بسته فروشگاه اپل در پکن. اپل اعلام کرد که بسته شدن آن در فروشگاه ها و دفاتر شرکت های بزرگ در سرزمین اصلی چین تا فوریه. 9 با توجه به کوروناویروس. عکس: وو هنگ/European Pressphoto Agency

شانگهای—چین انزوا در میان coronavirus شیوع نادر یخ برای چنین حیاتی اقتصادی مرکز ناهمواری در سراسر جهان است.

عدم اطمینان بیش از این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 14,500 مردم— اتحاد مختل تجارت در سراسر جهان و زنجیره تامین افسرده قیمت دارایی ها و مجبور کسب و کار چند ملیتی را سخت تصمیم گیری با اطلاعات محدود.

ایالات متحده و دولت ها در اروپا و آسیا در حال اجرای مقررات جدید برای جلوگیری از بازدید کنندگان از چین و صفحه نمایش بازگشت شهروندان ایالات متحده در حالی که خطوط هوایی به حالت تعلیق پروازها به این کشور و شرکت های کشیده مهاجرت مدیران.

“تماس های که من دریافت می باشد:” ما نمی دانیم که چه باید بکنید. کارکنان ما وحشت” می گوید: “راشل Conn یک وکیل استخدام در سان فرانسیسکو در Nixon Peabody LLP. “آنها هرگز در برخورد با یک وضعیت شبیه به این.”

Apple Inc. گفت: این آخر هفته آن را تمام فروشگاه ها و دفاتر شرکت های بزرگ در چین از طریق Feb. 9. این شرکت که در استخدام 10000 نفر در چین نیز رقیب با توقف کار توسط کارخانه که برای تولید قطعات محصولات خود را به فروش می رساند در سراسر جهان است.

چین را بحران بهداشتی در حال آزمایش کل سیستم اقتصادی جهانی و قرار دادن غیر منتظره و اضافی فشار بر شکنندگی تمدید بوم. این هم یک تست از چین قدرت به عنوان یک مصرف کننده و ایالات متحده توانایی به گام تا چین نشدم.

Levi Strauss & Co., که در ماه اکتبر افتتاح شد چین بزرگترین فروشگاه در شهر ووهان مرکز شیوع این بیماری در میان مارک های بین المللی است که با هم بسته اند و هزاران رسانه در سراسر کشور از جمله مک دونالد Corp. و استارباکس, Inc., در بخش مطابق با درخواست دولت برای مردم باقی می ماند کردن خیابان ها.

دولت اندونزی را متوقف کرده است و پروازها به مقصد ووهان, چین و محکم چک های بهداشتی در فرودگاه ها. عکس: Zikri مولانا/SOPA تصاویر/زوما پرس

کارخانه های چینی است که قرار است برای چند روز به جشن سال نو قمری به دنبال ممکن است تعطیل و کارکنان اختلالات از هفته اگر نه بیشتر, تهدید, تولید برنامه در اپل و همچنین تسلا, Inc. و Anheuser-Busch InBev SA.

تضعیف تقاضا برای نفت خام است که تصادفا در 16 ٪ در قیمت از چین شناسایی کروناویروس که باعث عربستان سعودی عملا رهبر سازمان کشورهای صادر کننده نفت برای فشار به دیگر اعضا برای تشکیل جلسه اضطراری روز شنبه اوپک مقامات گفت.

چین بزرگترین وارد کننده نفت و قفل شده-پایین شهر ووهان که در آن ویروس پدید آمده است یکی از کلیدی آن نفت و گاز هاب. دو بزرگ عربستان مشتریان ملی چین شیمیایی Corp. و Hengli پتروشیمی با ظرفیت پالایشگاه از تقریبا 1 میلیون بشکه در روز—کاهش خرید خود را با توجه به یک تاجر نفت و نفت خلیج فارس شد.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چقدر تاثیر اقتصادی آیا شما فکر می کنم coronavirus را در سطح جهان?پیوستن به مکالمه زیر.

پکن-بر اساس انرژی مشاوره JLC Network Technology Co. گزارش 15% افت در پالایشگاه استفاده در طول هفته گذشته به تنهایی.

چینی بازار به شدت کاهش یافته است زمانی که آنها بازگشایی شد صبح روز دوشنبه برای اولین بار پس Jan. 23 پس از تمدید تعطیلات سال نو. معیار ترکیبی شانگهای در چین کاهش یافت 8.1%. خرده فروشی و مصرف کننده خدمات و حمل و نقل سهام منجر به کاهش می یابد. شنژن کامپوزیت کاهش یافته است 8.6%.

Coronavirus تاثیر توضیح داد: بسیاری از 3.7 ٪ کاهش در میانگین صنعتی داو جونز پس از آن آمار یک رکورد در ژانویه. 17, پاک کردن در این سال داشت.

غول دارویی, موسسات مالی و تکنولوژی شرکت های چند ملیتی در حال شروع به تخلیه خود مهاجرت حقوقی واجد شرایط از سراسر چین با توجه به Tammy Krings مدیر اجرایی ATG سفر در سراسر جهان است که برخورد با “کوتاه و قابل پیش بینی” گذشته بلایای طبیعی و تروریسم می ترساند. “این است که فقط در حال رشد” او گفت:.

شرکت های دیگر در حال جابجایی کارکنان از چین برای سه تا شش ماه. برخی از خانواده ها در حال رفتن تا آنجا که به دنبال جدید مدارس برای فرزندان خود – به این معنی که ممکن است آنها را برای همیشه رفته است.

یک مرد با یک ماسک محافظ راه می رفت در یک خالی بزرگ پکن منطقه خرید که معمولا شلوغ در طول قمری تعطیلات سال جدید. عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

گروه مشاوره بوستون خواسته است کارکنان خود را در چین به صرف یک هفته اضافی کار در خانه پس از تعطیلات پایان و فرجام همه سفر به سرزمین اصلی چین برای سه هفته بعد با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

چشمگیر, حرکت, حمل ونقل هوایی از جمله خطوط هوایی آمریکا Group Inc., Delta Air Lines, Inc. و ایالات متحده هواپیمایی Holdings, Inc. روز جمعه به طور موقت به حالت تعلیق پرواز و خدمات به چین به عنوان گردشگران لغو برنامه سفر و خدمه خودداری کردند در پرواز. سنگاپور گفت: آن را به بان کی مون بسیاری از بازدید کنندگان از چین در حالی که فشار ایجاد شده در هنگ کنگ به مهر و موم خود را در مرز با سرزمین اصلی.

پس از این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ووهان بزرگترین شهر در مرکز چین در اواخر ماه دسامبر از کشته شدن بیش از 300 نفر در درجه اول در سرزمین اصلی چین است. اولین و تا کنون تنها—مرگ در خارج از چین گزارش شده در فیلیپین در این آخر هفته که به این بیماری کشته شدن 44 ساله چینی مرد از ووهان. تا کنون حدود 140 مورد در 20 یا کشورهای خارج از سرزمین اصلی چین از جمله هشت در آمریکا

بسیاری از شرکت های جهانی در حال گرفتن نشانه خود را از سازمان بهداشت جهانی که هفته گذشته اعلام کرد شیوع بهداشت عمومی اورژانس و گفت که بسیاری از ناشناختهها شامل شدت انتقال و درمان از رمان coronavirus.

این ویروس به نظر می رسد کمتر کشنده تر از سارس است که به کشته شدن حدود 10% از افرادی که گرفتار آن است. تا کنون حدود 2 درصد از افراد آلوده به ویروس جدید کرونا ويروسی فوت کرده اند. آن را نیز بسیار سخت تر برای انتقال از سرخک است.

دولت چین واکنش نشان داد و با عصبانیت به مرز محدودیت ها و شرکت هواپیمایی لغو شد. “این نوع از واکنش افراطی می تواند تنها اوضاع را حتی بدتر” چین وزارت امور خارجه در روز شنبه نوشت: در آن حساب توییتر. “این راه درست برای مقابله با این بیماری همه گیر.”

صحبت کردن به طور جداگانه در روز شنبه به عنوان بانک مرکزی چین و دیگر سازمان های متعهد و حمایت از اقتصاد, معاون رئیس چین بانکداری و بیمه کمیسیون تنظیم مقررات با اشاره به جامد اصول اقتصادی در کشور و پیش بینی هر گونه ضعف بازار خواهد شد احتمالا “کوتاه مدت و موقتی است.”

یک دهه و نیم پیش زمانی که سندرم حاد تنفسی شیوع بیماری شناخته شده به عنوان سارس لرزاند, جهان, چین, برای اختصاص بخش نسبتا کوچکی از اقتصاد جهانی است. امروز این مسئول تقریبا یک پنجم جهانی تولید ناخالص داخلی در هنگام تنظیم به صورت درآمد – بیش از ایالات متحده را 15 درصد توسط همان اندازه اضافه کردن یک مرض پیچ و تاب و های اقتصادی ضرب المثل است که زمانی که امریکا عطسه جهان جلب سرد است.

استارباکس کارکنان با استفاده از یک دماسنج برای بررسی متوسط از یک مشتری در پکن. عکس: کارلوس گارسیا رولینز/ایسنا

چین به شدت مدیون اقتصاد شده است کند. اخیرا اقتصاددانان بودند با عجله به افزایش پیش بینی نرخ رشد اقتصادی چین در سال جاری در امداد رسانی است که واشنگتن و پکن بود به نام آتش بس به دو سال جنگ تجاری. در حال حاضر این تصویر به سرعت در حال تغییر به عنوان چینی فعالیت های صنعتی و مصرف کننده صرف کند.

ده اقتصاددانان مورد بررسی در روز جمعه توسط وال استریت ژورنال کاهش انتظارات خود را برای سه ماهه اول رشد چین با بیش از یک درصد به متوسط 4.9%. کسانی که پیش بینی کاهش ساخته شد ساعت قبل از ایالات متحده هواپیمایی اطلاعیه ها.

احتمال سقوط در ورود به ایالات متحده توسط چینی—جهان بزرگترین-هزینه مسافران—یکی از عوامل است که می تواند در حال حاضر دندانه سه ماهه اول رشد اقتصادی ایالات متحده اقتصاددانان در روز جمعه گفت.

این ویروس احتمالا نمی کند و یک تهدید جدی برای ایالات متحده را دهه توسعه و در عین حال آنها گفت. اما که می تواند تغییر کند اگر این ویروس نیست موجود به زودی و یا بیشتر به طور گسترده ای گسترش می یابد.

گلدمن ساکس روز جمعه گفت که انتظار دارد این ویروس به کاهش متحده خروجی با 0.4 درصد به 0.5 درصد در نرخ سالانه در سه ماهه اول با رشد rebounding در سه ماهه دوم ترک حداقل تاثیر در تمام سال رشد. گلدمن پروژه های ایالات متحده خروجی را گسترش خواهد 1.7% در نرخ سالانه در ماه ژانویه تا مارس. هنوز هم با اخبار در حال حرکت به سرعت به هیچ کس واقعا نمی داند.

اثر موج دار شدن

چین رشد اقتصادی و رسیدن به معنی مالی تاثیر رمان coronavirus می تواند بیشتر از سارس. کاهش در هزینه های مصرف کننده ممکن است باعث کاهش چین اشتها برای واردات و نزول در خروجی مسافران می تواند افسرده گردشگری درآمد.

سهم چین از جهانی:

15

%

شیوع سارس

10

تولید ناخالص داخلی

5

0

2000

’10

’18

1995

15

%

10

واردات

5

0

2000

’10

’18

1995

20

%

15

10

گردشگری صرف

5

0

2000

’10

’18

1995

سهم چین از جهانی:

15

%

شیوع سارس

10

تولید ناخالص داخلی

5

0

2000

’10

’18

1995

15

%

10

واردات

5

0

2000

’10

’18

1995

20

%

15

10

گردشگری صرف

5

0

2000

’10

’18

1995

سهم چین از جهانی:

15

%

شیوع سارس

10

تولید ناخالص داخلی

5

0

2000

’10

’18

1995

15

%

10

واردات

5

0

2000

’10

’18

1995

20

%

15

10

5

گردشگری صرف

0

2000

’10

’18

1995

سهم چین از جهانی:

15

%

شیوع سارس

10

تولید ناخالص داخلی

5

0

1995

2000

’10

’18

15

%

10

واردات

5

0

1995

2000

’10

’18

20

%

15

10

5

گردشگری صرف

0

1995

2000

’10

’18

منابع: صندوق بین المللی پول (تجارت); بانک جهانی (تولید ناخالص داخلی گردشگری)

“این می تواند چند حداقل از یک دهم درصد و یا آن را می تواند بالا یا نزدیک به کامل در صد بسته به عمق و مدت زمان قرار گرفتن در معرض واقعی” گفت: Lindsey Piegza یک اقتصاددان در Stifel نیکلاس & Co. در نیویورک.

این امواج شوک شروع Jan. 23 زمانی که رئیس جمهور چین دستور داده نامحدود حمل و نقل محاصره در اطراف مرکزی هوبئی استان های غیر متعارف استراتژی برای جلوگیری از ویروس نشات گرفته در این استان سرمایه ووهان. این مستند را پوشش می دهد یک منطقه از حدود 60 میلیون در حالی که سایر مقررات در سراسر کشور با هدف نگه داشتن مردم در خانه.

نقاط جهان به طور موثر به دنبال قرنطینه چین است. روز جمعه دولت آمریکا گفت: غیر آمریکایی که به چین سفر خواهد بود قرنطینه 14 روز پس از ورود در خط با کسانی که هشدار داد که این ویروس می تواند معطل کشف نشده که طولانی است. همین امر برای شهروندان آمریکایی که سفر در هوبئی.

چندین مدیر اجرایی نامه به کارکنان بررسی توسط وال استریت ژورنال تکرار که نگرانی سفارش محدودیتهای سفر به چین است. شرکت های مشاور ارنست & Young و KPMG هر دو یک گام به پیش رفت گفت: کارکنان باید در خانه بمانند تا چند هفته پس از سفر به چین است.

قطع پرواز و خدمات به چین حامل های از انگلستان به سنگاپور و استرالیا به نظر می رسد بی سابقه ای در طول زمان صلح—و احتمالا طولانی پس از چینی بهداشتی مقامات هشدار می دهند ویروس موارد هنوز هم در حال افزایش است. توقف در سال 2010 برای سفر هوایی بیش از حد از اروپا پس از یک فوران ایسلند, آتشفشان Eyjafjallajökull شش روز به طول انجامید. هواپیما که در آسمان آمریکا سه روز پس از حملات تروریستی سال 2001 از جمله بیش از نیویورک است.

یک زن با پوشیدن نقاب در هواپیمایی چین شرقی میز در John F. Kennedy International Airport. برخی از کشورها و شرکت های هواپیمایی در حال تعلیق یا محدود کردن پروازها به مقصد چین است. عکس: جاستین لین/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

پیش بینی هزینه های این بحران غیر ممکن است. سال گذشته که گفت: در یک گزارش که آن را تا به حال دنبال 1,483 اپیدمی حوادث در 172 کشور بین سال 2011 و سال 2018 است. گران ترین در تاریخ اخیر شامل 40 میلیارد دلار در بهره وری از دست رفته با توجه به سارس در سال 2003 و به $55 میلیارد دلار در طول سال 2009 H1N1 آنفلوآنزای خوکی همه گیر که هر دو درگیر چین است. که گفت: شیوع ابولا در غرب آفریقا از سال 2014 تا 2016 دلار هزینه 53 میلیارد دلار در اقتصادی و اجتماعی.

زمانی که سارس, آمار, اقتصاد چین بود در شکوفایی با تورم تعداد مسافران خروجی و رشد سریع تجارت بود اما تنها ششم بزرگترین اقتصاد در حالی که امروز آن را در شماره 2 در تولید ناخالص داخلی و No. 1 در تجارت جهانی است. تنها حدود 7 میلیون جرأت فراتر از هنگ کنگ در سال 2002 با توجه به گلدمن ساکس آمار و ارقام; دولت در حال حاضر تعداد حدود 150 میلیون سفرهای بین المللی سالانه است. هفت نفر از شلوغ ترین ظرف 10 پورت ها در چین امروز با توجه به سازمان ملل متحد آمار و ارقام.

در طول سارس اکثر کارخانه های چینی و مدارس باز مانده است و ملت سهم جهانی تولید ناخالص داخلی تحت نیمی از ارزش خود را از امروز توسط صندوق بین المللی پول را معیار برابری قدرت خرید.

برخی از گذشته بلایای طبیعی از جمله سیل در تایلند در سال 2011 و زلزله و بحران هسته ای همان سال در فوکوشیما ژاپن منجر به طولانی مدت تغییرات زنجیره تامین, حتی پس از فوری مشکلات ثابت شد. برخی از شرکت های بین المللی در حال حاضر به دنبال نقل مکان از چین قبل از شیوع ویروس به عنوان تنش بین واشنگتن و پکن را گرم می شود و در سال های اخیر و هزینه های نیروی کار در چین افزایش یافته است.

این نامشخص است که زندگی عادی را از سر گرفت. صدها میلیون چینی در حال حاضر تمایلی به ترک خانه های خود را پاک کردن به طور سنتی مصرف کننده مهم افزایش طول آخرین ماه قمری تعطیلات سال جدید. ترس در حال رشد است که شرکت در حال حاضر بر روی لبه ممکن است مشکل باقی مانده به خصوص اگر کارگران بازگشت نیست و یا دولت مجموعه جدید تاخیر به کسب و کار و مدرسه از سرگیری.

دوقلو بازدید به کسب و کار و مصرف کنندگان وعده به حداقل به طور موقت کاهش چین اشتها برای واردات با وجود آن تجارت و معامله تعهد در ماه گذشته به افزایش توسط $200 میلیارد دلار خرید از آمریکا کالا و خدمات در طول دو سال آینده.

Costco Wholesale Corp. که سال گذشته افتتاح شانگهای خروجی با هیاهو می گوید: از آن می تواند سه هفته قبل از آن می توانید اندازه هر تجارت تاخیر و واردات اشتها پس از کشتی در حال حاضر در حمل و نقل.

“وجود دارد نگرانی در مورد اختلال و چه در سطح اختلال و چه مدت آن را در حال رفتن به آخرین گفت:” کاستکو chief financial officer, ریچارد Galanti. “هستند بسیاری از ناشناختهها.”

خریداران در یک فروشگاه Costco در شانگهای در سال 2019. چین است که بیشتر به اقتصاد جهانی یکپارچه تر از همیشه قبل از. عکس: aly آهنگ/ایسنا

یکی از نزولی پیش بینی در چین از چن طولانی پکن-بر اساس تحقیقات شرکت پلنوم تماس برای رشد به شیرجه رفتن به 2% در حال حاضر سه ماه است.

“تاثیر در سه ماهه اول خواهد بود گفت:” آقای چن که پایگاه های خود را بدبینی در قسمت در حدود 40% کاهش در سال جدید قمری صرف از سال گذشته است. تعطیلات مربوط به قطار و هواپیما ridership پایین بود 40 درصد از سال گذشته با توجه به داده های رسمی.

نرخ رشد اقتصادی چین برای سال 2020 به عنوان یک کل در حال حاضر به طور گسترده ای پیش بینی کند بیشتر از سال گذشته 6.1 درصد از سه دهه کم با بسیاری از تحلیلگران صحبت پس از معامله تجارت پیش بینی حدود 6 درصد. در حال حاضر اقتصاددانان می گویند کسانی که پیش بینی های خوش بینانه است.

خرده فروشی در حال حاضر ممکن است گسترش تنها 3 ٪ تا 4 ٪ در سه ماهه اول سال از مدت مشابه یک سال پیش در مقایسه با 8 درصد در سال در سال رشد در ماه دسامبر با توجه به ING اقتصاددان Iris اضطراب سخت و ناگهانی.

افزایش بیکاری و تورم می تواند پرش. هوبئی یکی از شش استان مرکزی است که تامین یک سوم از این کشور به نیروی کار مهاجر به سایر نقاط کشور و در حال حاضر بسیاری نمی توانند سفر.

هوانگ Yiping سابق بانک مرکزی چین, مشاور هشدار می دهد که اگر فقط 5 درصد از بخش خدمات کارکنان از دست دادن شغل خود را که 20 میلیون از کار. بالاتر مصرف کننده قیمت ها را تشدید کند در حال حاضر-افزایش-تورم مواد غذایی ناشی از یک کشنده تب خوکی هشدار ژانگ مینگ یک محقق در دولت فکر می کنم تانک آکادمی چینی علوم اجتماعی. اضافه کردن به چین عرضه مواد غذایی چالش یک مورد گزارش شده در یکشنبه توسط آن وزارت جهاد کشاورزی است که یک آنفلوآنزای پرندگان H5N1 حال به نظر می رسد در جوجه های استان هونان, ترکیب سردرد برای تولید کنندگان مرغ در نزدیکی ووهان که می گویند حمل و نقل تنگناها در حال ترک آنها را از خوراک دانه.

چین Nantong پورت به کار گرفته 336 میلیون تن کالا در سال 2019 تا 25 درصد از سال گذشته است. عکس: زو Congjun/زوما پرس

کاهش برخی از آسیب به چهره های اقتصادی چین است این واقعیت است که در سه ماهه اول سال است که به طور معمول در چین حداقل مهم اقتصادی پس از سال جدید قمری تعطیلات همیشه نتیجه در کارخانه خاموش شدن ناگهانی و کندتر تجارت است.

حتی با یک فاجعه در سه ماهه اول پلنوم آقای چن می گوید که اگر ترساندن کوتاه مدت است و, تمام سال رشد هنوز هم می تواند ضربه 5.5 درصد.

علاوه بر این شیوع کروناویروس در درجه اول متمرکز در هوبئی استان که به سرعت گسترش یافته و به عنوان حرکت تولید کنندگان داخلی است اما کمتر از 4.5 درصد از کلی فعالیت های اقتصادی و به طور مشابه اندکی به اشتراک گذاری بین المللی تجارت و سرمایه گذاری است.

گلدمن ساکس در حالی که تصدیق عدم اطمینان در مورد طول اپیدمی گفت که “گذشته شیوع بیماری های ویروسی باید به طور معمول منجر به کوتاه تیز شوک اقتصادی به خروجی” ماندگاری یک تا سه ماه و با بازگشت به گذشته سطح از فعالیت در دو یا سه چهارم. که مدل سازی گلدمن را اقتصاددانان گفت که کاهش رشد تولید ناخالص داخلی چین در سال به 5.5% از قبلی خود 5.9% پیش بینی در حالی که یک مطلب طولانی مدت شیوع بیماری می تواند به معنای رکود به 5% یا کمتر است.

پس از سارس است که در زمان تلفات سنگین در ابتدا اقتصاد چین هنوز رشد 10% در سال است. این سرکوب میدان تیان آن من در سال 1989 کشیده نرخ رشد اقتصادی چین به 3.9 درصد در سال 1990 هر چند آن را به دو رقمی سود در عرض دو سال است که رکود.

اما کسانی که دوره زمانی که اقتصاد چین به طور معمول رشد بسیار سریع تر و با کمتر وابستگی به اقتصاد جهانی است. ووهان و مناطق اطراف آن قطعات حیاتی از زنجیره تامین جهانی و به عنوان طولانی به عنوان آنها جداره خاموش را تهدید می کند که زنجیره تامین تولید محصولات از خودرو به مرغ.

قطعات یدکی برای آی فون ساز اپل از جمله اجزای دوربین ساخته شده در ووهان. .

“وجود دارد جایگزین منابع و ما بدیهی است که کار بر روی کاهش, برنامه ای برای ساختن هر گونه انتظار می رود تولید از دست دادن” گفت: اپل مدیر اجرایی تیم کوک گفت که سرمایه گذاران سهشنبه تامین کنندگان خارج ووهان شد انتظار برای بازگشایی کارخانه های خود را توسط Feb. 10.

اندازه گیری های کلان اقتصادی تاثیر لولا زیادی در کنترل بیماری و هیچ کس نمی داند زمانی که همه چیز شروع به بازگشت به حالت عادی.

یک مادر و پسرش وارد از استان هوبی که در آن coronavirus اول شناسایی شده در یک ایست بازرسی در جیوجینگ پل رودخانه یانگ تسه. عکس: توماس پیتر/ایسنا

“چیزهایی که می تواند به نوبه خود مثبت بیش از وجود دارد فقط به عنوان به سرعت به عنوان آنها می تواند به نوبه خود منفی” با توجه به Patrick J. McHale, مدیر ارشد اجرایی از مینیاپولیس محصولات صنعتی ساز Graco, Inc. او گفت: توسط ایمیل خود را به امید دیدار Graco عملیات در نزدیکی شانگهای شد, طرح میتوانست جمعه توسط شرکت هواپیمایی لغو شد.

در عین حال یکی دیگر تاثیر می آید از این اجتناب ناپذیر falloff در مسافران چینی. آنها نشان دهنده 7 درصد از کل گردشگران به آمریکا و هزینه های خود را بالاتر از هر خارجی دیگر گروه در حدود 6000 دلار برای هر بلیط هواپیما و هتل و رستوران ها و خرید با توجه به تحقیقات شرکت گردشگری اقتصاد است. این شرکت انتظار دارد که 28 درصد کمتر بازدید کنندگان چینی در حال حاضر کاهش هزینه های $5.8 میلیارد به خصوص در کالیفرنیا و نیویورک.

“اگر شما یک hotelier در لس آنجلس, شما در حال رفتن به این احساس گفت:” شرکت رئیس جمهور آدم کیسه.

—فضل زو, Liyan چی جاش Mitchell, تراشه, برش, Patrick Thomas, سارا Nassauer, Benoit Faucon تابستان گفت و تریپ Mickle کمک به این مقاله است.

نوشتن به James T. Areddy در james.areddy@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im