تاجگذاری شاه Covid: به عنوان coronavirus قوانین در اینجا برخی ارائه شده است که انتظار می رود تا بهار 😜

پس مردمی در سراسر جهان و هند در خصوص عشق به نام نوزاد کودکان پس از هر عبور phenom, مد روز, مد, ستاره های شوق و غیره می تواند مفید باشد – و یا به همان اندازه بی فایده – ورزش (همه ما نیاز به ورزش) به فکر آینده ای که در آن زمان رواج لحاظ خواهد شد نام مشترک. با این در ذهن من به شما در حال حاضر تیم کریکت به نمایندگی از هند در 2044 جام جهانی: 1. تاج کاپور; 2. Covid Sharma; 3. ویروس Raina Vijay; 4. ویروسی Kohli; 5. ووهان Vihari; 6. Pandmic Pandya; 7. هبی Pravins نفس نفس زدن (WK); 8. هیدروکسی کلروکین Bandopadhyaya (رمز و راز چینی در کاسه ساز); 9. Soshal ر Singh; 10. MERS Covidia; 11. سارس Ahmed; 12th man: Chini Srinivasan; مدیر: Shijin Pingle; مربی: هانس Sanitiser; مربی تناسب اندام: وکتور ونتیلاتور Venkatesh; معنوی مربی: Gau Mutra. در حالی که تیم هند را فراهم می کند برخی از انواع سریلانکا خواهد بود بنابراین تحت تأثیر قرار نمیگیرند با این ویروس این است که کل تیم خواهد بود و بر اساس آن: Coronatunga, Coronathilake, Coronawardena, Coronapaksa, Coronakumara ،

در همان روح من در حال حاضر به شما ارائه شده از بالیوود. قرمز ویروس سرگرمی رول کردن فیلم عاشقانه تاج Pyar Hain بازیگران, تاج کاپور (سرب) و قهرمان اکشن Covinda. راج کومار ازفعاليت فیلم را یک کمدی با عنوان Covidhar Covudhar و عامری خان فیلم را تاج Darona یک تریلر. در جنوب Coronanidhi و Coronakaran ستاره خواهد شد در تامیل و مالایایی biopics ترک Coronataka خروشد به عنوان معمول است. نیز وجود خواهد داشت Hindi TV serials به نام Hum اشکال (درام) و Rona Dhona حصیر تاج (sitcom).

هالیوود بیش از حد خواهد شد به عمل راه اندازی استیون Spielbug حماسه Covid و جالوت, جیمز, دوربین, در این شرکت, گاوچران زن, سبک سگی, و پشمالو آلن درام روانی Id و Covid. بروس Springsheen خواهد شد کمربند را “تاج در ایالات متحده آمریکا!” Dijney-Fixar تولید خواهد شد Covid و تاج برای بچه ها. استرالیایی ها را در یک سریال تلویزیونی به نام گوهر در تاج. رسانه ها خواهد بود نه چندان دور در پشت سر با یک روزنامه به نام Covid بار (ویرایشگر: شرکت Ramaswamy) و یک کانال تلویزیونی به نام Covid-19.

بازرگانان و کارآفرینان خواهد شد که شیر میلیون ها نفر از بحران – ساخت محصولات اعم از Covideocon تلویزیون به Covidal ساسون شامپو خواهد شد شناخته شده به عنوان Coronapatis. جنوبی رستوران های هندی در خدمت Covidlis و Covidiappams. سالانه علوم کنگره Covidiots ایم که فارغ التحصیل از تازگی فنر Covidyapeets ادعا می کنند آنها می توانند مهار قدرت از coronavirus به تولید CoVidyut و تولید CoMutra به عنوان یک محصول جانبی. در ایالات متحده وجود دارد رخ خواهد داد تاجگذاری بزرگ و فوق العاده ای پادشاه Covid اول. در نهایت تاج معابد و کلیساها را در بهار در همه جا به دلجویی Covid خدا-پادشاه.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>