بریتیش ایرویز گفت: تمام پروازها به مقصد و از پکن و شانگهای لغو خواهد شد. عکس: استیو پارسونز/PA/آسوشیتد پرس

تعداد زیادی از مردم در چین آلوده سریع-پخش جدید کروناویروس پیشی گرفته است که از سندرم حاد تنفسی یا سارس نزدیک به دو دهه پیش به عنوان خطوط هوایی یمن پروازهای خود به این کشور ها و دولت ها در سراسر جهان مشغول به کار برای بازگرداندن شهروندان خود از این شهر در مرکز شیوع.

بریتیش ایرویز و اندونزی شیر هوا گفت: آنها توقف همه پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین و خطوط هوایی آمریکا گفت: این امر تعلیق پروازها به مقصد شانگهای و پکن از لس آنجلس به نقل از یک کاهش قابل توجهی در تقاضا برای سفر است.

Coronavirus موارد

به تازگی شناسایی ویروس اعتقاد به سرچشمه گرفته و در بازار دام در ووهان شده در سراسر چین و در سراسر جهان از جمله به آمریکا

توجه داشته باشید: به عنوان Jan. 29, 9 p. m. ET

منابع: محلی مقامات بهداشتی; CSSE JHU

با هم گرفته هواپیمایی’ حرکت می کند به عنوان یک منادی بیشتر کاهش به خدمات به سرزمین اصلی چین به عنوان نگرانی های ایمنی و افزایش تقاضا به شدت افت باعث توسط ویروس سریع گسترش در سراسر جهان است.

در یک ماده از هفته پاتوژن کشته شدن حداقل 170 نفر و آلوده بیش از 7,700 مردم در چین با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت. که دومی شماره صدر سارس که همچنین در چین نشات گرفته کشتن 349 مردم و آلوده کردن 5,327 در سرزمین اصلی چین طی نه ماه شیوع در سال 2002 و 2003. تعداد سارس عفونت های جهان—8,098—است که هنوز هم بالاتر از کل جدید کروناویروس—6,065 با توجه به این که.

چه کسی گفت که تصمیم روز پنج شنبه که آیا برای اعلام وقوع یک بین المللی بهداشت عمومی اورژانس بر اساس تعداد فزاینده ای از موارد و شواهد از انسان به انسان انتقال در خارج از چین است.

مایکل رایان مدیر اجرایی این که سلامت در شرایط اضطراری برنامه ستایش چین در واکنش به شیوع روز چهارشنبه. “خودم و مدیر کل هرگز دیده می شود مقیاس تعهد از یک بیماری همه گیر پاسخ در این سطح” دکتر رایان گفت.

در همین حال دولت ها در سطح جهان بودند تخلیه شهروندان خود از ووهان شهر در مرکز چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته.

هواپیمای حامل بیش از 200 آمریکایی ها وارد شده اند در صبح روز چهارشنبه در پایگاه هوایی رزرو مارس در شهرستان ریورساید کالیفرنیا. مسافران غربالگری شدند که چندین بار—دو بار در چین قبل از اینکه مجاز به هیئت مدیره پرواز و دوباره پس از این هواپیما متوقف شد و در, Anchorage, آلاسکا, برای سوخت گیری. آنها خواهد شد به نمایش دوباره در کالیفرنیا و به طور موقت قرار دارد وجود دارد برای یک دوره از زمان با توجه به آلاسکا وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی.

مت, Hancock, وزیر امور خارجه برای مراقبت بهداشتی و اجتماعی در انگلیس در توییتی در روز چهارشنبه که دولت در حال کار بر روی تخلیه شهروندان خود از ووهان است و تمام مسافران خواهد بود برای جدا 14 روز پس از ورود.

استرالیا که حدود 600 شهروندان در هوبئی استان که ووهان پایتخت گفت: این امر نیز تخلیه شهروندان خود و قرنطینه آنها در یک مرکز بازداشت در دور جزیره کریسمس استرالیا قلمرو به طور معمول استفاده می شود برای پناهجویان.

وال استریت ژورنال را شان لی و استفانی یانگ سفر به هوبئی چین استان در مرکز جدید کروناویروس بیماری همه گیر. به عنوان مقامات تحمیل تنگ تر قوانین قرنطینه آنها خواسته شد به صرف 14 روز در داخل خانه و انجام روال دقیق. عکس: Arek Rataj/آسوشیتد پرس

Jin Geun Lim کانکتیکات بود در میان آمریکایی ها که نمی توانستم یک صندلی در ایالات متحده پرواز ترک او را سرگردان در ووهان به جای شروع ترم آخر دانشگاه در دانشگاه بریدج.

23 ساله آقای لیم که سفر به این شهر برای دیدار با او در قوانین برای اولین بار در روز چهارشنبه گفت او مادر در قانون در جریان بوده است به بازار دو ساعت قبل از زمان افتتاح تا اطمینان حاصل شود او می تواند گوشت و سبزیجات موارد که از فروش سریع ترین. او پاک همه چیز او را لمس با الکل مالش او اضافه شده است.

آقای لیم گفت که او تا به حال شده است در خارج از خانه در نه روز. خانواده گذشت زمان با کارت های بازی و تماشای فیلم است. او گفت که او رفته بود در رسانه های اجتماعی برای ارتباط با جهان خارج—تفریح و سرگرمی ساخته شده تشدید شده توسط 2G رومینگ داده که به معنی بارگذاری یک Instagram photo طول می کشد 10 ثانیه و یا بیشتر است.

پس از ارسال یک مقاله است که با جذب هزاران نفر از “upvotes” تایید او تمام روز را صرف پاسخ دادن به سوالات از خوانندگان کنجکاو. “این سرگرم کننده ترین من تا کنون او گفت:” هر چند او اضافه کرد که او از دست رفته این مواد غذایی به خانه برگشت.

سفارت ایالات متحده در پکن گفت: این امر کار با مقامات چینی برای پیدا کردن گزینه های دیگر برای شهروندان ایالات متحده باقی مانده در ووهان به ترک شهر چینی از 11 میلیون است که در مستند از هفته گذشته برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.

چند کشور دیگر از جمله ژاپن و کره جنوبی نیز برنامه ریزی تخلیه شهروندان خود هستند.

دولت چین است که نیاز به شرکت های هواپیمایی به مسافران ارائه رایگان لغو در prebooked پرواز.

موارد جدید در ادامه به ظهور در سراسر جهان است. امارات متحده عربی وزارت بهداشت گفت: یک خانواده چهار بازدید از ووهان تا به حال قرارداد جدید coronavirus وسط شرق کشور برای اولین بار تایید موارد است.

قزاقستان که به دلیل داشتن مرز مشترک با چین گفت: این امر تعلیق تمام لینک های حمل و نقل به کشور علاوه بر توقف صدور ویزا برای شهروندان چینی بیش از coronavirus. گرجستان شد تعلیق همه مستقیم ترافیک هوایی با چین به عنوان یک اقدام پیشگیرانه شوروی سابق جمهوری ترافیک هوایی با اقتدار گفت. در روسیه همه اپراتورها تور را متوقف فروش تور به چین از جمله پروازهای چارتر با توجه به ملی روسیه گردشگری آژانس Rostourism.

10-نقطه در صندوق پستی خود را

دریافت روزانه تور با راهنما از بهترین قاشق و داستان در وال استریت ژورنال. برای ثبت نام در 10 نقطه عضویت در خبرنامه.

نیوزیلند به دنبال ایالات متحده در ارائه مشاوره در برابر غیر ضروری سفر به چین و استرالیا خواست شهروندان خود را به تجدید نظر در سفر به این کشور است.

ایالات متحده گسترش نمایش برای coronavirus به 20 فرودگاه در این هفته هر چند سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر گفت: آمریکایی ها نمی باید به نگرانی در مورد سلامت و ایمنی خود را و اشاره کرد که ایالات متحده ثبت شده بود تنها پنج مورد تأیید است.

بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد جدید کروناویروس از جمله منبع خاص و دوره قبل از عفونت شروع به نشان دادن علائم است.

رهبر هنگ کنگ کری لام در روز سه شنبه خواست ساکنان به خانه بازگشت از سرزمین اصلی بلافاصله و به قرنطینه خود را در خانه برای 14 روز پس از.

حزب کمونیست-اجرای روزانه مردم از طریق رسمی اجتماعی-رسانه, حساب خواسته است که مسافران که تا به حال ساخته شده هر یک از 116 داخلی سفرها توسط حمل و نقل عمومی—پست ذکر شده خاص و قطار و هواپیما و اتوبوس شماره—قرنطینه خود را در خانه و گزارش به مقامات در جوامع خود. مسافران فقط دو نفر از کسانی که در سفر گرفته Jan. 6 ژانویه. 23 بيني شده است با توجه به ارسال.

هواپیمای حامل بیش از 200 آمریکایی ها وارد شدند در مارس پایگاه نیروی هوایی در شهرستان ریورساید کالیفرنیا در روز چهارشنبه. آنها شده اند به نمایش چندین برابر خواهد شد و به طور موقت مستقر در این پایگاه است. عکس: مت هارتمن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مرتبط

  • کسب و کار تعلیق چینی عملیات در میان Coronavirus نگرانی
  • یک آمریکایی را به تلاش برای خارج شدن از ووهان با دخترش
  • آمریکایی ها تخلیه از ووهان تصویب اولیه سلامت صفحه نمایش برای Coronavirus
  • آنچه که در مورد جدید چینی Coronavirus
  • هواپیمایی لوفت Coronavirus به قطع به درآمد
  • استرالیا Coronavirus تخلیه طرح: یک جزیره کوچک 1000 مایل دور
  • به عنوان چین قفل کردن شهرها و ساکنان نبرد ویروس ترس و خستگی

نوشتن به استفانی یانگ در stephanie.yang@wsj.com و جولی در ورناو Julie.Wernau@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو