Coronavirus: تجاری در فاجعه

Coronavirus بیماری همه گیر است که ممکن است توسعه به جهانی همه گیر تهدیدی جدی برای اقتصاد جهانی به عنوان سفر و حمل و نقل کالا دریافت به شدت تحت تاثیر قرار. اما کسانی هستند که با استفاده از وحشت گسترده ناشی از ترس از تقابل Covid-19 به عنوان بیماری ویروسی بوده و به نام تجاری در فاجعه.

در بسیاری از نقاط هند و خارج از کشور blackmarket تجارت شکوفایی در ماسک صورت دست sanitisers و موارد دیگر که مردم به درستی یا به اشتباه بر این باورند کمک خواهد کرد که جلوگیری از آنها را از ابتلا به بیم بیماری است که در حال حاضر بیش از آلوده 96,000 مردم در سراسر جهان گرفته و تلفات بیش از 3,000 زندگی می کند.

در ایتالیا یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار ، coronavirus بیمار, جوک, نیز, پخش, همراه با عفونت یک نمونه بودن در مورد قاچاقچیان مواد مخدر تغییر از مواد مخدر به واسطه یک نام تجاری محبوب از sanitiser.

مردم نیز انباشت و احتکار کنسرو و سایر مواد غذایی فاسد شدنی به خاطر ترس از کمبود دادن به تقویت بیشتر به blackmarket کسب و کار.

ضرورت است گفت: به مادر اختراع. اما خرافاتی نابود همچنین می توانید خار نوآوری. هر چند وجود دارد در عین حال هیچ پزشکی ثابت پادزهر برای این بیماری هر چه زودتر به جای بعد قات درمان ترویج بی پروا racketeers که مایل به ساختن یک جفتک سریع هستند به احتمال زیاد به انجام کسب و کار سریع با خریداران ساده لوح.
در حال حاضر سیر در حال تبلیغ به عنوان پیشگیری از Covid-19 هر چند هیچ شواهد علمی برای حمایت از این. این امکان وجود دارد که سیر می تواند زیرزمینی و ظهور در بازار سیاه با قیمت های گزاف.

با وجود تکرار برنامه توسط مقامات بهداشتی و مدنی فکر شهروندان در رسانه های اجتماعی را به وحشت و ایجاد کمبود مصنوعی از طریق احتکار از جمله مشاوره در حال رفتن به سقوط بر روی گوش های ناشنوا را قادر می سازد racketeers به بهره برداری ترس از عذاب-زمان و تبدیل آن به یک بوم-زمان برای خود.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im