Coronavirus مهار است ‘نتیجه بعید است’ به عنوان گسترش رشد می کند در سراسر جهان

از هواپیماهای بدون سرنشین که سرزنش کردن به همسایه ها که snitch چین است که با تکیه بر آن گسترده نظارت شبکه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

بیشتر موارد ابتلا به کروناویروس جدید گزارش شده در سطح جهان از نیویورک به استرالیا به کره جنوبی به عنوان برخی از مقامات بهداشت هشدار داد و آن را غیر ممکن خواهد بود به طور کامل شامل پاتوژن در حال حاضر که عفونت در حال گسترش در بسیاری از جوامع است.

دو ساکنان شهر نیویورک باید آزمایش مثبت برای ویروس, آوردن تعداد موارد در دولت به 13 شهردار, بیل د Blasio گفت: پنج شنبه. بیماران لازم نیست که یک ارتباط شناخته شده به هر یک از موارد قبلی, یک سخنگوی شهرداری گفت.

در منطقه سیاتل سایت یکی از بزرگترین غلظت ویروس در ایالات متحده بزرگ شرکت های فن آوری خواسته کارکنان به محل کار از خانه و یک مدرسه منطقه با بیش از 23,500 دانش آموزان گفت: نزدیک به 14 روز در پی این ویروس را گسترش.

Facebook , Inc. بسته یکی از آن 18 سیاتل دفاتر تا مارس 9 بعد از قرارداد کارگر وجود دارد که در گذشته مشغول به کار در فوریه. 21 تشخیص داده شد با این ویروس.

حدود 150 نفر که مشغول به کار در آن محل باید انجام شغل خود را از خانه تا 31 ماه مارس هر راهنمایی از شهرستان مقامات این شرکت اعلام کرد. Facebook نیز تشویق همه از آن حدود 5000 کارگر در منطقه سیاتل به کار از خانه از طریق آن تاریخ است.

آمازون , Inc. نیز خواسته بسیاری از Seattle-منطقه کارکنان به محل کار از خانه تا پایان ماه مارس. در روز سه شنبه یک کارمند که با این نسخهها کار در شرکت سیاتل ستاد آزمایش مثبت برای ویروس. و Microsoft Corp. گفت: کارمندان در ردموند بشویید. دفتر مرکزی و همچنین در منطقه خلیج سان فرانسیسکو دفاتر که کسانی که قادر به کار از خانه باید انجام دهید.

مقامات محلی در شهرستان کینگ بشویید. که شامل سیاتل گرفته اند بیشتر در مراحل تهاجمی این هفته برای جلوگیری از این ویروس را گسترش. مقامات تشویق کسب و کار اجازه می دهد تا کارکنان به محل کار از خانه که ممکن است; توصیه می شود که جمعیت های آسیب پذیر از جمله ساکنان بیش از سن 60 یا کسانی که با بیماری زمینه ای—خانه ماندن و جلوگیری از رویدادهای عمومی و توصیه سازمان به لغو یا به تعویق انداختن زیادی کرد.

Northshore مدرسه منطقه که شامل بخش هایی از هر دو شاه و اسنوهومیش استان ها گفت: پنج شنبه آن را خواهد دید از آن 33 دانشگاه و ادامه درس آنلاین تا دو هفته.

این تصمیم که گفته می آید پس از یک پدر و مادر در یک مدرسه ابتدایی آزمایش مثبت برای ویروس آینه اقدامات مدارس در هنگ کنگ و چین و ایتالیا در میان دیگر سخت-آمار کشور است.

آخرین Coronavirus

 • دانشگاه جانز هاپکینز: 95,000 موارد عفونت در سراسر جهان از 3200 مرگ و میر
 • ایالات متحده دارای 162 موارد 11 نفر کشته شده اند
 • استرالیا گزارش 52 تایید موارد عفونت
 • کره جنوبی گزارش 6,088 موارد تا 467 از یک روز زودتر
 • ژاپن گزارش 33 مورد جدید آوردن مجموع به 317

تعدادی از ایالات متحده, موارد افزایش یافته است به 162 با 11 مرگ و میر با توجه به داده های صبح روز پنج شنبه از دانشگاه جانز هاپکینز.

ده نفر از کسانی که مرگ و میر در ایالت واشنگتن. مقامات در شهرستان کینگ در روز چهارشنبه فاش 10 مورد جدید از عفونت آوردن این شهرستان را در مجموع به 31. بسیاری از موارد جدید بودند ساکنان یک خانه سالمندان تبدیل شده است که مرکز شیوع نشان می دهد این ویروس در حال گسترش در میان مردم وجود دارد در یک اثر شناخته شده به عنوان جامعه انتقال است.

جامعه انتقال یک نقطه عطف برای هر بیماری است. آن را می سازد آن را سخت تر برای مقامات بهداشت داده شده است که این ویروس می تواند گردش در میان عموم مردم.

شواهد جامعه انتقال نشان می دهد وجود دارد بیشتر مردم بدون نشان دادن علائم که در حال گسترش این ویروس از مقامات بهداشت و درمان در ابتدا متوجه شدم گفت: Raina مک اینتایر رئیس برنامه امنیت زیستی در کربی موسسه در دانشگاه نیو ساوت ولز در استرالیا.

“من فکر نمی کنم ما در اوج. من فکر می کنم ما در ابتدای افزایش” خانم مک اینتایر گفت و اشاره کرد که آن را می تواند تا دو هفته برای افراد آلوده به شروع به نشان دادن علائم. “وجود دارد رفتن به برخی از زمان تاخیر در دیدن اپیدمی گشوده است.”

Covid-19 نام و نام خانوادگی برای بیماری ناشی از این ویروس است flulike از جمله علائم تب و سرفه است.

تنسی رژیم صهیونیستی است. Bill Lee اعلام کرد که دولت در اولین مورد از عفونت ویروسی شنبه صبح. بیمار 44 ساله جدا شده و در خانه در Williamson County, خارج از نشویل با علائم خفیف. او به تازگی به دولت بازگشت و پس از مسافرت داخلی, محلی, مقامات بهداشت گفت. مرد خانواده نیز در قرنطینه و مقامات در حال رسیدن به افرادی که ممکن است باید از تماس با آنها.

“از آن شده است بسیار دشوار است در هفته دولت ما در بسیاری از راه” گفت: آقای لی با اشاره به مرگبار اخیر گردباد که پاره پاره از طریق دولت است. “ما نمی خواهیم به درک جدی از این وضعیت اما ما همچنین می خواهم به یاد مردمی که نگه داشتن آن را در چشم انداز مهم است.”

در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsomdeclared وضعیت اضطراری بنابراین دولت می تواند منابع بیشتر برای مبارزه با این ویروس را گسترش. او گفت: دولت تایید موارد افزایش به بیش از 50.

یک فرد سالمند بیمار با شرایط بهداشتی اساسی درگذشت پس از به احتمال زیاد در معرض تبدیل شدن به ویروس در حالی که سفر در ماه گذشته بین سان فرانسیسکو و مکزیک روی عرشه یک کشتی متعلق به کارناوال Corp. شاهزاده Cruises, مقامات بهداشتی در Placer County, نزدیکی ساکرامنتو گفت.

کشتی دستور داده شد به بازگشت به سان فرانسیسکو پس از مقامات بهداشت گفت: آنها بررسی کوچک “خوشه” از Covid-19 موارد وابسته به آن سفر در ماه فوریه است.

مقامات در فرانسه گفت: دو بیشتر افراد آلوده به ویروس coronavirus فوت کرده اند به عنوان تعدادی از موارد همچنان به سرعت در حال افزایش در سراسر کشور است.

دو بيمار 64 و 73 بودند در اصل از شمال فرانسه که در آن تعداد قابل توجهی از موارد ظهور در روزهای اخیر. به گفته مقامات 92 جدید موارد شناخته شده بود پس از چهار آوردن تعداد کل عفونت به 377 در کشور است.

در ایتالیا به بدترین شیوع کروناویروس در خارج از آسیا تعداد موارد افزایش به 3,858 تا 25 درصد از 3,089 در روز چهارشنبه. از کسانی که تا به حال 148 درگذشت پنج شنبه از مجموع 107 روز جمعه و 414 تا به حال به طور کامل بهبود یافتند.

روز چهارشنبه دولت ایتالیا دستور داد تمام مدارس کشور به نزدیک تا 15 مارس. همچنین پرده برداری از اقدامات دیگر از جمله تماشاگر-رایگان مسابقات فوتبال و ممنوعیت در دیگر مجامع عمومی از جمله در تئاتر تا آوریل 3. مقامات دادگاه تجدید نظر به ایتالیایی ها به آغوش و بوسه زمانی که آنها را ملاقات کند. شهروندان ارشد می خواست در خانه بمانند.

در استرالیا, مقامات روز پنجشنبه گفت: در حال حاضر وجود دارد 52 تایید موارد بالا از 41 روز پیش از آن. شش نفر که تست مثبت تا به حال هیچ سابقه ای از سفر خارج از کشور و چهار نفر از کسانی که موارد مرتبط با یک خانه سالمندان در سیدنی از جمله 95 ساله که به تازگی درگذشت—نشان می دهد که انتقال در میان ساکنان محلی در راه است. منبع عفونت برای سه نفر دیگر از موارد بررسی شده بود.

“ما باید یک تحول اتفاق می افتد در گسترش این ویروس گفت:” براد Hazzard, وزیر بهداشت برای, New South Wales دولت که شامل سیدنی. مقامات در حال تلاش برای متوقف کردن گسترش اما مهار است “بعید است نتیجه,” او گفت:.

چندین کشور گزارش شده را افزایش می دهد در موارد. کره جنوبی سخت ترین-آمار کشور در خارج از چین گفت: بعد از ظهر پنجشنبه آن را در حال حاضر 6,088 موارد توسط 467 از یک روز پیش از آن. ژاپن گزارش 33 بیشتر موارد آوردن مجموع آن به 317 در حالی که نیوزیلند تایید سوم آن مورد است.

زنده Q&A: آنچه به می دانم که چگونه به آماده سازی

پیوستن به وال استریت ژورنال بهداشت و درمان و علوم و رئیس دفتر استفانی Ilgenfritz و نویسنده ارشد بتسی مک کی در یک گفتگو در رمان coronavirus و جهانی خود را گسترش.

ژاپن روز پنجشنبه گفت که سفر به توکیو توسط رئیس جمهور چین برنامه ریزی شده برای ماه آوریل به تعویق افتاده است به دلیل بیماری همه گیر. این کشور تحمیل یک دو هفته ای قرنطینه در بازدید از چین و کره جنوبی خواهد شد و منع ورود بازدید کننده از مناطق کره جنوبی و ایران بدترین آسیب دیده توسط ویروس.

نیوزیلند گفته مقامات این کشور در مورد سوم از این ویروس به نظر می رسد “خانواده انتقال”—یک مرد در 40s خود را با خانواده که به تازگی از بازگشت به نیوزیلند پس از بازدید از ایران است. سه نفر دیگر از اعضای خانواده مرد را قبلا ناخوشی.

شهرداری آتش نشان disinfects یک خیابان در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در تهران.

عکس: عابدین taherkenareh/Shutterstock/european pressphoto agency

در چین که در آن بیماری همه گیر کردم و شروع آن در اواخر سال گذشته مقامات گزارش 139 موارد جدید پنجشنبه از 119 روز شنبه. عفونت در خارج از چین بوده است پیشی عفونت داخل.

شده اند وجود دارد بیش از 95,000 موارد عفونت در سراسر جهان با حدود 15000 خارج از چین با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح جهانی حدود 3200 نفر کشته شده اند.

مقامات چینی نیز گزارش داد دو نفر از افرادی که به تازگی از خارج از کشور آوردن تعداد کل عفونت منشاء آن در خارج از کشور به 20. مقامات گفتند پا دو نفر یک مادر و دختر که از ایتالیا است که ضربه coronavirus.

ژاپن در تلاش است به گذشته حرکت می کند انتقاد از, چگونه آن را به کار گرفته الماس شاهزاده قرنطینه به عنوان آن به نظر می رسد آینده به توکیو 2020 المپیک.

تلاش برای مهار این ویروس در حال حاضر مجبور به شرکت های هواپیمایی برای لغو پروازها به تجمعات عمومی به حالت تعلیق درآمد و کسب و کار کنفرانس به تعویق افتاد, ارائه یک چالش مهم برای رشد اقتصاد جهانی.

دولت استرالیا افزایش تا محدودیت های مسافرتی جمعه گفت که آن را نمی خواهد اجازه می دهد تا مسافران که اخیرا به کره جنوبی به کشور وارد شوند. آن را در حال حاضر محدودیت در محل برای سرزمین اصلی چین و ایران.

در ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان تصویب $8.3 میلیارد اورژانس هزینه های بسته بندی در روز شنبه برای مبارزه با ویروس. ایتالیا, در ضمن, شد آخرین کشور به آن مدارس است.

بیشتر در Coronavirus

 • آمریکا مرگ و میر افزایش می یابد
 • ژاپن به قرنطینه بازدید کننده از چین, کره جنوبی
 • نور افکن سقوط در آزمایشگاه دست زدن به عوامل بیماری زا
 • خانه عبور $8.3 میلیارد دلار در لایحه به نبرد Coronavirus
 • یک پزشک زندگی این ویروس در خطوط مقدم جبهه
 • Coronavirus پوشش زنده

نوشتن به جنیفر Calfas در [email protected] و مایک Cherney در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im