Coronavirus موارد بیش از 100,000 عنوان کشورهای مبارزه برای مهار گسترش

مسافران عبور سربازان انجام ضد عفونی کار در یک فرودگاه در دائگو کره جنوبی در روز جمعه.

عکس: kim kyung-hoon/ایسنا

تعداد تایید coronavirus موارد در سطح جهانی و در صدر 100,000 روز جمعه به عنوان عفونت در خارج از چین ادامه داد: به کوه و بسیاری از کشورها و شهرستانها تلاش برای به دست آوردن این بیماری تحت کنترل است.

وجود دارد 100,329 تایید موارد این ویروس در سراسر جهان بیش از یک پنجم است که در کشورهای دیگر از چین با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کره جنوبی دوم بدترین آمار کشور گزارش یکی دیگر از پرش در عفونت آوردن آن شمارش به 6,593. رمان coronavirus است که در حال حاضر در حدود 90 کشور در کمتر از سه ماه پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در مرکز چینی ها در شهر ووهان در ماه دسامبر.

چینی بهداشتی مقامات روز جمعه گزارش 143 عفونت های جدید اما گفت که برای اولین بار وجود دارد و هیچ مورد جدید در سطح وسیع تری در هوبئی استان در خارج از پایتخت آن ووهان در روز قبل. اکثریت قریب به اتفاق چین 80,555 موارد شده اند در هوبئی استان و مقامات در اواخر ماه ژانویه قفل شده ووهان و شهرستانها همسایه برای کمک به مهار این بیماری را گسترش.

در سطح جهانی 3,406 افراد فوت کرده اند از این بیماری شناخته شده به عنوان Covid-19 و 55,694 بهبود یافته اند. در ایالات متحده وجود داشته است 233 مورد تأیید و مرگ و میر 12 عمدتا در ایالت واشنگتن که در آن برخی از مدارس در منطقه سیاتل بسته خواهد شد برای دو هفته و شرکت ها گفت: کارکنان به محل کار از خانه.

روز جمعه یک دلار هنگ کنگ دانشگاه منتشر شد تحقیقاتی که گمان که “مرگ و میر در معرض خطر” برای علامتی Covid-19 بيمار 1.4% بود که بر اساس اطلاعات آن پژوهشگران تجزیه و تحلیل از شهر ووهان.

که کمتر از 3.4% مرگ و مير ذکر شده در اوایل این هفته توسط سازمان بهداشت جهانی که محاسبه شد از تعداد مرگ و میر نسبت به تعداد کل تایید عفونت.

مربوط تصویری

جهانی گسترش این رمان coronavirus مؤثر است بسیاری از جنبه های زندگی روزانه و به زودی که ممکن است شامل آنچه که در قفسه دارو خود را. وال استریت ژورنال به چارلی کمک مالی توضیح می دهد. عکس: گتی ایماژ

آمریکا مقامات بهداشت در مقابل باید گفت که آنها فکر می کنم مرگ و مير رمان coronavirus است به احتمال زیاد بین 0.1% و 1% در بخشی به دلیل می تواند وجود داشته باشد بسیاری از موارد گزارش نشده و یا بدون علامت حامل ویروس.

گابریل لئونگ دین از Li Ka Shing دانشکده پزشکی در دانشگاه هنگ کنگ گفت که حدود 1.4 درصد مرگ و میر در میان افرادی که نشان داد علائم به معنی Covid-19 مرگبارتر از سال 2009 اپیدمی آنفولانزای خوکی هر چند کمتر از سال 1918 همه گیر آنفلوآنزا.

و با توجه به بزرگ و رو به افزایش جهانی شمارش از عفونت کروناویروس “که به معنی مقدار زیادی از زندگی,” او اضافه شده است.

دکتر لئونگ سازمان است که با همکاری مرکز بیماری های عفونی و اپیدمیولوژی و کنترل—محاسبه بیماری مرگ و مير ناشی از آن را برآورد که چگونه بسیاری از مردم در ووهان تا به حال علائم این بیماری قبل از Feb. 25 به جای استفاده از مورد اعداد گزارش شده توسط دولت چین که برخی از کارشناسان مشکوک در حال انجام نگرفته است. در طول دوره آنها مورد مطالعه وجود دارد 2,080 و میر گزارش شده.

آخرین Coronavirus

  • دانشگاه جانز هاپکینز: 100,329 موارد عفونت در سراسر جهان 3,406 مرگ و میر
  • ایالات متحده دارای 233 موارد 12 نفر فوت کرده اند
  • کره جنوبی گزارش 6,593 موارد

روز جمعه در بورس های جهانی سقوط کرد دوباره و سرمایه گذاران انباشت اشیاء بدست آمده به امن اوراق قرضه دولتی در افزایش انتظارات است که بانک های مرکزی را بیشتر اقدام قاطع برای کوسن اقتصادی ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

یک روز پیش از آن بالا که رسمی هشدار داد که بسیاری از کشورها بودند انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کمک به مهار بیماری همه گیر. Tedros Adhanom Ghebreyesus این که مدیر کل گفت که در حالی که بخش عمده ای از coronavirus موارد در حال حاضر متمرکز در چند کشور دیگر دولت نیاز به پاسخ بیشتر زور و اجبار به گسترش جهانی با فعال کردن اورژانس برنامه های آموزش عمومی آماده بیمارستان ها و افزایش ظرفیت خود را برای آزمایش ویروس.

یک کارگر disinfects Hankou نجات کلیسا در ووهان چین در روز جمعه.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“این بیماری همه گیر را می توان تحت فشار قرار دادند اما تنها با یک جمعی هماهنگ و رویکرد جامع است که درگیر تمام ماشین آلات از دولت آقای Ghebreyesus گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در سازمان ملل و آژانس بهداشت در ژنو مقر اواخر پنج شنبه. “این است که یک مته,” او اضافه شده است.

کشورهای دیگر در آسیا گزارش شده بالاتر مورد شماره روز جمعه. مقامات ژاپنی گفت: وجود 31 جدید, موارد مصرف این کشور در مجموع به 348. از کسانی که 35 نشان داد هیچ نشانه ای ندارند.

یک گزارش از بانک توسعه آسیایی در روز جمعه برآورد coronavirus اپیدمی می تواند به کاهش اقتصادی جهان خروجی توسط $77 میلیارد دلار 347 میلیارد دلار یا 0.1%-0.4% از جهانی تولید ناخالص داخلی.

آن گفت: این ویروس خواهد شد و تاثیر قابل توجهی در توسعه اقتصادهای آسیایی از طریق کانال های متعدد از جمله تیز کاهش در تقاضای داخلی پایین تر, گردشگری و سفر کسب و کار و تجارت و تولید ارتباط عرضه اختلالات و عوارض بهداشتی.

بیشتر در Coronavirus

  • آمریکا مرگ و میر افزایش می یابد
  • ژاپن به قرنطینه بازدید کننده از چین, کره جنوبی
  • نور افکن سقوط در آزمایشگاه دست زدن به عوامل بیماری زا
  • خانه عبور $8.3 میلیارد دلار در لایحه به نبرد Coronavirus
  • یک پزشک زندگی این ویروس در خطوط مقدم جبهه
  • Coronavirus پوشش زنده

نوشتن به لوسی Craymer در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de