Coronavirus اعلام کرد همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی

در میان افزایش در تایید موارد جدید کروناویروس در آمریکا بیشتر شرکت های مذهبی, موسسات و مدارس درخواست مردم برای ماندن در خانه اگر آنها ممکن است در تماس با این ویروس. وال استریت ژورنال به شرح زیر مورد یک مرد تحت داوطلبانه خود شده است. عکس: سام Dziekan

اخبار:

*سازمان بهداشت جهانی اعلام جدید کروناویروس یک بیماری همه گیر

*دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل که در حال حاضر با برچسب جدید کروناویروس و گسترش آن را یک بیماری همه گیر

* این که به طور کلی تعریف یک بیماری همه گیر به عنوان یک بیماری تبدیل شده است که گسترده در سراسر جهان

* این که گفته بود در مارس 9 که جدید کروناویروس نزدیک به تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر

(مقاله زیر به روز رسانی خواهد شد)

چین گزارش داد افزایش coronavirus عفونت های وارداتی از خارج از کشور به عنوان تعدادی از موارد در ایالات متحده در صدر 1,000 برجسته چالش های مقامات صورت حاوی یک بیماری همه گیر به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است.

در آلمان, آنگلا مرکل گفت: تا 70 درصد از جمعیت آلوده می تواند با کروناویروس جدید, و, که دولت استراتژی برای کاهش سرایت بنابراین به عنوان برای جلوگیری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی تبدیل شدن به غرق.

“ویروس وارد کرده در اروپا این است که در اینجا و همه ما باید درک کنند که” خانم مرکل گفت. “تا زمانی که وجود دارد هیچ ایمنی در جمعیت هیچ واکسن و بدون درمان و پس از آن درصد بالایی از جمعیت — کارشناسان می گویند 60% تا 70%—تبدیل خواهد شد آلوده.”

ردیابی ایالات متحده موارد جدید کروناویروس
مقامات از نزدیک پیگیری تایید موارد مثبت این ویروس در امریکا است.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی
Elbert وانگ, Vivien Ngo و دیلن Moriarty/وال استریت ژورنال

این کشور در حال حاضر 1,622 موارد با توجه به اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز چهارشنبه.

خانم مرکل به هشدار های مکرر چه دولت های اروپایی و مقامات بهداشت و کارشناسان بوده است گفت: در هفته گذشته است. دولت بریتانیا هفته گذشته گفت که تا 80 ٪ از جمعیت می تواند به آلوده شدن با این رمان coronavirus.

این ویروس اخلال در کسب و کار و ترغیب دولت ها به عمل برای جبران تاثیر اقتصادی آن. بانک مرکزی انگلیس کاهش نرخ بهره کلیدی خود را با نیم درصد صبح روز چهارشنبه مطابق با یک برش در هفته گذشته توسط بانک فدرال رزرو ایالات متحده.

وال استریت ژورنال گزارش داد اوایل روز سه شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت احتمال گسترش مارس 15 مالیاتی-تشکیل پرونده مهلت در حالی که شیکاگو لغو محبوب خود را روز سنت پاتریک رژه و سازمان به تعویق افتاد Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره به مدت شش ماه. نیویورک بسته شدن مدارس و محدود کردن تجمعات عمومی در سه مایل مربع در منطقه مهار در شهر نیویورک و حومه جدید راشل. ایتالیا اعمال شده در سراسر کشور شده است.

آخرین Coronavirus

 • دانشگاه جانز هاپکینز: تعداد متحده عفونت موارد صدر 1,000
 • دانشگاه جانز هاپکینز: تایید جهانی عفونت رسیدن به 121,061 در 118 کشور و مناطق; مرگ و میر بیش از 4,300
 • چین: 24 عفونت های جدید 10 از آنها وارداتی
 • کره جنوبی: 242 موارد جدید; آوردن مجموع به 7,755.
 • ژاپن: 54 عفونت های جدید; کل افزایش می یابد به 568
 • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد شد به احتمال زیاد گسترش مارس 15 مالیاتی-تشکیل پرونده مهلت

سهام ایالات متحده و آسیا را از شاخص های اصلی و خزانه داری بازده همه سر پایین چهارشنبه با اشاره به شک و تردید در مورد دولت توانایی برای دریافت یک دسته در آسیب های اقتصادی.

مورد تأیید رسیده 121,061 شنبه در 115 کشور و منطقه اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد. بیش از 4,360 نفر کشته شده اند.

در ایالات متحده, که در آن موارد افزایش به 1,039 خانه و دموکرات ها طرح برای پرده برداری از جزئیات به عنوان به زودی به عنوان چهارشنبه در تلاش مجلس برای مبارزه با گسترش ویروس و کمک به افراد مبتلا به بیماری قانونگذاران و دستیاران گفت.

مسافران در نیویورک 34th Street-هرالد ایستگاه مترو میدان.

عکس: مارکوس سانتوس/زوما پرس

این قانون که تمرکز بر روی گسترش آزمایش و گسترش بیمه بیکاری و پرداخت مرخصی های خانوادگی است و به احتمال زیاد بیشتر از یک چانه زنی در نقطه ای از یک لایحه نهایی. این امر نیز نیاز به تصویب جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و امضا شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور شناور است حقوق و دستمزد مالیات را کاهش دهد اما قانونگذاران از هر دو طرف سرد به این ایده.

برخی از شهرستانها با توجه به راه هایی برای تحریک اقتصاد محلی در میان شیوع ویروس. در ایالت واشنگتن به یکی از بزرگترین خوشه از موارد در ایالات متحده سیاتل شهردار جنی Durkan است که به دنبال راه هایی برای کمک به کسب و کارهای کوچک در این شهرستان است.

“ما کسب و کارهای کوچک هستند اسب های کاری اقتصادی آمریکا به خصوص در سیاتل که در آن آنها را تا 95% از ما موسسات و ارائه حدود 200000 شغل” خانم Durkan گفت در توییتر.

امداد طرح به تصویب رسید بعد از این هفته شامل معوق ابزار پرداخت تعویق کسب و کار و شغل مالیات و کمک های فنی برای کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی برای اطمینان از آنها بلافاصله می توانید دسترسی به وام های فدرال یک بار در دسترس است.

آمازون گفت: آن است که ایجاد 5 میلیون دلار از صندوق برای کمک به کسب و کارهای کوچک در نزدیکی سیاتل ستاد مقابله با ضرر و زیان به عنوان فن آوری های غول پیکر حدود 50,000 کارکنان از خانه کار می کنند. کسب و کارهای کوچک با کمتر از 50 کارمند و درآمد زیر 7 میلیون دلار در سیاتل جنوبی دریاچه اتحادیه و Regrade محله خواهد بود واجد شرایط برای کمک های صندوق.

در جهان جدید کروناویروس در ادامه به تلفات.

مربوط تصویری

داده های ماهواره ای از ناسا نشان می دهد کاهش قابل توجهی در آلودگی هوا بیش از چین پس از بخش های بزرگی از این کشور تعطیل شد, به دلیل coronavirus. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چگونه برخی از تحلیلگران در حال پیگیری کیفیت هوا برای اندازه گیری تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.

در ایتالیا که در آن بیشترین شیوع در خارج از چین را تحت فشار قرار دادند کشور به استناد بی سابقه ای در سراسر کشور قرنطینه تعداد موارد صعود چهار شنبه به 10,149 با 631 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. دولت گفت: آن را به حال اختصاص داده شده تا به رقم 25 میلیارد دلار ($28.38 میلیارد دلار) برای کمک به اقتصاد بیمار و مبارزه بهداشت و درمان بخش است.

آلمان به دلیل ساختار فدرال است که از دیدن یک درهم آمیخته از پاسخ به این اپیدمی به عنوان آن 16 متحده باید گسترده و استقلال در تصمیم گیری در مورد سلامت. برخی از ایالات آمریکا ممنوع مجامع عمومی از بیش از 1 ، 000 مردم است. دولت-اجرای تئاتر, سالن کنسرت و اپرای بسته شد در بایرن و برلین این هفته است.

خانم مرکل مراقبت های بهداشتی وزیر ینس Spahn گفت: مسئولان نیز باید در نظر منع حوادث با کمتر از 1000 شرکت کنندگان پس از برخی از سازمان دهندگان این رویداد متناسب با قوانین جدید با محدود کردن تعداد شرکت کنندگان به 999.

آلمان باید بریس برای موارد بیشتری از مردم در حال تبدیل شدن به شدت بیمار با توجه به این ویروس و مرگ و میر بیشتر گفت: Lothar G. Wieler سر از آلمان آژانس برای کنترل بیماری است. این کشور تا به حال 3 مرگ و میر ناشی از Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید است.

“این بیماری همه گیر را برای ماه گذشته شاید حتی سال” دکتر Wieler گفت.

تقریبا 80 درصد از Covid-19 موارد تمایل به خفیف یا متوسط و بیش از 66,000 مردم در سطح جهان بهبود یافته اند—اما کسانی که مسن تر هستند و یا زمینه ای شرایط بهداشتی مانند بیماری های ریوی و یا دیابت هستند در معرض خطر بالاتر.

فرانسه را تایید موارد شروع به پریدن کرد به 1,784 روز سه شنبه از 204 یک هفته زودتر با 33 و میر ناشی از کوروناویروس. حداقل هفت نفر در فرانسه در مجلس ملی باید آزمایش مثبت برای این بیماری از جمله پنج نمایندگان بدن گفت: در وب سایت خود را. فرانسه Élysée کاخ پیاده سازی یک پروتکل سخت به نگه داشتن جمهور امانوئل پاکسازی از پتانسیل آلودگی.

در بریتانیا junior وزیر بهداشت نادین Dorries آزمایش مثبت برای کوروناویروس. خانم Dorries که بیمار مدت کوتاهی پس از حضور در یک رویداد با نخست وزیر بوریس جانسون گفت: او دوره نقاهت را در خانه.

ایران تایید 63 جدید, مرگ و میر, بالاترین, تک-روز تلفات پس از پاتوژن به نظر می رسد در جمهوری اسلامی سه هفته پیش آوردن تعداد کل مرگ و میر به 354. در مجموع عفونت رسیده 9,000 پس از 958 مورد جدید تایید شد بیش از 24 ساعت گذشته وزارت بهداشت گفت. نزدیک به 3000 نفر بهبود یافته اند و این وزارت گفت.

این کشور با آن مواجه است “بی سابقه” مشکلات حسن روحانی رئیس جمهور ایران گفت: به عنوان او خواست ایرانیان برای رعایت بهداشت و جلوگیری از رفت و آمد. او همچنین در بیانیه خود از مقامات محلی به مبالغه دامنه شیوع. برخی از مقامات سوال رسمی دولت مراجعه کنند.

ژاپن تایید 54 عفونت های جدید چهارشنبه دوم آن-بزرگترین افزایش روزانه تا کنون در نظر گرفتن این کشور در مجموع به 568. کره جنوبی انتهایی تنها چین و ایتالیا و ایران در موارد گزارش شده 242 بیشتر در یکشنبه آوردن مجموع به 7,755.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 24 عفونت های جدید 10 از آنها وارد شده است. از شش وارداتی موارد در پکن پنج نفر از ایتالیا و دیگر از ایالات متحده در زمان شمارش تعداد کل وارداتی موارد در چین به 79 به عنوان یک بیماری همه گیر است که به نظر می رسد برای اولین بار در چین تکامل می یابد و از طریق اروپا و آمریکا

چین همه اما اعلام پیروزی بر بیماری پس از بیش از 3,100 مرگ و میر به عنوان تعداد موارد جدید به شدت کاهش یافته است. هنوز هم این جنبش صدها میلیون نفر از مردم باقی مانده است محدود شده است.

گسترش جهانی
محل دستور داد بر اساس تاریخ از اولین گزارش, عفونت است.
تجمعی روزانه گزارش شده عفونت
به روز شده در مارس 10, 2020 6:30 p. m. ET

*کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن
توجه داشته باشید: اطلاعات آغاز می شود که دانشگاه جانز هاپکینز و کسی که شروع به انتشار روزانه جهانی مورد اعداد. چین اولین گزارش پنومونی خوشه در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019.
منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی, لانست, آسوشیتد پرس,
Vivien Ngo/وال استریت ژورنال

در هنگ کنگ بخش عمده ای از موارد جدید درگیر از اعضای گروه تور که در بازگشت از مصر و هند است. کارشناسان پزشکی نگرانی که گزارش در برخی از کشورها را منعکس نمی کند تعداد واقعی موارد شاید به دلیل محدود تست ظرفیت گفت: David هوی استاد تنفسی پزشکی در دانشگاه چینی هنگ کنگ.

“تعداد موارد صادر شده توسط این کشورها بهتر است اول از خود caseloads,” دکتر گفت: هوی.

بیشتر در Coronavirus

 • دموکرات ها به پرده اقدامات پاسخ
 • بالا متحده سلامت رسمی خواستار NBA به ممنوعیت طرفداران
 • آنچه اتفاق افتاده است زمانی که یک دانش آموز Coronavirus در سفر به بارسلونا
 • Virus اسپرد به سیاتل سالمند امکانات
 • چگونه چین کاهش Coronavirus: مستندات نظارت مجریان
 • زنده به روز رسانی: ویروس ها و کسب و کار

هنگ کنگ وزارت بهداشت خواسته است تا ساکنان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر.

در مصر گردشگران که آزمایش منفی برای coronavirus ادامه داد: برای پیاده از یک قرنطینه کشتی کروز در اقصر مقامات محلی گفت: پس از ده ها تن از گردشگران آمریکایی آزمایش مثبت پس از بازگشت از رودخانه نیل کروز.

مقامات بازرسی دیگر کشتی ها و هتل ها در اقصر و اسوان که در آن قرنطینه کشتی سرچشمه وزارت بهداشت گفت. مصر ثبت کرده است یکی مرگ 60 ساله شهروند آلمانی و تعدادی از شناسایی موارد به 60.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به ناتاشا خان در [email protected], Hassan Ansari در [email protected] و Bojan Pancevski در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de