سلامت کارگران در خارج از بیمارستان در مادرید چهارشنبه.

عکس: اسکار del pozo/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

تعداد تایید جدید کروناویروس موارد در ایالات متحده پیشی گرفته 60,000 رهبری ادامه داد: افزایش عفونت در نیویورک به عنوان قانونگذاران کار به نرم شدن اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر است که تعطیل گسترده ردیف هایی از کشور است.

جهان گسترده ای وجود دارد بیش از 450,000 موارد شنبه, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 20 ، 000 نفر فوت کرده اند و در یک گریم نقطه عطف اسپانیا روز چهارشنبه پیشی گرفتن چین مرگ و میر از این ویروس است. عفونت در ایتالیا افزایش یافت به 74,386 بسته شدن در چین 81,661.

هند در همین حال اجرا گسترده ترین جهان, اقامت در خانه نظم و پرنس چارلز به 71 ساله و وارث تاج و تخت بریتانیا آزمایش مثبت برای ویروس.

ایالات متحده در حال حاضر مسیرهای پیاده روی تنها چین و ایتالیا در تعداد تایید coronavirus موارد با 60,115 عفونت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. بیش از 800 نفر کشته شده اند.

آخرین Coronavirus

 • مرگ و میر در کشور اسپانیا, سبقت چین
 • جهانی موارد فراتر از 450.000; بیش از 20 ، 000 فوت کرده اند
 • ایالات متحده تایید موارد بالا 60,000
 • هند پیاده سازی در سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش
 • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانونگذاران معتقدند در حدود 2 تریلیون دلار بسته محرک

نیویورک مرکز بیماری همه گیر در امریکا است. دولت تا به حال 30,811 موارد یک شماره است که به شدت افزایش یافته است در روزهای اخیر به عنوان تست افزایش یافته است. اکثر کسانی که در شهر نیویورک است.

مقامات ایالات متحده خواسته اند که هر کسی ترک نیویورک مترو منطقه به خود منزوی برای 14 روز برای جلوگیری از گسترش این ویروس به سایر نقاط کشور است.

به نیویورک بيمارستان تحت فشار یورش موارد جدید Gov. اندرو کومو است که با تمرکز بر افزایش ظرفیت تا 140,000 تخت و دستیابی به تجهیزات مورد نیاز.

“ما به دنبال در هتل ها. ما به دنبال در سابق به خانه سالمندان تبدیل امکانات دیگر به دیفرانسیل” آقای کومو گفت. شهر نیویورک در حال حاضر شنود گذاشته منهتن در Javits Center به طور معمول مورد استفاده برای بزرگ کنوانسیون به عنوان موقت بیمارستان.

فرماندار گفت: دولت در حال حاضر 15,000 هواکش از جمله 4,000 ارسال شده توسط دولت فدرال است. در حالی که به طور قابل توجهی بالاتر از 4000 نفر آن را به حال هفته پیش, آن را هنوز هم تنها نیمی از برآورد 30,000 هواکش مورد نیاز است. “این است که ما تنها بزرگترین چالش” او گفت:.

افزایش موارد می آید حتی به عنوان دولت و شهر نیویورک هستند و تقریبا در یک وقفه. اما شهر نیویورک تراکم به خصوص در پارک ها همچنان به عنوان یک مشکل آقای کومو گفت. او گفت که او امضا کرده است در یک برنامه آزمایشی برای بستن برخی خیابان های شهر به اتومبیل اجازه می دهد تا عبور و مرور بیشتر اتاق به راه رفتن مطابق با جدید اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

هنوز هم آقای کومو وجود دارد گفت: برخی از شواهد نشان می دهد که محدودیت تولید شد و برخی از نتایج با اشاره به این واقعیت است که رای دادن در آن بستری بودند دو برابر پایین بود. “من 100% مطمئن شوید که آن را نگه می دارد یا آن را دقیق اما فلش به رهبری در مسیر درست” او گفت:.

کارگران ساختمان یک سردخانه موقت در خارج از Bellevue بیمارستان در نیویورک است.

عکس: برایان r. اسمیت/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یکی دیگر از نشانه خوبی فرماندار گفت: این وضعیت که در Westchester County, یکی از اولین مکان در ایالات متحده به قرنطینه محدودیت در محل قرار داده. “ما به طور چشمگیری کاهش چه بود افزایش تصاعدی” آقای کومو گفت.

رهبران دولت در سراسر آمریکا خواسته اند که ساکنان به ماندن در خانه در clampdowns با هدف کند کردن روند گسترش این ویروس با محدود کردن تعامل انسان. پورتوریکو رژیم صهیونیستی است. واندا Vázquez روز چهارشنبه پیوست که لیست در حال رشد بستن تمام جزیره را در کسب و کار و پارک ها به جز برای کسانی که از نظر حیاتی است.

اما حرکت هستند برخورد ضربه شدید به کسب و کار بسیاری از ترک تقلا برای نقد و منجر به کاهش هزینه های furloughing کارگران و یا برش حقوق.

به کوسن اقتصادی fallout قانونگذاران و تهمت و دولت به توافق رسیدند در حدود 2 تریلیون دلار بسته محرک. این شامل مستقیم چک برای بسیاری از آمریکایی ها گسترش بیکاری-برنامه بیمه وام به کسب و کار و منابع اضافی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به عنوان ویروس گسترش می یابد.

رئیس جمهور تهمت همچنین گفت که او امیدوار است تا این کشور بازگشایی شد و در بیش از دو هفته به طور قابل توجهی جدول زمانی کوتاه تر از آنچه که بسیاری عمومی-کارشناسان بهداشت توصیه می شود.

سهام ایالات متحده روز چهارشنبه در اتشی تجارت میان تجدید خوش بینی بیش از بسته محرک.

مربوط تصویری

قانونگذاران و کاخ سفید در رسیدن به یک معامله بر روی یک لوله بسته محرک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید نیویورک تبدیل به کانون بحران در آمریکا و هند قرار می دهد 1.3 میلیارد نفر روی زمین افتاده. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: پاتریک Semansky/AP

مقامات اروپایی نیز به دنبال یک مالی پاسخ به این بیماری همه گیر. آنها از وی پشتیبانی گسترده ای برای اجازه دادن به کشورهای شیر پیشگیرانه خطوط اعتباری از منطقه یورو را €410 میلیارد دلار ($440 میلیارد دلار) کمک مالی صندوق. سران اتحادیه اروپا برنامه ای برای ملاقات با تلفنی پنجشنبه برای بحث در مورد پیشنهاد است.

بیش از دو هفته گذشته اسپانیا دچار یکی از سریعترین رشد شیوع کروناویروس در جهان با توجه به آنچه کارشناسان می گویند که ترکیبی از دولت پاسخ آرام به همه گیر اسپانیایی ها فعال شبانه و مقاومت را به دولت دستور داده شده مستندات. این وضعیت بسیار جدی است که مقامات در بر داشت افراد مسن مراقبت و مرده در تخت خود را در بیش از یک خانه سالمندان است.

مقامات بهداشت وجود دارد گزارش 738 مرگ و میر ناشی از Covid-19 pneumonialike بیماری ناشی از ویروس—شدیدترین افزایش روزانه در یک ملی تلفات آن افزایش یافته است به 3,434.

تنها در ایتالیا که 7,503 و میر گزارش شده است coronavirus گرفته بیشتر زندگی می کند.

از اسپری کردن مترو برای قفل کردن تمام شهرها و دولتها در سراسر جهان با استفاده از اقدامات مشابه برای مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس. عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان نگاهی به گذشته شیوع و شواهد علمی به توضیح دهد که آیا این تاکتیک کار می کنند.

در انگلستان که در آن موارد تایید شده اند به بیش از 8000, شاهزاده چارلز آزمایش مثبت برای این ویروس و علائم خفیف دفتر خود گفت. ملکه الیزابت در سلامتی او گفت: کاهش به اظهار نظر در مورد اینکه آیا او تا به حال تست شده برای ویروس. 93 سال پادشاه در گذشته شاهد این شاهزاده در مارس 12 و “زیر تمام مشاوره مناسب با توجه به رفاه او” سخنگوی گفت.

به عنوان گسترش ویروس در سراسر جهان دولت ها نیروبخش برای monthslong محاصره. بیشتر کشورهای در حال اجرای در سراسر کشور و یا با توجه به مستندات حتی به عنوان مقامات دست و پنجه نرم کردن با چقدر اقتصادی درد کشور خود آماده هستند و قادر به تحمل.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

کانادا مقامات گفت: آنها آن را آغاز اجباری در نیمه شب برای همه مسافران به منزوی کردن خود برای مدت 14 روز پس از بازگشت به کانادا. طبق قوانین کانادا افرادی که نقض اجباری قرنطینه می توانید در صورت جریمه یا زندان زمان.

در هند جدید مستند بر 1.3 میلیارد نفر و خاتمه تمام شرکت های خصوصی و ادارات دولتی تلقی غیر ضروری.

رئیس جمهور ایران حسن روحانی گفت: دولت به تشدید محدودیت های مسافرتی آغاز جمعه برای جلوگیری از گسترش این ویروس که مقامات بهداشتی می گویند آلوده 27,017 مردم و منجر به 2,077 فتح کند گرفته شد مرگ و میر.

عربستان سعودی در حال حاضر در 21 روز مقررات منع رفت و آمد شبانه از دوشنبه همچنین اعلام کرد سختگیرانه تر مستند شروع پنج شنبه. مردم را منع می شود از سفر به خارج استان و یا به یا از شهرهای ریاض مکه و مدینه.

برخی از فقیرترین کشورهای جهان دیده می شود یک پرش در موارد, در روزهای اخیر, پیوستن به نبرد با حتی کمتر سلاح از کشورهای توسعه یافته است. میانمار و لائوس هر دو فقیر کشورهای هم مرز با چین به تازگی گزارش خود اولین مورد بعد از هفته نگرانی virus ممکن است گسترش کشف نشده.

در چین که در آن بروز این بیماری در حال کاهش است و این کشور در حال بازگشت به کار یک نظرسنجی از 119 شرکت انجام شده در اواسط ماه مارس توسط اتاق بازرگانی آمریکا در چین نشان داد که 22 درصد از پاسخ دهندگان گفته آنها در حال حاضر از سر گرفته و عملیات کسب و کار عادی. یکی دیگر از 13 درصد انتظار بازگشت به حالت عادی کسب و کار تا پایان این ماه و 23 درصد بیشتر در پایان ماه آوریل است.

چین گزارش کرده است چند روز بدون جدید عفونت داخلی در هفته گذشته, هر چند آن را ادامه می دهد به گزارش موارد جدید در میان مسافران از خارج از کشور. در مجموع بیش از وجود دارد 81.500 viapark اقامت ، موارد و بیش از 3200 مرگ و میر در کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

متوسط چک در جینگمن ایستگاه راه آهن در چین هوبئی.

عکس: پنگ چی/زوما پرس

مربوط به پوشش

 • تاریخی 2 تریلیون دلار Coronavirus بسته کمک های نزدیک خط پایان در کنگره
 • هنگامی که آن را امن برای شل Coronavirus مستندات?
 • مقامات ایالات متحده می گویند هر کسی ترک نیویورک منطقه باید خود جدا برای 14 روز
 • تگزاس Coronavirus پاسخ این است که نگه داشتن آن محلی
 • مسن Coronavirus صورت بیماران بلندی ICU, تخت, کمبود
 • زنده به روز رسانی: بیماری همه گیر کوروناویروس

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به Talal انصاری در Talal.Ansari@wsj.com, Newley Purnell در newley.purnell@wsj.com و حداکثر در کولچستر max.colchester@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im