Coronavirus موارد در میان جهان نخبگان استوک کلاس تنش

مکزیک—شهرستان بیش از 500 ثروتمند مکزیکی از جمله بسیاری از کشور های مالی و کسب و کار نخبگان خود را صرف سالانه تعطیلات زمستانی در شهر رفت و آمد مکرر لوکس از بدرد خوردن Colo. بیش از دو هفته بی خیال آنها skied, خرید, میزبانی گردهمایی در آپارتمانهای و dined در سوشی و استیک مرسوم در رستوران.

در آن زمان آنها در بازگشت به مکزیک در اوایل ماه مارس حداقل 50 از آنها تا به حال Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید از جمله سر از مکزیک بورس و اجرایی این شرکت است که دارای جثه Cuervo تکیلا با توجه به حساب های جمع آوری شده توسط وال استریت ژورنال.

صدها نفر در حال حاضر جدا شده در خودخواسته قرنطینه. جثه Kuri, 71, یک تاجر شناخته شده و پسر عموی میلیاردر مخابرات مغول کارلوس اسلیم آلوده شده در این سفر و همچنان در بیمارستان بستری است.

مکزیکی, مقامات بهداشت عمومی را شناسایی کرده اند Vail سفر به عنوان یک منبع کلیدی از عفونت برای کشور است. آنها بر این باورند که رقبای بینالمللی که برخی از آنها برای سفر از ایتالیا آورده ویروس به یک اسنوبورد رویداد برگزار آخر هفته از Feb. 24.

به Vail سفر و عفونت است که آمد با آن تاکید چگونه بسیاری از قدیمیترین موارد coronavirus در کشورهای غنی و فقیر در میان کسانی که با منابع و اوقات فراغت به سفر خارج از کشور.

مکزیکی, خصوصی سهام صندوق مدیر Fausto میراندا عکس همسر خود را در دامنه بدرد خوردن.

عکس: Fausto میراندا

الگوی تکرار است در سراسر جهان. نخست وزیر کانادا جاستین ترودو همسر سوفی Grégoire Trudeautested مثبت برای Covid-19 پس از سفر در اوایل ماه مارس به لندن جایی که او با حضور در یک رویداد خیریه با مشاهیر از جمله بازیگر Idris Elba, که همچنین آزمایش مثبت است. خانم Grégoire ترودو گفت: او پس از به طور کامل بهبود یافتند.

در برزیل در اوایل موارد آورده بودند به کشور ثروتمند مسافران تعطیلات در ایتالیا. نخست وزیر بوریس جانسون و پرنس چارلز وارث تاج و تخت سلطنتی باید هر دو تست مثبت است. آقای جانسون که به بیمارستان منتقل شد برای آزمون روز یکشنبه در آنچه که دولت به عنوان یک اقدام احتیاطی در حال سفر به یک نشست در آلمان در اواخر ژانویه اگر چه روشن نیست که اگر او آلوده در حالی که سفر.

مقامات دولتی در کامرون و کنیا باید آزمایش مثبت پس از بازگشت به کشور خود از سفر به اروپا است.

سوفی Grégoire ترودو در یک 2019 فایل عکس گفت: در تاریخ 28 مارس که او تا به حال بهبود از Covid-19.

عکس: کریس wattie/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مقصد تعطیلات مانند اسکی خاص در باغ زمستان از عفونت است. مقامات بهداشت عمومی در سراسر اسکاندیناوی گفت: در این ماه است که صدها نفر از مسافران با آلوده شدند Covid-19 در حالی که تعطیلات در اتریش در روستای باغچه از ایسچگل شناخته شده به عنوان “ایبیزا از رشته کوه های آلپ” و محبوب در سال های اخیر در میان مشاهیر مانند پاریس هیلتون. بدرد خوردن آسپن و بسیاری دیگر از محبوب اسکی در غرب ایالات متحده بسته شده اند.

در اکثر موارد عفونت در نتیجه از شانس بد: کسانی که آلوده درک نمی کنند این محدوده اتفاق می افتند همه گیر و یا نیست آگاه باشید که جایی که آنها در حال سفر بودند یک نقطه داغ. هنوز موارد بالا مشخصات را دامن زده کلاس تنش و تغذیه درک که Covid-19 غنی مشکل مردم به خصوص در کشورهای با سطوح بالایی از نابرابری اقتصادی.

“اکثریت [مردم آلوده] به خوبی پاشنه, آیا می دانید ؟” گفت: میگوئل Barbosa, فرماندار مکزیک پرجمعیت پوئبلا دولت که گزارش شده 38 تایید موارد در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر ماه مارس “اگر شما ثروتمند هستید و شما در معرض خطر اما فقیر هستیم ایمنی بدن.”

نخست وزیر بوریس جانسون بود بستری در بیمارستان پس از درد و رنج مداوم علائم از Covid-19.

عکس: خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در اروگوئه طراح مد Carmela Hontou به خانه بازگشت در اواسط ماه مارس از سفر به مادرید که در آن coronavirus پخش شد به سرعت و ندانسته آن را به عقب. او رفت و به یک عروسی با 500 مهمان که آخر هفته آلوده کردن بیش از 40 نفر است. حداقل 20 از اول 29 مورد در اروگوئه بودند افرادی که در تماس با خانم Hontou به گفته مقامات بهداشتی.

خانم Hontou شد و به طور گسترده در رسانه های اجتماعی و شکایت توسط هیئت مدیره مجتمع مسکونی از ساختمان که در آن او زندگی می کند. در اروگوئه و همسایه آرژانتین coronavirus است با نام مستعار “La peste de los chetos” یا طاعون از snobs.

سرزنش هر گروه خاص از مردم—به عنوان تعریف شده توسط خود را نژاد و موقعیت اجتماعی و یا منشاء ملی—ابتال به این بیماری تنها باعث می شود آن را سخت تر برای پزشکان برای درمان آن چرا که مردم کمتر با علائم رو به جلو خواهد آمد برای ترس از شرمندگی ساخت آن را سخت تر برای پیگیری گفت: دکتر جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز است که پس از همه گیر.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

این, به نوبه خود قرار می دهد تمام جوامع در معرض خطر به خصوص فقیرتر بیشتر جمعیت های آسیب پذیر که دسترسی کمتری به خدمات بهداشتی و که نمی توانیم به ماندن خانه از محل کار خود شده است.

“هر سیاستمدار و هر کسی که در تلاش برای سرزنش coronavirus در غنی است که در واقع به خطر انداختن فقیر” دکتر Nuzzo گفت.

گسترده جت-تنظیم و افزایش اتصال ایجاد شرایط مناسب برای coronavirus را به سرعت گسترش بیماری های عفونی کارشناسان می گویند. ترافیک خطوط هوایی جهانی افزایش یافت از آنجا که شیوع سارس در سال 2003 تعداد مسافران انجام شده بالا رفتن از 3.53 میلیارد به 4.3 میلیارد دلار در سال گذشته, با توجه به سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری بازوی سازمان ملل متحد.

علاوه بر این جهانی ناوگان شرکت های بزرگ هواپیما بیش از دو برابر بیش از 20 سال گذشته به 22,000 با توجه به مشاور Jetnet LLC, با بیش از دو سوم در ایالات متحده و مکزیک و برزیل در میان جهانی بالا پنج.

جهانی سفر هوایی کاهش یافت در میان همه گیر با برخی از شرکت های هواپیمایی برش پرواز حجم به اندازه یک نیم و بسیاری از کشورها تصویب محدودیت های مسافرتی برای کند کردن این ویروس گسترش یافته است. ایالات متحده در صنعت هواپیمایی است که به دنبال یک 50 میلیارد دلار کمک مالی در بالای 250 میلیارد دلار در حمایت از صنعت سفر از دولت فدرال است.

سلامت پرسنل سازمان دیده بان سنتی نمایندگی از عشق و شور و مرگ عیسی مسیح در شهر مکزیک در آوریل 5.

عکس: خوزه pazos/شاتر

پلیس تماشای یک پاسگاه در نزدیکی اتریش اسکی رفت و آمد مکرر از Sankt Anton در مارس 14.

عکس: Jan Hetfleisch/گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است برای سال های سال است که افزایش سریع مسافرت هوایی ساخت شیوع سخت تر برای کنترل. در سال 2003 حسین Gezairy عربستان سعودی پزشک و مدیر منطقه ای که نوشت که “به دلیل سریع مسافرت هوایی هیچ کشوری امن است از بیماری های عفونی و شیوع در یک کشور می تواند به راحتی و به سرعت منتقل می شود در سراسر مسافت های طولانی بر کشورهای دیگر از طریق سفر و تجارت است.”

در برزیل Cleonice Gonçalves 63 ساله خانه دار که مشغول به کار در این تونی لبلن محله, Rio de Janeiro, از ذات الریه درگذشت و پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 در اواسط ماه مارس. خانم Gonçalves’ کارفرما اخیرا در بازگشت از سفر به ایتالیا و گفت: خانه دار خانواده او تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در صبح روز قبل از خانم Gonçalves’ درگذشت. مقامات در حال تحقیق در 18 مورد مشکوک به Covid-19 در خانم Gonçalves’ زادگاه میگوئل پریرا.

کلاس خشم در مکزیک هایش در رسانه های اجتماعی پس از دیوید Jassan یک polo-بازی تاجر که به فروش می رساند فناوری مراکز تماس تشخیص داده شد با این ویروس پس از معاشرت با دوستان است که در وایل سفر.

مربوط تصویری

سخت ترین ضربه متحده بریس برای coronavirus عفونت apex, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری شده است و داده ها از یک سفر شرکت نشان می دهد که بسیاری از چینی ها را آغاز کرده اند که سفر دوباره. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Angus دندانه/مهر نیوز

بعد از اینکه تشخیص داده آقای Jassan ارسال شده در یک ویدئو چت با دوستان از اتاق بیمارستان. در زمانی که دولت مکزیک هنوز نه گفتن شهروندان برای شروع اجتماعی فاصله آقای Jassan خواست سریعتر اقدام برای جلوگیری از پر ازدحام بيمارستان مانند اسپانیا و ایتالیا.

آقای Jassan ادعای ناشی از حامیان مردمی رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador به دوبله او را “#LordNeumonia”—با استفاده از کلمه اسپانیایی برای ذات الریه در رسانه های اجتماعی که در آن او بی وقفه حمله به عنوان یک faker به دنبال شرمسار مکزیک رئیس جمهور با گسترش وحشت در مورد کوروناویروس.

“من همیشه می خواستم برای دریافت یک عنوان از اشراف و در حال حاضر من پروردگار” شوخی آقای Jassan در یک مصاحبه تلفنی از بیمارستان در شهر مکزیک ABC مرکز پزشکی.

مکزیک کسب و کار نخبگان در سفر است به Vail از آنجا که 1970s گفت: Christopher Romer رئیس Vail دره همکاری یک گروه کسب و کار.

Jaime رویز متصدی حفاظت ظروف مقدسه کلیسا رئیس مکزیک بورس, مرکز صحبت می کند در یک رویداد در سال 2015. او مبتلا به کوروناویروس.

عکس: سوزانا Gonzalez/مهر نیوز

اکثر مکزیکی بازدید در طول نهمین هفته سال—سفر گروه به عنوان “لا Novena” اسپانیایی برای “نهم”—به دلیل برف است که هنوز هم تازه است اما آب و خفیف تر است به عنوان زمستان در حال آمدن است به پایان است. برخی از اسکی کلاس در رفت و آمد مکرر ارائه شده در اسپانیا به جای مکزیکی بازدید کنندگان است.

“وجود دارد که نگرانی عمیق خود را در محافل کسب و کار” گفت: Gustavo de Hoyos سر از کسب و کار گروه Coparmex. “Coronavirus بحران همزمان با فصل بزرگ برای مکزیکی ها در Vail و بسیاری از تجار و بازرگانان وجود دارد.”

مکزیکی ها که بازدید بدرد خوردن و آلوده شده اند عبارتند از: آقای گوری تاجر که شد اولین بار, مکزیکی, مرگ و میر از coronavirus. Jaime رویز Sacristán از 68 ساله رئیس مکزیک بورس شد, آلوده, بورس اوراق بهادار گفت. خوان دومینگو Beckmann, 52 مدیر اجرایی این شرکت که صاحب خوزه Cuervo تکیلا تجاری نیز آلوده خود شرکت اعلام کرد و گزارش شده است در وضعیت با ثبات است.

مکزیک بانک مرکزی گزارش داد که یک مقام ارشد تست مثبت است. مقامات بانک مرکزی معتقدند که این رسمی که نیست بازدید بدرد خوردن بود در تماس با آقای Sacristán, با توجه به یک فرد آشنا با این وضعیت. رسمی بعد از آن با حضور در بانکداری کنفرانس با صدها نفر از صنعت مالی حرفه ای در آکاپولکو هفته مارس 9. مکزیک رئیس جمهور و وزیر دارایی نیز با حضور در بانکداری کنفرانس.

در این سال به مکزیک سفر به Vail همزمان با برتون ایالات متحده باز است که به طور معمول جذب بین از 10000 و 20000 تماشاگر. تصاویر از یوتیوب نشان می دهد جمعیت بسته بندی شده در grandstands.

خوان دومینگو Beckmann, مدیر عامل شرکت Grupo Cuervo در ماه اوت سال 2017.

عکس: El Universal/زوما پرس

در غرب ایالت جالیسکو 18 نفر بازدید که بدرد خوردن باید آزمایش مثبت برای کروناویروس گفت: فرناندو پترسن دولت وزیر بهداشت. دولت تشخیص داده و در مجموع 123 موارد مثبت از یکشنبه.

“احتمالا مکزیکی به حال برخی از تماس با افراد آلوده از اروپا به حضور در رقابت” آقای پترسن گفت.

Fausto میراندا, مکزیکی خصوصی-حقوق صاحبان سهام مدیر صندوق که سفر به Vail هر سال می گوید که او می داند که حداقل 10 نفر که تایید شده است امتیاز مثبت برای این ویروس پس از این سال را به سفر. او شده است در خود قرنطینه در شهر مکزیک پس از بازگشت در اوایل ماه مارس با هیچ نشانه ای از بیماری است.

“این چیزها اتفاق می افتد گفت:” آقای میراندا که توسط شانس نیست حضور در رقابت های اسنوبورد در این سال است. “من می تواند فقط به عنوان به راحتی در سفر به نیویورک در کسب و کار و نیویورک می توانست مشکل به جای بدرد خوردن.”

نوشتن به رابی Whelan در [email protected] و خوان در منتس [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>