Coronavirus بحران: یک شهر بلوک نشان می دهد کسب و کارهای کوچک در معرض خطر

در یک بلوک از خیابان کالیفرنیا بین بوستون و حومه نیوتن و Watertown بیش از 15 کسب و کارهای کوچک طبقه تجاری خود را به طور گسترده ای در صنایع مختلف اما با یک مشکل. دولت تحمیل بسته شدن غیر ضروری شرکت ها برای جلوگیری از گسترش coronavirus به شدت کاهش به درآمد خود را.

Philip A. رند سیم طناب و زنجیر Co. پایین است برخی از 70 ٪ است. دندانپزشک در حال اجرا دندانپزشکی آمریکا و دیگر بوستون مکان دیده می شود کسب و کار سقوط 80 ٪ یا بیشتر. برای شرکت های کوچک آن را به یک مسابقه در برابر زمان است. میلیون ها نیاز به دیدن یک چرخش اقتصادی و یا فدرال کمک های اولیه در دو ماه آینده و یا پس برای جلوگیری از بسته شدن برای همیشه.

به عنوان مغازه در خیابان کالیفرنیا صبر کنید برای شنیدن اگر آنها واجد شرایط برای وام های زیر کنگره coronavirus نجات بسته به اهمیت انسان اتصالات می شود میباشد. یک محلی صاحبخانه تصمیم به جمع آوری اجاره از مستاجران کسب و کار در این ماه.

“کسانی که هستند افرادی که خیلی خوب به ما در طول سال می گوید:” ورنر Gossels. “ما نمی تواند انجام دهد بسیار در مورد مواد غذایی و پناهگاه اما ما می گویند” نه اجاره. فراموش نکنید که این ماه است.'”

نیوتن جرم است.

برای یک مرد که از دست داده است 70 درصد از کسب و کار خود فیلیپ برامدگی لبه طبقات سنگ باقی می ماند قابل ملاحظه ای خوش بین است.

سپس دوباره خود شرکت Philip A. رند سیم طناب و رسن شرکت ، ثابت شده است قابل ملاحظه ای انعطاف پذیر از طریق دو جنگ جهانی آنفولانزای اسپانیایی رکود و رکود اقتصادی ، یک زن و شوهر از قراردادهای دولتی در حال حاضر نگه داشتن آن در چهار تمام وقت و چهار پاره وقت کارگران شاغل.

“این یک ماجراجویی جدید; این یک نوع متفاوت از ماجرا می گوید:” آقای برامدگی لبه طبقات سنگ بزرگ-نوه بنیانگذار مورد مستندات آن را محدود و یا متوقف عملیات کسب و کار در سراسر ایالات متحده به دلیل coronavirus تهدید. “اما ما در حال رفتن برای زنده ماندن. … ما بوده است پس از سال 1911.”

که یکی از چشم انداز مثبت در طول این 500 پا کشش کالیفرنیا خیابانی اجرا می شود که بین بوستون و حومه شهر واترتاون و نیوتن و خانه های بیش از 15 کسب و کارهای کوچک. آنها قابل ملاحظه ای متنوع از جمله همه چیز را از یک دفتر حقوقی به یک رستوران آسیایی تهویه مطبوع پیمانکار به یک ناخن اسپا. و به جز از Stop & Shop فروشگاه مواد غذایی که شلوغ است و شاید یک یا دو نفر دیگر همه آنها شده اند آمار مستند.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

کسب و کارهای کوچک استخوان و تار و پود به اقتصاد ایالات متحده. آنها نشان دهنده 99 ٪ از تمام شرکت ها و استخدام حدود نیمی از کار آمریکایی است. بیش از 40 درصد از این کشور فعالیت های اقتصادی جریان از طریق دفاتر خود را. در حالی که هر شرکت با کمتر از 500 کارگر می تواند در نظر گرفته شود “کوچک” نزدیک به 9 در 10 این شرکت کمتر از 20 کارمند. و با کمتری از منابع شرکت های بزرگ آنها نیز بیشتر در معرض رکود.

در حال حاضر در ماه گذشته که گزارش اشتغال با حقوق و دستمزد شرکت ADP نشان داد متوسط و شرکت های بزرگ هنوز هم با اضافه کردن کارکنان شرکت های با کمتر از 50 نفر گذاشته ترکیب 90,000 کارگران است. “شرکت های کوچک رو با چکش می گوید:” علامت زندی اقتصاددان ارشد از مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

و آنها در حال مسابقه در برابر ساعت. دیگر مستندات باقی بماند به احتمال زیاد آنها را به طور دائم. یک نظرسنجی در هفته گذشته توسط فدراسیون ملی کسب و کار مستقل (NFIB) یافت می شود که حدود نیمی از شرکت های کوچک می گویند که آنها می توانید زنده ماندن به مدت دو ماه ،

کسب و کارهای کوچک در امتداد خیابان کالیفرنیا منعکس کننده فشار و نگرانی اما آنها نیز بگویید غنی تر داستان در مورد چگونه پول در جریان و گاهی اوقات نمی کند, شکننده وابستگی متقابل از کسب و کار محلی و اهمیت انسان اتصالات حتی در دوران اجتماعی فاصله.

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

دستباف ثبت نام در درب منقل ذغالی, رستوران خود را نشان می دهد بسته شدن در واترتاون ماساچوست در 8 آوریل سال 2020 است. اکثر مغازه ها در نزدیکی و بسته با توجه به شیوع کروناویروس و بسیاری از آنهایی که باز دیده می شود کسب و کار کاهش یافته است.

برخی از فروشگاه ها شده اند در امان بسته شدن ضروری هستند زیرا کسب و کار مانند فروشگاه های مواد غذایی. سیاره تناسب اندام, تمرین بدنسازی, تا بسته خود را درب. اما جنی کریگ کاهش وزن کلینیک دو درب پایین است که هنوز هم باز به دلیل آن مبادرت به فروش مواد غذایی است. هنوز باز ماندن است و هیچ تضمینی برای سود.

“باز” اما در مشکل

در حالی که جنی کریگ فروشگاه ارائه می دهد منظقه سرویس برای ساعت محدود است و دیدن “یک جریان ثابت از مشتریان” با توجه به ایمان هانسون مدیر بازاریابی شمال منطقه بوستون برای جنی کریگ شرکت آمریکایی دندانپزشکی درب بعدی است که به طور موثر بسته فقط برای استفاده اضطراری کانال ریشه.

“همه را تحت تاثیر قرار شده است می گوید:” دکتر زهرا بندر بخشی از مدیریت است که در عمل این محل و چهار نفر دیگر در منطقه بوستون. سه نفر از آنها هنوز باز است اما مانند بسیاری از دندانپزشکان در ماساچوست دکتر بندر تنها رسیدگی به شرایط اضطراری و درمان است که نیاز به توجه فوری. او تا به حال به وضع حدود نیمی از 40 کارکنان در حالی که ارائه پاداش و تجهیزات حفاظتی از جمله چهره سپر به کسانی که هنوز مشغول به کار است.

درآمد پایین 80% یا بیشتر او تخمین می زند. بنابراین او به دنبال دریافت معارفه ها از مکان های دیگر و انجام برخی از ارتقاء به افزایش کسب و کار به دلیل وضعیت کنونی پایدار نیست او می گوید. “اگر ما در حال رفتن به نگه داشتن عامل این راه ما خواهد بود قادر به ادامه برای چند هفته.”

این یک وضعیت مواجه توسط بسیاری از کسب و کارهای کوچک. حتی قبل از COVID-19 همه گیر در میان سالمترین شرکت تنها 1 در 5 گفت: آنها تا به حال ذخایر نقدی برای ادامه کسب و کار به طور معمول اگر درآمد خشک شده به صورت دو ماه بر اساس یک نظرسنجی جدید از اعتباری کسب و کار کوچک توسط منطقه فدرال رزرو بانک ها. برای همه شرکت های دیگر این رقم کمتر از 1 در 10.

کمک در آمده ؟

دلایل این کنگره است و با عجله برای کمک به کسب و کارهای کوچک. یک هفته پیش شرکت شروع به استفاده از $350 میلیارد دلار در بخشایش وام کسب و کار کوچک بخشی از 2 تریلیون دلار coronavirus نجات بسته است. بسیاری از کسب و کار در امتداد خیابان کالیفرنیا — به عنوان به خوبی به عنوان برخی از 70% در سراسر کشور با توجه به NFIB – در حال حاضر اعمال می شود.

برای برخی از, آن را حذف اگر شما در زمان آمده است. صاحب نیوتن Nail Bar & Spa پاکستان در یک ایمیل برای خدمت به مشتریان دوباره به زودی. اما پس از راه اندازی در سال گذشته فروشگاه شماره تلفن دیگر را می پذیرد تماس و گذشته از “افتتاح” بنر هنوز هم حلق آویز در آن پنجره وجود دارد هیچ نشانه ای گفتن مشتریان در حال حاضر تاریک فروشگاه دوباره باز خواهد شد.

“من یک مانیکور یک هفته قبل از همه این اتفاق می گوید:” دبی Fredberg مالک مشترک با شوهرش از من سالن مجموعه فقط تا خیابان. “آنها مقدار زیادی از پول را به آن. شما می توانید بگویید. در آن زمان آنها به نظر می رسید خوش بین است.”

منبع: ماساچوست اداره اطلاعات جغرافیایی

|

یعقوب Turcotte/کارکنان

این یکی از درس های کالیفرنیا خیابان: در کسب و کار زمان می تواند همه چیز را. در حالی که نیوتن Nail Bar & آبگرم افتتاح شد در زمان اشتباه خانم Fredberg سالن ممکن است برخی از اتاق تنفس از اینکه هنوز در مرحله آماده سازی. “به زودی” پوستر زینت خود ویندوز. با توجه به باز کردن این ماه, سایت در حال حاضر در وقفه; ساخت و ساز متوقف شد و فقط به عنوان کارگران شروع به حرکت در مبلمان است.

“این یک ناامیدی” او می گوید: اما به سختی یک ضربه بزرگ. بر خلاف منظم مو, سالن, حق رای دادن اجاره به طور کامل مجهز به اتاق های فردی به سبک و همچنین درمانگران ماساژ و زیبایی. در یک سبک مو در یک اتاق خصوصی ممکن است محبوب در یک پست-همه گیر جهانی او می افزاید. برخی از 80 درصد از سالن اتاق در حال حاضر سخن گفته است.

اقتصاد به عنوان یک وب آلی

درس دیگری از خیابان کالیفرنیا است که صاحبان کسب و کار محلی و کارگران تمایل به سرپرستی یکدیگر ظاهر به توقف و فروشگاه برای مواد غذایی و یا خوردن در Edamame آسیایی رستوران پشت آن است. Edamame سعی در باز بماند ارائه takeout و تحویل جوراب ساق بلند, عمومی, رک از منوها کردم که خیس از باران. اما روز شنبه این هفته توجه داشته باشید ضبط شد به درب گفت: این رستوران به طور موقت بسته شده است. مشتریان خود پول احتمالا به سمت پایین جریان را بلوک به توقف و فروشگاه یا سوپر مارکت ها دیگر.

در یک سال نرمال آمریکایی بیشتری را صرف غذا خوردن در بیرون از آنها در خانه. اما مستندات در ماه گذشته به معنای یک انحراف از هزینه های از رستوران ها به فروشگاه های مواد غذایی. انجمن ملی رستوران برآورد مجموع در حدود 25 میلیارد دلار از مارس 1 که قرار است از 3 میلیون نفر از کار. این آمار 15 درصد از رستوران ها خواهد شد به طور دائم در عرض دو هفته اگر آنها در حال حاضر انجام شده است.

دیگر پول را متوقف کرده است جریان در همه است که یک اثر موج دار شدن. بسته دفاتر معنی تمیز کردن کسب و کار کمتری برای تمیز کردن. ون درایور های ارشد مرکز و تهویه مطبوع متخصصان در حال حاضر گذاشته که بدان معنی است که آنها در خانه نشستن و صرف کمتر است.

برخی از کسب و کارهای کوچک به نظر می رسد فقط خوب است. “ما مشغول هستند و ما نیز در حال اجرا shorthanded” می نویسد: آرتور Margolis, رئيس جمهور از ACC عطار که دارای تخصص در سفارشی ساخته شده نسخه برای بیماران. “همه می توانم بگویم این است که ما باز است و ما باید بیماران در 8 متحده است که ما در حال مراقبت است.”

در سراسر کشور 3 درصد از کسب و کارهای کوچک مورد بررسی توسط NFIB رابطه مثبت و معناداری آسیب دیده توسط ویروس. اما 92 درصد منفی تحت تاثیر قرار حتی اگر صاحبان کسب و کار مردد هستند به بحث در مورد آن.

“مشتریان در حال برگزاری, به پول خود می گوید:” صاحب EnChem مهندسی, یک متخصص برای بازسازی خطرناک-هدر سایت که نمی دهد نام خود را خاموش و یا صورت خود را با ماسک. اما “ما قادر به رفتن نگه دارید.”

اتصالات در یک “فاصله” جهان

دیگر جنبه های کسب و کار در اینجا در کالیفرنیا خیابان است که چگونه شخصی است. برای تمام حرکات به لحاظ جسمی فاصله مردم آنها هنوز هم ارتباطات اجتماعی. این ماهیت کسب و کار, بورس, در میان افراد است.

پشت EnChem مهندسی Zdorovie ارشد خدمات بسته است. همه کارکنان باید گذاشته شده است. حتی اگر آن را باز کنید آن را بعید است که خانه های بازنشستگی خواهد اجازه دهید مشتریان خود را سفر و جمع. “اما من به طور منظم تماس با آنها را برای چک کردن می گوید:” یک مدیر که نمی خواهد او را به نام.

این ماه EnChem و دیگر کسب و کار کوچک مستاجران در ساختمان دریافت تعجب غیر منتظره. صاحبخانه نمی شد جمع آوری اجاره برای ماه آوریل است.

“مستاجر هستند همان نوع کلی می گوید:” ورنر Gossels که صاحب ساختمان و دیگران در جوامع مختلف در اطراف بوستون. “این یک کسب و کار خانوادگی با یک یا دو یا سه نفر است.”

این یک تصمیم گیری است که هزینه آقای Gossels صدها هزار نفر از دلار است. اما “کسانی که هستند افرادی که خیلی خوب به ما در طول سال,” او می گوید. در حال حاضر وجود دارد “ترس که همه – ناگهان آنها هیچ کسب و کار آنها بدون آگاهی از جایی که آنها در حال رفتن. ما نمی توانیم خیلی در مورد مواد غذایی و پناهگاه اما ما می گویند ” نه اجاره. فراموش نکنید که این ماه است.'”

“به نظر می رسد ممکن است ما را مجبور به انجام نیز ممکن است” او اضافه می کند.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im