Coronavirus همه چیز را تغییر داد. به جز T. J. Maxx.

خریداران منتظر T. J. Maxx در Ann Arbor, Mich., به بازگشایی در 15 ژوئن پس از چند ماه از بسته شدن.

عکس: سارا Nassauer/وال استریت ژورنال

Coronavirus همه گیر طلیعه در افزایش خرید آنلاین و بسیاری از خرده فروشان در حال تقلا برای انطباق. نه T. J. Maxx. Tjx زمینه -1.52%

تخفیف های زنجیره ای به دنبال ندارد به سرعت تا سطح شیب دار e-commerce فراتر از آن سطح کوچک و یا اضافه کردن ویژگی های جدید اجازه می دهد مشتریان آمریکایی برای خرید محصولات آنلاین و آنها را انتخاب کنید تا در فروشگاه ها. آن را متوقف و در نظر گرفتن سفارشات آنلاین در طول مستندات و حتی در حال حاضر این است که محدود کردن تعداد آیتم ها برای فروش در وب سایت خود را.

پدر و مادر tjx زمینه Cos., که همچنین صاحب Marshalls HomeGoods و سایر تخفیف های زنجیره ای است که با تمرکز به عنوان همیشه در نقشه کشی خریداران به آن بیش از 4500 فروشگاه های جهان, شرط بندی مصرف کنندگان به پرسه زدن در راهروی پس از ماه از گیر بودن در خانه. همانطور که از ژوئن 17 حدود 85 درصد از tjx زمینه فروشگاه بود بازگشایی شد.

“استراتژیک, هیچ چیز تغییر خواهد کرد” tjx زمینه اجرایی Ernie Herrman به گفته تحلیلگران در ماه مه. “ما نمی خواهد نگاه کنید به e-commerce به عنوان عمده ما اعمال نفوذ نقطه به نقطه ما از طریق Covid و از طرف دیگر.”

خاموش-قیمت خرده فروشان مانند T. J. Maxx در بر داشت اقتصاد تجارت الکترونیکی غیرجذاب اما آنها در معرض خطر از دست دادن فروش بیشتر باید یکی دیگر از مستند رخ می دهد.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما انتظار می رود T. J. Maxx مدل کسب و کار موفق در سن Covid-19? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در حال حاضر هر چند خریداران سیل بازگشایی فروشگاه, فشار فروش بالاتر از آنها یک سال پیش آقای Herrman گفت: ممکن است. دیگر زنجیره ای از جمله Macy’s , Inc. و Kohl’s Corp. می گویند فروش در حال اجرا در زیر prepandemic سطوح.

آخرین صبح روز دوشنبه دو دوجین زنان منتظر در خارج از T. J. Maxx در Ann Arbor, Mich., قبل از این بازگشایی پس از ماه از مستند.

“من عاشق این معاملات گفت:” Trina مراتع شیمیایی وابستگی مشاور که سوار یک دقیقه شمالی از ماومی, Ohio. اکثر اوهایو فروشگاه بازگشایی ماه گذشته تا به فروشگاه های محلی “بسیار برداشت بیش از,” او گفت:, و آیا یک باند بخش, T. J. Maxx را انتخاب با تخفیف بالا پایان مارک های طراح.

بسیاری از باز کردن روزه خریداران رفت و به هر دو T. J. Maxx و HomeGoods در سراسر خیابان ها که مبادرت به فروش لوازم خانگی, مواد غذایی و دکوراسیون فصلی در تخفیف. “آن احساس می کند مانند کریسمس امروز” گفت: یکی HomeGoods صندوقدار, چک کردن یک مشتری. “برای ما بیش از حد” مشتری گفت.

“وجود دارد بسیاری از انتقام صرف” گفت: جان Kernan یک تحلیلگر با Cowen , Inc. “مردم شده اند cooped برای تا زمانی که آنها می خواهند به فروشگاه در فروشگاه.”

مربوط تصویری

تحلیلگران و اقتصاددانان به توجه نزدیک به ماهانه تعداد فروش خرده فروشی به عنوان یک راه برای ارزیابی چگونه اقتصاد ممکن است دوره نقاهت بعد از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: کتی Willens/آسوشیتد پرس.

Tjx زمینه رویکرد در تضاد با دیگر خرده فروشان هستند که نمودار پس از coronavirus آینده کمتر در اطراف محور نقشه کشی خریداران در داخل فروشگاه. شرکت مادر سریع-مد خرده فروش زارا در این ماه گفت: این امر به طور دائم نزدیک به عنوان بسیاری به عنوان 1 ، 200 فروشگاه و حرکت بیشتر به شدت به فروش آنلاین.

دیگران خرده فروشان افزایش سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک است. Walmart , Inc. اضافه شدن مواد غذایی آنلاین وانت و تحویل شکافها و به سرعت شروع به حمل و نقل سفارشات آنلاین از بیش از هزاران فروشگاه. مایکل Cos., صنایع دستی و زنجیره تامین که بسته بسیاری از فروشگاه ها در سراسر همه گیر اضافه شده آنلاین وانت و همان روز تحویل خدمات به بسیاری از آن ایالات متحده فروشگاه.

Tjx زمینه می شود فقط 2 درصد از فروش خود را از تجارت الکترونیکی و بسته وب سایت های آن در طول مستندات. حتی در حال حاضر آن را انجام سفارشات آنلاین در یک کندتر از نرخ طبیعی خسته کننده برخی از خریداران آن را به عنوان پایبند به استانداردهای ایمنی است که نیاز به اجتماعی فاصله در آن انبارها.

این شرکت به مدت طولانی catered به خریداران که لذت بردن از “شکار گنج” تجربه مرور راهرو به طور مداوم در حال تغییر کالا, آقای Herrman گفت. “در محیط امروز ما معتقدیم این نوع از تجربه خرید می تواند به عنوان یک استراحت در روز و به عنوان برخی از ‘زمان’ برای مشتریان و در آینده ادامه خواهد داد به صورت یک قرعه کشی برای مصرف کنندگان به فروشگاه های ما,” او گفت:.

نیز وجود دارد که به دلایل اقتصادی برای گریزی به e-commerce توسط tjx زمینه و دیگر خاموش-قیمت خرده فروشان مانند راس Stores ,Inc. که نیست فروش آنلاین و Burlington, فروشگاه , Inc., که متوقف انجام این کار در اوایل سال جاری به گفته تحلیلگران. آن سخت است برای تخفیف خرده فروشان به نوبه خود سود که از جمله هزینه حمل و نقل و برمی گرداند. برخی از برندها به فروش ارزان فروشان نمی خواهید آیتم های خود را آنلاین که در آن خریداران به راحتی می توانید جستجو برای معاملات تحلیلگران می گویند.

“برای بسیاری از شرکت های تجارت الکترونیکی است یک برکت و رحمت و لعنت” گفت: Janine Stichter, Jefferies گروه مالی تحلیلگر توضیح داد که آن را همراه با هزینه های اضافی و کاهش خریداران و بازدید از فروشگاه های فیزیکی. “توصیه من این است که اگر شما نمی نیاز به یک حضور آنلاین آن را انجام نمی. Tjx زمینه یکی از معدود شرکت هایی نیست که به آن نیاز دارید.”

آقای Herrman گفت: تجارت الکترونیکی مکمل است که به فروشگاه ها, اما افزود: “با جذاب تر معیارهای مالی در آجر و ملات در مقابل حاضر ما برنامه ای برای ادامه رشد تجارت الکترونیکی استراتژیک.”

برای tjx زمینه خطر است موج دوم از عفونت است که از نیروی غیرضروری خرده فروشان به طور موقت نزدیک فروشگاه ها دوباره. Apple Inc. به تازگی بسته شده و نزدیک به یک دوجین فروشگاه در چهار ایالت به عنوان coronavirus موارد صعود کرد.

Tjx زمینه چرخش به $887 میلیون دلار ضرر در سه ماه آوریل تا 2 در مقایسه با سود حاصل از $700 میلیون سال قبل. فروش کاهش یافت و به $4.4 میلیارد دلار از $9.3 میلیارد سال قبل است.

Tjx زمینه فروشگاه های بازگشایی با محدودیت ایمنی است که در حال حاضر تبدیل شدن به آشنا به آمریکا خریداران. T. J. Maxx و HomeGoods فروشگاه در آن آربور هر حال یک ظرفیت محدود و یک فروشگاه کارگر شمارش مهمان آمدن و رفتن. یک کارگر ضد عفونی سبد خرید دستگیره ها و فروشگاه ها تا به حال ست موانع در ثبت. موجودی بود فراوان و در برخی از موارد عمیقا با تخفیف.

برخی از خریداران bristled در پرداخت خطوط. “شما نیاز به بیشتر تحویلدار!” گفت: یکی از خریداران در انتظار بررسی در T. J. Maxx. “ما می دانیم. ما فقط باید به تمرین های اجتماعی فاصله,” در پاسخ به یک فروشگاه کارگر مدیریت خط.

اکثر خریداران آمد به خارج شدن از خانه و لمس و دیدن محصولات قبل از خرید. “جداسازی شده است گفت:” مونیکا Rosu, a 23 ساله دانشجوی پرستاری که زندگی 30 دقیقه در بوستون, Mich., او به عنوان مرور یک قفسه لباس در T. J. Maxx. “این اولین بار است که من در یک nongrocery فروشگاه.”

نوشتن به سوزان در Kapner [email protected] و سارا Nassauer در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>