گردشگران با پوشیدن ماسک صورت وارد در لاپلند در فنلاند فرودگاه رونیمی در فوریه. 1.

عکس: harry آژیر/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

یک کشنده جدید کروناویروس گسترش به دو دوجین از کشورها از چین است. تا کنون ایسلند نیست یکی از آنها است.

که متوقف نشده این کشور از 363,000 مردم از آماده سازی یک ساختمان به نام “جای X” به قرنطینه صدها نفر از مردم باید نیاز بوجود می آیند. ایسلند نیز تاسیس یک مرکز هماهنگی که در آن اورژانس و مقامات دولتی دیدار به صورت روزانه و جلسات.

مقامات محلی در بسیاری از گوشه های از راه دور—از ایسلند به قطب جنوب—در حال عجله برای آماده شدن برای ورود احتمالی ویروس بازتابی از چین جهانی برسد و چگونه به سرعت از ترس در حال گسترش است.

پس از این ویروس برای اولین بار پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر ماه دسامبر از کشته شدن حداقل 811 مردم در درجه اول در سرزمین اصلی چین در میان نزدیک به 37,198 موارد تایید شده. همسایه کشورهایی مثل تایلند و مالزی گزارش داده اند که چند مورد به عنوان بزرگ مراکز اقتصادی با تاسیس چینی جوامع از جمله پاریس و سیدنی است. این ویروس نیز رسیده بیشتر-از راه دور مناطق از جمله لاپلند در شمال فنلاند و در جزیره تنریف در سواحل غرب آفریقا است.

بسیاری از مکان ها, مهم نیست چقدر دور از چین نمی گرفتن هر گونه شانس. حتی قطب جنوب آماده است. قطب جنوب استرالیا برنامه گفت: لغو پرواز را به 23 نفر به آن ایستگاه تحقیقات بر روی مک کواری جزیره و اجازه نمی دهد کشتی های توریستی بازدید از سایت.

برخی از 11,000 کیلومتر از ووهان پوستر قرار داده شده است تا در پوند جزایر فالکلند به مردم مشاوره در مورد آنچه که آنها باید انجام دهید اگر آنها شروع به احساس بد. این اطلاعات همچنین به عنوان خوانده شده به هوا و دریا به مسافران زمانی که آنها می رسند. جزایر انتظار می رود در حدود 60,000 گردشگران از کشتی های کروز در این فصل تابستان است.

جزایر فالکلند’ تنها بیمارستان دارای انزوا تسهیلات—اتاق استفاده می شود برای بیماران مبتلا به بیماری های عفونی. مقامات قصد دارد به گسترش منطقه در صورت لزوم.

آماده سازی ها در بخش اندازه گیری چگونه چین رشد اقتصادی بلند گسترش جهانی خود برسد و سوخت گردشگری در سراسر جهان است. زمانی که سندرم حاد تنفسی یا سارس, چتری از چین در سال 2003 این کشور تا به حال در جهان ششم-بزرگترین اقتصاد است. در حال حاضر آن است که شماره 2 در تولید ناخالص داخلی و No. 1 در تجارت است. در سال 2002 حدود هفت میلیون مردم چین سفر فراتر از هنگ کنگ با توجه به گلدمن ساکس. در حال حاضر آنها را حدود 150 میلیون سفرهای بین المللی سالانه است.

“در سال 2003 ما به سختی تا به حال هر گردشگران چینی است. در سال گذشته این بود 100,000 گفت: Ágúst Gunnar Gylfason, مدیر پروژه در ایسلند اداره حفاظت مدنی و مدیریت اضطراری با اشاره به سال 2003 شیوع سارس در چین است.

بیمارستان منطقه ای از Lapland در روانیمی قرنطینه یکی coronavirus آلوده بیمار است.

عکس: harry آژیر/شاتر

نگرانی نیست بی اساس است. این ویروس گسترش یافته است به مکان هایی مانند Lapland منطقه کشش به دایره قطب شمال است که دیده می شود افزایش مشابه در گردشگری چین. در سال 2005 مسافران از چین به سر برد و در مجموع 5,500 شب در لاپلند با توجه به بازدید از فنلاند. سال گذشته که رفت تا به 108,000 شب.

گردشگری بازدید از ووهان آزمایش مثبت پس از گزارش که بیمار به محلی بهداشت کارگران در Jan. 29. مقامات ارسال یک اپیدمیولوژی و یک چینی زبان محقق شمالی از هلسینکی که کمک به پیگیری کردن 21 نفر که در ارتباط با گردشگری گفت: Jussi عاقل که هماهنگ پاسخ از کشور وزارت بهداشت امنیتی است. بسیاری از 21 ممکن است مخاطبین نیز قرار داده شده در قرنطینه به مدت 14 روز.

ردیابی Coronavirus

  • هشتاد و نه نفر در چین در شنبه هل دادن تلفات به 811.
  • شمار تلفات ناشی از شیوع بیماری در حال حاضر پیشی گرفته است که از شیوع بیماری سارس در نزدیک به دو دهه پیش است.
  • چین تایید دیگری 2,656 عفونت آوردن مجموع به 37,198.

دیگر گردشگری و مراکز در حال انجام اقدامات پیشگیرانه. شرق آفریقا کشور جزیره موریس که با استقبال صدها نفر از هزاران نفر از بازدید کننده هر سال باز کرده است سرریز امکانات قرنطینه ممنوع همه واردات حیوانات زنده و متوقف صدور اجازه کار به کارگران چینی.

Kailesh کومار سینگ Jagutpal, این کشور وزیر بهداشت روز سه شنبه گفت: تمام مسافران وارد کردن از چین بدون در نظر گرفتن ملیت قرار داده خواهد شد در قرنطینه.

این جزیره کارائیب از جامائیکا نشده تا کنون تایید هر گونه موارد است. با اینحال این کشور گفت: این آمادگی مراکز قرنطینه و افزایش سهام مربوط به داروها. “من مایل به ایجاد یک درخواست تجدید نظر ویژه ای….به همه جامائیکا به توجه به استاندارد پیشگیری از عفونت و کنترل احتیاطی” جامائیکا سلامت وزیر کریستوفر Tufton, گفت: در مجلس شورای اسلامی در Jan. 29.

در سال 2005 مسافران از چین به سر برد و در مجموع 5,500 شب در لاپلند با توجه به بازدید از فنلاند. سال گذشته که رفت تا به 108,000 شب.

عکس: harry آژیر/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

گرینلند بزرگترین جزیره—اما با جمعیت فقط 56,000 — همچنین ساخت و آماده سازی. افزایش تعداد چینی دیدار به عنوان توریست و یا به دلیل دخالت خود را در محلی ماهیگیری و معدنی-اکتشاف صنایع.

“این یک بازی بسیار بزرگ کشور است و ما نمی دانیم که در مورد اول ممکن است به نوبه خود گفت: هنریک هانسن کشور افسر ارشد پزشکی. گرینلند را اضافه سردرد تست برای coronavirus با ارسال نمونه به دانمارک از آن است که مستقل استان است. آقای هانسن امیدوار به دریافت چنین آزمایشگاهی قابلیت تنظیم در گرینلند.

یک آلمانی توریستی بازدید از جزایر قناری این هفته تایید کرد که قرارداد این ویروس.

عکس: ویولتا مسا/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

در برخی از مکان ها و ترس است که به سادگی گسترش سریع تر از ویروس. هفته گذشته پلیس در کنترل از راه دور کانادا شهر Kenora حدود 430 کیلومتر در شمال, مینیاپولیس, تخلیه اداره پست پس از شکایت دو نفر از کارکنان از اینکه بیمار پس از یک بسته وارد از ووهان. در شیلی, یک مقام بهداشتی خواسته مردم رسیدگی به بسته های از چین با دستکش با توجه به محلی گزارش.

“Coronavirus خیلی جدید. ما نمی دانیم که چگونه آن را می تواند گسترش” گفت: پاسبان Jason کنفیلد از استان انتاریو پلیس در مورد تصمیم به تخلیه.

مقامات بهداشتی بعدها اطمینان مردم به این ویروس نمی تواند از طریق اشیاء بی جان و دفتر پست بازگشایی آن روز.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه خواهد بود شما کلاس چین را از دست داده و coronavirus? چرا ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

نوشتن به Alistair مک دونالد در alistair.macdonald@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو