Coronavirus: یک برکت و رحمت در لباس مبدل

مردم اغلب می گویند که این بیماری همه گیر از coronavirus مجازات الهی است (یا عذاب) است که انداخته شده است در انسان. این گونه مفاهیم را گسترش rampantly تبدیل شده اند و علت منفی پریشانی و ناامیدی در اذهان مردم در سراسر جهان است. برخی از شروع به تجسم این بیماری همه گیر به عنوان یک “توقف کامل” به زندگی است. من احساس می کنم که کروناویروس یک شکل از درمان شوک توسط خالق برای بیدار کردن ذهن انسان. آن را باید به عنوان یک “توقف کامل” برای زندگی – و نه آن را باید به عنوان یک کاما’, است که دعوت به توقف فکر می کنم و منعکس کننده.

مرد تبدیل شده بود بیش از حد بی پروا در تعقیب او بوده و این بیماری همه گیر است مثل این است که nudged از خیال خود را. اگر ما درک اهمیت آن به نظر می رسد مانند یک دوم اجاره از زندگی است که با توجه به بیدار کردن ذهن انسان و وادار به دوباره فکر کردن در مورد زندگی خود را اولویت زیرا در بازاندیشی نهفته است راز یادگیری و کشف ایده های جدید. این بیماری همه گیر است یک برکت و رحمت در لباس مبدل است که کمک خواهد کرد که مرد re-طرح درس-صحیح و ایجاد یک رویکرد مثبت به زندگی است.

به عنوان او عازم این سفر بازتاب مرد ضربه سطحی از مفاهیم ساخته شده است که او بر این باورند که او در کنترل کامل زندگی خود را. مواد موفقیت و عظمت انسان ساخته شده فکر می کنم که او یک عالی بودن و نیاز به هیچ کس! اما این بیماری همه گیر در معرض مرد ناتوانی در راه بیش از یک است. آن را روشن کرده است که به عنوان یک خلقت انسان ذاتی نیاز به نگاه کردن به بالاتر بودن – خالق ما خدایی از جهان – و به دنبال خود ایجاد طرح. این تحقق است که جهان توسط یک قدرتمند خالق اولین گام به سوی جامعهای که در آن ایستاده ایم و در این جهان و آنچه که ما باید انجام دهیم.

خداوند متعال به سفارشی-ساخته شده در جهان برای مرد اما او موفق به اذعان خود نعمت است. در عوض, او سالم به در تحقق سیری ناپذیر خود را خواسته و به عنوان نتیجه آلوده بسیار سیاره بود که زندگی خود را-پشتیبانی از سیستم. تبادل بیش از تغذیه مواد او خود مرد به شدت famished معنوی خود را خود.

این حال و روز همه گیر است که یک هشدار از خالق به طوری که طول می کشد توجه خود را متوجه کاستی ها و تلقین کرده روح shukr یا شکرگزاری خود را در. درست احساس قدردانی ناشی از قلب به شکل کلمات می شود و دعا بر لب معنوی فرد است.

وقت آن است که در حال حاضر به اذعان نعمت خالق ما به انجام دوباره برنامه ریزی و ارزیابی مجدد زندگی ما به دنبال قناعت در آنچه که ما را و نه آنچه که ما می تواند داشته باشد. چنین رویکردی است که شرط لازم برای یک ذهن سالم و تعیین خواهد کرد که چگونه یک آگهی مثبت انجام و معنوی تغذیه زندگی است.
ما باید به یاد داشته باشید که این نیز بگذرد. من دعا می کنم و امیدوارم که نه تنها این تجربه افزایش معنویت ما اما که آن را نیز ما را بیشتر انعطاف پذیر به صورت چالش در زندگی و استاد هنر پیدا کردن یک نتیجه مثبت در هر وضعیت!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>