در آن سرعت و عمق این رکود اقتصادی جهانی جدید واقعا متفاوت است از کسانی که قبل از. بر خلاف بازار مسکن و بانکداری, بحران سال 2008 این یک سرایت است که آمار اقتصاد جهانی بسیار بیشتر به طور ناگهانی. به اصطلاح آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1918 بود و دیگری جدی و همه گیر اما این زمان در اطراف, اقتصادی تلفات ناشی از تلاشهای آگاهانه برای جلوگیری از بیماری قبل از آن که بد است.

عمده بخش از اقتصاد را به یک توقف مجازی در میان دولت-تشویق تلاش های حاوی COVID-19 بیماری است. در همان زمان دولت اقدام به کاهش خاموش کردن اثرات در خانواده ها و کسب و کار. کنگره 2 تریلیون دلار بسته امداد شامل کمک به دفع و اخراج های دسته جمعی. آن را نیز می فرستد امداد چک به فردی آمریکایی و تقویت این بیمه بیکاری سیستم.

اما هدف متفاوت از معمولی رکود. “شما نمی توانید به طور همزمان ایجاد شرایط است که باعث کل صنایع را تعطیل و همچنین ‘تحریک’ اقتصاد در همان زمان. آنچه ما انجام می دهیم در حال حاضر فقط یک زن Band-Aid” اقتصاددان می گوید: تیموتی تیلور.

این حیاتی است, او می گوید, اما تا حل و فصل همه گیر. گرفتن اقتصاد دوباره در حالی که همچنین به حداقل رساندن عود COVID-19 “خواهد بود یک فرایند مداوم” دکتر تیلور می گوید: “و این احتمالا رفتن به شامل هر دو پایین به بالا آزمایش و از بالا به پایین تنظیم شده است.”

در آن سرعت و عمق این رکود اقتصادی جهانی جدید واقعا متفاوت است از کسانی که قبل از.

این که چگونه اقتصاددانان نمای نزدیک خاموش شدن اقتصاد در سراسر بخش عمده ای از جهان با توجه به کوروناویروس. و آنها می گویند به این معنی است که باید راه حل های مختلف بیش از حد.

بر خلاف بازار مسکن و بانکداری, بحران سال 2008 این یک سرایت مؤثر بر بهداشت عمومی است که آمار اقتصاد جهانی بسیار بیشتر به طور ناگهانی.

چگونه در مورد 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی? که دیگر جدی و همه گیر در واقع یکی که در آن مرگ و میر بالغ بر حدود 2 درصد از جمعیت جهان است. اما این زمان در اطراف, اقتصادی تلفات ناشی از تلاشهای آگاهانه برای جلوگیری از بیماری قبل از آن که بد است.

غیر معمول بودن این بحران پیامدهای برای سیاست پاسخ در حال حاضر در جریان است در کنگره و فراتر از آن.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی ما حذف paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

یک کلید به عنوان مثال: یک شیرجه رفتن در کسب و کار درآمد باعث یک رکورد سریع افزایش بیکاری قرار دادن تمرکز ویژه بر روی چگونه برای سرپا نگه داشتن بیمار کسب و کار — و نه فقط خانواده ها و یا بانک ها – برای جلوگیری از هنوز هم عمیق تر و دائمی تر و زیان کار در هفته پیش رو است.

علاوه بر این به دلیل آن ریشه در یک بیماری همه گیر اقتصادی در پاسخ به این بحران نیز برجسته در هم تنیده با بهداشت عمومی – گسترش شاید به زمان جنگ به سبک بسیج منابع است. و در تمام جبهه ها کارشناسان می گویند این بحران تلفنی تر از بسیاری برای هر دو سریع پاسخ اولیه و پایدار تطبیقی دنبال کنید از طریق.

“این یک منحصر به فرد و چالش عمیق می گوید:” جاناتان رتهولل اصلی اقتصاددان برای گالوپ و غیر ساکن همکار در موسسه بروکینگز در واشنگتن است. آن نیاز به یک پاسخ فوق العاده ای او می افزاید: حتی به عنوان او صدای امید است که مناسب با مهار این بیماری در افراد ممکن است “احساس راحت رفتن در تعطیلات دوباره و رفتن به رویدادهای ورزشی ،

چگونه است که این متفاوت است ؟

این abruptness و شدت ایستادگی کردن. از رستوران ها و هتل ها به صورت خودکار تولید و بارگذاری سواری عمده بخش از اقتصاد را به یک توقف مجازی در میان دولت-تشویق تلاش های حاوی COVID-19 بیماری است.

بیماری ناشی از اثرات آن بر اقتصاد نادر هستند اما نه بی سابقه است. محققان می گویند یک سال 1918 پاندمی آنفلوانزا (inaptly به نام “اسپانیایی” آنفولانزا) چهارم-بدترین جهانی رویداد های اقتصادی پس از سال 1870 پس از جنگ جهانی اول جنگ جهانی دوم و رکود بزرگ.

کتابخانه کنگره /AP/فایل

یک هادی چک برای دیدن اگر مسافران بالقوه هستند با پوشیدن ماسک در سیاتل در طول 1918-19 همه گیر آنفلوآنزا. در حال حاضر یک قرن بعد از آن تاریخ در حال تکرار خود را – اما اقتصادی انشعابات بسیار متفاوت هستند.

وجود دارد “اجتماعی فاصله” و تلاش های مشابه آن اما نه به امروز تا چه حد. ممکن است این اولین بار است که دولت در پاسخ به بحران بهداشت عمومی باعث رکود اقتصادی, اقتصاددان می گوید: تیموتی تیلور سردبیر مجله اقتصادی دیدگاه توسط ایمیل.

در عین حال این بدان معنا نیست که مداخله از طرف بهداشت عمومی برای اقتصاد بد است. به تازگی منتشر شده مقاله بررسی 1918 همه گیر توسط فدرال رزرو و موسسه تکنولوژی ماساچوست اقتصاددانان می یابد که در شهرستانها که مداخله زودتر و بیشتر پرخاشگرانه انجام نداده و بدتر اقتصادی “و اگر هر چیزی, رشد سریع تر پس از همه گیر شده است.”

این به چه معنی برای راه حل ؟

امروز به طور موقت محدودیت هایی در رستوران ناهار خوری, کنسرت, فیلم و فعالیت های متعدد دیگر شرح داده شده توسط بسیاری از کارشناسان به عنوان تلاش برای “صاف منحنی” از COVID-19 مرگ و میر به برگزاری سنبله در بررسی و کاهش آن در طول زمان است.

اقتصادی پاسخ, به طور مشابه, هدف پهن های مختلف curve – قدر از رکود اثرات در خانواده ها و کسب و کار.

روز جمعه خانه گذشت 2 تریلیون دلار آمریکا معامله زده توسط سنا در مشورت با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin ارسال آن به رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او وعده داد امضا می کند. این بسته شامل وام و کمک به دفع و اخراج های دسته جمعی توسط کسب و کارهای کوچک و سخت ضربه صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی. همچنین اهداف ترین فرد آمریکایی ها با کمک چک و تقویت این بیمه بیکاری سیستم. مقایسه مراحل هستند که سعی در بسیاری از کشورها در سراسر جهان است.

اگر چه همه است که به نام “محرک” هدف متفاوت از معمولی رکود.

“شما نمی توانید به طور همزمان ایجاد شرایط است که باعث کل صنایع را تعطیل و همچنین ‘تحریک’ اقتصاد در همان زمان. آنچه ما انجام می دهیم در حال حاضر فقط یک زن Band-Aid” دکتر تیلور می گوید.

این جایی است که تداوم و سازگاری در می آید. فوری پانسمان حیاتی است. (ایرلند و دانمارک باید برنامه ای برای حفظ شغل به طور مستقیم کمک به هزینه های حقوق و دستمزد در طول رکود اقتصادی است. ایالات متحده در تلاش است وام آسان نسبت که همان پایان است.)

اما تا حل و فصل همه گیر. گرفتن اقتصاد دوباره در حالی که همچنین به حداقل رساندن عود COVID-19 “خواهد بود یک فرایند مداوم” دکتر تیلور می گوید: “و این احتمالا رفتن به شامل هر دو پایین به بالا آزمایش و از بالا به پایین تنظیم شده است.”

چه چالش ها و مشکلات ؟

مهمترین سوال در مورد همه این است که آنچه را در واقع کار می کند ؟ مراحل مانند پرداخت نقدی به خانوارها و وام به کسب و کار ثابت کرده اند که ارزش خود را در بحران های گذشته اقتصاددانان می گویند. و اگر چه بزرگ نجات بسته از کنگره دارای معایب دکتر راسول می گوید در آن پژواک خود را ترجیح داده و راه حل ارائه شده توسط وام بخشش به کسب و کار است که استفاده از پول خود را برای حفظ اشتغال.

سوال دیگر مربوط به انصاف و یا نگرانی در مورد نابرابری. مقدار زیادی از اقتصاددانان و حتی در لیبرال طرف استرس اهمیت سریع و سخاوتمندانه کمک بیش دردناک که در مورد گرفتن چقدر کمک کند. در عین حال بسیاری از شمارنده که نجات می تواند و باید متناسب برای عدالت و پاسخگویی.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای من به $1,000 بررسی می گوید:” دکتر راسول در واشنگتن اشاره کرد که او هنوز هم در حال پرداخت می شود در حالی که بسیاری از آمریکایی ها از دست داده اند همه و یا بسیاری از درآمد خود را.

مجلس سنای آمریکا لایحه قیمومیت که مغلوب ساختن پیشی جستن-کسب و کار خانواده نمی خواهد مستقیم دولت تزریق پول و پرداخت های نقدی به خانوارها درآمد مبتنی بر سقف.

در حالی که برخی از ناظران هنوز هم نگرانی آنچه آنها را به عنوان یک فدرال میل شدید برای کمک مالی اقتصاددان Ioana Marinescu از دانشگاه پنسیلوانیا می گوید: کسب و کار نیست مسئول این بحران است. او می گوید آنها حکم نجات در این مورد به عنوان یک نوع از “عمومی” برای منافع جمعی (شغل و درآمد) که در معرض خطر هستند اگر آنها شکست بخورند.

به عنوان برخی از کارشناسان آن را به مخاطره فراتر از بهداشت عمومی و اقتصاد است. انسجام اجتماعی نیز به طور بالقوه تهدید کرد اگر بحران برگ بسیاری از جان گذشته و بدون پول است.

“اصلی (حتی شاید تنها) هدف از سیاست های اقتصادی امروز باید برای جلوگیری از اجتماعی شکست” می نویسد: اقتصاددان برانکو Milanovic, یک کارشناس در نابرابری جهانی در دانشگاه شهر نیویورک در مارس 19, امور خارجه, مقاله است.

و اگر چه این زمان فوق العاده ای نیست که تضمین این چالش نمی عود یادداشت دکتر تیلور. در حال حاضر زمان برای تصحیح منو از پاسخ.

“با شیوع – این که آیا آن را COVID-19 یا چیز دیگری جدید – دولت هیچ بهانه ای برای بودن بسیار آماده تر از یک روز” او می گوید.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی ما حذف paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im