده از پاسخ های خود را در یک مقاله در این موضوع مگر اینکه یک خبرنگار مخاطبین شما و شما اجازه می دهد نام خود را به مورد استفاده قرار گیرد. پاسخ های خود را (و نه از جمله نام و ایمیل) دارای پتانسیل برای استفاده در آینده اخبار در ترکیب با دیگر شرکت کنندگان حتی اگر یک خبرنگار وال استریت ژورنال است به شما تماس.

نوشتن به David Benoit در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>