Coronavirus بحران میراث: کوه بدهی

تاثیر کامل از coronavirus همه گیر ممکن است سال ها به بازی کردن. اما یک نتیجه در حال حاضر روشن است: دولت کسب و کار و برخی از خانواده ها خواهد بود لود شده با کوهی از بدهی های اضافی.

دولت فدرال کسری بودجه است که در مسیر رسیدن به یک رکورد $3.6 تریلیون دلار در سال مالی منتهی سپتامبر. 30 $2.4 تریلیون سال بعد از آن با توجه به گلدمن ساکس تخمین می زند. کسب و کار در حال نقاشی کردن خطوط اعتباری بانک و بهره برداری از بازار اوراق قرضه. مقدمات نشانه های ظهور است که برخی از خانواده ها در حال تبدیل شدن به اعتبار وجوه بیش از حد.

بدهی افزایش است به شکل چگونه دولت و بخش خصوصی عملکرد طولانی پس از ویروس رام. در میان چیزهای دیگر آن می تواند وزن در گسترش آن به شرح زیر است.

بسیاری از اقتصاددانان معتقدند نرخ بهره پایین کمک خواهد کرد که ملت مدیریت افزایش بار بدهی. در همان زمان آنها می گویند سطح بالایی از بدهی های بخش خصوصی می تواند منجر به یک دوره از صرفه جویی کاهش بازیابی اگر کسب و کار و افراد سعی در بازسازی پس انداز خود را با نگه داشتن پشت در سرمایه گذاری و صرف هزینه است.

“مردم و شرکت ها و دولت ها در مواجهه با یک شوک منفی و کلاسیک کتاب نسخه ای برای یک شوک موقت است برای انجام برخی از استقراض برای صاف که می گوید:” آلن تیلور یک اقتصاددان و مورخ در دانشگاه کالیفرنیا دیویس که به بررسی اثرات اقتصادی از بیماری های همه گیر رفتن به مرگ سیاه از قرن 14.

استقراض در حال حاضر به مقدار انتقال فعالیت های اقتصادی از آینده به زمان حال است. بازپرداخت می آید بعد. “شما باید چیزی برای نگرانی در مورد بهبود مسیر” آقای تیلور گفت.

بحران های گذشته و رسوب در بدهی های دولت ایالات متحده منجر به تغییرات در قوانین مالیاتی و نوسانات شدید در نرخ تورم است. در بخش خصوصی بدهی زیاد می تواند تبدیل به یک خط تقسیم بین شرکت هایی که موفق و کسانی که ظهور بیشتر غالب در صنایع.

چون متحده به طور کلی اجرای بودجه متعادل برای جلوگیری از بدهی های بزرگ آنها به احتمال زیاد به شیب به روز بارانی بودجه در هفته آینده و به نوبه خود می تواند به سرعت به هزینه برش به نگه داشتن بودجه خود را در خط در یک رکود فشردن اقتصاد است.

مودی را تجزیه و تحلیل می بیند $90 میلیارد دلار به 125 میلیارد دلار از جمله کاهش و یا افزایش مالیات آیند و می گوید: بازدید خواهد شد به طور یکنواخت در سراسر کشور است. نیویورک و میشیگان, West Virginia, لوئیزیانا, Missouri, وایومینگ و داکوتای شمالی به ویژه آسیب پذیر هستند آن را گفت.

فدرال رزرو این کشور بانک مرکزی را بازی نقش حیاتی مرور این کشور از طریق جزر و مد رو به افزایش از بدهی. آن نفوذی هزینه بدهی, آیا نرخ تورم پدیدار می شود و اینکه آیا بانک ها و دیگر موسسات مالی می تواند تحمل بار وام است که ملت خواسته است.

تا کنون تغذیه گرفتن نمرات بالا از رئیس جمهور تهمت و بسیاری از اقتصاددانان و سرمایه گذاران برای حرکت به سرعت به اعتباری به طور گسترده ای در دسترس است هر چند این چالش ها و عدم قطعیت تصمیم گیری تا چه حد به گسترش خود و هنگامی که و چگونه به جلو و عقب. در روز پنج شنبه را اعلام کرد بیشتر برنامه ها به حمایت $2.3 تریلیون دلار در وام.

در طول و پس از 2007-09 بحران مالی فدرال رزرو گسترش خود را نمونه کارها اوراق بهادار و سایر منابع از کمتر از $800 میلیارد دلار 4.5 تریلیون. فدرال رزرو unwound برخی از آن به عنوان گسترش در زمان نگه دارید. در حال حاضر در مراحل اولیه از coronavirus بحران کشیده است منابع از $3.8 تریلیون دلار در سپتامبر گذشته به $5.8 تریلیون دلار از 1 آوریل است و در مسیر برای افزایش آنها توسط تریلیون بیشتر در ماه های آینده.

“تا به حال تغذیه نمی آمد در این چند هفته گذشته ما تا به حال به ترکیب رکود و بحران مالی 2008 و گفت: Mohamed El-Erian ارشد اقتصادی و مشاور در آلیانز مونیخ مالی بر اساس شرکت است.

دولت ایالات متحده در حال حاضر $17.9 تریلیون بدهی های برگزار شده توسط سرمایه گذاران خصوصی و دولت های دیگر—مقدار آن قرض از دیگران به صندوق سالانه آن کسری بودجه. که با این نسخهها کار به 89 درصد از ایالات متحده آمریکا تولید ناخالص داخلی بالاترین سطح از سال 1947. قبل از coronavirus بحران بدهی و کسری رانده شدند بالاتر ramped تا دولت هزینه های نظامی و برنامه های دیگر و کاهش مالیات به تصویب رسید در سال 2017.

استقراض دولت را افزایش می یابد و در ماه های آینده با توجه به 2 تریلیون دلار برنامه نجات اقتصادی بالاتر از هزینه های برنامه هایی مانند بیمه بیکاری و انتظار می رود در کاهش درآمدهای مالیاتی در بحبوحه کاهش درآمد و سود شرکت ها.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار اضافی واشنگتن محرک برنامه های متمرکز بر هزینه های زیربنایی. مجلس نانسی پلوسی گفت: دور دیگری از محرک می تواند بیش از 1 تریلیون دلار. که می تواند شامل گسترش کسب و کار کوچک وام و کمک های مالی توسط یکی دیگر از 250 میلیارد دلار.

مربوط تصویری

Coronavirus همه گیر است و اخلال در اقتصاد جهانی است. وال استریت ژورنال را گرگ Ip توضیح می دهد که آنچه فدرال رزرو می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آسیب. تصویر: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

بحران های گذشته همراه با تورم و بدهی دولت منجر به تغییرات چشمگیر در نقش دولت در زندگی اقتصادی. الکساندر همیلتون ملت را اول خزانه, منشی, تثبیت بدهی های دولتی در سطح فدرال پس از جنگ انقلابی یک ملت را اولین گام به سوی تمرکز قدرت است. وسیع گسترش وام از واشنگتن امروز می تواند به افزایش بیشتر آن نوسان بیش از اقتصاد است.

آبراهام لینکلن درآمد قانون 1861 تحمیل واردات مالیات و 3 درصد مالیات بر درآمد بالا به صندوق مدنی تلاش های جنگی. درآمد مالیاتی ایجاد شده در سال 1913 بود گسترش برای تامین مالی جنگ جهانی اول وزارت خزانه داری آغاز شده مالیات در طول جنگ جهانی دوم زمانی که نرخ مالیات خانوارهای با درآمد بالا رسید بیش از 90% است.

آقای ترامپ تشبیه ویروس بحران به جنگی دیگر.

“پس از گرد و غبار حل و فصل در آمریکا وجود خواهد داشت استدلال بیش از که باید برای پرداخت این همه هزینه و جذب بار بدهی خواهد شد که بحث های سیاسی گفت:” ری Dalio بنیانگذار بریج همکاران زیادی صندوق های تامینی شرکت.

بسیاری از اقتصاددانان بر این باورند که در حال حاضر در ایالات متحده مدیریت می تواند افزایش استقراض دولت در بخشی به دلیل فدرال رزرو به احتمال زیاد به خرید مقدار زیادی از بدهی های خود را.

وزارت خزانه داری ایالات متحده بودجه دولت کسری با صدور اوراق قرضه خزانه داری. در زمان عادی فدرال رزرو نیست یک بازیکن در خزانه به بازار میآید اما پس از 2007-09 بحران مالی آن شروع به خرید اوراق قرضه دولتی خود را. آن “کاهش کمی” برنامه به منظور پایین نگه داشتن نرخ بهره برای کمک به بازیابی از طریق کاهش عرضه خزانه داری اوراق بهادار در دست است.

با تغذیه را راه اندازی مجدد ناگهانی از خرید اوراق قرضه دولت بدهی های برگزار شده توسط عموم در واقع رفت و در ماه مارس با توجه به لوئیس Crandall, یک اقتصاددان در وال استریت باند کارگزار TP ICAP. او می بیند تغذیه کلی نمونه کارها, رسیدن به 10 تریلیون دلار تا پایان سال.

در نظریه مقیاس بزرگ خرید اوراق قرضه توسط فدرال رزرو باید باعث تورم به دلیل آن را شامل پمپاژ پول به سیستم مالی در بورس اوراق بهادار. که پول در نهایت می یابد راه خود را به خانواده ها که خرید درایو قیمت مصرف کننده بالاتر است.

چنین خوشه قیمت اتفاق پس از جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم و ایالات متحده می تواند برای چنین تکرار کنید.

اما تورم نمی تکان دادن در طول یا پس از تغذیه خرید در 2007-09 بحران است. با وجود هشدارهای منتقدان که حرکت می کند را نابود قدرت خرید دلار, تورم بیکاری فدرال رزرو را هدف 2% برای بیشتر از یک دهه است. نرخ بهره نیز پایین ماند.

ژاپن جهان سوم بزرگترین اقتصاد ارائه می دهد شواهد اضافی که نرخ تورم ممکن است نه افزایش. ژاپنی بدهی دولت است و حتی بزرگتر از بدهی های دولت ایالات متحده در دو برابر تولید ناخالص داخلی است. این بانک مرکزی ژاپن شده است خرید اوراق قرضۀ دولتی ژاپنی برای سال, اما نرخ تورم شده است وجود دارد مقهور در سراسر.

بسیاری از اقتصاددانان دیدن یک تکرار از کسانی که الگوهای در حال حاضر. با تورم و نرخ بهره انتظار می رود به پایین باقی می ماند آنها را دلیلی برای بانک مرکزی و دولت فدرال برای پاسخ به شدت به آسانسور اقتصاد, حتی اگر آن درایو کسری بودجه دولت بالاتر است.

“بسیار بیشتر در معرض خطر در بخشی از دولت است که آنها ممکن است انتخاب کنید برای زیر پاسخ دهند به جای بیش از پاسخ بر اساس یک مفهوم مالی rectitude که انجام بیش از یک یا دو نسل پیش” گفت: David Wilcox بانک فدرال سابق اقتصاددان ارشد.

تا زمانی که نرخ رشد اقتصادی بازگشت به یک سطح بالاتر از نرخ بهره بدهی دولت قابل کنترل است برخی از اقتصاددانان استدلال می کنند.

به عنوان در ژاپن, شاخص های مبارزه با تورم headwinds قبل از بحران بهداشت و درمان ناشی از پیری جمعیت است که sapped مصرف و افزایش صرفه جویی که کوبیده خواهد شد پایین تورم است.

همه گیر ممکن است تقویت این روند. آقای تیلور, دانشگاه کالیفرنیا مورخ اقتصادی گفت: نرخ بهره تمایل به پایین باقی می ماند برای سال بعد از گذشته بیماری های همه گیر به عنوان کسب و کار و خانواده را نجات داد به بازسازی ثروت از دست رفته.

خانواده ها مقایسه برگشت بدهی وام مسکن خود را پس از 2007-09 بحران کاهش بازیابی در حالی که آنها در بازسازی پس انداز خود را. فردی قرض گرفتن را نشان می دهد نشانه هایی از افزایش در حال حاضر به عنوان برخی از خانواده ها به دنبال بودجه برای سوار کردن طوفان اقتصادی.

Better.com یک وام دهنده آنلاین می گوید: از آن دیده می شود 500% افزایش تا کنون در سال جاری در برنامه های کاربردی توسط خانواده ها برای refinancing وام مسکن که شامل گرفتن پول نقد از صاحبان سهام برگزار شد و در خانه. تغذیه داده ها نشان می دهد متوسط وانت در خانواده استقراض از بانک عدالت خانه خطوط در ماه مارس پس از تمدید کاهش پس از 2007-09 بحران است.

بدهی های دانشجویی تبدیل به یک بار سنگین تر برای خانواده ها و پس از سال 2007 آن را سه برابر شده است به 1.5 تریلیون دلار و با مواجهه در میان افراد جوان با توجه به تغذیه اطلاعات.

“ما از صحبت کردن در مورد زمانی که این است که بیش از ما می خواهید به کوچک شاید حرکت به یک townhome بودن راه محافظه کارانه تر در نظر خرید عمده و هزینه های خود را و شروع به ساختمان پس انداز” هدر Schmiege, 41 سال, گفت که از یک مکالمه او به تازگی با شوهرش.

هر دو دارای وام های دانشجویی, در علاوه بر این به یک وام و دو پرداخت. این تالاهاسی زن و شوهر باعث می شود به اندازه کافی با دو شغل برای پوشش صورتحساب با یک بیت به سمت چپ اما بحران اخیر و طوفان فلوریدا ساخته شده اند آنها را با احتیاط از خطر است.

کنگره نگران است که تخلفات می تواند افزایش یابد اگر نرخ بیکاری به شدت افزایش—همانطور که اتفاق افتاده پس از آخرین رکود اقتصادی—اعطا کردند برای دانشجو-وام گیرندگان به عنوان بخشی از اقتصادی اخیر-نجات بسته است.

قانون اجازه خواهد داد که بسیاری از 43 میلیون آمریکایی با وام های دانشجویی فدرال به حالت تعلیق در پرداخت های ماهانه خود را رایگان بهره برای مدت شش ماه. از آنجا که دولت فدرال این کشور را اصلی, دانش آموز دهنده, این برنامه به طور موثر تغییر بدهی های دانشجویی خرید اینترنتی از بحران به واشنگتن است.

بدهی های کسب و کار بالا بود و رشد قبل از بحران به عنوان شرکت در زمان استفاده از نرخ بهره پایین و رشد مداوم. در حال حاضر بدهی در حال افزایش است به عنوان شرکت تقلا برای کمک به نگه داشتن خود را در حال اجرا در حالی که سود تبخیر شود.

صدور درجه سرمایه گذاری شرکت های بزرگ اوراق قرضه رسیده $194 میلیارد دلار در مارس $138 میلیارد دلار بیش از سال قبل با توجه به Dealogic.

رونق در مسائل مربوط به اوراق قرضه در تضاد با 2007-09 بحران زمانی که اعتباری خشک شده بود. در ماه پس از لیمن برادرز سقوط در سپتامبر 2008 به عنوان مثال درجه سرمایه گذاری اوراق قرضه صدور سقوط 72 ٪ مودی Corp.

کسب و کار نیز بهره برداری از خطوط اعتباری بانک. در هفته بین 11 مارس و آوریل 25, بانک تجاری, صنعتی, وام رز $365 میلیارد دلار با توجه به تغذیه اطلاعات.

علامت Kiesel مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر Pimco بزرگ سرمایه گذاری اوراق قرضه شرکت گفت که او انتظار دارد بسیاری از شرکت ها برای پاسخ به همه این استقراض با سرمایه گذاری به میزان متوسطی پس از بحران به پایان می رسد و بریده بازگشت سود سهام و سهم buybacks.

“اولویت شماره یک در حال رفتن به برای پرداخت بدهی,” او گفت:. “ما در انتظار یک V-شکل بازیابی. ما در انتظار U شکل به بهبود است.”

بدهی است که در حال حاضر اثبات می شود یک خط برای شرکت در مسابقه به تنظیم به بحران و یک عامل بسیار مهم در بقای اصلح. شرکت هایی که به این بحران بسیار مدیون باید یک زمان سخت تر ادامه دارد.

که خط به خصوص استارک در بخش انرژی است که در حال کوبیده با سقوط قیمت نفت است. بسیاری از ایالات متحده نفت حفاری در صورت فشار به دیدار سنگین بدهی های آنها در زمان خارج از بانک ها و دارندگان اوراق قرضه به امریکا به بزرگترین نفت و گاز تولید. یکی از آنها Whiting Petroleum Corp برای ورشکستگی زمینه حفاظت در اواخر ماه مارس است.

“مردم می خواهند برای رسیدن به ورشکستگی به سرعت به منظور ضرب و شتم با عجله گفت:” دوستان کلارک یک شریک و روسای انرژی تمرین گروه در Haynes & Boone.

Occidental Petroleum Corp در زمان ده ها میلیارد بدهی برای خرید Anadarko نفت پارسیان در سال گذشته خروج از آن جریان های نقدی گره خورده است تا سرویس دهی اوراق قرضه و وام. سهم خود را در قیمت پایین است حدود 60 درصد از Feb. 1. دو بزرگتر رقبا با تمیز کننده ترازنامه ConocoPhillips و Exxon Mobil Corp دیده می شود بسیار کوچکتر قیمت سهم کاهش می یابد.

فدرال ریزرو برخی از تحلیلگران توجه داشته باشید می تواند تقویت بدهی تقسیم به دلیل آن است که باز کردن برنامه های اعتباری به وام گیرندگان با سرمایه گذاری درجه اعتبار و درست در زیر آن سطح و نه دیگران با junk bond رتبه بندی.

“اگر شما از ظهور این شما پدیدار خواهد شد به یک چشم انداز که در آن بسیاری از رقبای خود را ناپدید شده اند” آقای El-Erian گفت.

نوشتن به جان Hilsenrath در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>