کروناویروس در صدر تلفات مرگ و میر ناشی از سارس

بیماران مبتلا به کروناویروس در موقت بیمارستان در ووهان در چین هوبئی.

عکس: منتظر چی/زوما پرس

پکن—شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در حال حاضر پیشی گرفته است که از سندرم حاد تنفسی یا سارس بیماری نزدیک به دو دهه پیش به عنوان تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس در صدر 800.

چین کمیسیون بهداشت گفت: این ثبت یک روز از 89 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در شنبه, آوردن تعداد کل کشته شدگان به 811 مردم در سرزمین اصلی چین است.

شیوع سارس کشته 774 مردم پس از ظهور آن در جنوب چین در سال 2002 و 2003 عمدتا در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ است.

Coronavirus در حال حاضر فراتر سارس در هر دو تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر. چین کابینه در سطح ملی کمیسیون بهداشت در روز شنبه را تایید کرد 2,656 موارد جدید عفونت را از 3,399 روز جمعه را به کل به 37,198. سارس آلوده 8,098 مردم در آن شیوع.

ردیابی Coronavirus

  • هشتاد و نه نفر در چین در شنبه هل دادن تلفات به 811.
  • شمار تلفات ناشی از شیوع بیماری در حال حاضر پیشی گرفته است که از شیوع بیماری سارس در نزدیک به دو دهه پیش است.
  • چین تایید دیگری 2,656 عفونت آوردن مجموع به 37,198.

مقامات همچنین گفت: بیمارستان منتشر شد 600 بیمارانی که بهبود یافته اند از این ویروس در روز جمعه افزایش کلی تعداد مرخص مردم به 2,649.

بسیاری از عفونت ها و مرگ و میر ناشی از کروناویروس که مانند سارس باعث بیماری های تنفسی رخ داده در ووهان و اطراف هوبئی استان یک منطقه تقریبا 60 میلیون نفر است که مقامات چینی را قفل شده است و در تلاش برای توقف سرایت. افراد بیمار وجود دارد را غرق بيمارستان که گزارش داده اند که کمبود منابع مانند اکسیژن و تجهیزات حفاظتی.

روز شنبه مقامات ایالات متحده گفت 60 ساله آمریکایی که قرارداد coronavirus درگذشت در ووهان بیمارستان پیش از آن در هفته, در حالی که مقامات ژاپنی گفت: یک مرد ژاپنی در 60s خود را که مشکوک به این بیماری نیز درگذشت و در شهر.

تعداد موارد جدید گزارش شده در هوبئی تثبیت شده بیش از چهار روز گذشته مایک رایان مدیر سازمان بهداشت جهانی بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری. او گفت: موارد مشکوک شدند هنوز در حال شناسایی و آن را خیلی زود به پیش بینی.

رشد موارد جدید هنوز هم می تواند به شتاب گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreysus اضافه کرد که هنوز هم وجود دارد یک پنجره فرصت برای جلوگیری از گسترش ویروس.

مرتبط

  • چین رهبر دستمزد یک جنگ در دو جبهه—ویروسی و سیاسی
  • بیمارستان ها تحت فشار قرار دادند به آستانه در ووهان
  • چین کارخانه ها در تلاش برای از سرگیری عملیات پس از خاموش کردن ویروس
  • آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس

در چین دولت های محلی به دور از هوبئی گرفته اند اقدامات شدید برای منزوی کردن ساکنان. شهر Wuxi حدود 400 کیلومتر از ووهان در روز جمعه ممنوع شد مردم بدون در محلی اقامت مقالات از ورود. مناطق دیگر را مجاز تنها یک نفر در هر خانواده به ترک خانه هر چند روز برای خرید لوازم. خیابان های شهرهای بزرگ مانند پکن 700 مایل از ووهان شده اند خالی از سکنه برای هفته ها.

چین virus استراتژی در برابر یک آزمون بزرگ شروع دوشنبه زمانی که دولت های محلی اجازه می دهد مردم را به بازگشت به محل کار. “اگر در واقع وجود دارد یک دست انداز که مردم به بازگشت به کار در آغاز این هفته و سپس ما می دانیم که ما در مشکل و پس از آن ما باید برای بازگشت دوباره اعتماد کنم که دولت انجام خواهد داد که گفت:” W. ایان Lipkin مدیر دانشگاه کلمبیا مرکز عفونت و ایمنی در روز یکشنبه.

دکتر Lipkin که منجر عضو از چین سارس تیم پاسخ گفت: کروناویروس جدید به شدت انتقال. آن مرگ و مير در حدود 2 ٪ در مقایسه با حدود 10% برای سارس.

اخبار بهداشت و درمان در صندوق پستی خود را

گرفتن سرپرستی یک هفته نگاهی به ویژگی های ستون ها و عناوین در بهداشت شخصی و بهداشت میباشد. ثبت نام.

هنگ کنگ در روز شنبه آغاز شد تحمیل 14 روز دوره قرنطینه برای همه مهاجران از سرزمین اصلی چین در آخرین محکم کردن از کنترل مرز به تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. وجود دارد تا کنون 26 مورد تأیید و یک مرگ در خاک چینی از coronavirus.

در خارج از آسیا دولت فرانسه افزایش سفر خود را از مشاوره به نارنجی هشدار به مردم برای سفر به چین مگر اینکه مطلقا لازم است. چهار بزرگسال و یک کودک مبتلا به این ویروس در فرانسه پس از آمدن به تماس با یک شهروند انگلستان که به تازگی در بازگشت از سنگاپور به فرانسه, مقامات گفت. که به ارمغان می آورد تعداد کل موارد عفونت به 11 در فرانسه.

چینی رسانه های دولتی باید به اطلاع عموم چندین جدید بیمارستان گرفته اند که کمتر از دو هفته به ساخت. وال استریت ژورنال را Chao Deng بازدید یکی از امکانات به سرعت ساخته شده از ابتدا به ببینید که چقدر کامل و آماده است برای پذیرش بیماران. عکس: Chinatopix/آسوشیتد پرس

نوشتن به استو وو در Stu.Woo@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو