سلامت کارگران در خارج از بیمارستان در مادرید چهارشنبه.

عکس: اسکار del pozo/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ایالات متحده نقل مکان کرد و برای نرم کردن اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان تأييد موارد در ادامه به افزایش در کشور و جهان با اسپانیا فراتر چین مرگ و میر از این ویروس است.

هند در همین حال اجرا گسترده ترین جهان, اقامت در خانه نظم و پرنس چارلز به 71 ساله و وارث تاج و تخت بریتانیا آزمایش مثبت برای ویروس.

ایالات متحده در حال حاضر مسیرهای پیاده روی تنها چین و ایتالیا در تعداد تایید coronavirus موارد با 55,243 عفونت با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 800 نفر کشته شده اند.

آخرین Coronavirus

  • مرگ و میر در کشور اسپانیا, سبقت چین
  • جهانی موارد پیش افتادن 438,000
  • بیش از 19,600 درگذشت
  • هند پیاده سازی در سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش
  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانونگذاران معتقدند در حدود 2 تریلیون دلار بسته محرک

نیویورک مرکز بیماری همه گیر در ایالات متحده با نرخ عفونت وجود دو برابر شدن هر سه روز با توجه به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو. دولت بیش از 26,000 موارد یک شماره است که به شدت افزایش یافته است در روزهای اخیر به عنوان تست افزایش یافته است. اکثر کسانی که در شهر نیویورک است.

مقامات ایالات متحده خواسته اند که هر کسی ترک نیویورک مترو منطقه به خود منزوی برای 14 روز برای جلوگیری از گسترش این ویروس به سایر نقاط کشور است.

رهبران دولت در سراسر آمریکا خواسته اند که ساکنان به ماندن در خانه در clampdowns با هدف کند کردن روند گسترش این ویروس با محدود کردن تعامل انسان. اما کسانی که در حال حرکت برخورد ضربه شدید به کسب و کار بسیاری از ترک تقلا برای نقد و منجر به کاهش هزینه های furloughing کارگران و یا برش حقوق.

کارگران ساختمان یک سردخانه موقت در خارج از Bellevue بیمارستان در نیویورک است.

عکس: برایان r. اسمیت/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

به کوسن اقتصادی fallout قانونگذاران و تهمت و دولت به توافق رسیدند در حدود 2 تریلیون دلار بسته محرک. این شامل مستقیم چک برای بسیاری از آمریکایی ها گسترش بیکاری-برنامه بیمه وام به کسب و کار و منابع اضافی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به عنوان ویروس گسترش می یابد.

سهام ایالات متحده در چرخش بین سود و زیان جمعه به عنوان سرمایه گذاران اولیه خوش بینی در مورد بسته محرک مشکلاتی روبرو در میان نگرانی های تازه در مورد آسیب های اقتصادی از این بیماری همه گیر.

مربوط تصویری

قانونگذاران و کاخ سفید در رسیدن به یک معامله بر روی یک لوله بسته محرک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید نیویورک تبدیل به کانون بحران در آمریکا و هند قرار می دهد 1.3 میلیارد نفر روی زمین افتاده. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: پاتریک Semansky/AP

مقامات اروپایی نیز به دنبال یک مالی پاسخ به این بیماری همه گیر. آنها از وی پشتیبانی گسترده ای برای اجازه دادن به کشورهای شیر پیشگیرانه خطوط اعتباری از منطقه یورو را €410 میلیارد دلار ($440 میلیارد دلار) کمک مالی صندوق. سران اتحادیه اروپا برنامه ای برای ملاقات با تلفنی روز پنجشنبه برای بحث در مورد این پیشنهاد با هدف اطمینان بازار است که دولت های منطقه یورو باید به معنی تلاش برای نجات اقتصاد.

بیش از دو هفته گذشته اسپانیا دچار یکی از سریعترین رشد شیوع کروناویروس در جهان با توجه به آنچه کارشناسان می گویند که ترکیبی از دولت پاسخ آرام به همه گیر اسپانیایی ها فعال شبانه و مقاومت را به دولت دستور داده شده مستندات. این وضعیت بسیار جدی است که مقامات در بر داشت افراد مسن مراقبت و مرده در تخت خود را در بیش از یک خانه سالمندان است.

مقامات بهداشت وجود دارد گزارش 738 مرگ و میر ناشی از Covid-19 pneumonialike بیماری ناشی از ویروس—شدیدترین افزایش روزانه در یک ملی تلفات آن افزایش یافته است به 3,434.

تنها در ایتالیا که 6,820 و میر گزارش شده است coronavirus گرفته بیشتر زندگی می کند.

از اسپری کردن مترو برای قفل کردن تمام شهرها و دولتها در سراسر جهان با استفاده از اقدامات مشابه برای مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس. عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان نگاهی به گذشته شیوع و شواهد علمی به توضیح دهد که آیا این تاکتیک کار می کنند.

در انگلستان که در آن موارد تایید شده اند به بیش از 8000, شاهزاده چارلز آزمایش مثبت برای این ویروس و علائم خفیف دفتر خود گفت. ملکه الیزابت در سلامتی او گفت: کاهش به اظهار نظر در مورد اینکه آیا او تا به حال تست شده برای ویروس. 93 سال پادشاه در گذشته شاهد این شاهزاده در مارس 12 و “زیر تمام مشاوره مناسب با توجه به رفاه او” سخنگوی گفت.

-در سراسر جهان coronavirus موارد پیشی گرفته 438,000 جمعه و بیش از 19,600 مردم فوت کرده اند با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 111,000 افراد آلوده به این ویروس را بازیافت.

به عنوان گسترش ویروس در سراسر جهان دولت ها نیروبخش برای monthslong محاصره. بیشتر کشورهای در حال اجرای در سراسر کشور و یا با توجه به مستندات حتی به عنوان مقامات دست و پنجه نرم کردن با چقدر اقتصادی درد کشور خود آماده هستند و قادر به تحمل.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

در هند جدید مستند بر 1.3 میلیارد نفر و خاتمه تمام شرکت های خصوصی و ادارات دولتی تلقی غیر ضروری. در بخش هایی از پایتخت دهلی نو وجود دارد تعداد کمی از مردم در خیابان چهار شنبه جدا از فروشندگان کنار جاده ای منینگ خود میوه و سبزی می ایستد. مترو قطار به طور معمول استفاده شده توسط هزاران نفر در سراسر آلاینده شهر بسته شدند.

این کشور دارای تعداد کمتری از موارد تایید شده در مقایسه با بسیاری از کشورهای جهان با 562 عفونت های, با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

رئیس جمهور ایران حسن روحانی گفت: دولت به تشدید محدودیت های مسافرتی آغاز جمعه برای جلوگیری از گسترش این ویروس که مقامات بهداشتی می گویند آلوده 27,017 مردم و منجر به 2,077 فتح کند گرفته شد مرگ و میر.

عربستان سعودی در حال حاضر در 21 روز مقررات منع رفت و آمد شبانه از دوشنبه همچنین اعلام کرد سختگیرانه تر مستند شروع پنج شنبه. مردم را منع می شود از سفر به خارج استان و یا به یا از شهرهای ریاض مکه و مدینه. حکومت نظامی در آن شهرستانها تمدید شد برای شروع در 3 p. m.

در نشانه coronavirus را رسیدن به گوشه های دور از جهان, ایالات متحده آمریکا, قلمرو گوآم در غرب اقیانوس آرام است و در حال حاضر ثبت شده 32 مورد و یک مورد مرگ, با توجه به دولت های محلی.

برخی از فقیرترین کشورهای جهان دیده می شود یک پرش در موارد, در روزهای اخیر, پیوستن به نبرد با حتی کمتر سلاح از کشورهای توسعه یافته است. میانمار و لائوس هر دو فقیر کشورهای هم مرز با چین به تازگی گزارش خود اولین مورد بعد از هفته نگرانی virus ممکن است گسترش کشف نشده.

توکیو فرماندار مردمی شهرستان برای کار از خانه که در آن ممکن است و جلوگیری از غیر ضروری آخر هفته سفرهای خارج پس از کلانشهر گزارش 41 جدید کروناویروس موارد شنبه بیش از دو بار به عنوان بسیاری به عنوان قبلی روزانه بالا. آورده شده است که از کل موارد در توکیو به 212.

تا کنون در ژاپن انجام داده است نسبتا خوبی در مقایسه با آمریکا و اروپا در جلوگیری از گسترش ویروس. کشور شناسایی 1,193 موارد و 43 مرگ به عنوان پایان روز سه شنبه. کارشناسان هشدار داده اند که افزایش ناگهانی می تواند loom اگر مردم موفق به گرفتن اقدامات پیشگیرانه از قبیل شستن دست های خود را و اجتناب از اجتماعات بزرگ.

در چین که در آن بروز این بیماری در حال کاهش است و این کشور در حال بازگشت به کار یک نظرسنجی از 119 شرکت انجام شده در اواسط ماه مارس توسط اتاق بازرگانی آمریکا در چین نشان داد که 22 درصد از پاسخ دهندگان گفته آنها در حال حاضر از سر گرفته و عملیات کسب و کار عادی. یکی دیگر از 13 درصد انتظار بازگشت به حالت عادی کسب و کار تا پایان این ماه و 23 درصد بیشتر در پایان ماه آوریل است.

چین گزارش کرده است چند روز بدون جدید عفونت داخلی در هفته گذشته, هر چند آن را ادامه می دهد به گزارش موارد جدید در میان مسافران از خارج از کشور. در مجموع بیش از وجود دارد 81.500 viapark اقامت ، موارد و بیش از 3200 مرگ و میر در کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

متوسط چک در جینگمن ایستگاه راه آهن در چین هوبئی.

عکس: پنگ چی/زوما پرس

مربوط به پوشش

  • هنگامی که آن را امن برای شل Coronavirus مستندات?
  • مقامات ایالات متحده می گویند هر کسی ترک نیویورک منطقه باید خود جدا برای 14 روز
  • مسن Coronavirus صورت بیماران بلندی ICU, تخت, کمبود

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به Talal انصاری در Talal.Ansari@wsj.com, Newley Purnell در newley.purnell@wsj.com و حداکثر در کولچستر max.colchester@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de