کالیفرنیا سفارشات بزرگترین مستند در آمریکا یک بسته محرک تماس برای مالیات دهندگان برای دریافت تا $1,200 و خارج استخدام 150,000 موقت کارکنان در پاسخ به افزایش تقاضا برای مواد غذایی. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Patrick T. Fallon/مهر نیوز

تعداد مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus دو برابر در یک هفته به بیش از 10 ، 000 در روز جمعه به عنوان مورد تأیید سر به فلک کشید در ایالات متحده و دولت ها در سراسر جهان نقل مکان کرد و با افزایش فوریت برای جلوگیری از همه گیر قبل از آن ادعا می کند بسیاری از زندگی است.

مرگ و میر ناشی از پنومونی-باعث پاتوژن بیش از چهار برابر شده در آمریکا طی هفته گذشته به 205 در حالی که تایید عفونت در کشور باید رسید به 14,250 از حدود 1,700 در مارس 13. اکثر ایالات متحده موارد در سه ایالت: نیویورک واشنگتن و کالیفرنیا.

در بزرگترین مستند در ایالات متحده آمریکا به تاریخ کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور دولت 40 میلیون نفر به پناهگاه در خانه های خود به جز فعالیت های ضروری. آقای Newsom منظور به دنبال اقدامات مشابه اجرا شده در اوایل این هفته در سان فرانسیسکو و منطقه خلیج که در آن ساکنان دستور داده شد به اقامت در خانه های خود به مدت سه هفته.

وزارت امور خارجه ایالات متحده به توصیه شهروندان به سفر بین المللی و خواست کسانی که در حال حاضر خارج از کشور به بازگشت به خانه بلافاصله و یا در خارج از کشور باقی می ماند به طور نامحدود.

آخرین Coronavirus

  • بیش از 10 ، 000 مرگ و میر و بیش از 245.000 موارد تایید شده در سطح جهانی
  • مرگ و میر در آمریکا بیش از چهار برابر در هفته به 205
  • 14,250 موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  • کالیفرنیا سفارشات آن 40 میلیون نفر به ماندن در خانه

به عنوان تعدادی از گزارش عفونت های بزرگ در سراسر ایالات متحده در این هفته زندگی روزمره اساسا به عنوان بیشتر دولت و رهبران محلی نقل مکان کرد برای محدود کردن بیشتر آن گسترش یافته است. اجتماعات بزرگ ممنوع شد; مدرسه, کار و عبادت منتقل آنلاین; و کافه ها و رستوران ها تعطیل. روز جمعه موسسه ملی املا زنبور عسل به تعویق افتاد آن سال 2020 قهرمانی به جای برنامه ریزی شده در مریلند در اواخر ماه مه.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز جمعه گفت همه باربر مغازه های ناخن و مو سالن تو سرو و سایر کسب و کارهای مشابه را به طور موقت در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات و پنسیلوانیا—آخرین سفارش ساخته شده است به طور مشترک توسط چهار کشور همسایه.

به عنوان اقتصادی اختلال ناشی از این ویروس را آشکار تر می شود قانونگذاران در پایتخت کشور شد تا برای آغاز مذاکرات بیش از یک بسته محرک اقتصادی, اولین نسخه از آن پیشنهاد مستقیم و پرداخت نقدی به بسیاری از آمریکایی ها به عنوان بخشی از یک طرح بزرگتر نیز طراحی شده برای کمک به کسب و کار مبارزه و مراقبت های بهداشتی حرفه ای است. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: ایالات متحده را گسترش مالیاتی آخرین مهلت تشکیل پرونده ژوئیه 15.

برخی از کشورهای اروپایی ابقاء مرزهای ملی در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در منطقه است. محصولات و تجهیزات پزشکی در حال حاضر مجاز از طریق, اما چک که منجر به صف های طولانی تشکیل امتداد مرز. عکس: عجیب و غریب اندرسن/گتی ایماژ

سهام ایالات متحده مخلوط شد جمعه پس از فدرال رزرو در روز پنج شنبه ارائه شده به طور موقت ارائه میلیاردها دلار در نزدیکی صفر به نرخ بانک مرکزی, کاهش, بازار سویه است.

در سطح جهان بیش از وجود دارد از 245.000 موارد تایید شده بیماری شناخته شده به عنوان Covid-19 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز با دو سوم از موارد خارج از سرزمین اصلی چین که در آن جدید تنفسی ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال 2019.

اروپا تبدیل شده است کانون این بیماری همه گیر کوروناویروس با یک بی امان در افزایش موارد جدید مجبور به مرز تعطیلی و در سراسر کشور قرنطينه و کشش سیستم مراقبت های بهداشتی خود را به محدودیت های بیرونی.

فرانسه که در آن موارد به رشد 10,891 است به احتمال زیاد به گسترش خود در دو هفته مستند, مقامات گفت. برخی از 100,000 افسران پلیس مستقر شده اند در سراسر کشور به مطمئن شوید که مردم در خانه بمانند. کسانی که نقض قوانین دریافت €135 (حدود 145) خوب است.

“این یک مسابقه در برابر ویروس و ما فقط در آغاز گفت:” رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی که تشکیل یک شورای دفاع روز جمعه کابینه خود را.

تریلر به طور موقت به خانه مردم دستور داد برای منزوی کردن در لس آنجلس.

عکس: اتین laurent/شاتر

ایتالیا شیوع ادامه داد: به بدتر با تایید موارد افزایش به 41,035. در روز پنج شنبه, ایتالیا پیشی گرفتن چین به عنوان کشوری با کمترین تلفات از coronavirus گزارش 3,405 مرگ و میر حتی اگر آن را تا حدود نصف تعداد موارد تایید شده. مدیترانه کشور جهان دومین سالمندان جمعیت یک گروه است که بیشتر در معرض این ویروس مسری است.

موارد در اسپانیا نیز همچنان به افزایش, رسیدن به 18,077 جمعه با 833 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

Brexit ایران بین انگلیس و اتحادیه اروپا بودند پس از مکث دو طرف’ رئیس مذاکره کنندگان قرار داده شده خود را در خود به انزوا. دولت بریتانیا گفت که آن رئیس مبارزه با تروریسم در اروپا قرارداد تجارت ایران, دیوید فراست بود و ماندن در خانه پس از نشان دادن علائم خفیف از coronavirus. اتحادیه اروپا مذاکره کننده ارشد میشل Barnier گفت: پنج شنبه او به این بیماری است.

مربوط به پوشش

  • آخرین به روز رسانی در Coronavirus
  • جوامع بسیج برای کمک به سالمندان آب و هوا Coronavirus بحران
  • Coronavirus دوران عرضه مواد غذایی: امریکا دارای مقدار زیادی. حرکت آن را روی حیله و تزویر است.
  • رودخانه شهرها آماده سازی خود برای سیل فصل به عنوان همه گیر بافندگی
  • Coronavirus برگ هند دست و پنجه نرم کردن با آن آسیب پذیر مهاجر
  • کالیفرنیا سفارشات مستند برای دولت 40 میلیون نفر

این هفته دور مذاکره در حال حاضر لغو شده است به عنوان انگلستان و اتحادیه اروپا سعی کنید برای پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن پیچیده ایران بیش ویدئو کنفرانس.

دانشمندان و دولت ها در بسیاری از کشورها هشدار داده اند که عفونت نرخ ادامه خواهد داد به سرعت در حال صعود مگر اینکه اقدامات شدید گرفته برای متوقف کردن مردم از رفت و آمد و تجمع. چالش مقامات بهداشتی روبرو هستند این است که افراد آلوده می تواند روز بدون نشان دادن علائم و بالقوه تصویب این ویروس به دیگران قبل از سقوط بیمار است. در بزرگتر کشورها برخی از افراد نمی توانند تست شده برای coronavirus واقعی مورد اعداد می تواند بسیار بالاتر از گزارش بالغ.

در عراق هزاران نفر از زائران شیعه به مبارزه طلبیده یک حکومت نظامی و رنگی به بغداد کاظمین حرم به مناسبت سالگرد مرگ امام به خاک سپرده شد وجود دارد. مقامات در حرم خواست زائران به دور ماندن از سوی نیروهای امنیتی برای به اجرا درآوردن مقررات منع رفت و آمد اعمال شده در پایتخت عراق برای جلوگیری از گسترش ویروس. عراق گزارش کرده 192 تایید موارد ویروس و 13 مرگ و میر.

همسایه ایران در سومین شماره از موارد در رابطه با 9,644 با توجه به وزارت بهداشت. کشور گزارش 149 جدید و میر جمعه آوردن مجموع آن به 1,433. آن گفت: 13 نفر در این کشور 30 استان کشور نشان داد کاهش عفونت همانطور که بیشتر مردم توجه رسمی توصیه به ماندن در خانه.

در آسیا گسترش Covid-19 به نظر می رسد کاهش در بعضی از نقاط. ژاپن اضافه شده 36 مورد آوردن مجموع آن تعداد 950 در حالی که در کره جنوبی تایید عفونت افزایش 87 به 8,652. مرگ و میر در هر دو کشور همچنان کمتر از 100 است.

چین کمیسیون بهداشت روز جمعه گزارش روز دوم بدون محلی منتقل coronavirus عفونت هر چند این کشور گفت: وجود 39 موارد جدید در میان افرادی که به تازگی در خارج از کشور, در نظر گرفتن مجموع موارد به 80,967. مرگ و میر ناشی از Covid-19 در چین اندکی افزایش یافت و به 3,248.

این کشور در روزهای اخیر تمرکز خود را معطوف به جلوگیری از آلوده مسافران از ایجاد موج دوم از عفونت. دولتی حامل هوایی چین با مسئولیت محدود. شروع انحراف پکن-محدود پرواز از مسکو و پاریس و توکیو و تورنتو به فرودگاه در نزدیکی شهر تیانجین هههت و تیوان به طوری که می توان آنها را به نمایش علائم وجود دارد.

تعداد موارد تایید شده در هنگ کنگ شروع به پریدن کرد و نزدیک به 60 درصد در هفته گذشته به 208 با وجود تعطیلی مدارس و دیگر خاموش شدن ناگهانی در شهرستان. بسیاری از موارد جدید در میان افرادی که به تازگی از سفر به اروپا و آمریکا و کشورهای دیگر است. هنگ کنگ یک روز زودتر آغاز شده که نیاز به همه مردم پس از رسیدن به خود-قرنطینه به مدت دو هفته.

پرش در اصطلاح وارداتی موارد “ممکن است منجر به برخی از محلی در هنگ کنگ گفت:” بن Cowling رئیس اپیدمیولوژی و آمار زیستی بخش در دانشگاه هنگ کنگ دانشکده بهداشت عمومی.

گسترش جهانی
محل دستور داد بر اساس تاریخ از اولین گزارش, عفونت است.
تجمعی روزانه گزارش شده عفونت
*کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن
توجه داشته باشید: اطلاعات آغاز می شود که دانشگاه جانز هاپکینز و کسی که شروع به انتشار روزانه جهانی مورد اعداد. چین اولین گزارش پنومونی خوشه در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019.
منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی, لانست, آسوشیتد پرس,

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به جنیفر Calfas در Jennifer.Calfas@wsj.com استلا Yifan شیه در stella.xie@wsj.com و Sune انگل راسموسن در sune.rasmussen@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

آموزش سئو