کروناویروس و رسانه ها: در زمان بحران دموکراسی نیاز به یک مطبوعات آزاد بیشتر از همیشه

باید دولت قدرت را به محدود کردن رسانه ها در مواجهه با یک بیماری همه گیر? به عنوان تلفات تعداد از coronavirus رشد می کند این است که یک سوال در هند مواجه است. پاسخ: جلوگیری از روزنامه نگاران از گزارش ناخوشایند حقایق ممکن است به راحتی یک دولت که ترس انتقاد اما این باعث می شود مردم کمتر امن است.

Uday Deb

در یک دموکراسی پایدار مانند ایالات متحده آمریکا این خواهد بود بیش از حد پیش پا افتاده به تحمل تکرار. هند, اما, است, عبور از زمان نامشخص است. در اوایل این هفته مودی دولت با نزدیک شدن به دیوان عالی کشور در تلاش برای “جلوگیری از جعلی و نادرست در گزارش در نظر گرفته شده که آیا یا نه” که می تواند “باعث وحشت در جامعه”. این به دنبال گزارش از کارگران مهاجر در, هزاران نفر در جریان شهرها بر پا میان این کشور 21 روز مستند به سرعت گسترش ویروس.

در حالی که اصرار رسانه ها به “حفظ یک حس قوی از مسئولیت” دادگاه عالی عاقلانه کاهش یافته است به تداخل با بحث در مورد این بیماری همه گیر. با اینحال حرکت دولت را افزایش می دهد یک موضوع ارزش بحث کردن. در زمان ترس و پیشامد ممکن است این احساس را به مهار نگاران ؟

بحران آشکار در ما اطلاع این بحث است. کانال های خبری در سراسر جهان فلش کمبود در امریکا نبرد در برابر ویروس روزانه. اگر شما در یک غار پنهان شما احتمالا می دانید که ما مواجه با کمبود N-95 ماسک و تجهیزات حفاظتی برای پزشکان و پرستاران. کارشناسان بحث که آیا تست کشور تلاش به اندازه کافی قوی است. خبرنگاران کشف وحشتناک قصه از تروما و ناامیدی در بیمارستان. هر روز تلفات مانت – بیش از یک هزار نفر کشته شده اند فقط در روز پنج شنبه.

به کسانی که با دیکتاتوری خم های ما می آید در سراسر به عنوان هرج و مرج و آمادگی. این کنتراست با چین که ادعا می کند که شامل گسترش ویروس با ترکیبی از سختی اقدامات دولت و سرزده فن آوری است. در واقع بعد از تنظیم کردن آتش سوزی مواج در سراسر جهان چین است که در حال حاضر مشغول بازی جهانی آتش نشان با اعزام پزشکان و تجهیزات پزشکی در خارج از کشور. رهبران آنها این کار را بدون هیچ گونه نگرانی در مورد مزاحم خبرنگاران مجبور چاله در ادعای خود را.

در آزادی خود را در رسانه های هند مانند بسیاری از کشورها می افتد جایی در بین ایالات متحده و چین است. هند نه استبدادی کشور, اما از آن است که به طور فزاینده ای به یک دموکراسی با شبه اقتدارگرا ، نخست وزیر دست پایین اظهارات از بالا. هیچ خبرنگار جرات نداره به بازجویی از او را راه خود را به همتایان آمریکایی کوره جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقریبا هر روز. اگر شما نقطه ضعف در هند مبارزه در برابر ویروس – برای مثال نسبتا پراکنده تست – رسانه های اجتماعی لینچ اوباش بلافاصله فرود بر شما.

برای کسانی که بر این باورند که وضعیت کنونی خواسته های بیشتری از پلیس چوب خبرنگار قلم است که بخشی از مشکل است. آنها انتظار دارند روزنامه نگاران به عنوان سردسته برای دولت در نظر گرفتن هر یک مدعی موفقیت در مبارزه با این ویروس در ارزش اسمی نما هیچ سوالات بی دست و پا نگه داشتن روحیه عمومی بالا با کمرنگ جلوه دادن غم انگیز سرانجام. در این دیدگاه نقش رسانه ها این است که به سوال دولت اما به کار شانه به شانه با آن در زمان بحران.

که این ایده از رسانه ها به عنوان یک lapdog به جای یک ناظر می خواهد درخواست تجدید نظر به کسانی که در قدرت باید به عنوان جای تعجب ندارد. اما در این زمان نامشخص این به نظر می رسد به درخواست تجدید نظر به بسیاری از عادی سرخپوستان به عنوان به خوبی. در تصور عمومی روزنامهنگاری به عنوان یک حرفه ای به نظر می رسد از دست داده اند و بسیاری از آن اخلاقی شین. به عنوان سیاست تر می شود قبیله ای وسوسه برای خاموش کردن منتقدان به جای تعامل با آنها را قوی تر رشد می کند.

این ضربه ممکن است قابل توضیح است, اما آن را نیز فوق العاده احمقانه است. در حال حاضر سرخپوستان نباید نگران باشید که روزنامه نگاران بیش از حد مزاحم, اما آنها به اندازه کافی مزاحم. در یک دموکراسی بهترین راه برای حل یک مشکل است که به ایجاد سر و صدا در مورد آن. هنگامی که شما سکوت رسانه های شما سکوت سر و صدا است که منجر به مشکلات گرفتن ثابت شده است.

اگر شما نگاهی دیگر به ما می بینید یک کشور مصرف می شود نه با چکش جهانی آن تصویر اما با حل آن مشکلات مردم است. قهرمانانه تلاش های در جریان – ساخت هواکش و تهیه ماسک و دنده محافظ برای کارکنان بهداشتی درمانی – نمی خواهد که لگد به دنده بدون تلاش های تهاجمی رسانه ای گوش به اشاره به مشکلات. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است شبیه به این, اما او را ناتوان برای جلوگیری از آن.

در مقابل ما هیچ ایده آنچه که واقعا در رفتن در چین است. باید در مورد 3,300 نفر وجود دارد به عنوان گزارش و یا درست است تعداد ده برابر بزرگتر ؟ اگر چه فرضی واقعی تعداد مرگ و میر 330,000? شاید این خبر در نهایت تبدیل شدن به شناخته شده در جهان بود و وحشت از مائو تسه تونگ را جهش بزرگ رو به جلو و انقلاب فرهنگی در نهایت به نور آمد. اما آنها شناخته می شود به طور متوسط چینی شهروند ؟ به احتمال زیاد نیست.

تصور کنید برای یک لحظه مواج همه گیر در هند بدون معتبر روزنامه نگاران به منظور بررسی حقایق است. شایعات خواهد تبدیل به تنها اطلاعات در دسترس است. در میان تردید, ترس, رشد می کنند. وحشت در جامعه است که هر دولت به درستی ترس خواهد بود بسیار بدتر و بدون اعتماد حقایق برای مقابله با آن است.

همه باید آرزو هند نیز در جنگ خود علیه coronavirus. اما اگر رسانه ها در حال انجام کار خود را به درستی انتظار یک رژیم غذایی از تنگی و عذاب نه آفتابی خوش بینی و تشویق خوب است. ترک که به حزب سخنگویان و یا معادل آنها به عنوان يك روزنامه نگاران.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im