در یک طرف این بیماری همه گیر از Coronavirus فرستاده است جهان در دیوانگی از سوی دیگر آن نیز به این دلیل که برای پیوستن به نیروهای فراتر از مرزهای جغرافیایی و ایمان و کاست و یا creed به صورت و مبارزه با این تهدید جهانی.

با افزایش Sitrep از سازمان بهداشت جهانی (WHO) و هشدار دهنده افزایش در تعداد بیماران تشخیص داده شده مثبت برای COVID-19 جهان به عنوان ما آن را می دانستند به شدت تغییر کرده است. از جلسات به سفر و یا جماعت از هر نوع – همه چیز در حال جاروب دور! کشورهای در حال رفتن برای تکمیل مستند, آب بندی و مرز و disallowing هر مهاجر فعالیت!

در حالی که اکثر گردهمایی های سکولار به تدریج در حال مجاز, دولت نیز تلاش برای التماس کردن به حمایت از رهبران مذهبی برای انتقال قطع جماعت فعالیت های مذهبی. من می خواهم برای انتقال اسلامی خط عمل در این مورد به نقل از یک فتوا (نظر) که منتشر شد توسط امارات متحده عربی شورای فتوا (UCF) در 3 مارس سال 2020 است. این فتوا منتشر شده توسط این apex بدن در امارات متحده عربی مربوط به عمل از انجام جماعت در مراسم رویداد از یک وضعیت است که تهدیدی برای جامعه است. گرفتن نشانه از این امارات متحده عربی عمومی سازمان امور اسلامی و اوقاف است به حالت تعلیق در نماز در همه درهم مساجد از جمله نماز جمعه برای یک دوره چهار هفته. تصمیم گرفته شده نیز اعمال خواهد شد برای دیگر اماکن مذهبی از عبادت به عنوان به خوبی.

این فتوا منتشر شده توسط UCF تحت نظارت شیخ عبدالله بن Bayyah یک احترام محقق اسلامی و رئیس شورای فتوا از امارات متحده عربی به شرح زیر است:

  1. این یک تکلیف شرعی برای همه اقشار جامعه به شدت پایبند به همه بهداشت عمومی بخشنامه ها و مقررات ارائه شده توسط اختصاصی سازمان های دولتی و همچنین به تمام اقدامات لازم برای جلوگیری از انتقال و گسترش بیماری است. در آن جایز نیست با توجه به قوانین مقدس به بی اعتنایی به چنین دستورات و اقدامات تحت هیچ شرایطی.
  2. آن را ممنوع توسط شریعت برای هر کسی که مبتلا به این بیماری و یا حتی یک فکر در معرض ابتلا به عفونت برای ورود به اماکن عمومی و یا رفتن به مسجد برای همه, نماز جماعت از جمله نماز جمعه و نماز عید. این یک تعهد است برای یک فرد به تمام اقدامات احتیاطی لازم را به عنوان مشخص شده توسط مقامات پزشکی مانند رعایت قرنطینه و پیوستن به هر گونه تجویز درمان. این است به طوری که یکی نیست انتقال بیماری به دیگران.
  3. وجود دارد یک مذهبی امتیازی برای افراد مسن و کودکان و هر کسی که رنج می برند از شرایط تنفسی و کسانی که با به خطر بیافتد ایمنی به حضور همه نماز جماعت از جمله نماز جمعه, عید, نماز و usluji نماز. چنین افرادی ممکن است دعا در خانه های خود و یا هر کجا که هستند و می توانید دعا گلو (بعد از ظهر نماز) در محل نماز جماعت روز جمعه.

این فتوا بر اساس یک حدیث (گفت: از پیامبر اسلام) که در آن پیامبر توصیه پیروان خود را که “اگر شما از شنیدن یک بیماری همه گیر دچار یک زمین وارد نکنید و اگر آن را رنجور زمین شما آن را ترک نمی کند.”

تفسیر این سخن از پیامبر فتوا روشن است که “یکی از دلایلی که یک فرد آلوده ممنوع است از ترک منطقه از این بیماری همه گیر است به طوری که یک فرد نیست انتقال بیماری به دیگران. در عوض او باید قرنطینه خود را از حتی افراد سالم از آن منطقه است.” حکمت این فتوا است و نه فقط محدود به قلمرو امارات متحده عربی. این در واقع یک معیار به عنوان مثال برای همه کشورها به تقلید.

ما یک مثال دیگر در کویت که در آن یک مسجد تغییر کلمات از تماس برای نماز (Azaan) به جای تجویز ندای “شمشها – al-as-صلاح” (به معنی “آمدن به نماز”) تماس ساخته شده بود “al-salatu fi buyutikum” (دعا در خانه خود را). این نیز مشتق شده از زمان پیامبر اسلام زمانی که در طول باران های سنگین و وزش مؤمنان بودند توصیه به ماندن در خانه.

آن را نیز زمان برای مسلمانان در هند به جلو آمده و اتخاذ این آموزش از اسلام است. هند روحانیون باید مراجعه کنید به عنوان مثال ایجاد شده توسط امارات متحده عربی و خودداری از دعا در مساجد و یا در طول جمعه جماعات. این لحظه ای است که همه ما باید انجام دهید ما به حمایت از دولت در مبارزه خود را برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. تنها راه خروج از این است که به گرد هم می آیند و انجام آنچه لازم است برای حفظ آنچه که ما در اطراف ما کشور ما و زندگی به عنوان ما آن را می دانم!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de