Coronavirus Bogs پایین بایر را خلاصه مذاکرات حل و فصل

هزاران نفر از شاکیان ادعا می کنند weedkiller باعث سرطان می شود.

عکس: هیون دیلی/آسوشیتد پرس

Bayer AG می گوید: جدید کروناویروس کاهش را حل و فصل مذاکرات با دهها هزار نفر از شاکیان ادعا می کنند که آن خلاصه weedkiller باعث سرطان می شود, آخرین شواهد که همه گیر است و باعث تاخیر و اختلال در سراسر سیستم حقوقی.

این شرکت به تازگی اعمال حق فسخ پیش نویس یک توافق حل و فصل آن رسیده بود با یک گروه از شرکت ها و تمدید مذاکرات از طریق آوریل, با توجه به یک فرد آشنا با موضوع. حقوقی مانور اقدام به خرید بایر برخی از زمان برای ارزیابی خرید اینترنتی از جهانی سقوط اقتصادی ناشی از ویروس های مربوط به خاموش شدن ناگهانی.

بایر شده است تحت فشار قرار داده و سهامداران در سهولت با حل و فصل ادعا می کند قبل از مجمع عمومی سالانه خود که در آن است برنامه ریزی برای برگزاری عملا در آوریل 28.

همانطور که از اواسط ماه مارس بایر رسیده بود پیش نویس حل و فصل شرایط با شرکت های حقوقی متعدد به نمایندگی از سهم قابل توجهی از شاکیان. احزاب بحث شده حدود 10 میلیارد دلار حل و فصل است.

اما در چند هفته گذشته که پیشرفت تا حد زیادی متوقف شده با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

یک سخنگوی بایر گفت: “این فرایند میانجیگری به طور قابل توجهی کاهش یافته و در واقع ما انتظار داریم که این ادامه خواهد داد تا در مورد آینده است.” او گفت که محدودیت های اعمال شده برای کمک به کاهش گسترش ویروس باعث نشست لغو و به تاخیر می اندازد.

“ما نمی توانیم حدس و گمان در مورد نتایج بالقوه از مذاکرات و یا زمان با توجه به ابهامات اطراف همه گیر و محرمانه بودن این روند اما ما همچنان متعهد به درگیر شدن در میانجیگری در ایمان خوب است,” او گفت:.

این شرکت بعید است که به توافق به حل و فصل نهایی مگر اینکه این توافق با بسیاری از شاکیان در این پرونده به طوری که آن را می توانید با قرار دادن دادخواهی به بقیه.

کن فینبرگ دادگاه منصوب میانجی در این مورد گفت: “من خوشبین هستم که مذاکرات حل و فصل موفق خواهد بود اما coronavirus و بهداشت عمومی را مقدم.”

دادگاه ها در سراسر کشور باید به طور نامحدود به تعویق افتاد مدنی منصفه که شامل جمع آوری صدها نفر از مردم در یک اتاق در یک زمان برای داوران انتخاب و اغلب پرواز در وکیل مدافع و شهود از سراسر کشور است. وکلای مدافع می گویند تعلیق این محاکمه به کاهش فشار بر متهمان به حل و فصل موارد به سرعت دانستن کمی وجود دارد که خطر قریب الوقوع که آنها را گران و reputationally آسیب رساندن به محاکمه.

نوشتن به لورا Kusisto در [email protected] و یعقوب Bunge در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im