به دلیل coronavirus ترس قفسه مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب خالی شد در یک هدف در راس N. C. هفته گذشته است.

عکس: Mehmet Demirci/زوما پرس

هدف Corp. TGT 4.00% گفت: خرید و فروش مواد غذایی و کالاهای خانگی در حال افزایش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما خرده فروش ممکن است گزارش پایین تر از حد انتظار سود به عنوان تقاضا می افتد برای بالا حاشیه کالاها مانند پوشاک و آن را گران تر می شود به کارکنان و پاک کردن فروشگاه.

فروش قابل مقایسه با کسانی که از فروشگاه ها و کانال های دیجیتال عامل برای حداقل 12 ماه هستند تا بیش از 20% تا کنون در ماه مارس در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. فروش ملزومات خانگی, مواد غذایی و نوشیدنی ها افزایش یافته است بیش از 50 درصد در آن زمان در حالی که فروش پوشاک و لوازم جانبی کاهش یافته است بیش از 20٪.

هدف Walmart , Inc., آمازون.com , Inc. و دیگر خرده فروش مواد غذایی و تمیز کردن محصولات تلاش کرده اند به restock فروشگاه ها و رسیدگی به خروش به عنوان نژاد مردم به سهام تا به عنوان ویروس گسترش می یابد. خارج شده و آمازون اعلام کرده اند برنامه ای برای استخدام 250,000 کارگران موقت.

کروناویروس و فروشگاه تعطیلی: ردیابی امریکا خرده فروشان و رستوران ها

به عنوان مدارس در سراسر کشور و بسیاری از مردم از خانه و فروش خانه-لوازم اداری و سرگرمی کودکان اقلام افزایش یافته است اما “بالاتر-حاشیه اختیاری دسته بندی ها به طور چشمگیری کاهش یافته,” هدف اجرایی برایان کورنل گفت: در تماس با خبرنگاران. اگر این روند ادامه ناخالص حاشیه سود کمتر خواهد بود انتظار می رود برای سه ماهه جاری ،

هدف نیز هزینه های بیش از حد انتظار در کارگر پرداخت و مزایا به دلیل افزایش محصول حجم در حال حرکت از طریق آن زنجیره تامین و نیاز به بیشتر دقیق تمیز کردن روال این شرکت اعلام کرد. این شرکت انتظار دارد که این تغییرات به هزینه بیش از 300 میلیون دلار در طول سه ماهه جاری.

هدف انصراف راهنمایی های مالی برای سه ماهه و سال کامل خواهد شد و به حالت تعلیق در به اشتراک گذاری repurchases این شرکت گفت.

قبلا هدف گفت: تعدیل سود هر سهم برای سه ماهه جاری خواهد رسید $1.55 به $1.75 هر سهم و $6.70 به $7.00 هر سهم برای سال کامل.

خریدار رفتار و فشارهای اقتصادی در حال سیال و غیر قابل پیش بینی آقای کرنل. هدف بررسی خریداران برای ارزیابی نحوه جدید-coronavirus همه گیر ممکن است بر رفتار دراز مدت, او گفت:.

“معمولا یک رکود اقتصادی چیزی است که به تدریج ایجاد شده در طی یک دوره از زمان. این اتفاق تقریبا یک شبه” گفت: آقای کرنل. “آن را ایمن می گویند اینجا نشسته امروز که امریکا تا حد زیادی بسته به کسب و کار است.”

ده ها تن از خرده فروشان از Macy’s , Inc. به Dick’s Sporting Goods , Inc. بسته اند و هزاران نفر از فروشگاه ها به عنوان تعدادی از ایالات متحده عفونت افزایش یافته و مقامات بهداشتی به مردم توصیه می شود به منظور محدود کردن سفر است. تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده بیش از بیش از 50 ، 000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

مدیران در Nike , Inc., که بسته خود را در ایالات متحده فروشگاه مارس 16 گفت: خرید و فروش آنلاین در آمریکا رسید برای ورزشی با نام تجاری در روزهای اخیر.

خرده فروشان ماندن به فروش مواد غذایی, تمیز کردن وسایل و سایر کالاهای ضروری را ساخته اند تعدادی از تغییرات ارائه مطلب پرداخت به ترک تشویق بیمار کارگران به ماندن در خانه افزایش ساعتی پرداخت سازماندهی ارشد-شهروندان-تنها چند ساعت و انجام بیشتر-تمیز کردن مکرر.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

هدف گفت که آن را به گوشت گاو تا کسانی که تلاش کردن خود پرداخت مناطق پس از هر یک از خریداران و قرار دادن علائم بر روی زمین و دیگر مناطق به یادآوری خریداران را به ماندن و جدا از یکدیگر است. شروع پنج شنبه هدف را نیز به طور موقت متوقف پذیرش می گرداند و فروش نیست کیسه های قابل استفاده مجدد و یا اجازه دهید فروشگاه, کارگران بار خریداران کیسه های قابل استفاده مجدد آقای کورنل گفت.

خارج شده گفت: آن اضافه خواهد شد عطسه سپاه پاسداران به پرداخت مناطق در هفته های آینده برای محافظت از تحویلدار, اسپری پایین دستی با مطابق با اصول بهداشتی مواد شیمیایی و محل کف کن در نزدیکی ورودی و ثبت “ساخت آن را آسان تر برای مشتریان به قاضی اجتماعی مناسب فاصله از یکدیگر.”

هدف نیز جلو و عقب در آن برنامه های قبلی به عوض کردن حدود 300 فروشگاه در این سال به جای تکمیل 130 در حال حاضر در راه و قرار دادن بقیه تا سال آینده. خرده فروش برنامه برای باز کردن 15 تا 20 جدید کوچک در قالب فروشگاه های این سال به جای 36 قبلا برنامه ریزی شده حرکت این پروژه به سال آینده.

“ما در اولویت کار است که در مقابل ما برای حمایت از تیم ما ذخیره عملیات و زنجیره تامین” گفت: آقای کرنل.

نوشتن به سارا در Nassauer sarah.nassauer@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im