یک بیمار مبتلا به کروناویروس در بیمارستان تحت درمان در ووهان در اوایل این ماه. محققان می گویند میزان مرگ و میر برای این ویروس جدید است به احتمال زیاد کمتر از برآورد قبلی نشان می دهد.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

میزان مرگ ناشی از کروناویروس جدید ممکن است کمتر از آنچه قبلا معتقد بودند در شهر در چین که در آن سرچشمه با توجه به یک مطالعه جدید ارائه امیدوار نشانه ای برای دیگر نقاط جهان است.

این مطالعه پنج شنبه منتشر شده در مجله Nature Medicine نشان داد که میزان مرگ و میر در میان افرادی که علائم 1.4% بود که در ووهان چین به عنوان Feb. 29.

میزان آن کمتر از برآورد قبلی از میزان مرگ و میر برای Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید در ووهان چین و به طور کلی. گزارش یک ماموریت بین المللی از کارشناسان به رهبری سازمان بهداشت جهانی در گزارش ماه گذشته که میزان مرگ و میر در ووهان شد 5.8% در چند هفته اول بیماری همه گیر.

با ارسال پاسخ خود را به این پرسشنامه شما نشان می دهد که شما مایل به تماس گرفته شود توسط یک خبرنگار وال استریت ژورنال به بحث در مورد پاسخ شما بیشتر است. هویت خود را از جمله نام خود را محرمانه نگه داشته شود مگر اینکه یک خبرنگار مخاطبین شما و شما اجازه می دهد نام خود را به مورد استفاده قرار گیرد. پاسخ های خود را (و نه از جمله نام و ایمیل) دارای پتانسیل برای استفاده در آینده اخبار در ترکیب با دیگر شرکت کنندگان حتی اگر یک خبرنگار وال استریت ژورنال است به شما تماس.

میزان ذکر شده در این مطالعه نیز پایین تر از نفت خام محاسبه نرخ جهانی مرگ و میر است که در بازه زمانی بین حدود 2% و 4%. که محاسبه بر اساس تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر در سراسر جهان است که تغییر روزانه.

در عین حال از آن است که هنوز هم مرگبارتر از آنفلوآنزای فصلی است که میزان مرگ و میر حدود 0.1%.

واقعی مرگ و مير Covid-19 هنوز باقی مانده است دیده می شود.

واقعی نرخ مرگ برای یک ویروس است مهم برای بهداشت عمومی مقامات در تلاش برای کند کردن و مهار آن و همچنین برای حرفه ای پزشکی است که در حال مراقبت از بیماران. نرخ مرگ بالا نیز موجب ترس عمومی.

دقیق مرگ و میر است که تقریبا غیر ممکن است برای تعیین زمانی که یک ویروس پدیدار می شود اما. چرا که برای محاسبه نرخ مرگ و اپیدیولوژی نیاز به می دانم که چگونه بسیاری از مردم آلوده شده اند و از آنها چند فوت کرده اند.

برآورد نرخ مرگ و میر هستند که اغلب در اوایل شیوع چرا که بهداشت عمومی مقامات اغلب تنها آگاه از بیماران بدحال که به پزشک یا بیمارستان به دنبال مراقبت. دیگران که خفیف یا بدون علائم خود خسته شده اید و فقط هنگامی که آزمایش گسترده می شود.

هنگامی که آنها می دانند که درست مخرج میزان مرگ و میر پایین می آید.

در چین “نه همه مورد آزمایش قرار گرفت بنابراین ما در واقع نمی دانم چه مخرج است” گفت: Barry شکوفه, استاد بهداشت عمومی و ایمنی شناس در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی بود که یک نویسنده از مطالعه است.

به طور کلی مرگ و مير ناشی از کروناویروس جدید ممکن است کمتر از 1% آمریکا مقامات بهداشت پیشنهاد کرد به تازگی در مجله پزشکی نیوانگلند اگر تعداد بدون علامت و یا خفیف بیمار موارد چندین بار بیشتر از موارد گزارش شده.

Coronavirus عضویت در خبرنامه

یک صبح coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی در جمعه ها. ثبت نام در اینجا.

مطالعه جدید به رهبری محققان دانشگاه هنگ کنگ اندازه گیری یک علامت مورد مرگ و میر و یا احتمال مرگ پس از توسعه علائم. آن را یافت که خطر علامتدار عفونت افزایش حدود 4% در سال برای بزرگسالان سنین 30 تا 60 سال است.

نویسندگان گفت: آنها با استفاده از منابع مختلف از داده ها برای محاسبه علامتی مورد مرگ و میر. آن دسته از داده ها شامل موارد تایید شده و مرگ و میر ناشی از اوایل این بیماری همه گیر در ووهان و همچنین شیوع عفونت در میان مسافران از ووهان در پروازهای تجاری قبل از Jan. 19 و پرواز چارتر از Jan. 20 Feb. 4. داده ها چنین به آنها کمک کرد به محاسبه که چگونه بسیاری از مردم به احتمال زیاد آلوده بود و علائم آنها گفت.

این تجزیه و تحلیل را شامل نمی شود و افرادی که ممکن است آلوده شده اند اما تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.

پیدا کردن افرادی که کاملا بدون علامت نیاز به یک آزمایش خون است که به نظر می رسد برای آنتی بادی ها به ویروس. از جمله آزمایش خون می تواند هفته به منظور توسعه و نمی شده است به طور گسترده ای مستقر شده اند و در عین حال برای Covid-19.

نوشتن به بتسی مک کی در betsy.mckay@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im