Coronavirus مرگ و میر پیشی بگیرد 10,000 جهانی

تریلر به طور موقت به خانه مردم دستور داد برای منزوی کردن در لس آنجلس.

عکس: اتین laurent/شاتر

تعداد مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus دو برابر در یک هفته به بیش از 10 ، 000 در روز جمعه رهبری جهش بزرگ در ایتالیا و ایران و اسپانیا و افزایش ضرورت برای دولت های سراسر جهان برای مهار این بیماری همه گیر.

مرگ و میر ناشی از پنومونی-باعث پاتوژن بیش از چهار برابر شده در آمریکا طی هفته گذشته به 205 در حالی که تایید عفونت در کشور باید رسید به 14,250 از حدود 1,700 در مارس 13.

در سطح جهان وجود دارد بیش از 244,500 موارد تایید شده بیماری شناخته شده به عنوان Covid-19 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز با دو سوم از موارد در خارج از سرزمین اصلی چین که در آن جدید تنفسی ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال 2019.

آخرین Coronavirus

  • بیش از 10 ، 000 مرگ و میر و بیش از 244,500 موارد تایید شده در سطح جهانی
  • مرگ و میر در آمریکا بیش از چهار برابر در هفته به 205
  • 14,250 موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  • کالیفرنیا سفارشات آن 40 میلیون نفر به ماندن در خانه

دانشمندان و دولت ها هشدار داده اند که عفونت نرخ ادامه خواهد داد برای صعود به سرعت مگر اینکه اقدامات شدید گرفته برای متوقف کردن مردم از رفت و آمد و تجمع. چالش مقامات بهداشتی صورت است که افراد آلوده می تواند روز بدون نشان دادن علائم و تصویب این ویروس به دیگران قبل از سقوط بیمار است. در بزرگتر کشورها برخی از افراد نمی توانند تست شده برای coronavirus واقعی مورد اعداد می تواند بسیار بالاتر از گزارش بالغ.

ایالت کالیفرنیا در پنجشنبه شب دستور داد آن 40 میلیون نفر به ماندن در خانه و بیرون رفتن برای تنها ضروری فعالیت بزرگترین چنین مستند در ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه به طور جداگانه توصیه می شود شهروندان ایالات متحده به سفر بین المللی و خواست کسانی که در خارج از کشور به بازگشت به خانه بلافاصله و یا در خارج از کشور باقی می ماند به طور نامحدود.

یک روز زودتر ایتالیا پیشی گرفتن چین به عنوان کشوری با بالاترین مرگ و میر با 3,405 مرگ و میر ناشی از coronavirus حتی اگر آن را تا حدود نصف تعداد موارد تایید شده. مدیترانه کشور جهان دوم-قدیمی ترین جمعیت و افراد مسن شده اند بیشتر در معرض این ویروس.

کالیفرنیا سفارشات بزرگترین مستند در آمریکا یک بسته محرک تماس برای مالیات دهندگان برای دریافت تا $1,200 و خارج استخدام 150,000 موقت کارکنان در پاسخ به افزایش تقاضا برای مواد غذایی. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Patrick T. Fallon/مهر نیوز

چین کمیسیون بهداشت روز جمعه گزارش روز دوم بدون محلی منتقل coronavirus عفونت هر چند این کشور گفت: وجود 39 موارد جدید در میان افرادی که به تازگی در خارج از کشور, در نظر گرفتن مجموع موارد به 80,967. مرگ و میر ناشی از Covid-19 در چین اندکی افزایش یافت و به 3,248. چینی شمشیربازی انجمن گفت: سه نفر از ورزشکاران خود را آزمایش مثبت برای این ویروس پس از ورود به پکن در اوایل این هفته پس از سفر به مجارستان.

این کشور منتقل شده تمرکز خود را در روزهای اخیر برای جلوگیری از آلوده مسافران از ایجاد موج دوم از عفونت. دولتی حامل هوایی چین با مسئولیت محدود. شروع انحراف پکن-محدود پرواز از مسکو و پاریس و توکیو و تورنتو به فرودگاه در نزدیکی شهر تیانجین هههت و تیوان به طوری که آنها می تواند به نمایش علائم وجود دارد.

در استرالیا, مقامات, New South Wales, دولت در تلاش بودند برای تماس با برخی از 2700 مسافر که تا به حال متحرك از روبی شاهزاده کشتی کروز در سیدنی در روز پنج شنبه پس از چهار نفر بودند که در کشتی آزمایش مثبت برای coronavirus.

یک فرد آلوده است که یک عضو خدمه است که در میان بیش از 1000 خدمه هنوز در این کشتی است که سفر بین سیدنی و نیوزیلند. New South Wales, وزیر بهداشت براد Hazzard گفت: مسافران ارائه جزئیات تماس به مقامات زمانی که آنها متحرك است اما که برخی از آنان در عین حال برای پاسخ به تلاش برای تماس با آنها. مقامات می خواهید به اطمینان حاصل شود که هر مسافری است که در قرنطینه به عنوان مورد نیاز در استرالیا.

“این بسیار نگران است که این افراد آمد کروز با هیچ دانش Covid واقع بودن در کشتی خود را” آقای Hazzard گفت.

مربوط به پوشش

  • جوامع بسیج برای کمک به سالمندان آب و هوا Coronavirus بحران
  • Coronavirus دوران عرضه مواد غذایی: امریکا دارای مقدار زیادی. حرکت آن را روی حیله و تزویر است.
  • رودخانه شهرها آماده سازی خود برای سیل فصل به عنوان همه گیر بافندگی

در هنگ کنگ تعداد موارد تایید شده تقریبا دو برابر در هفته گذشته به 256 با وجود تعطیلی مدارس و دیگر خاموش شدن ناگهانی در شهرستان است که در حال حاضر در هفته هفتم. بسیاری از موارد جدید در میان افرادی که به تازگی از سفر به اروپا و آمریکا و جاهای دیگر. هنگ کنگ یک روز زودتر آغاز شده که نیاز به همه مردم پس از رسیدن به خود-قرنطینه به مدت دو هفته.

پرش در وارداتی موارد ممکن است منجر به گسترش ویروس از محلی در هنگ کنگ گفت: بن Cowling رئیس اپیدمیولوژی و آمار زیستی بخش در دانشگاه هنگ کنگ دانشکده بهداشت عمومی.

شهر گل سرسبد حامل Cathay Pacific, و شرکت تابعه آن Cathay اژدها روز جمعه گفت که کاهش ظرفیت مسافر توسط 96 درصد در آوریل و مه به نقل از یک افت شدید در تقاضا و محدودیت در سفر در سراسر جهان.

در جای دیگر در آسیا و گسترش Covid-19 به نظر می رسد به کاهش باشد. ژاپن اضافه شده 36 مورد آوردن مجموع آن تعداد 950 در حالی که در کره جنوبی تایید عفونت افزایش 87 به 8,652. مرگ و میر در هر دو کشور همچنان کمتر از 100 است.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

گسترش جهانی
محل دستور داد بر اساس تاریخ از اولین گزارش, عفونت است.
تجمعی روزانه گزارش شده عفونت
*کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن
توجه داشته باشید: اطلاعات آغاز می شود که دانشگاه جانز هاپکینز و کسی که شروع به انتشار روزانه جهانی مورد اعداد. چین اولین گزارش پنومونی خوشه در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019.
منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی, لانست, آسوشیتد پرس,

نوشتن به استلا Yifan شیه در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>